خانه انجمن از محبّت خارها گل می شود..
٦٨٢
٤٦
r_falah

از محبّت خارها گل می شود..

از محبّت خارها گل می شود..

بزرگترین محبتی که به بقیه کردی چی بوده،بزرگترین محبتی که بهت کردن چی بوده؟

اساسا محبت کردنو با طمع انجام می دین؟

٩٢/٠٥/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبت با طمع؟؟؟؟...اگه اینطوری باشه کهدیگه اسمش محبت نمیشه... راستش بزرگتریناشو یادم نمیاد...شاید محبتایی که مادرم کرده بزرگترین محبتا باشه :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
موافق
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
ممنون
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
خب همه محبت کردن رو دوست دارن منم هم ... راستش نمیدونم بزرگترین محبتی که کردم چی بوده یا اصلا محبت بزرگی تا حالا در حق کسی انجام دادم یا نه ... اگرم یادم بیاد گفتن نداره دیگه خخخ ... بزرگترین محبتی هم که همیشه شامل حال منه وجود خانوادم و حمایتشون بوده اینقدر زیاده که نمیشه نام برد :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
بیگ لایک
tanha
tanha
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
دقیقا :)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
:) مرسی مریم جون ... آقای تنها آواتارتون خیلی قشنگه :)
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
ده هزار بار گفتم دیگه:))پسرعمومو نجات دادم این محبته دیگه...فک نمیکنم خیلی آدم با محبتی باشم:|بزرگ ترین محبتی که در حقم کردن این بوده که فراموشم کردن:) اگه محبتی هم بکنم به کسی با طمع نیست!
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
بیشترین محبتو پدر و مادرم به من کردن
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبت زیاد کردم..گاهی به کسانی که لایقش نبودن..نه طمع نداشتم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
بزرگترین محبتی که بهم کردن این بوده که منو بخشیدن...بزرگترین محبتی که کردم رو خودم نمیدونم از بقیه بپرسین....طمع؟؟؟یکی طمع رو معنی کنه...:))
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
بزرگ ترین محبتی که کردم در حق هم کلاسی هام بوده که همیشه کسانی که می خواستند رو به خونمون دعوت می کردم و بهشون درس می دادم.همه ی محبت هایی که دیگران هم بهم کردند که میشه اسم اش رو گذاشت محبت از نظر من بزرگ اند.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
همیشه سعی کردم محبت ام به دیگران بدون انتظار باشه یه دفعه هم که با قصد وغرض بود خدا بدجور زد پس کله ام .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
عجبا
jalal
jalal
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبت دیگران را هیچ گاه فراموش نمی کنم و محبت خودم را فراموش می کنم.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
اصولا زیاد محبت میکنم ولی هیچوقت تو ذهنم مرورشون نمیکنم که یادم بمونه(آخر تواضع)ولی اونقدر که محبت میکنم؛ندیدم!....بهترین محبت از طرف پدر و مادرم(مخصوصا مادرم)بوده
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
منم همینطور. اون طور که محبت میکنم از جانب دیگران نمیبینم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبت از سمت دیگران زیاد داشتم و همه اش ب نظرم عااااالی بوده ولی فِک نمیکنم محبت خیلی بزرگی درحق دیگران انجام داده باشم :))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
منو میگه ... بهش خیلی محبت داشتم ... خخخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
ایشالا جبران میکنم ایمان خان!
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
چیزی یادم نمیاد
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
هیچ وقت هیچ محبتی رو با طمع نکردم...هیچوقت...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبت زیاد میکنم ولی یادم نمیآد کسی محبت آنچنانی بهم کرده باشه...البت به غیر مامان و بابام و مامان بزرگم و اینا....طمع هم ندارم تو محبت...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
من که یادم نمیاد محبتام ولی قطعا هر آدم سالمی به دیگران متحبت میکنه مخصوصا من که اند سلامتم خخخخخخخ مامانم تو زندگیم بیشترین محبت رو به من کرده حیف که قدر نمیدونم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
بیشترین محبتی که بهم شده از سمت خدا و پدر و مادرم و همسرم بوده
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبت کردن باطمع برای من اصلا امکان نداره بزرگترین محبت رو پدر ومادرم درحقم انجام دادن خودم هم محبت زیادکردم ولی الان یادم نیست
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
خيلي بايد فكر كنم ديگه.....ايشاا...يادم اومد كامنت ميزارم
tanha
tanha
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبتای به دیگرانو که یادم نمیاد ولی اگه بتونم کاری برای کسی بکنم بدون هیچ چشم داشتی مضایقه نمیکنم! بزرگترین محبتایی که به من شده اول از همه خدا بوده...بعد از اون هم پدر و مادرم....از خواهرمم ممنونم :))))))
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
احساس میکنم تا این جای زندگیم آدم با محبتی بودم و هرجایی شده و حواسم بوده محبت کردم راستش یه رضایت درونی. اما بیشتر محبتو از جانب مامانم داشتم ولی نتونسم اونطور که باید جبران کنم
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
منظورتون از طمع در محبت چیه؟!
sahar.j
sahar.j
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
بزرگترین و بیشترین محبت ها فقط میتونه از طرف خدا و پدر مادر باشه.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/١٨
٠
٠
موافقيم (^_^)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
محبت پدر مادرم به من بزرگترين محبت ها برام بوده
sahar
sahar
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
آدمی نیستم که محبتم رو مستقیم و در کلام نشون بدم...و بیشتر در عمل نشون میدم.....ولی خب الان چیزی یادم نمیاد :|.....و فک کنم بیشترین و قشنگترین محبت رو ار مامنم دیدم.
maryam
maryam
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
كلا ادم مهربوني هستم ...ولي بيشتر اين مهربوني رو درون قلبم نگه ميدارم..
حانا
حانا
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
منزیاد محبت دیدم. اول از همه بین همه محبتای بزرگی که خدا بهم کرده این بوده که من شیعه ام و کنار امام رضا هستم. بعد از اون محبت های پدر و مادرم..... خودم یادم نمیاد محبت بزرگی کرده باشم.....چون آدم باید کار های خوب خودشو کم ببینه و فراموش کنه( ینی نباید سر طرف منت بذاره)
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١٧
٠
٠
هیچکی به من محبت نمیکنه)))))))))))))))))))-:جزخدا
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٨
٠
٠
من زیادمحبت میکنم امابقیه کم.......تابه حال محبت لاطمع نشنیدم!!
yasi
yasi
٩٢/٠٥/١٨
٠
٠
هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :(((
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٩
٠
٠
هییییییییییییییییییییییییییییییییییی...........................