خانه انجمن برای چه چیزایی خدا رو شکر می کنی؟!
٦٩٣
٦٤
Raaahil

برای چه چیزایی خدا رو شکر می کنی؟!

برای چه چیزایی خدا رو شکر می کنی؟!

یه چیزایی تو زندگی هستند که ما اصلا بهشون توجه نداریم اما خیلی برای زندگیمون حیاتی هستند. یه نعمتایی هستند که فکرشو نمیکنی اما اگه نباشند می فهمی چه کمبودی داری. نعمت هایی که دوستشون داری اما نه به خاطرشون خدا رو شکر می کنی و نه قدرشون رو می دونی مثل همین نفس کشیدن.

مثلا من خدارو شکر میکنم که تو خونه ای بزرگ شدم که ماهواره نبوده وکسی علاقه ای به داشتنش نداره. یا خدا رو شکر میکنم که خانواده مون فضایی داشت که من بتونم راحت و بدون خجالت چادری بشم. اصلا خدا رو شکر میکنم که تو یه کشور مسلمان بدنیا اومدم و لازم نبود با شک و هزار وسوسه شیطان برای انتخاب دینم تصمیم بگیرم. شما به خاطر چی‌ها خدا رو شکر می‌کنید؟

٩١/١٠/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٧
٢
٣
اول ............اول.................چن وقت پیش تو اخبار داشت عجیب ترین اسم های ایران رو می گفت اسم ی پسره قاشق بود خدا رو شکر اسم ما رو نذاشتن قاشق یا نذاشتن سح ش ...............اصلا شبا ک میری تو ی جای گرم میخوابی باید خدا شکر کنی ک جای اون عده از مردم بی خانمان نیستی.......خیلی چیز ها هست ک باید شکر کنیم ولی از روی نفهمی هی کفر نعمتش و می کنیم........خدا غلط کردم.........خدا یا نعمت هات و از ما دریغ نکن و در عین حال جنبه اش رو هم بده
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٧
٣
٢
اینکه خوبه قاشق من یه عکس دارم از یه تیکه روزنامه کسایی که رفتن عوض کردن اسماشونو نمونه؟انگل/خرده قند/بادمجان/زیادی/عجب مار/جان جان جانی و...
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
١
٢
آقا اینجا علاوه بر موجود منفی دِه یک موجود نظرخور هم وجود داره! من أصن شک ندارم! این نظرای من کو خو ؟؟؟؟ :)))))) آقای ناس بابام اینجاس هااااا !
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٨
٢
٠
بی سواد جان نص...................
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٨
١
٠
چِه؟ :|
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٧
٦
١٠
واسه همه چی واسه پدر مادر خوب دوستان خوب سلامتی تندرستی واسه ایرانی بودنمون واسه شیعه بودنمون...شکر در هر حالت حتی مرگ...شکر برای سلامتی رهبرمون...شکر شکر
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٧
٣
٤
چی گفتم که منفی میزارین ها.....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٧
١
٣
حقشه ... ادامه بدین!!! خخخخخخ :)))))))
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٧
٢
٦
انقد منفی بدین تا جونتون در بیاد همه منفی بدین........هه هه هه
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
١
٢
منم منفی دادَم! الان منتظرم جونم دربیاد... ! :))))) یه جایی گیر کرده انگاری دَر نمیاد! خخخخخ دوستان شمام اتحان کنین شاید مشکل از جون منه! خخخخخخ
٩١/١٠/٢٧
٠
٢
100% از جون توااااا
bye
bye
٩١/١٠/٢٧
٢
٠
طفلکی چه هیزم تری به شما فروخته این دوست خوبم !؟
کاربر منفی ده
کاربر منفی ده
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ مادر جان , واااااااااااااااااااااای جونم داره در میاد حااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چکاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار کنم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
کاربر منفه دِه! خونسردی خودتو حفظ کُن دکتر صوبت میکنه! کاربر منفی دِه توجه کُن! [آیکون صدای سحر داخل بلندگو نیسان خخخخخخ ] جونت که دراومَد دوباره قورت بده میره پایین! أصن جای نگرانی نیست! قورتش بده ! قورت بده....
کاربر منفی ده نجات یافته
کاربر منفی ده نجات یافته
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخی خوب شدم ممنون سحری جون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
قُلبانَت! :)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
میدونین یه عده ای سادیسم دارن.شما ناراحت نشین.اون عده فقط دوست دارن منفی بدن.شما جدی نگیر.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٧
٣
٣
