خانه انجمن هدیه کوچولوامادوس داشتنی!
٦٦٧
٦٩
mahsa-s

هدیه کوچولوامادوس داشتنی!

هدیه کوچولوامادوس داشتنی!

گاهی حتی یک رفتار کوچک دوست داشتنی میشه ،شما بهترین هدیه ای که واستون ارزشمنده بوده چی بوده چه مادی چه معنوی؟از کی گرفتینش؟

٩٢/٠٥/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
بارها گفته ام....همون نامه نگاری هام با خانوم عدالت پناه،معلم زبانم...6 سال پیش و جعبه ی اسمارتیزی که فاسد شده اما پلمپ شده هنوز دارمش...
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
اسمارتیز پلمپ شده ی کپک زده. چه جوری تونستی تحمل کنی و نخوریش. من بودم جعبشم انگشت میکشیدم.
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
یادگاری بود دیگه
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
منم همین طور...بشمارسه خورده بودمش
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
یه تسبیح که الآن دو ساله گردنمه...خودش بهم داد..
wolf
wolf
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
کی؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
خودش...ههههییییییییییییی
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
الان ینی غیرمستقیم گفتین که نمیخواین بگین دیگه.اره؟
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
خودش؟!!!کنجکاو شدم!کی؟مخاطب خاص دیگه؟آره؟!1هه!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
نه بابا...خودش دیگه...عشقم :'(
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٥
٠
٠
اوهوم!باکی بودی؟عشقت؟!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
بهترین هدیه برای من گل....من کلا هدیه گرفغتن و هدیه دادنو خیلی دوست دارم...حالا هرچی باشه.........گل رز زیاد....گل گلدونی......اینا بهترینشه بعدشم همه چیز
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
دعای پدر و مادرم
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
دعای پدر و مادر بهترین هدیه است
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
چه عالی.
faride
faride
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
واقعا بهترینه...
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
بله
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
گفتم تو یه بحث دیگه...یه ساعت مچی و عروسک هدیه پدربزرگ و مادربزرگ مرحومم...یه عروسک ازداداشم دوسش دارم ....یه زنجیر طلا ازمامانم
sahar
sahar
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
یه تسبیح کوچیک از کربلا که مامان مهدیس بهم دادن...یه بوی خاک خیلی مطبوعی داره...کلا ارامش میده....کتاب شعر آنها از فاضل نظری که مامانم هدیه دادن..و بیشتر به خاطر اون متنی که اولش نوشتن دوسش دارم...و کتاب روزنه که مهدیس بهم هدیه داد...مجموعه آموزشی شعر..که توی یک شرایط خاص خیلی خیلی کمکم کرد...و کلا همه یکتاب هایی که هدیه گرفتم.
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
كلا مهديس
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
چه مامان مهدیس خوبی
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
کسی به من هدیه نداده)-:
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
یعنی هیچکی! مگه میشه؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
یه کتاب بود .شاهنامه ...
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
:0
mo_so
mo_so
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
کتاب از یک دوست
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
به نظر من کتاب میتونه خیلی هدیه خوبی باشه. من همیشه کتاب هدیه میکنم
سارا
سارا
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
نمیدونم هر دفه یه چیزی دوستاشتم که وقتی هدیه گرفتم باز چند وقت بعدش یه چیز دیگه دوس دارم :) هدیه های روز تولدم رو هم دوس دارم:)
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
من که فقط هدیه می دم!
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
بابا پولدار!!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
هه!مگه میشه؟!!!نبابا
maede
maede
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
من همیشه تو مواقع خاص!مثلن نزدیک تولدم! شروع میکنم علایقمو تو جمع بازگو میکنم تا همه قشنگ دستشون بیاد که باید واسم چی بگیرن:))))))))واسه همین همیشه هدیه هامو دوس دارم.اما کلن بخوام بهترینا رو بگم....یه جفت کفش اسکیت که هدیه خواهرم بود این مادی.معنویش هم قرآنی که از طرف برنامه سمت خدا هدیه گرفتم واسم خیلی ارزشمنده.
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
شما آدم سیاستمداری هستید. آفرین کار خوبی میکنی. بعد اون قرآنو رو چه جوری هدیه گرفتید؟
maede
maede
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
نمیدونم به کدوم مناسبت بود..آدرستو باید واسشون اس ام اس میکردی بعد قرعه کشی میکردن واست میفرستادن.دیگه نمیدونم به چند نفر هدیه دادن!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
همیشه مادی بوده!
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
تا حالا هدیه ای که از ته قلبم دوسش داشته باشم نگرفتم!!!!!
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
نه بابا ... بازم خوب دقت کن حتما هست .
