خانه انجمن بهترین همبازی دوران کودکی!
٨٢٤
٩٩
اکرم انتصاری

بهترین همبازی دوران کودکی!

بهترین همبازی دوران کودکی!

بهترین هم بازی دوران کودکی شما چه کسی بوده؟

هنوز از او خبر دارید؟

چه بازی از کودکیتون یادتونه که دوستش داشتید؟

٩١/١١/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩١/١١/١٨
١
٠
بهترين همبازي دوران کودکيم دوستم عطا هنوزم باهش هستم و تقريبا خدا رو شکر هر روز ميبينمش... بازي کودکي مورد علاقه: فوتبال
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٨
٣
٠
پسر عموم بود ک 2 سال از من بزرگتره همش با هم خاله بازی و گِل بازی میکردیم!!! مشقاشو من مینوشتم .... یادش بخیر! الان مهندسی عمران میخونه پسر همسایه مون 1 سال ازم بزرگتر بود الان یه لاتی شده! تو فیس بوک اسمشو بزنی فک میکنی طرف خواننده آمریکاییه!!!! باهاش والیبال بازی میکردیم! یک بازیای عجیبی از خودش اختراع میکرد .... الانم معماری میخونه! دختر خاله 2 سال از من کوچیکتره الان گرافیک میخونه! با این فقط خاله بازی میکردیم که دائماً هم سفره عقد می انداخت! خخخخخ داداشمم ک باهاش شطرنج و پینگ و پونگ میزنم!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٨
٥
٠
افـــ! میرفتیم با بچهای محله کارت (پاستور) بازی،از این جعبه شانسی ها بود خونه خونه بود دونه ای 10 تا تک تومنی بود میخریدیم میرفتیم میفروختیم کاسبی میکردیم،هفت سنگ،رادار،بالا بلندی،گرگم به هوا و.... همش با بچه های محله مون بود یادش بخیر... الانم با 2 تا از بچه ها میریم دانشگاه رفیقای سمیمی.واقا دلم لک زده برا اون روزا...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
خیلی خوبه که ازش خبر دارین:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٨
٠
٠
دختر عمم.....الانم مشهد...داره به زندگیش میرسه.......خونه مادربزرگم جمع میشدیم میرفتیم زیرزمین آهنگ میخوندیم.......بعد میرفتیم خونه خرابه کنار خونه مادربزرگم دنبال گنج میگشتیم..........یادش بخیر
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
چه خوب!
مجید
مجید
٩١/١١/١٨
٠
٠
همبازی!! نه نداشتم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٨
٠
٠
مجید (آیکون گریه) (آیکون همدردی)
مجید
مجید
٩١/١١/١٨
٠
٠
گروه.... تشکیل شد با رهبری مجید...وهمراهی آرشام ومرتضی...های هیتلر
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٨
٠
٠
نکن این کارارو مجیدخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
١
٠
اوخي..
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
١
٠
معلومه اصن!
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
٠
٠
واي اتفاقا ديشب به همون دوستم فكر ميكردم ..وقتي كوچيك بوديم دوتا عروسك كوچيك داشتيم كه براشون لباس مي دوختيم چه ذوقي مي كرديم:)))از دوم دبستان تا الان با هم دوستيم البته سه سال راهنمايي همو نديديم .الان به جاي بازي مي شينيم حرف ميزنيم...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
مریم کی بود؟
maryam
maryam
٩١/١١/١٩
٠
٠
اسمش مليحس...
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
٠
٠
خواهرمم معمولا چون از من 3سال كوچيكتره همبازيم بود،الانم همبازي دارم ها..(فاطم،فايز)افائز ديگمون:)))البته واسه واليبال
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٨
٠
٠
بهتری هم بازی من خواهرمه که دوسال ازخودم بزرگتره ...خاله بازی می کردیم در حد لالیگا..
