خانه انجمن ذوق مرگ شدید؟
٧٥٣
١٠٨
m_sepehri

ذوق مرگ شدید؟

ذوق مرگ شدید؟

سلام. اکثر ما در یه برهه های خاصی از زمان دچار حالت ذوق مرگ شدگی میشیم. داشتم فکر می کردم که این ذوق مرگ شدن، دقیقا چه حالتیه؟

اگه تا حالا این حالتو تجربه کردین، تو این انجمن نظراتتون رو راجع به این حالت خاص بگین.

باتشکر از همگی شما ذوق مرگ شدگان!

٩١/١١/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٢
١
١
ذوق مرگ شدم وقتی بابام با یه سوئیچ اومد خونه ! همین دیگه ، بقیشم خودتون حدس بزنین !!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
٢
٠
تب آرشام به شما هم سرایت کرد ها!!!!!!!!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٢
٢
٠
باباذوق مرگ
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
٢
٠
مبارک باشه.
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٢
١
٠
دو سال پیش ذوق مرگ شدم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٢
٢
١
با سوییچ موتور اومد گف ماله صاحب کارم بروز بشور.خدایی خوب حدس زدم خخخخح
maryam
maryam
٩١/١١/٠٢
١
٠
به نظرم همينه كه ارشام گفت نه؟؟!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
٢
٠
آقای محترم سِویچ رو بده به من شما اعمال قانون شدین !!! خخخخخخخخخخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٣
١
٠
اول شدم که !!! همین الان به مقام ذوق مرگی رسیدم !!!!! نه بابا ، سوئیچ ماشینه خودش بود ! تو اون دستش یه کارت هدیه 500 تومنی بود که در چشم به هم زدن ناپدید شد ، ولی تو دستی که سوئیچ بود ، یه پلاستیک پرتقال تامسون بود ، که از اون پلاستیک یه دونش به من رسید ، که اونم یه گوشش پوسیده بود !!!!!! :-)))))))) ! ماشین کجا بود ؟؟؟؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٠٤
٠
٠
اين مثل او تبليغ ايرانسل كه ميگفت هداياي ما رويا نيست پسره تو خواب ميديد باباش يه ماشين واسش خريده
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٤
٠
٠
دم فادرت گرم بابا ! من که وقتی تو امتحان راهنمایی رانندگی امتحان شهرش(رانندگی)قبول شدم خیلی ذوق مرگ شدم... دیگه به آرزوی ماشین فکنکنم با این وضعیت بازار برسم با 3 ملیون دیگه رنو هم نمیشه خرید :(
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٢
٠
٠
اوایل که دوستهام دعوتم می کردن خونه هاشونو میدیم 20 ، 30 نفر ب محض ورودم تولدم رو تبریک میگفتن و می فهمیدم تولدمه کلی ذوق مرگ می شدم ... دفعه اول نزدیک بود اشکم دربیاد!! ولی الان دیگه طبیعی شده .... 17 بهمن تولدمه زود تند سریع بهم تبریک بگین!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
١
٠
تولدت مبارکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
maryam
maryam
٩١/١١/٠٢
١
٠
تولت مبارررررررررررررررررررررررررررررررررك.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٢
٠
٠
واااااااای مرسی شما هم تولد منو یادتون بود! خجالتم دادین ممنون. اگه می دونستم اینقد براتون مهمم ک تاریخ تولدمو از حفظ می کنین بیشتر میومدم پیشتون { مثلا !! } خخخخخ :))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
٠
٠
تولدت مبارک.اگه عمری بود روز اصلیش میام تو تخته سیاه بهت تبریک میگم.
