خانه انجمن بینندگان عزیز تنها 2دقیقه تا اذان صبح باقیست!
٨١٠
٥٣
mr.mohammad amin

بینندگان عزیز تنها 2دقیقه تا اذان صبح باقیست!

بینندگان عزیز تنها 2دقیقه تا اذان صبح باقیست!

ماه رمضان سرشار از خاطرات،سحر چه جوری بیدار می شین؟شده سحری خواب بمونین؟از خاطراتتون بگین...

٩٢/٠٥/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
تو که بیشتر خبر داری یه شب خواب موندیم که مجبور شدیم بریم باغ که عمدی نباشه یه شبم که هفت دقیقه مونده بود به اذون بیدار شدیم و فقط در 7مین سحری خودیم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
آورین...7مین....جل الخالق
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
توانایی می خئاد من رکوردم 10 دقیقه اس!
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
باریکلا
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
سحر......با بدبختی...اصن انقدر خوابم میاد.........چشام بستست تا پای سفره........خوابم موندم...شیک و مجلسی............ولی خواب بمونم روزه نمیگیرم......
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خیلی دیگه شیک و مجلسی!
حانا
حانا
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
چرا روزه نمیگیری؟ میترسی دور از جون چربی های بدنت آب بشه؟؟!! :)))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ندارم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
نه نمیخوابم کلا بیدارم تا سحر .
t.m
t.m
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
سحر خاب بمونیم؟! من همیشه تا سحر بیدارم, نشده خاب بمونیم!
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
منم
t.m
t.m
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
البته! پریشب که 90 بود؛ و تا سا@ دو و نیم صب بود؛ من قرار بود غذا درست کنم, بعدش من بعد تموم شدن 90 خابم رد:| هیچی دیگه, مامانم متوجه شده بود؛ غذار و دزست کرده بود:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
نگاه کردی نودو؟؟؟ایول
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
منم نگاهیدم البته تو اعتکاف بودم با هزار تمنا از یه دختری که گوشیش تلویزیون داشت
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خواب؟؟؟نع.....ما که تا سحر بیداریم..
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اولاش سخته برام ازخواب بیدارشم ولی اصلاخواب نمیمونم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
تا سحر بیدار میمونم ولی امسال خیلی پیش اومد که بدون سحری روزه گرفتم....
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من بیشتر وقتا تا سحر بیدارم بعضی وقتا که خوابم میبره خانواده بیدارم میکنن اما ... امسال دوبار خواب موندیم و با صدای اذون بیدار شدیم و بدون سحری روزه گرفتیم
mo_so
mo_so
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خاطره ای ندارم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من هم
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
منم
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اتفاق افتاده که خواب بمونیم..... ولی من عادت دارم.. گاهی بی سحری روزه میگیرم
terme
terme
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
آقا ما که هرشب بابامون با لنگ کفش بیدارمون میکنه...
maede
maede
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ما که بیداریم تا سحر پس مشکلی پیش نمیاد:)
terme
terme
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من هم موقعی که مامانم بیدار میشه غذا بیاره خوابم میبره...
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من هرشب تا سحر بیدارم مشکلی نیست
سارا
سارا
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من تا سحر بیدارم وقتی 2 دقیقه مونده لیوانو دستم میگیرم تا میتونم اب میخورم اصلا سحری نخورم باید اب بخورم ولی همین امسال یه روز رفته بودیم ویلا سحر دیر رسیدیم خونه و تا برنجمون اماده شد 15 دقیقه تا اذون بود ولی با هر بدبختی بازم سحریمون رو خوردیم
terme
terme
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
15 مین که خیلی زیاده...بقیه وقتا کی بیدار میشی؟؟؟
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
آره 15 دقیقه که زیاده.. ما بخوایم زود بیدار چیم 15 دقیقه قبل اذون بیدار میچیم....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
