خانه انجمن افسانه یا حقیقت؟
٦٤٦
٣٥
افسانه بانو

افسانه یا حقیقت؟

افسانه  یا حقیقت؟

در بیشتر افسانه ها ، کلاغ به عنوان حیوان بدنامی معرفی شده ، کلاغ بی نوا ، خبرچین و خبرآور و گاهی بدیمن و نشانه ی مرگ ، نظرتون در مورد کلاغ چیه ؟ این افسانه ها درسته یا نه ؟

٩٢/٠٦/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
از نظر عوام درست نیست.تا جایی که من اطلاع دارم کلاغ نماد خوبیه و صدای کلاغ یعنی اینکه خبر خوبی قرار بشنوی.و فرد مخاطب صدای کلاغ که میاد میگه خوش خبر باشی/نظر شخصیمم اینه که هیچ موجودی تو این دنیا شوم آفریده نشده.این خود ماییم که به تفکراتمون از اونا چیزای خوبی نمیسازیم.من که کلاغو خیلی دوست دارم:)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
چی شد که اسم خودتون رو در انجمنی که به کلاغ مربوطه به کار بردین؟!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
دام آموزشی بود!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
؟؟؟؟؟ فکر کنم میام میگم .
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
عاوره منم به همین داشتم فک می کردم :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
اگه بخوابم بگیم کلاغا بدیومنن...پس باید گربه های سیاه چشم سبز رو هم بگیم که میگن نحسی میآرن...به نظرم اصنم درس نیس...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
اگه از یه منظر نگاه کنیم هر موجودی که خدا خلق کرده یه حکمتی داره و موجود بدی نیست ... ولی فکر کنم به خاطر رنگ سیاهش بدمن افسانه ها و داستان ها شده ...
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
فك نكنم كلاغا بد يومن باشن ولي من كلا با اين موجودات حال نيكنم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
انجمن هاي سختي ميزارين بايد قشنگ فكر كنم............
maede
maede
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
نه فکر میکنم خرافاته این چیزا و بعضیا چون خیلی به این مسائل اعتقاد دارن مثلن اگه یه اتفاق بدی بیفته یه جوری ربطش میدن به کلاغی که ار اونجا رد شده!اما در کل از کلاغ بدم میاد و صداش خیلی بده!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
کلاغ...والا فیلمش که بد نبود:)) جدا از شوخی خودم حس خوبی به این حیوون ندارم و کلا ازش خوشم نمیاد اما خیلی متحدن باهم نامردا....راستش از صدای بق بقو موسی کو تقیا سر صبح وقتی هوا ابریه و یا بارون میاد خیلی خوشم میاد:))
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
می 2
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
نظر خاصی ندارم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
جواد اگه سری بعد بگی سپاس یا بگی نظر خاصی ندارم ... من می دونم و تو ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخ مستر حمید ریلکس :))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
مشت اول هزار:)))) البته با تورم حساب كني ميشه مشت اول 10000
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
نه کلاغ به این خوووووووووووبی :))))) فقط اون قسمتش که به چیزای براق علاقه داره خوب نیس :))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
جیوون خدا :)) چ گناهی کرده آخه :)) مدرسه ما که کلا فقط کلاااغ داره خخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
تو هم کلاغ حساب میشی؟؟؟!!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
ازکلاغ متنفرم.نمیدونم چرا!اصلابدم میادازش بحرفم!فکرکنم تاحدودیم راست باشه
آبان
آبان
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
کلاغ من که دوست دارم! بابا دیگه همش تا آخر قصه میذاشتیمش تو آمپاس البت خودمون هم میرفتیم تو آمپاس ها! چرا این همه گذشت ولی به خونه اش نرسید ! به نظر من منفور نیست شوم هم نیست ولی خب به خاطر ظاهرش اینطوری تلقی میشه دیگه!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
کلاغ دوس دارم! .... خیلی خوش رنگه! :))) برق برق میزنه! خخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
نمیدونم........ولی میگن اشیا قیمتی جمع میکنه...راسته......از چیزایی که میدرخشه خوشش میاد........بقیشم حرفه...مال قصه هاست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
دو نکته به نظرم رسید یک»در کتابی مربوط به استاد هیپنوتیزم ایران نوشته بود :وقتی از مراجه کننده ها تست هیپنوتیزم میشد از،کودکی و نوزادی و زمانی که حتا تو شکم مادرشون بودن سوال میکردند جواب میدادند. و بعد ازشون سوال میکنن که قبل از اینکه اصلا به دنیا بیان کجا بودن و چطوری بودی .جالب اینجاست که بیشتر مراجعه کننده ها و تست شونده ها میگفتن که اون زمان یک "کلاغ" بودن. (دومین نکته شومیش هم به نظرم بی ربط به یاد دادن به انسان بوده که مرده رو زیر خاک کنه )
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
آموخته‌ام به سانِ کلاغ ها، بدون آنکه دوست داشته شوم زندگی کنم....
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
کلاغها وحشتناکن همین نه بد یومنن نه بد خبر یادمه دبیرستان که میرفتم یه دوستی داشتم تا صدای قارقار کلاغ میومد میگفت خوش خبر باشی تو یه فیلم هندی هم کلاغ ها داشتن قار قار میکردن هنرچیشه زنش گفت توبه توبه خیلی جالب بود بعدم دست دوستشو گرفت و بردش
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
کلاغ کلا بد یمنه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
نمیدونم فکر کنم تا حدودی درست باشه ولی من که اصلا از کلاغ خوشم نمیاد
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٨
٢
٠
نه اینطور نیست...تازه بعضیا میگن اگه زیر درخت باشی و کلاغی روت کار بد کنه خوش شانسی میاره...کلاغ خیلی هم خوبه :)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
تازه میگن اگه تو سرت بیفته بیشتر تاثیر داره :))
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
اخی بد بخت کلاغ ؟؟؟!!!!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
والا ما از بچگی شنیدیم ؛ جغد شوم؛ کلاغ خوش خبر !
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
اصولا همه حیوونا رو به جز خزندگان و سوسک دوس دارم:)
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
کلاغ به این نازی یه بار یه عکس از کلاغ رو رو جلد ماهنامه گذاشته بودن انقده ناز بود
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
نمی دونم.............ولی این درسته که کلاغ خیلی عمرمیکنه