خانه انجمن فراموش کردن یک حس بد
٥٥٩
٣٠
افسانه بانو

فراموش کردن یک حس بد

فراموش کردن یک حس بد

چه جوری حس تنفر نسبت به بعضی آدم ها رو فراموش می کنی ؟

٩٢/٠٨/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
من اگه از كسي متنفر بشم غير ممكنه دوباره حسم نسبت بهش بشه مثه قبل....مگه چـــــــي بشه
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سلام ... حس است آيه قرآن كه نيست
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
ديگه شما ببخشيد
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
با چن تا نفس عمیق!!!!!!!
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سلام ... خيلي عميق نباشه كه نميتواني از درونش در بياييد
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
خخخخخخخ...باشه!!!!!!!!
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
با گذشت زمان و خیلی راحت،زمان همه چیرو درست می کنه
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
البته دليل اينكه چرا ازش متنفر شدمم خيلي مهمه:)))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
بعضی وقتا اون حس تنفر اینقد زیاده که تا همیشه باهات میمونه ولی حتی بعضی وقتا با گذشت زمان تنفر میتونه تبدیل به عشق بشه حتی
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من کلاادم بخشنده هستم خداروشکرم تابه حال حس تنفرنسبت به هیچکسی نداشتم وندارم شایدناراحت شده باشم ولی زودم میبخشمش............
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
خنثی شدن شاید بهترین راه باشه ! بود و نبود طرف واست مهم نباشه ! تنفر یه حسه ! نباید واسه کسی که ازش بدت میاد احساس خرج کنی :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
نمیتونم...متاسفانه آدم خیلی کینه ای هستم
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سلام ... اين رو نگو كه باورم نميشود البته شما را نميشناسم ولي نوشته‌هايت نشان از كينه ندارد
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
گذرزمان باعث میشه فراموش کنم..اما درست لحظه ایی که فکر میکنم یادم رفته.یه حرف یا چیزی یادم میندازه .
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
خیلی خیلی کم پیش میاد این حسو داشته باشم نسبت به کسی ....تا الان تو عمر 23سالم به 3نفر این حسو داشتم .....به دوتاشون عوض شده حسم، وقتی یاد خاطرات خوبی که با هم داشتیم افتادم....اون یه نفر دیگه هم به هیچ وجه نمی خوام حسم بهش عوض شه....با تک تک سلولای بدنم ازش متنفرم(:
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سلام ... خدايا آنچان باشم كه هيچ گاه مورد تنفر قرار نگيرم و هيچ گاه هم متنفر نشوم . آمين
mah_mahdizadeh
mah_mahdizadeh
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من کم واقعا متنفر میشم ولی بعضی وقت ها از یکی متنفر میشم و زود یادم میره تنفر هم نیست ........... خدايا آنچان باشم كه هيچ گاه مورد تنفر قرار نگيرم و هيچ گاه هم متنفر نشوم . آمين ....مرسی از دعاتون اقای روشناوند......
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
با یه چند وقتی ندیدنش...بهش محل نذاشتن...بعد چند روز عادیه!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من یه اخلاق خیلییی بد دارم... خیلی راخت ار آدمی خوشم میاد خیلی سخت فراموشش میکنم ولی خیلی سخت عاشق میشم... و کافیه عشقم یه کاری بکنه که منو نارحت کنه... خیلی راحت فراموشش میکنم....
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
خیلی سخت از کسی متنفر میشم...وقتی هم بشم زود فراموش میکنم...نمیدونم چرا.....!!!
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
من حس تنفر رو تجربه کردم متاسفانه ولی با فکر نکردن به اون شخص و ندیدنش کم کم فراموشش کردم طوری که الان برام دیگه آزار دهنده نیست
maryam
maryam
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
خيلي راحت با گذشت زمان
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
سعي ميكنم نبينمش بري چند وقت بعبدش اروم تر ميشم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
فقط گذشت زمان.........زمان باعث میشه نسبت بهش بیخیال بشم..ولی فراموش نمیکنم کاری که کرده........
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
من کلا از کسی متنفر نمیشم سعی می کنم با همه خوب باشم اگرم خدایی نکرده از کسی بدم بیاد سعی می کنم کمتر جلوش آفتابی بشم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
منم ازکسی متنفر نمیشم واگر هم از رفتاری یا کاری که شخصی انجام میده بدم اومد سعی میکنم کمتر باهاش برخورد کنم یا فراموش میکنم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
نه زیاد کینه ای نیستم .....راحت فراموش میکنم بدیشو و یک کاری میکنم که اگه یه کاره بدی باهام کرده بازم فک نکنه کن اون کارو یادمه ....:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
تا حالا نشده از کسی متنفر بشم.تنفر خیلی بده.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
من اگه از کسی متنفر بشم نه می بخشمش نه فراموشش میکنم.آدم کینه ای نیستم و همین باعث میشه برای متنفر شدنم از آدما دلیلای زیادی داشته باشم که نخوام فراموششون کنم