15دقیقه کافیه که
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
شده خواب بمونیم..منم روزه نگرفتم...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
آورین به شما!
ati200
ati200
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
مرسی
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
خسته نباشین!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من اهل اون دقایق آخرم ! دقیقه 90دیم :)) آره بابا زیادم خواب موندم ! آمارش از دستم دررفته!
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
نچ.ندارم
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
هعـــــــی من الان تو چه فکریم شما تو چه فکری....
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
تو چه فکری می باشی؟!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
به كنكور ميفكري.......
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
تا حالا كه خواب نموندم ...چون هميشه تا سحر بيدارم.....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
نع نشده خواب بمونم :)))
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
من اول با اوای مامان بعدش با صدای و حرکت تند و سریع دستش به شونم بعد یه سکته میزنم بعدش پا میشم به زوووووووووووووووووووووور !!1هه اینم خاطره خوشل مشل!!
امیرحسین
امیرحسین
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
منهمیشه تا سحر بیدار میمونم.
نسیم
نسیم
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
یه شب سحری خواب موندیم که خوب بدون سحری روزه گرفتیم یه شبم 10 دقیقه به اذون بیدار شدیم! یعنی سرعت عمل داداشام تو اون 10 دقیقه دیدنی بود! غذاشون رو که خوردن هیچ چند دقیقه هم وقت اضافی آوردن!!! از اون روز به بعد تصمیم گرفتیم 12 مین به اذون بیدارشون کنیم که هم غذاشون رو بخورن هم نمازشون رو بخونن!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
من که بیدارم نمیخوابم که بعدش خواب بمونم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
با اين خانواده ما كسي نميتونه خواب بمونه يه يه ساعت قبل سحري بيدارت ميكنن/ تا حالا خواب نموندم. خوابگاهم كه هستم تا سحر نميخوابيم كه خواب نمونيم:)))
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ مثه داداچ منه :))))
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
اي بابا. بچه هاي اين دور و زمونه چون روزه هاشون بيشتر تو تابستون افتاده و تا سحر مي تونن بيدار باشن. در نتيجه خيلي خاطره از بيدار شدن براي سحري ندارن. من تا سحر بيدارم در نتيجه خواب نمي مونيم. اما كلي خاطره از اين بيدار شدن ها دارم... يادمه يك سال هايي بود كه تلفن مي كرديم به اون شمارهه و ساعت مد نظر رو بهش مي سپرديم. بعد سر ساعت مي زنگيد و اون خانمه مي گفت : اكنون وقت بيدار شدن شماست!‌ اينقدر با اين صداهه خاطره دارم! يك خاطره باحالش اينه كه اون روزهاي اولي كه اينكارو ميكرديم، وقتي تلفن زنگ ميخورد، ما (بچه ها) برميداشتيم و مامانم از قضيه خبرنداشت و فكر ميكرد به دوستي آشنايي سپرديم. تا اين كه يك شب تلفن زنگيد و مامانم كه خواب خواب بود برداشت و تلفن گويا همون جمله "اكنون وقت بيدار شدن شماست!‌ " رو تكرار كرد و مامانم با خواب آلودگي بهش گفت "دست شما درد نكنه!"‌:دي چقدر خنديديم به سوتي مامانم!
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/١٢
١
٠
اينقدر اون تلفن گويا برام نوستالژيكه كه دوست دارم يكبار ديگه بهش بزنگم و بيدارم كنه، اما شماره شو ندارم... . ولي خداوكيلي اون زمانهايي كه افطار ساعت 5 بود و شب بلند و مردم تا سحر بيدار نمي موندن، خيلي باحالتر ازين روزها بود... يك روز 30دقيقه به اذان بيدار ميشدي و يك روز 5دقيقه به اذان و همش صداي "روزه داران گرامي، 2دقيقه به اذان باقيست" رو اعصاب! من اون روزهارو بيشتر دوست داشتم... اون روزها امكان اينكه خواب بموني بيشتر از الان بود
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
ولي كلا هرزمان كه خواب موندم ، روزه گرفتم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
البته من یبار بدون سحری روزه گرفدم چن سال پیشا !
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
من سوم ابتدایی17 کیلو بودم و با یه همچین وضعیتی روزه میگرفتم و فرقی م نمیکرد سحر خورده با شم یا نه