v-qavam
v-qavam
٩١/١١/٠٢
١
٠
سوسمار خون خوار پیشاپیش تولد ملکه رو تبریک میگه... تولدت مبااااااااااااااااااارک
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٢
١
٠
تولدت مباررررررررررررررررررررررررک دریا جوووووووون
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٢
٢
٠
خوش به حالت تا حالا من اینجوری ذوق مرگ نشدم ولی اگر بشم حتما گریم میگیره که دوستای اینجوری دارم...کلا دوستات تو حلقم
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٢
٢
٠
کلاً سایت جیم باید یه برنامه یذاره به کاربراش تبریک بگه روز تولدشون... اینو اصلاً برای این نمی گم که تولدم نزدیکه ها :D کلاً می گم. :)
maryam
maryam
٩١/١١/٠٢
٠
٠
شكوفه گيلاس راست ميگه ماخودمونو چند روز قبل تولد وچند ماه بعد تولد ميكشيم از كادو خبري نيست،تبريكشو ميگن ولي!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
٢
٠
تولد تولد تولدت مبارک ... بیا شمعا رو پوووووووووف کن! تولدت مبارکـــــــــــــــــــ دریا جونم!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٢
٢
٠
تولدت مبارررررررررررررررررررررک.امیدوارم به هرآنچه دوست داری برسی:)))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ممنون از همگی { خانم سپهری بیا ثبتش کن الان ذوق مرگ شدم!! } --- از ملکه ب سوسمار خونخوار : خعلی ممنون! --- شکوفه گیلاس دوسام زیادن مطمئنی همه جا میشن تو حلقت { گیر نکنه خونت بیفته گردن ما !! } ----با این هشت پا هم موافقم ----- مریم جون آدرس بده خودم کادوتو پست کنم !! -----چی چی رو شمع پوف کن سحر! یادت رفته گفتی برات سرویس طلا میخرم ... بدو من منتظرم ... فک کردی با ی تبریک راضی بشم!! خخخخ :)) ممنون عزیزم ------ از قربانی عزیز هم یه دنیا ممنون ----- کلا مرام همه تون تو حلقم!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
قربان شما.وظیفه است.
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٤
٠
٠
مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارکه الهی 2500 ساله شی!:)
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٢
١
١
من وقتی از مطلبم تو جیم تعریف می کنید بی نهایت ذوق مرگ می شم یا وقتی یکی از معلمان (همه ی معلمان) در جلسه ی اولیا مربیان ازم تعریف می کنه و مامانم جلوی بقیه ی مامانا سر بلند میشه احساس خوبی بهم دست میده و یک جورایی ذوق مرگ می شم...وخیلی های دیگه ....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٢
٠
٠
وای مهی دقیقا!یعنی من فقط به همین دلیل میام جلسه اولیامربیان...کلی شارژ میشم.جلسه 9 بهمن هم میام تو هم حتما بیا:)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
منم اون موقع که مدرسه می رفتم،این بهترین حسی بود که بهم دست میداد.
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٢
١
٠
معی تو دیگه حرف نزن که هر دفعه مارو می پیچونی .اون از دفعه ی قبلت اون هم از دفعه ی قبل ترت !!!!!!!!!!!ببینم این دفعه را می تونی بیای یا نه اگه اومدی اسممو چی بزارم ؟زی زی گو لو خوبه؟
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٢
١
٠
من تا حالا این حس رو درک نکردم چون همیشه یه شاگرد معمولی بودم. ای بابا... حتی معلم ریاضی م منو جلوی مامانم دعوا می کرد که تو دفترام و کتابا نقاشی می کشم... بی معرفت :(
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٣
١
٠
این حس خیلی خاصه! حسی است که با خر خونی به دست میاد!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
١
٠
چندوقته ذوق مرگ نشدم!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
منم چند وقتیه این حسو تجربه نکردم...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
١
٠
واقعا به شوک نیاز داریم!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
٠
٠
یه بار جیم تو روزمره آنلاین یه مطلب از تو وبم چاپ کرده بود جیغ بنفشی کشید م که!!!!!!!!! دلم می خواد دوباره با به خبر فوق العاده خوب ذوق مرگ شم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
ایشا...بازم اتفاقات خوب براتون بیفته.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
٠
٠
مرسی دوست من:)
maryam
maryam
٩١/١١/٠٢
٢
٠
منم چند وقته ذوق ناراحتيم خوب كار ميكنه لامصب!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٢
٠
٠
اولین باری که پیاممو تو سایت دیدم و 20 شدن در درس زبان-عربی-ریاضی/مسافرت ناگهانی و.....کلا در حال ذوق مرگ شدنم:)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
٠
٠
خوشا به حالت معی جون
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٢
١
٠
بعله دیگه معی چون همیشه در حال ذوق مرگ هستند...
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٢
٠
٠
یه استاد سخت گیر داشتیم که بنده خدا به من می گفت فرزانه، یعنی فکر می کنم فامیلم فرزانه ست :D ولی از اونجایی که هر صد سال کسی رو تشویق می کرد وقتی برای اولین بار در کلاس تشویقم کرد و به همه ی بچه ها کارم رو نشون داد دچار ذوق مرگیدگی شدم. خیلی احساس مزخرفیه، چون فکر می کنی از همه برتری و من می دونم این احساس خودبرتر پنداری چقدر می تونه ویرانگر باشه.
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٢
٠
٠
فکر می کرد*
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
آره خدایی می تونه ویرانگر باشه.ولی اون لحظه آدم خیلی کیف میکنه.