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٩
٠
٠
آخی!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١٨
٢
٠
کودکی هایم عاشق تاب بازی بود ، تاب می خورد و می خندید ... بزرگی هایم هم ، تاب بازی را دوست دارد ... هراز گاهی ، دست بی تابی هایم را می گیرد ، وبه تاب بازی می برد ... نمیدانم چه رازی در میان است ... ولی همین که بی تابی هایم را به تاب می سپارد ، دیگر بی تاب نیستم ! بزرگی هایم تاب می خورد و می خندد...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٨
١
٠
عالی بود الی جون!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١٨
٠
٠
قربونت عزیزم قابلی نداشت... :)
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٩
٠
٠
خیلی زیبا بود الی جان.....
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٨
٠
١
میکرو و بعد ها پلی استیشن نه چن وقته. خبر ندارم ازشون.الان Xbox
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
شما از فانتزیات معلومه دوستی نداشتی!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٨
٠
٠
باپسر عموم . بله هنوزم باهميم. خيلي بازي ها ميكرديم بيشتر كارت بازي
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
یعنی همون پاستور؟
م-نص
م-نص
٩١/١١/١٨
٠
٠
من همبازی زیاد داشتم ولی از وقتی ک خانمان را عوض کردیم ازشون بی خبرم...بازی هایی رو که میکردم و خودتون میدونین چیه(همون بازی لطیفا)
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
آخی!
Milad
Milad
٩١/١١/١٨
٠
٠
با پسر عموم سگا میکرو هر چیزی که دم دستمون بود بازی میکردیم.الان با همیم البته خیلی کمتر
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
همه با پسرعموهاشون بودن!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
خواهرا و برادرم و بروبچ فامیل ...... بیشتر گل کوچیک بازی می کردیم......از همشونم تقریبا دورا دور خبر دارم......بازی هامون بیشتر اکشن و دزد و پلیسی و بگیر و بزنی بود......:))))))))))) خلطره هم خیلییییییییییییییییییییییی زیاد دارم............ آخ یادش بخیر..... چه روزایی بود........
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
٠
٠
دقیقا منم است خاله بازیو اینا نداشم!کلا دختر هم بازی نداشنم الان فکر میکنم چه طفلکی بودم من!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
البته با خواهر کوچیکم خواب بازی هم می کردم..... به این صورت که هر وخت حوصله نداشتم می گفت بیا بازی می گفتم هر کی زودتر بخوابه اون برنده است.... اوایل باورش می شد دیگه..... منم می خوابیدم........ :)))))) ولی بعدها که بزرگتر شد..... می گفت هر بازی بغیر از خواب بازی...... :))))))
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
گل پوچ ما الانم بازی می کنیم
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
آره گل یا پوچ...... هفت سنگ هم بازی می کردیم......
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
راستی دخترای همسایه مون بودن.... اول آرتینه بود که زو د رفتن بعد سمیه و سمیرا اومدن..... که خوب زود عروس شدن و رفتن ........ :((((( الانم خبر ندارم ازشون...... :(((
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
خبر بگیر ازشون!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
از محلمون رفتن..... فقط میدونم الان نی نی دارن..... ولی اینکه چند تا دیگه خبر ندارم..... قبلا مامان و بابا و داداشاشون تو محله ما بودن ولی دیگه الان چند سالیه رفتن..... :(((((
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٨
١
٠
داشتم اما یادم نیست شرمنده
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
یادم باشه بپرسم بیام بگم...... :)))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
چرا راستی.... یه بار تعریف کردی رفته بودین باغ بعد یهویی صاحابش اومده بوده شما مثه آهو !!!!!! از رو دیوار پریدی اما دوستت اون پشت مونده بود...... کلا از بچگی زبر و زرنگ بودی..... بععععععععععععععععععاهههههههههه....... :))))))) خخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
سارا بان کنجد بده آقاتون!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
پاییز بانو جون چیو بدم به آقامون؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)))))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
کنجد بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برا چی خوبه؟؟؟؟؟؟؟ :)))))))
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٩
٠
٠
تقویت حافظه:دی
hamta
hamta
٩١/١١/١٨
٠
٠
يه پسر همسايه داشتيم ما اول دبستان بوديم اون سوم بود.... براش نامه مي نوشتم مثلا بعد از ظهر تو كوچه بريم فوتبال!!!! مي دادم مامانم ميرفت خونشون بهش مي داد!!!!! آخه مامانامونم با هم دوس بودن!!!! من كلا بچگي خيلي فوتبالي بودم!!!!
