خانه انجمن شعر وغزل بردارو بیار...
٩٠٤
١٢١
Mo0n g!rL

شعر وغزل بردارو بیار...

شعر وغزل بردارو بیار...

شعرایی که دوست دارین رو کجا می نویسین؟تو دفتر شعرتون محبوب ترین شعری که نوشتین رو با نام شاعرش بنویسین اینجا...

٩٢/٠٥/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
سردار
سردار
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
آخه اینجا ؟؟ تو قسمت نظرات ؟؟ مگه میشه ؟؟ چی چیزا از آدم می خواین شما ؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
چرانشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
لابد شعرش خاک بر سریه:)
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
نه من حفظش میکنم...از یادم نره ...
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
شعرو کامل بنویسیم یافقط چندبیت
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
هر جور دوست دارین:)
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
آره...همشون رو تو یک دفتر جدا می نویسم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
شمام کیلویی:))
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
300 برگ؟!!
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
لحظه ی دیدار نزدیک است...باز من دیوانه ام...مستم...باز می لرزد...دلم...دستم..باز گویی در جهان دیگری هستم....های!نخراشی به غفلت گونه ام را تیغ....های!نپریشی زلفکم را دست!...و آبرویم را نریزی دل!.ای نخورده مست...لحظه ی دیدار نزدیک است....//اخوان ثالث
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
عالی عاشق این شعرم
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من ندیدم دو صنوبر را با هم دشمن...من ندیدم بیدی،سایه اش را بفروشد به زمین...رایگان می بخشد،نارون شاخه ی خود را به کلاغ///سهراب
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
و نترسیم از مرگ...مرگ پایان کبوتر نیست...مرگ در ذهن اقاقی جاری است.......و همه می دانیم...ریه های لذت،پر اکسیژن مرگ است.../سهراب
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
حرف های ما هنوز ناتمام...تا نگاه می کنی..وقت رفتن است...باز هم همان حکایت همیشگی...پیش از آن که باخبر شوی...لحظهی عزیمت تو ناگزیر می شود... آی، ای دریغ و حسرت همیشگی....ناگهان چقدر زود...دیر می شود///قیصر امین پور
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
١
٠
کنار من که قدم می زنی هوا خوب است...پر از پریدنم و جای زخم ها خوب است...برای حک شدن عشق در خیابان ها...به جا گذاشتن چند رد پا خوب است...نخند حرف دلم را نمی شود بزنم...خیال می کنم این جور جمله ها خوب است///صالح سجادی
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
یادش به خیر اون زمان که آرشیو جیم رو داشتم یه روز نشستم تمام شعر های ستون ذهن زیبا رو با قیچی جدا کردم...همش رو چسبوندم به دیوار اتاقم...دور تا دور اتاقم پر از شعر شده بود....ولی واس کنکور مجبور شدم همش رو بکنم از رو دیوار چون وقتی درس می خوندم حواسم پرت میشد :(.هعععییییییییی
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
پر شد آیینه از گل چینی...آه از این جلوه های تزیینی...گفته بودی چگونه می گریم؟....به همین سادگی که می بینی....سکه زندگی دو رو دارد...گاه غمگین و گاه غمگینی...شاخه ها ی همیشه بالایی...ریشه های همیشه پایینی...عاقبت مهمان یک نفریم...مرگ با طعم تلخ شیرینی///فاضل نظری
terme
terme
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
واای من این شعرو خیلی دوس دارم...
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
حیلت رها کن عاشقا...دیوانه شو...دیوانه شو/ وندر دل آتش درا..پروانه شو...پروانه شو/ هم خویش را بیگانه کن..هم خانه را ویرانه کن/وانگه بیا با عاشقان...هم خانه شو...هم خانه شو///مولوی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
اره منم دوست دارم
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
پس شاخه های یاس و مریم فرق دارند...آری اگر بسیار،اگر کم فرق دارند...شادم تصور میکنی وقتی ندانی....لبخندهای شادی و غم فرق دارند....