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٢
١
٠
آره، در لحظه چیزی شیرین تر از اون وجود نداره، من بعد از غرور اون دورانم و آسیب هایی که بیشتر از همه دامن خودم رو گرفت سعی کردم کمتر ذوق کنم وقتی در چیزی در یه دوره ی زمانی به نظر می رسه برترم. در واقع ذوق مرگیدگی واقعی باید وقتی باشه که اونقدر روی خودت کار کرده باشی که هیچ وقت دچار تکبر نشی.
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٠٢
٠
٠
آره وقتی تو آزمون قبول شدم وقتی نمره فیزیکمو بالا گرفم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
ایشا...همیشه موفق و سربلند باشی
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
٠
٠
افرین!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
٠
برو توتوی معتاد!! برو خودتو اصلاح کن .... خخخخخخخخخ :))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٢
٠
٠
ذوق مرگ شدم وقتی اولین گوشی لمسی مشهد رو من خریدم خخخخخ.یه بارم ک رفتم سفر آلمان یادش ب خیر چ زود از خواب بیدار شدم
مجید
مجید
٩١/١١/٠٢
٠
٠
آره میدونم....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
ایشاا...بازم ازین خوابای خوب ببینی
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
١
٠
آرشام گوشیتو ببینم می کوبونمش به دیواری چیزی یعنی یا تو افق محوش می کنم!!!!!!!!
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/٠٢
٠
٠
الان دستشویی دارم ... بعدا میگم ...!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
خب من الان چی بگم؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
٠
٠
حالا هروقت یادتون اومد بیاین بگین.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
٠
سپهری جان نمیخواد چیزی بگی اون فلفلو بده ب من از دسشویی برگش غافلگیرش کنم!! خخخخخخخ :))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٢
٠
٠
وقتی کنکور قبول شدم رشته و دانشگاهی که میخواستم.... وقتی خاله شدم.... زیاده..... الان همینا فقط یادمه....... :))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
ایشاا...همیشه شاد باشی عزیزم.
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٢
٠
٠
الهی منم وقتی خاله شدم و همچنین خواهر بزرگه ذوق مرگ شدم... الهی یادش به خیر. تا 10-15 روز دیگه م عمه می شم. البته فکر کنم قسمت ذوق مرگیدگی مغزم از کار افتاده چون فعلاً چیزی حس نمی کنم :D
maryam
maryam
٩١/١١/٠٢
٠
٠
بابايكي اينقد ذوق مرگ شده يكي هم مثل ما از هيچ ذوق مرگيش يادش نمياد،البته منم وقتي رشته دانشگاهي خوبي قبول شدم كمي ذوق مرگ شديم...:))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٣
٠
٠
البته دو ماهی میشه که عمه هم شدم اما وقتی خاله شدم بیشتر ذوق مرگ شدم..... اینقدر بچه ها انرژی منفی ندین دیگه.....درست میشه..... اندکی صبر سحر نزدیک است.....
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
منم وقتی خاله شدم ذوق مرگ شدم!!!!!!!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٢
٣
٠
من خیلی وقته ذوق مرگ نشدم.....دلم میخواد یک خبر خوب بشنوم...یادمه روزی که دانشگاه قبول شدم ذوق مرگ شدم.....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
٢
٠
انشاا...به زودی یه خبر خوب بشنوی و خوشحال بشی.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٣
٠
٠
فدای تو بشم من....توهم همینطور
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
١
٠
آره یک بار تو عمرم بیشتر ذوق مرگ نشدم! جوابای انتخاب رشته اومد پزشکی مشهد!!! همه خونمون بودن! افتخاراتی بود که بر من دَر میشد! بعدش ساعت 12 شب زنگ زدم به نقطه عطف زندگیم ... هیچی دیگه [بقیه ش نوموگویَم!] خخخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
٠
نقطه عطف کیه؟؟ هان؟؟من ک اون موقع ها نبودم پ کی بوده؟؟ ... مشکوک میزنی!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
تو قسمت ماکزیمم مینیمم نقطه عطف زندگیمو تعریف کردم دیگه! :)))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٢
١
٣
اولین باری ک با گوشی جدیدم تو افق محو شدم احساس ذوق مرگی میکردم ادمین نخند جدی گفتم
maryam
maryam
٩١/١١/٠٢
٥
١
شما فكركنم هميشه در حال ذوق مرگي هستي بامحو شدنت تو افق.