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
٠
٠
توكلااز بچگي بي حيا بودي خخخخخخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٩
٠
٠
به به نامه !
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٨
١
٠
داداشم و عمو کوچیکم !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
من همه عموهام بالای50 دارن!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٨
٠
٠
من با عموم 4 سال اختلاف سنی دارم ...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٩
٠
٠
من که اصلن عمو ندارم...... هییییییییییی روزگار.....
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٩
٠
٠
جدی ؟ من 5 تا عمو دارم ، 7 تا خاله دارم ، 1 دونه دایی !!! شما حساب کنین تعداد پسر/دختر عمو و پسر/دختر خاله های منو ...!!!! واسه خودمون یه مملکتیم ...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٠
٠
٠
آره.... من به جاش 7تا عمه دارم.... که نوه اشون یک سال ازمن کوچیکتره..... حساب کنین سنشونو دیگه...... :)))))) 3تا خاله دارم 5تا دایی داشتم که الان فقط 2 تا شون برام مونده.... و از صمیم قلبم دووووووووووستشون دارم.....
bye
bye
٩١/١١/١٨
١
٠
من از کوچیکی تک پر بودم ! در همه زمینه ها به غیر از یکی ... که نمیشه نام برد D: ولی خوب همبازی درست و حسابی نداشتم
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
٠
٠
همون تو کودکیت هم بازی نداشتی حالا جبران میکنی!!یاد یه شعری افتادم منظورم شما نیستیاا! در کودکی به کدام بازی راهت ندادند... که امروز... اینقدر دیوانه وار تشنه ی " بازی کردن " با آدمهایی؟؟
bye
bye
٩١/١١/١٨
٠
٠
میدونم دوست خوبم ! ولی شوخی کردم ! خدایییی !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
کدوم مورد؟!!!!!!!!!!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
سوپر ماریو هم خیلی بازی می کردیم..... سه به سه قطار و به طور کلی توشله بازی می کردیم..... کارت هم بود از اونایی که ماشین و موتور بودن...... باید برمیگردوندیمشون...... :))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٨
٠
٠
آره سه به سه قطار و توشله بازی!چه بازی های ساده ای داشتیم.ولی با همون سادگیش یه عالمه جذابیت داشت!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
٠
٠
آره خداییش..... خیلی خوب بودن.....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٨
١
٠
خدا بیامرزتش ... مهدی پسر عمه ام بود .... دلم براش یه ذره شده
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
١
٠
الهییی طفلی!خدا بیامرش!
maryam
maryam
٩١/١١/١٨
١
٠
خدارحمتش كنه:((
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٨
١
٠
خدایش رحمت کناد.....
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
١
٠
خدا رحمتش کنه دریا جون!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٩
١
٠
هِعی وای !
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٨
٠
٠
من داداشم پسر خالم پسر عمم و بچهای تو کوچه مامان بزرگم!دوچرخ سواری یک شوت یک گل!اون بازی که هرکی گل میزد دروازه!اسمش چی بود یادم نیس!بگه یکی! دیگه خر پلیس استپ هوا /هروووووو/اون بازیه که میگفتیم هفتمی هفتیر کشم هشتمی باغ بهشتم ... و سگاااا چه فوتبالی میزدیم یه بازی جنگی بود! یادش بخیر یه سر خونه هم ولو بودیم!حالا اما...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١٨
٠
٠
عااااااااغااااااااااااااا گل بود !