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
زیبا بود
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من اصولا با شعر رابطه ی خوبی ندارم آررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
یه تقویم دارم...تو اون...خیل زیاده...شعر کامل رو بنویسم یا چند بیتش رو؟؟؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من شعر زياد نميخونم ولي اونايي كه ميشنوم و دوست دارم حفظ ميكنم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
کوچه ی شهر لم/از صدای پای تو خالیه/نقش صد خاطه از روزای دور/عابر این کوچه ی خیالیه/به شب کوچه ی دل،دیگه مهتاب نمیآد/توی جعله چشام،عروسه خواب نمیآد...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
عاقبت بند سفر پایم بست/می روم،خنده به لب،خونین دل/می روم از دل من دست بردار . ای امدی عبث بی حاصل (فروغ)
admincheh
admincheh
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
سبز می زند نگاه سبز می زند دریچه ها ..زیرپلک من کبوتری ست در هوای پرزدن
admincheh
admincheh
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
ازمیر افضلی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
چقدر بی محتوا:))
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
با م نص مبافقم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
باید امشب چمدانی را که به اندازه ی پیراهن تنهایی من جا دارد،بردارم و به سمتی برم که درختانحماسی پیداست ،رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا میخواند (سهراب)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
به سراغ من اگر میآیید/نرم و آهسته بیایید/مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...(سهراب)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
قشنگه
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
١
٠
کلا اشعار سهرابو خیلی دوس دارم.
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من شعرایی که دوست دارم حفظ میکنم معمولا و خیلی هم طولانی هستند اکثرا....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
الان می خواستی بگی شعر حفظی؟؟؟
admincheh
admincheh
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
آن روز با تو بودم امروز بی توام آن روز که باتو بودم بی تو بودم امروز که بی توام باتوام..قیصر
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
الان کی با کیه:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم/شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم/شدم آن عاشق دیوانه که بودم...(فریدون مشیری)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
بدک نبود.ممنون
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
سینه پر آهیم،اما آهنیم/نسل یوسف های بی پیراهنیم....ما از این بحریم،پاروها کجاست/این نشان،پس نوشداروها کجاست؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
وری نایس.لایک
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
لایک...
admincheh
admincheh
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
چگونه باشی و چشم از نگاه بردارم ؟چگونه یاز ته یک چاه ماه بردارم؟چه فرق دارد وقتی همیشه می بازم؟چه فرق دارد..سپید بردارم یا سیاه بردارم؟همیشه دل خوشی ام بوده بعد هربازی یکی دو مهره به عمد اشتباه بردارم،که تو برنده شوی و از شکوه خنده ی تو برای دلهره ام سرپناه بردارم به لطف عشق فاصله ها پاک می ماند مخواه فاصله ها را مخواه بردارم..حامد عسگری
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
چقدر خونوک بود:))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
شما چه رک هستید برادر
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
حوصله ندارم تایپ کنم:(((
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
نداری که نداری............مایم نداریم
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
حالا یه کاریش کن. تونه خدا بیا و بنویس
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
دهان ات را میبویند/مبادا گفته باشی دوستت دارم/دلت را میبویند/روزگار غریبیست نازنین...(شاملو)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
عجب چهچی می زنه.به به:))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
قشنگه
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
شاملو هم شعرای قشنگی داره
mo_so
mo_so
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
در ذهنم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من و این جلف یازیا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
نگاهم در نگاهت کرد بر خورد...................خدا مرگت حالم به هم خورد....................دست بالای دست بسیار است...........اما دست زیری در فشار است
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
خخخخخ...شاعرش کی بوده؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
بنی ادم اعضای یک پیکرند..................تا پول می بینن به هم می پرند
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
تحریف نکن سعدی رو...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
سعدی شعر من و تحریف کرده:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
خخخخ...پس برو از سعدی شکایت کن...
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
به به
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من 3تا دفتر شعر دارم ...قدیمی ترینش مال 10سال پیشه.........خوب الان که یادم نیست ..برم خونه مینویسم براتون.......
maede
maede
٩٢/٠٥/٠٣
٢
٠
خبر به دور ترین نقطه جهان برسد*نخواست او به من خسته بی گمان برسد*شکنجه بیشتر از این که پیش چشم خودت*کسی که سهم تو باشد به دیگران برسد*چه میکنی؟اگر او را که خواستی یک عمر*به راحتی کسی که از راه ناگهان برسد....*رهاکنی برود از دلت جدا باشد*به آنکه دوست ترش داشته،به آن برسد*رها کنی بروند و دو تا پرنده شوند *خبربه دور ترین نقطه جهان برسد*گلایه ای نکنی،بغض خویش را بخوری*که هق!هق!تو مبادا به گوششان برسد*خدا کند که..........نه! نفرین نمیکنم*نکند(به اوکه عاشق اوبودم) زیان برسد*خدا کند فقط این عشق از سرم برود*خدا کند فقط زود آن زمان برسد* (زنده یاد نجمه زارع)..........من شعرای ایشونو خیلی دوس دارم و کلن شعرای مورد علاقه ام رو پایین نوشته های شخصیم مینویسم.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٠٣
١
٠
اینو دارمش..خیلی قشنگه
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من اين شعرو خيلي دوست دارم..............شايد ان روز كه سهراب نوشت تا شقايق هست زندگي بايد كرد خبر از دل پر درد گل ياس نداشت ... بايد اينطور نوشت. چه شقايق چه گل ياس و ميخك زندگي اجبار است.............