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
٢
٠
خخخخخخخخخ از وختی دریا به من اسمس میده و از أنا مطلوم و غریبی دراومدم ! آنچنان ذوق مرگ رَفتم ک گوشام همش صدای ویز ویز گوشیمو میشنَوه...پارانوئید حاد گرفتم ! نمدونی أصن.... خخخخخخخخخخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٠
٠
اي جان ...راست ميگي بعد از مدتها وقتي يكي بهت اس ميده احساس ذوق مرگي ميكني:)))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
٠
خخخخخخخ :)))) .... منم همی چند روز پیش ک اسمس دادی گفتی "اگه گفتی من کیم" کلی ذوق مرگ شدم!! چون از وقتی شمارمو برات فرستادم تا یه ساعت بعدش ک اس دادی منتظرت بودم!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
منم هِعی میگفتم چوجوری بش اس بدم ک از ذوق مرگی ایست قلبی-مغزی کنه!!!
m-kian
m-kian
٩١/١١/٠٢
٠
٠
خوش بحالتون چقد همگی زیاد ذوق مرگ شدین...من فقط موقع اعلام نتایج کنکور خوشحال شدم....ذوق مرگ تا بحال نشدم )-:
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
منم همون موقع همکار جون
s.a
s.a
٩١/١١/٠٣
٠
٠
آرههههههه... نمرم 14 شده بود(پاییین ترین نمره کلاس) ... منم ازین آدما نیستم که برم پیش استاد التماس (یه جورایی مغرورم تو این مورد)... روز آخر با کمال تعجب دیدم نمرمو 18 داده و تایید کرده! دمش گرم...
s.a
s.a
٩١/١١/٠٣
٠
٠
یه مورد دیگه هم سال سوم، برای کنکور آزاد، یه رشته خفن انتخاب کرده بودم... همه بهم گفتن اشتباه کردی.... باید یه رشته انتخاب میکردی که مطمئنا قبول میشی تا روحیت برای پیش دانشگاهی خوب باشه! ولی موقع اعلام نتایج، در کمال تعجب قبول شده بودم!!!!! (خودم هنوز تو کفشم...خخخخخخخخخ)
s.a
s.a
٩١/١١/٠٣
١
١
مورد سوم: ده دقیقه ، ده نفره .... خخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٣
٠
١
اینو هستم ! خیلی باحال بود ...
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١١/٠٣
٠
٠
همین 10دقیقه پیش که اتفاقی کامی رو روشن کردم و دیدم یکی از اهالی منزل نت رو شارژیده و حسابی خوشحاااااااال شدم ! نامردا به خودم نگفته بودن!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
می خواستن سورپرایزت کنن.
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٣
٠
٠
این احساستو درک می کنم چون من یکی دو هفته پیش هوینجوری بودم...
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٠
٠
بچه ها امروز احساس ذوق مرگي به منم اندك نگاهي كرد ومن دودستي چسبيدمش و،ولش نكردم ..بعد مدت ها امروز مي خوام يكي از دوستامو ببينم الان در حال ذوق مرگي هستم :)))))))))))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
به سلامتی مریم جان
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ذوق مرگيم به ذوق فوق خوشونت تبديل شد....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
چراااااا؟
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٠
٠
هي ي ي ي ي ي ي خدا!!نشد برم دوستمو ببينم:((
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ایشاا...تو یه فرصت بهتر
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٣
٠
٠
یادم نمیاد الان خیلی وقته ذوق مرگ اونجوری نشدم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
همچنین
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٣
٠
٠
وقتی اولین بار بچه خواهرم بهم گفت خاله خیلی ذوق مرگ شدم...وقتی اولین مطلبمو گذاشتن رو سایت جیم و وقتی که ارشد قبول شدم...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
١
٠
الان ذوق مرگ شدم خراب!امتحان فارسی عمومیم رو 19 شدم.درسش 3 واحدیه!آخ جووووووووووووووون!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
من فارسیمو19.33 گرفتم!!!!!!!!!پس هوراااااااااااااااااااا
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
آورین!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ممنون دوستان
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
١
٠
تبريك دوست عزيز...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٣
١
٠
تبریک میگم سپهری جان.
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٤
٠
٠
آها! یک چیز دیگه هم یادم امد وقتی که یکی از اقوام خیلی دور برام یک لپ تاپ مشتی از اونور آب اورد هم از شدت ذوق مرگ نتونستم شب بخوابم همیشه دوست داشتم یک لپ تاپ مشتی میداشتم که حالا دارشتم:)... خدا رو شکر...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٥
٠
٠
مبااااااااااااااااااااااارکه!
sahar
sahar
٩١/١١/٠٤
٠
٠
خدا کنه رشته و دانشگاهی که میخوام قبول شم...اون وقت حسسسسسسسسابی ذوق مرگ میشم