من اول برای اینکه سالم به دنیا اومدم...بعد اینکه فرزند پدر و مادرمم...بعد اینکه تو خانواده سادات متولد شدم و مسلمانم.....از اینکه تو هند یا عربستان متولد نشدم...بچه ها دیشب داشتم غذاهای کشورارو میدیدم که چی میخورن تازه فهمیدم ما مسلمانا بهترینشونیم تو خوراک پوشاک......اونجا واقعا خدا رو شکر کردم که تو خانواده مسلمان و ایران بدنیا اومدم ....
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٧
٤
٢
خدا رو شکر میکنم بخاطر همه ی خوبی ها و کمکایی که بهم کرده بخاطر نادیده گرفتن خیلی از گناهام و خیلی چیزای دیگه که شاید نفهمیدم , خدا رو شکر میکنم بخاطر اینکه داریم تو کشوری زندگی می کنیم که حداقلش جنگ وخونریزی و حمله های وحشتناک دشمن توش نیس و بخاطر داشتن خانواده ای مهربون و با صفا ! , و بخاطر اینکه همیشه همه ی زندگیمو راست و ریست کرده حتی اگه بعضی جاها از همه چی نا امید شدم !
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٧
٣
٢
مهم ترینش سلامتی..... خیلی زیاده نعمتهای خداوند فقط میشه گفت الحمد لله رب العالمین بعدد ما احاط به علمک....
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٧
٥
٢
خدا رو همیشه واسه سلامتیم و پدر و مادر خوبم شکر کردم...و خدا رو شکر میکنم چون تو عربستان به دنیا نیومدم...آخه خودتون که از محدودیت زن ها در اونجا با خبرین...به نظرم غیرقابل تحمله
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٧
١
١
پس خدا رو شکر که ایرانی هستیم ....
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٧
١
٠
خدا رو شکر....
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٧
٤
٥
من به خاطر اینکه میتونم کلمه هایی رو بگم که بعضیا از گفتنش محرومن ، خدارو شکر میکنم ! کلمه هایی مثله بابا ، مامان ، پدر بزرگ ، مادر بزرگ و ... خدایا ، شکرت ...
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٧
٣
٢
آفرین.چه دید قشنگی دارین
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٧
٣
١
پس این منفی ها واسه چیه ؟؟؟؟؟ دستای پشت پرده !!!!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
واقعا هم همینطوره.
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١٠/٢٧
١
٤
واسه همه چي....
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٧
٣
٢
خدا رو برای داده و نداده و گرفتش شکر میکنم :) چون دادش همه نعمته :) نداده هاش از رو حکمته :) گرفته هاشم امتحان :)
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٧
٠
٣
الان قدر سلامتیو می دونم وهمیشه شکر می کنم اول به خاطر سلامتی خودم اما یه گله از خدا دارم که خودش می دونه! بعد منم مثل تو تو همچین خونواده ای بزرگ شدم،به خاطر شلوغی خونمون وگرمی که توش هست به خاطر این که اینجام مشهد کنار امام رضا به خاطر همه چیزایی که خواستمو وبهم نداد.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٧
١
٦
واسه چی شکر نکنم؟؟؟؟ خو همه چی شکر داره دیگه!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
٢
٢
آقا این موجود منفی دِه ! خدا ایـــــــــــشالله منفی بت بده! خو مگه چی گُف ای بدبخت ؟؟؟؟؟؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٧
٦
٢
میگم سحر خانم خودت که منفی میدی چرا سوت میزنی ؟!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
باور کنین من نمیدم! :(((((
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١٠/٢٧
١
٣
فبرای همه چی . چه نعمتهایی که داده چه نعمتهایی که نداده . چون وقتی فکر میکنم شکرگذاری داره که چیزی که ازش میخواستم بهم نداده چون به ضررم بوده این واقعا خیلی جای شکر داره .
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٧
١
٣
اول بگم که راحیل عزیزم فکر نمیکنم چادر سر کردن تو هر خانواده ای هم که باشی خجالت داشته باشه ! ادم اگه از ترس تمسخر دیگران به علایق و افکارش پابند نباشه دیگه آدم نیست ! یک موجود ترسو ... (عزیزم اصلا قصد اهانت نداشتم ها.این فقط نظر شخصیه منه ) من هم واسه داشتن خانوادم خداروشکر میکنم.واسه وجود داداشم که همه ی زندگیمه ! واسه وجودم...واسه افکارم ! واسه مسلمون بودنم ! واسه اینکه آبرو دارم ! واسه خنده های پدرم !
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٧
٢
٣
خیلی قشنگ گفتی..... واقعا خوشم اومد.... مخصوصا واسه خنده های پدرم..... واقعا قشنگ بود....