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
بیگ لایک داره واقعا...
terme
terme
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
ادامش:زندگی در گرو خاطره هاست..خاطره در گرو فاصله هاست...فاصله تلخ ترین خاطره هاست...(میخک و یاس هم برعکسن)
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
آره منم دوسش دارم.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٥/٠٣
١
٠
WHEN my love swears that she is made of truth, I do believe her, though I know she lies, That she might think me some untutor'd youth, Unskilful in the world's false forgeries. Thus vainly thinking that she thinks me young, Although I know my years be past the best, I smiling credit her false-speaking tongue, Outfacing faults in love with love's ill rest. But wherefore says my love that she is young? And wherefore say not I that I am old? O, love's best habit is a soothing tongue, And age, in love, loves not to have years told. Therefore I'll lie with love, and love with me, Since that our faults in love thus smother'd be. Sonnet 138 by "William shakespeare
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
١
٠
Oh My God...Big Like...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
You're welcome darling :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
یه شعر هست طولانیه...حوصله تایپش رو ندارم...اسم شعر وشاعرش رو می نویسم خودتون پیداش کنید بخونیدش...آدم شدن_محمد علی شریفی...
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/٠٣
١
٠
بچه كه بودم دفتري داشتم و شعرهاي موردعلاقه رو توش مي نويسم. اما خيلي ساله كه ديگه نه، معمولا شعرهايي كه دوست دارم، نمي نويسم. اهلش نيستم. در نتيجه دفترشعر هم ندارم. چندتايي هم كه نوشتم اينور و اونور بود و جاي خاصي نبود. مثلا چندتا از شعرهاي گروس عبدالملكيان رو تو دفترچه اي كه توش همه چيز نوشته شده و مختص شعر نيست نوشتم، يا شعر فريدون مشيري رو روكاغذ نوشتم نگهداشتم. برخي شعرهارو هم كه تو نت ميخونم خوشم مياد گاهي سيو مي كنم. مثل اين : گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود/ گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود/ گاهی بساط عیش خودش جور می شود/ گاهی دگر، تهیه بدستور می شود/ گه جور می شود خود آن بی مقدمه/ گه با دو صد مقدمه ناجور می شود/ گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود/ گاهی تمام آبی این آسمان ما/ یکباره تیره گشته و بی رنگ می شود/ گاهی برای خنده دلم تنگ می شود/ گاهی دلم تراشه ای از سنگ می شود/ گاهی گدای گدایی و بخت نیست/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود…
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٣
١
٠
عالی
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
زیبا بود.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
شبیه شعر سهرابی/صدای پای آبی تو / ولی افسوس که در این شهر / به دنبال سرابی تو...(شایا تجلی)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
قشنگ
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
جهان آلوده ی خواب است /فرو بته است وحشت در به روی هررتپش هر بانگ / چنان که من به روی خویش / در این خلوت که نقش دلپذیرش نیست / و دیوارش فرو می خواندم در گوش / میان این همه انگار / چه پنهان رنگ ها دارد فریب زیست / شب از وحشت گرانبار است / جهان آلوده ی خواب است و من در وهم خود بیدار / چه دیگر طرح می ریزد فریب زیست / در این خلوت که حیرت نقش دیوار است ..."وهـــم" از سهراب سپهری
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
عالی...
