خانه انجمن اشتباهات پزشکی
٧٧٨
٦٠
ati

اشتباهات پزشکی

اشتباهات پزشکی

تاحالا براتون پیش اومده دکتر تشخیص اشتباه بده و داروی اشتباهی بهتون بده..یاداروخانه دارو اشتباهی بده ...بعد ازفهمیدنش چه حسی داشتین ..چه عکس العملی نشون دادین؟

٩٢/٠٥/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
terme
terme
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
من نه ولی دختر خالم 5سالشه دستشو با تیغ آرایشگری برید بعد یه پزشک تازه کار تو بیمارستان با اینکه میتونست دستشو تکون بده گفت تاندونش پاره شده بعد بیهوشش کردن تا عملش کنن پزشک متخصص که اومد تازه فهمیدن اصلا عمل لازم نداشته و بیخودی بیهوشش کردن...تازه تا4 صبحم بیمارستان بودن....
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
بنده خدا بچه 5 ساله
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
طفلی
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه نشده....
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
باور کن سومی
سارا
سارا
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
اول :)
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
موطمئنی!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
کو تا اول! خخخ
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
من ، 28 ام شدم!
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
هرچی میشمرم میشی سوم
سارا
سارا
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نشوده ولی اگه تشخیص اشتباه بوده وهیچ کاریم نیست خوشحال و بر عکسش نا راحت میشم
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
فقط برا مهدی مهدوی کیا می دونم که اتفاق افتاده!
fatemeh.b
fatemeh.b
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
چری یه بار.....به جای قرص پرازول قرص پنتی پتازول داد (یه چیزی تو همین مایه ها) داد....هیچی دیگه چشتون روز بد نبینه.....
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
عادیه!!! پیش میاد دیگه.
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
مثلا اشتباهات پزشکی شامل جا گذاشتن ابزار جراحی تو بدنم میشه. فکرشو بکن مثلا زیر پوست طرف قیچی باشه!! خخخخ خیلی باحاله
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
توی گلوی یکی از بچه های فامیل ک عمل لوزه داشته باند جا گذاشته بودن!!! :|
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
خخخخخ
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
عجب من هم عمل لوزه کردم نکنه...
امیرحسین
امیرحسین
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
الآن میتوه نفس بکشه یا همونجا به لقاالله پیوست؟
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
امین شک نکن
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
منم میگم یه چیزی تو گلوم فرو میره نگو قیچیه موقع عمل جامونده
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
نترسین باوا! زنده اس! خخخ :)))
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
وااااااااااااای
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه تا حالا همچین اتفاقی برام نیافتاده...
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه خداروشكر.....
وصال
وصال
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
آره یادمه چند سال پیش تنگی نفس داشتم دکتر یک دارویی داد که حالم رو ده برابر بدتر کرد تا باز دوباره یه دکتر دیگه به دادم رسید
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
یه مدت خیلی ریزش موداشتم رفتم دکتر بهم یه دارو دادکچل شدم اصلا.هیچی دیگه تاسه ماه رفتم توخودم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
ب پسر همسایه مون گفته بودن سل داری و داروی های قوی براش تجویز کرده بودن .... آلان ناراحتی ریه داره چون اصلا سل نداشته و مدام تنگی نفس داره .... :| خیلی گناه داشت ..
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه نشده
mo_so
mo_so
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه.هنوز نشده خوشبختانه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه برای من پیش نیومده ولی یه بار داروخونه به مامانم داروی اشتباهی داد که بعد رفت عوض کرد
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه خوشبختانه ... من خیلی خیلی دیر مریض میشم اما اگه مریض بشم درست و حسابی مریض میشم خخخ یادم نمیاد /
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
یک بار بالای دندونم باد کرد رفتیم دندون پزشکی بعد گفت باید عصب کشی بشه و عصب کشی هم کرد ولی خوب نشد بعد رفتم یک جیی که متخصص بود کفت این استخونه(دندان) اضافه می باشد