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
منم خجالت نمیکشم!اما گاهی فکرمیکنم اگه 1% این امکانات نبود معلوم نیست چی میشد.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٧
٢
٣
واسه همه چیزایی که دارم!پدر و مادر خوب،سلامتی،خانواده سالم،دوستای مهربان،خوراک و پوشاک،نون حلال وخیلی چیزای دیگه
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٧
٠
٢
واسه همچی دیگه!!!هرچی داده خوب بد زشت..
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
١
٣
بخاطر همه چی خدا رو شکر میکنم! خدایا شکرت! :))))))
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٧
٣
٥
بچه ها دقت کردین..یه آدم بیکاری نشسته اینجا..هی به همه یک منفی میده...خدایا شکرت که کاربر های جیم همه جوره خودشونو سرگرم میکنن :))))
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٧
٢
٢
خیلی هم فعاله لامصب !!!! فقط منفی میده ...!!!!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
٣
٢
نامرد نمیذاره نظر به مرحله انتشار برسه!!! هنو نرسیده منفی میده!!! ای چه موجودیه دیگه بسم الله!
bye
bye
٩١/١٠/٢٧
٣
١
واقعا همینطوره !
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٧
٣
٢
واسه اینکه خدارو دارم !!!!!!
bye
bye
٩١/١٠/٢٧
٥
٠
میدونی بعضی اوقات یک نفر رو هم سن و سال خودم میبینم که از من خیلی خیلی مایه دار تره ولی به خدا توی اون زمون فقط یاد گداهایی که با فرزنداشون میان در مغازم و دست کمک به سمتم دراز میکنن ! اون موقع میشه که خدامو شکر میکنم ! در کل خیلی چیزا برای شکر کردن هست که اصلا توی این دو سه جمله نمیشه گفت! چی بگم والا ...
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٧
٠
١١
خدایا شکرت که منو سالم نگه داشتی تا بتونم به اینا منفی بدم کلی حال کنم ... هیییییییییییییی ... !
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٧
١
١
پس همش زیز سر شما بود...خدایا شکرت که این بستر واسه این بنده خدا فراهم شد که هی منفی بده و دلش شاد شه....
baranak
baranak
٩١/١٠/٢٧
١
١
واسه همه چی که فکر کنی......اما در لحظه واسه اینکه الان متوجه شدم یه درس سخت روباس کردم.دقت کردید یکی از اتفاق های لحظه ای که اکثر افراد خدارو شکر میکنند........
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٧
٩
٣
یه منفی هم برای شما ...! هییییییییییی ...!
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٨
٠
١
شما هی منفی می دین؟
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٧
١
١
به خاطر سلامتی .داشتن پدر و مادر سالم و خوب .متولد شدن در یک خانواده با شخصیت .توانایی خوب درس خوندن......
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
سلام شکر کردن خوبه اما به قول آقای قرائتی بعضی وقتا بعضیا یه جوری شکر میکنن که از صد تا فحشم بدتره مثلا یکی با ماشین گرون قیمت رد میشه من میگم:یارو رو ببین چه ماشینی سواره اونوقت من تو این سرما دارم پیاده گز میکنم...خدایا عدالتتو شکر!!!
mr.majdator
mr.majdator
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
من خدا رو فقط به خاطر عشقش که ما را آفرید شکر میکنم.یادمان باشد خدا هم انتظار دارد به او عشق بورزیم.پس عاشق خدا باشید.
parisa
parisa
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
به خاطر همه چی.........
holmes
holmes
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
تمام زندگیمو مدیون خدایم.نمی دونم چه طوری ازش تشکر کنم. دوستت دارم خدا جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٩
١
٠
به خاطر همه چیز.حتی چیزایی که به نظرم خوب نبودن و الان می فهمم که چقدر برام مفید بودن.به خاطر داشتن یه خونواده خوب.به خاطر درس خوندن تو رشته ای که دوسش دارم.داشتن دوستای خوب و خیلی چیزای دیگه.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٩
١
٠
خدایا ...
parisa
parisa
٩١/١١/١٣
٠
٠
برای همـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه چی............خداجون عاشقتم.....
Vania
Vania
٩١/١١/١٤
٠
٠
خدایا! به خاطر تمام چیزهایی که دادی، ندادی دادی و پس گرفتی ندادی بعدا دادی ندادی ،بعدا می خوای بدی دادی، بعدا می خوای پس بگیری داده بودی و پس گرفته بودی اگه بدی، پس می گیری و .... شکر !