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
خیلی هم قشنگ
terme
terme
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
کنار خنده های تو...دوباره خنده میکنم...صدای سرد عشق را ...دوباره زنده میکنم...کسی سوال میکند که شادیت برای چیست؟؟؟منم برای شادیم تورا بهانه میکنم...(شاعرشو نمیدونم)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
زندگانی من شعری است/که تو خویش را/خلسه ی همیشه عاشقانه هایش دانسته ای/غافل از آنکه خبانگر چشم های تو/م رنگ حیرت های تیره ی روزگار من است....(شایا تجلی)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
دلم برای کسی تنگ است/که آفتاب صداقت را/به میهمانی گل های باغ می آورد/و گیسوان بلندش را به بادها میداد...(حمید مصدق)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
مردم همه/تو را به خدا،سوگند میدهند/اما تو برای من/آن همیشه ای/که خدا را به تو/سوگند میدهم....(قیصر امین پور)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
دردهای من/جامه نیستند تا زین درآورم/نعره نیستند/تا ز نای جان برآورم/چامه و چکامه نیستند/تا به رشته ی سخن درآورم/دردهای من نگفتنی/دردهای من نهفتنی است....(قیصر امین پور)
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
چه همه!
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
زیبا بود.
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
ریا نشه ما دو تا شعر خودمون نوشتیم! خخخخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
خیالت راحت ریا نشد:)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
يعني به چاپ رسيده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرحسین
امیرحسین
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
شعر زیاد میخونم و حفظ میکنم ولی همشو یادم میره!!! اما قشنگ ترینشون صدای پای آب سهراب سپهری......
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
عاشق اشعار سهرابم.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
دفتر شعرم تو موزه س!
terme
terme
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
زیر خاکیه مگه؟؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
کدوم موزه؟؟؟
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
Musée du Louvre
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
بس که جفا زخار و گل دید دل رمیده ام همچو نسیم از این چمن پای برون کشیده ام شمع طرب زبخت ما آتش خانه سوز شد گشت بلای جان من عشق به جان خریده ام حاصل دور زندگی صحبت آشنا بود تا تو زمن بریده ای من زجهان بریده ام تا به کنار من بودی، بود به جا قرار دل رفتی و رفت راحت از خاطر آرمیده ام چون به بهار سر کند لاله زخاک من برون ای گل تازه یاد کن از دل داغ دیده ام تا تو مراد من دهی، کشته مرا فراق تو تا تو به داد من رسی، من به خدا رسیده ام
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست محرمی چون تو هنوزم به چنین دنیا نیست از تو تا ما سخن عشق همان است كه رفت كه در این وصف زبان دگری گویا نیست بعد تو قول و غزل هاست جهان را اما غزل توست كه در قولی از آن ما نیست تو چه رازی كه بهر شیوه تو را می جویم تازه می یابم و بازت اثری پیدا نیست شب كه آرام تر از پلك تو را می بندم در دلم طاقت دیدار تو تا فردا نیست این كه پیوست به هر رود كه دریا باشد از تو گر موج نگیرد به خدا دریا نیست من نه آنم كه به توصیف خطا بنشینم این تو هستی كه سزاوار تو باز اینها نیست
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من فقط اگه از یه شعری خیلی خوشم بیاد حفظش می کنم!
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
شعرایی که دوستشون دارمو یا تو وبم میزارم یا تو دفترم یادداشت میکنم یا حفظشون میکنم. نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم می گذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند لحظه ها عریان نند به تن لحظه خود، جامه ی اندوه مپوشان هرگز کیوان شاهبداغی
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
یا توی دفتر خاطراتم مینویسم یا حفظ میکنم شعرهای حافظ رو دوست دارم که اونم دیوان شو دارم
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
بانو از کیکاووس یاکیده
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
موافقم شعرهای ایشون خیلی زیباس
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
ببر ای گهواره سرد!ای موج/مرا به هر کجا که خواهی/ دگر چه بیمی و دگر جه پروا_چه بیم وپروا؟/که برگ های شمیم هستیم رابانسیم سحرسپرده ام من/دگر تخته پاره به امواج دریا سپرده ام من (مهدی اخوان ثالث)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
لایک...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
تو ورد تو کامپیوتر ! بعله ما خعلی با کلاسیم :)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
اوووف..!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
بابا کلاس...
وصال
وصال
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
نمینویسم حفظ میکنم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
چه حافظه اي.ماشاا...
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
اوهوکی
Niva
Niva
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
نمینویسم.... فقط میخونم
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
شبیه بالایی یکم!
subwoofer
subwoofer
٩٢/٠٥/٠٥
٠
٠
شهر های من اینجا نمیگنجه. مرسی
Mo0n g!rL
Mo0n g!rL
٩٢/٠٥/٠٧
٠
٠
از همگی ممنون! :)
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
خواهش!!!!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
من توی رایانه ام مینویسم. بعضیا رو هم حفظ میکنم.