خانه انجمن من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکور نمونم...
١١٢٦
٨٠
__Mahdie__Fa__

من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکور نمونم...

من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکور نمونم...

امروز نتایج کنکور میاد؛قدیمیا یادتونه موقع دیدن رتبه تون واکنش تون چی بود؟کی خبر قبولی کنکورو بهتون داد؟ 

٩٢/٠٥/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
از استرس داشتم میمردم...اولین دقاقیق پای نت بودم .......زمان من روزنامه نبود....تازه نتی شده بود..هیچی دیگه خودم رتبمو دیدم..همچین شاهکاری نبود
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
:)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خیلی استرس داشتم . یادمه عصر جمعه بود ، یواشکی رفتم نشستم پشت سیستم و اطلاعاتم رو وارد کردم چشمامو بسته بودم اصلا یه حال بدی داشتم ، تا چشمامو باز کردم دیدم بلــــــــــــــــــــــــــــه قبول شدم . بعد رفتم همه جا ، جار زدم و بعدش گریه کردم . هی یادش بخیر کاش دوباره تکرار میشد اون روزها
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
واقعا دوست داري 2باره تكرار بشه؟؟؟؟؟؟؟ايول
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اره خیلی دوست دارم :-)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من که هنوز ندادم....4سال دیگه بهتون میگم...
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
منم!
سارا
سارا
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من باید تا 6 سال دیگه صبر کنین بهتون میگم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
4سااال ديگه.....باشه منتظريم پس
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
چی همه مثه منن!!!!!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
كي...2تا بودن خوبه حالا...
امیرحسین
امیرحسین
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
من 3 سال دیگه... :)
t.m
t.m
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
:| من هنو کنکور ندادم:)
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ايشاا.. نوبت شما هم ميشه
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خیلی هم زود!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
بله سال ديگه...
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
منم سال دیگه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
قدیما؟؟؟من که تا حالا کنکور ندادم...ولی حس شیرینیه قبول شدن تو جایی که دلت میخواد...
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
منم كه هنوز كنكور ندادم..هيييييييي..مثلا بشه نفرات اول كنكور بشيم...
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
آرزو بر جوانان عیب نیست
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
حال کی گفته حتما قبول میشین که حستون شیرین باشه!
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
منکه دوبار کنکور دادم و هر دوار هم قبول شدم . راستش از هیچکدوم یادم نیست که چه عکس العملی داشتم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اورين بر شما..
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
روزی که قرار بود نتایج بیاد برعکس بقیه استرس چندانی نداشتم مامان بابام بیشتر از من نگران بودن خخخ با بابام رفتم کافی نت و اونجا گفتن که قبول شدم به همین سادگی (البته این بعد از انتخاب رشته بودا)
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خسته نباشيد به شما برا خونسرديتون
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
:))
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من یکی از دوستام بهم خبر داد.... اصن خودم نگاه نکردم.. حتما خوچال چدم.
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خوب بود يا نه؟؟؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
پس شما هم بيا به من بگو سال ديگه...
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من خاطره دادشمو تعریف میکنم البته خاطره نیست چون همین امروز بود این میگفت اگه خیلی خوب بشم 3 رقمی اونم 800اینا ولی وقتی رفت دید شده 287 فقط تا یک ساعت زل زده بود به مانیتور اصلا تو شوک بود منم دیدم خیلی تو شوکه برم درش بیارم بهتره محکم کوبندم پس گردنش خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سارا
سارا
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
:D بنده خدا....همچين از شوك درش اوردي
maede
maede
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من سال اول که از رتبه ام خوشحال شدم اما موقع اعلام نتایج اصلی صبح دخترعمه ام بهم اس داد برو نتیجه ات رو ببین بعد ساعت8رفتم نگاه کردم و هیچی دیگه کلی گریه کردم چون غیر قابل انتظار بود:( سال بعدشم چون آزمایشی انتخاب رشته کرده بودم میدونستم چی میشه و عکس العمل خاصی نداشتم!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ك اينطوريا
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خودم تو روزنامه دیدم ..که قبول شدم.....فکر کنم..کسی بهم خبر نداد
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اون زمان روزنمايي بود.......ك اينطوريا
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اره...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اقا یک ادمی تمام رمزای ما رو می دونست....................اون به ما خبر داد که دانشگاه بیرجند قبول شدم.............فک کردم دروغ میگه............خودم رفتم کافی نت،از اونجایی که اون از قبل بهم گفته بود برام واکنشی نداشت:((یعنی بدم میاد از این ادمایی که شادی رو از ادم میگرن:))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اخييييييييي :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
طفلی.....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
چه ادم فضولی :-)
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