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
نچ نچ هرچی فکر میکنم میبینم چیزی نیس
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
هدیه روز تولدم همچنین یه جانماز با تسبیح که معلم پرورشیمون هدیه داد برام ارزشمنده
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
همچنین یه قاب بسیار زیبا که ان یکاد توش نوشته شده از طرف مدرسه هدیه گرفتم خیلی دوستش دارم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٥/١١
١
٠
حـرفـهـآیـی کـه تـو قـلـبـم خـونـه کـنـه بـهـتـریـنه هـدیـه هـاست ...زنـدگیـتـو بـاهـاش مـیـسـازی و تـا آخـر عـمـرت مـیـشه چـراغ راه:)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
افرین
mo_so
mo_so
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
موافقم.زیبا بیان کردید
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
هدیه روز تولد
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
بهترین هدیم این بود که وقتی مرآت اول شدم بابام پیشونیمو با تمام مهرش بوس کرد
maryam
maryam
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
از دوستام بود ميدونستن من بره ناقلا رو دوست دارم رفته بودن بازار واسم تابلو كوچولوشو گرفتن ...اين واسه من خيلي ارزشمند بود چون كه به يادم بودن....:)
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
یه تابلو هم هست ازدوستم ..که 2ساله ازش بی خبرم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
تابلوی چی ؟ شعر ؟ نقاشی ؟
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
تابلو نقاشی..یه روش شعر نوشته
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
هههعی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
جا كليدي
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/١٢
١
٠
اگه اين هديه كوچيكم بدن دوست دارم/ يه سويچ كوچيك كه مال يه ماشين بزرگ باشه:)))
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
چه خوچ اچتها..... نوچابه میل داری یا دلستر یا دوغ؟
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
با اینکه به قول دوستان انجمن تکراریه ولی خب بازم باید پاسخگو باچیم... هدیه های همسرم همیچه واسم بهترین بوده... داچتن یه خانواده خوب ...همسر ...دختر خوب و سلامتی هم هدیه های خداونده که بهترین ها رو بهم داده ..
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
اره تکراریه . اره راست میگی هدیه های همسر حتی اگه کوچک هم باشه یه دنیا می ارزه . حتی گفتن یه حرف که از ته دلت بهت بزنه خودش بهترین هدیه است .
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
هديه هايي كه گرفتم برام ارزشمندند، از كتاب و لباس و اشيا و عروسك و گل و ... . اما آدم دل بستن به اشياء مادي نيستم كه يك هديه خاصي برام دوست داشتني باشه. يك زماني يكي يك سگ (عروسك) بهم هديه داد كه هم نرمه هم باحاله. يك بار هم يكي يك گردنبند بهم داد كه هميشه گردنم بود و ازم جدا نميشد. يك مدتي يعني چندسالي برام دوست داشتني بودن، اما خيلي ساله كه اونم با بقيه اشياء مادي زندگيم فرقي نداره و كلا جمعشون كردم! ... . گل رو هم خيلي خيلي دوست دارم ب عنوان هديه و خشك مي كنم و ميذارم توي گلدونم، اما اينم برام چيز خيلي متمايزي نيست. راستش بيشتر، كمك هايي كه بهم شده، يا حرف هايي كه تو موقعيت هايي از زندگي افرادي بهم زدن كه همواره در ذهنم هست، هداياي بهتري برام تلقي ميشن...
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
بله واقعااین حرفم قشنگه راست میگی......
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
موافق
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
یه چیزیه اندازه بند انگشته ! چسبوندم تو دفتر خاطراتم یادگاریه از یه دووووووووووووست تو مدرسه .........
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
چیه؟!!! یه چیزی؟ههه
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
روز تولدم داداشم بهم یه لاک پشت دادکه زودم مرد.فک کنم چینی بود.
حانا
حانا
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
هدیه هایی ککه از مامانم گرفتم همیشه خوب بوده چون با عشق یک هدیه رو بهمن میده. مخصوصا عروسک هایی که برام می خره
lمهدیس
lمهدیس
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
س.اولین باره توی این جمع نظر میدم دوستداشتم بگم بهترین هدیه رو خدا بمن داده اول سلامتی وبعد همسرودختر وپسر گلم .شرمنده که خیلی کلیشه ای بود اما حقیقت محض!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
خوش اومدین.........انشا...خداهدیه هاتونو براتون نگه داره....
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
یه هشت کتاب خیییییییییییلی قشنگ که بسر خالم خریده بود واسه خودش بعد وقتی ذعوتیدیم خونه مون واسه تولدم رفت اونو اورد
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
چه قشنگ :-)
masumeh.m
masumeh.m
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
یه کارت که دوستم واسه تولدم باعکس خودموخودش درست کرده بود
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
اين كارتاي بازي قديمي هست ، اونا :) همينايي كه انواع هواپيما و ماشين وبازيكن و بازيگر و.........داره! اونا :))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
يه كوچولو مشك خوشبو كه يه 7سالي ميشه دارمش :)