وصال
وصال
٩١/١١/١٨
١
٠
خوش به حال اونایی که خواهراشون هم بازیشون بودند من که خواهر ندارم از بچگی با دختر خاله ام حسابی رفیق بودم و با هم همبازی بودیم تا الان هم یکی از بهترین رفیق های منه
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
من خواهر بزرگتر داشتم که همبازی خوبی نبودیم!
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/١٨
٢
٠
با دختر عمه هام بازی می کردیم..یه زمانی با هم یانگوم بازی می کردیم انیقد باحال بود دو نفر غذا درست می کردن(با گیاه و خاک)یک نفر ملکه میشد بعد هر کس که غذاش بهتر بود ملکه میشد و دوباره بازی میکردیم!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٩
٠
٠
چه با مزه.....:)))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩١/١١/١٨
١
٠
من همبازی دوران کودکیمو خیلی وقته ندیدم.... ولی یادمه تو زمین خاکی مدرسه با کاج فوتبال بازی می کردیم...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٨
٢
٠
بهترین همبازی...عروسکام.دوست داشتم ولی فقط تو مهد باهم بودیم.بقیه اوقات تنها بودم!کسی هم تو فامیل هم سن من نیست!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
١
٠
تنها بودی پس!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٨
٠
٠
واسه همینه که میگم به تنهایی عادت کردم!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٩
٠
٠
آخییییییییییی
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١٨
٠
٠
پسر همسادمون که چند سال بعد خونشونو عوض کرد و دیگه خبری ازش ندارم , بچه های فامیل .... یه رفیقم دارم که 8 ساله باهم رفیقیم بهترین و صمیمی ترین دوستمه و در کل داداشی هستیم با هم !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
چه خوبه ازش خبر بگیرین!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١٨
٠
٠
خو چجوری پیداش کنم ایا ؟!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٩
٠
٠
جوینده یابنده اس!
h - razavi
h - razavi
٩١/١١/١٨
٠
٠
هم بازیای دوران کودکی من همه پسر بودن و من دختر!!!!!!!!!!!!هیچ خبری هم ازشون ندارم .
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
٠
٠
یعنی یه نفرم نبود!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/١٨
٠
٠
من همبازیم خودم بودم.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٨
٠
٠
مثل من!:))
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٨
٠
١
بهترین همبازی من توی بچگی .... دماغم بود ...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٨
١
٠
عجب!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
١
٠
مشکل داری شما!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٨
١
٠
باز چشم منو دور دیده!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٩
١
٠
خخخخخخ ! الانم فکر کنم هست! خخخخخ مونس و همدمی داری!
bye
bye
٩١/١١/١٩
٠
٠
تا حالا بهش فکر نکرده بودم !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٨
١
٠
من تو محلمون 5تا دختر هم سن بودیم،یکیشون الان یه بچه یه ماهه داره!یکیشون درس می خونه! یکیشون مربی مهده!یکیشون هم الان پسرش2سالشه!بین اینا من با دخترعموم از کلاس اول تا پیش تو یه کلاس بودیم!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٩
٠
٠
چه خوبه از همشون اطلاع داری پاییز بانو جان.....
parisa
parisa
٩١/١١/١٨
٠
٠
طرف بابام دختر عمه و دختر عمو و داداشم و پسر عموم..........طرف مامانم دختر خالم......شایدم پسر خاله هام....
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٩
٠
٠
بعله!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١١/١٩
٠
٠
بهترين همبازي دوران بچگيم دختر عمم فائزه بود....يادش بخير....دوران قشنگي بود....البته الانم هستيم باهم....
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١٩
٠
١
ازهیچ کس مثل بازی کردن با پسر عموم لذت نمی بردم......هیییییییی
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
من همبازی نداشتم.خودم با کلی عروسک بازی می کردم.حسابی هم لذت می بردم آقا!الانم دارمشون.دوست دارم خرسی.