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه بابا...دکتر جماعت جرات داره به من قرص اشتباهی بده؟؟!!!
حانا
حانا
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
من که نه اما پسر خالم وقتی دو سالش بوده مریض میشه میبرنش بیمارستان بهش سرم می زنن ,فشار سرمش برای بچه دو ساله زیاد بوده این طفلکی هم میمیره......... آخه از این وحشتناک تر؟
حانا
حانا
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
همین چند وقت پیش هم عمه ام یه تومور سرطانی توی صورتش داشت اینقدر دندون پزشکا دستکاریش کردن که بدتر شد فکرمیکردن دندونش چرک کرده!!
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
خداشفابده
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
من که دکتر نمیرم.....ولی تا حالا نشده...بدترین دارویی هم که خوردم...روغن کرچک بوده....هوعععععععععععع
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
اوهوم ! این بچه هم نی نی های خودتونه دیگه؟!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
الآن 7،8 ساله دکتر نرفتم...
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
توبروتو گینس اسمتو ثبت کن
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
راست میگه گینس جای خوبیه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه اخه یه چیزایی حالیمون میشه دیگه
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/١٤
٠
٠
نه نشده خوشبختانه!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
نه نشده...........
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
نه خدا رو شكر :) اما خيلي اتفاق سهمگيني هست! مخصوصا اگه دارو تزريقي باشه، و عوارضش غير قابل جبران :/
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
یه بار شد...قلبم درد میکرد دکتره ی احمق میگفت برا معدته...یه عالمه قرص معده داد بهم...نزدیک بود زخم معده بگیرم از دست قرصاش...آخرم که رفتیم دکتر قلب و گفت از قلبمه میخواستم اون دکتره رو آتیشش بزنم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
من الان یادم اومد . برای من برعکس اتفاق افتاده بود :-)
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
آره این 2 تا درداچ خیلی به هم نزدیکه.... باید نوار قلب بگیرن :)
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
منم دلم میخواد چندتا دکتر و اتیش بزنم
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ آره.. یه بنده خدایی از اقوام داروخونه بهچ دارم اچتباه داده بود.. آخری که دوره دارو تموم چده بود... اومد به داییم گفت نمیدونم چرا بهتر نچدم.. داییم دارو رو دید .. گفت این اصن مربوط به بیماری چما نمیچه ..کلا یه چیز دیگست.. بنده خدا چوکه چده بود :)))))))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
من تو اين 19 سال هنوز بيش از 5 بار روي دكترو نيدم اونم نياز به نسخه داشتم خودم ميدونستم سرماخوردم
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٥
١
٠
من که نه ولی یکی ازفامیلامون دکتربهش گفت بچش سندرم داره مامانه طفلی مردوزنده شد بعدکلی ازمایش فهمید اشتباه گفتن!!هه
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
اصا زیاد دکتر نمیرم بیشتر دکتر دندون پزشکی رفتم دارو هم زیاد نمیخورم ما به سبک سنتی نبات داغو جوشونده میخوریم
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
برای من دوبارپیش اومده..چرا همش برامن پیش میاد خوب
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
یه باردارخونه قرصم و اشتباهی داده بود..منم بعد که دوبار رفتم دکتر فهمیدم...قرص اشتباهی میخوردم سه ماه...هیچی دیگه رفتم داروخانه رو اباد کردم....حال دکترش و جااوردم
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
یه بارم یکی ازپمادها رو اشتباه داده بود..زنگ زدم مطب دکتر متوجه شدم..و بازهم حال دکتر داروخونه رو جا اوردم
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
یه بارم به سس مایونز حساسیت نشون دادم کهیر زدم..رفتم دکتر خنگول گزیدگی حشرات تشخیص داده بود..بهم پماد گزیدکی حشرات داده بود....نشد برم دارش بزنم
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
دایی مامان و میبرن بیمارستان ..مرض قند داشته بهش سرم قندی میزنن ..اونم زیر سرم فوت میکنه
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
چندسال برای یه مشکلی میرفتم دکتر هیچکی تشخیص نداد...تا بالاخره یه دکتر 2سال پیش بایه ازمایش ساده فهمیدم...بعد 7.8سال..و دارو داد...واقعا از دکترهامون می ترسم الان