تو که دانشگاه بیرجند نمیری ؟!!!!!!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من فقط با توجه به این تیتر امدم بگم که من فقط شب ها اونم 2 ساعت درس میخونم تازه اگر برسم! پس لطفا مارو جزو افراد شب روز درس خون حساب نکنید. با تشکر :))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
همين كه تشريفتون اورديد خيلي مرسي..اونم خوبه ايشاا..كه همينطوري بيشتر بشه....
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٥/١٠
٠
١
وای خدا یعنی رام میدن برا ثبت نام؟!؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
شما چه كردين؟
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
منم فک کنم امروز اولین نفر بودم سایتو باز کردم. کمین کرده بودم. حدود 5.نیم اومدم زدم دیدم بـــــــــــــــله اومده. بعد اول خودم دقیق نیگا کردم بعد رفتم مامانمینا رو بیدار کردم. اگه رتبه م خوب نبود میرفتم محو میشدم اونا خودشون بیدار شن.
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خب چي شد؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ای بابا رتبتون چند شد
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
نميدونم اين همه چيز ميگن اصل كاري چرا نميگن...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
منو سحر که امروز دیدیم من مال خودمو دیدم به سحر ز زدم که اطلاعاتشو بده اونم داد منم بش گفتم . بدبخت تو اوتوبوس بود هیییی چند سال دیکه اینا میشه خاطره هییییی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خب چي شد به ما هم بگين
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
رتبه هاتون چند شد
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
http://bit.ly/1aYztHW راستش من ترجیه میدم که سکوت کنم.این عکس واکنش منه وقتی نتایج کنکورو دیدم:|
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
الان رتبه خوبه يا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sahar
sahar
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
دمت گررررررررررررررررررررم
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
خیلی باحال بود
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
هعی یادش بخیر چه زود 4سال گذشت!به مانیتور زل زده بودم تا نتایج بیاد و مثل همیشه زودتر ازون ساعتی که قرار بود بگن اعلام شد....اولش باورم نمیشد بعدم گریم گرفت مامانم اومد دید دارم گریه میکنم فک کرد کلا مجاز نشدم گفت فدای سرت حالا چیکار کردی؟!فکر میکردم 5-6هزار شم ولی شدم 1900شب خیلی خوبی بود(:
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اورين بر تو اي دوست
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
اخی ..
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
هنوز تجربه نکردم....و تجربه هم نخواهم کرد:)))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
چرا تجربه نخواهي كرد؟؟؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
واسه چی
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
بنظر من ساعات خیلی خاصیه تو زندگی آدم. من که حال خودمو نمی تونم توصیف کنم. نه ناراحت بودم نه خوشحال. ازون چیزی که فکر میکردم نه بهتر شده بودم نه بدتر.اینه که میگم حس خاصی بود. یادمه عصرجمعه بود. سرشب خونه خواهرم مهمونی خونوادگی بود. یکی از بدترین حالات روز اعلام نتایج اینه که بلافاصله بعد دیدن رتبه ات، قرارباشه در جمع بزرگ فامیلی قراربگیری. افتضاحه. چون واقعا حوصله سوال و جواب های تک تک افراد حالتو بهم میزنه. سوال و جوابهای تکراری . رتبه خودم و دوستم رو دیدم و بهش اطلاع دادم و بعدش حاضر شدم رفتم خونه خواهرم. سریع رفتم تو اتاق و به یک دوست دیگم زنگیدم هم رتبشو بپرسم و هم خداحافظی، چون پرواز داشت و داشت میرفت انگلیس. و تا 40 روز دیگه نمیتونستم باهاش حرف بزنم. خلاصه بعد از نیم ساعت حرف زدن اومدم از اتاق بیرون و سوال و جواب ها شروع شد و موعظه ها و توصیه ها... یادش خوش...
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
الان دقيقا رتبتون چي شد؟؟؟؟؟؟
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
اااا مگه بايد رتبه هامونم بگيم؟! ننوشنه بوديد كه! تو همون بازه اي بود كه انتظارشو داشتم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
خب وقتي اين همه چيزي مينويسيمن ما دنبال رتبتونم هستيم كه ببينيم چه كار كردينا........
s.a
s.a
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
همه مشکوک بودن تو خونه، بهم پیشنهاد دادن بیا دسته جمعی بازی کنیم و اینا! بعدش یهو اون یکی داداشم زنگید خونه و بهم گفت رتبمو! نا گفته نمونه که منو کشت تا اون رتبه ی مزخرفو بخونه! :| همه چی رو میخوند، الّا رتبه! :| :| :| گریه کردم! :|
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
اي بابا گريه چرا.....
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
سال پیش داداشم برام نگاه کرد که چه رشته ای قبول شدم عکس العمل خاصی نداشتم نه خوشحال نه ناراحت ولی امسال که صفحه اعلام نتایج و باز کردم جرئت نداشتم بیام پایین صفحه رتبه مو ببینم برادرم اومد نگاه کرد خیلی استرس داشتم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
خب حالا رتبتونو ميگفتين خوشحال ميشديم....
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
اون روز اينترنت خونه ما كه كلا حالش خوب نبود رفتم خونه دوستم نگاه كردم بعدديدن نتايج همو نگاه ميكرديم ميخنديديم:)))/ ولي ازادو خونه نگاه كردم . دوست داشتم مشهد قبول بشم كه خدارو شكر نشد
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
خداروشكر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Mo0n g!rL
Mo0n g!rL
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
منم دیروز رفتم رتبم دیدم خیلییییی شوکه شدم همینطوری خیره شده بودم به مانیتور اصلا باورم نمیشد اینقد افتضاح باشه :)))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
خب حالا شما ديگه رتبتون چند شد؟؟؟؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
4 سااااااااااال دیگه