خانه انجمن من اینو قبلا یه جایی دیدم!
١٣٥٥
١٠٠
اشکمهر آتشروان

من اینو قبلا یه جایی دیدم!

من اینو قبلا یه جایی دیدم!

گاهی اوقات شده که اتفاقی افتاده یا شخصی رو برای بار اول دیدین ،اما حستون بهتون میگه قبلا این اتفاق واسم افتاده  یااین شخصو یه جایی دیدم؟این سری اتفاقات رو چه جوری توجیه می کنید؟

٩٢/٠٤/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
خیلی اتفاق افتاده اما دلیلشو نمیدونم.....
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
بلاخره بعد مدت ها تلاش توی این سایت تونستم نظر اول رو بدمD:
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
چه سعادتی نصیب شما شده ها:)
ایران
ایران
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
فک کنم به رویای صادقه مربوط شه.
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
یه بار پیش اومد ..یه صحنه رو حس کردم قبلا برام پیش اومده..اما گفتم شاید تو خواب دیدمش قبلا ..نمی دونم...شاید ضمیر ناخوداگاه باشه
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اره خيلي شده معمولا تو خواب ميبينم قبلش
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اره خيلي شده.........اما من شنيدم انگار قبلا يك ادمهايي رو زمين بودم بعد كلشون نابود شدن دوباره ما ها اومديم و انگار اون ادم هاي قبلا بودن ما بوديم به خاطر همين انگار اين صحنه ها رو ما قبلا ديديم.....////// درست بودنشم خودم نميدونم////////
7 مقدس
7 مقدس
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
دقیقا منم همینو شنیدم.. یا شایدم تو خواب اون صحنه رو دیدیم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
نه ... ربطی ب اینا نداره
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
من داداشم ميگفت اين حرف و استادشون زده........../اما درست بودنشو ................./
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
چه قدر تو جمله بالا انگار گفتم..........خخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
قبل از ما انسانهایی دیگر هم بودند..........حدیثی از امام صادق (ع) این و ثابت میکنه،علاوه براین در قران هم امده است،ولی اون انسانها با ما فرق میکردند تمام ان انسانها خون خوار و خون ریزبودند یک جور انسان وحشی بودند پس نمی تونه چیزی که شما گفتین باشه
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
چندبار شده که اون حرف ها و اون لحظه هایی که زده شده برام آشنا و ایضا تکراری بوده و خیلی هم در موردش فک کردم اما امکان داره اون خواب یا رویا بوده باشه ...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره شده....گفتم شاید از بچه های دانشگاه بوده...یا مرکز خرید دیدمش....اینجوری دیگه...خلاصه یک جایی دیدمش
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
یه جا خوند م اینامربوط به زندگی گذشته ست.یعنی هر کسی قبلا با یه جسم دیگه و یه جای دیگه زندگی میکرده و این صحنه هارودیده.ولی نمیدونم چقدر درسته.
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
قبلا خیلی ایجوری میشد ولی بعدش که تحقیق کردم دیدم میرسه به تناسخ و اینکه اسلام تناسخ رو رد کرده. جالبش اینه که دیگه بعد از اون برام اصلا پپیش نیومد
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
نه نشده / میشه که کسی رو قبلا ببینم بعد یکی رو شبیه اون کنم ولی در نگاه اول نه
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
بله.خیلی زیاد
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اره من زیاد اتفاق افتاده کسی رو یا یه صحنه رو تو خواب دیدم همون صحنه برام اتفاق افتاده و یه لحظه تو فکر فرو می رفتم
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اوهوم! زیاااااااااد! نمیدونم دلیلشو......
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
خیلی زیاد اتفاق افتاده...اونجور که من شنیدم میگن مربوط به رویاهای صادقه هست....رویای صادقه وقتیه که روح از بعد مکان و زمان خارج میشه و اتفاقاتی رو میبینه که ما احتمالا اونا رو در آینده میبینیم....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
بهش میگن رویای صادقه! ما معتقدیم که بعد روحانی و جسمانی مون از هم جداست و تفاوت این دو اینکه بعد روحانی محدود به مکان و زمان نیست اما بعد جسمانی محدوده . زمانیکه جسم انسان ب خواب میره ، ساکن و بی حرکت باقی می مونه اما روح خیلی راحت می تونه حرکت کنه و چون محدودیتی نسبت به زمان نداره ، توی حال و گذشته و آینده سیر کنه و وقتی توی بیداری مکان یا افرادی رو می بینی ب خاطر اینکه قبلا روحت اونا رو دیده ، برات آشنا ب نظر میان . :)))
miss bm
miss bm
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
دارم از خودم میترسم!!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
یعنی میشه کسیو که تا حالا ندیدی تو خواب ببینی؟!
maede
maede
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
البته رویای صادقه اینه که یه اتفاقی رو تو خواب میبینی بعد تو واقعیت شبیه به اون اتفاقی که تو خواب دیدی اتفاق میفته.
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
نظر بچه ها رو خوندم ولی اینی ک من میگم توی کتاب درسی مون اومده بود! :) / میلاد : بلیا میشه
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
بله درسته !!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
بعله...همینه...کتاب دین و زندگی دوم دبیرستان...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
رویای صادقه خوابه...که عین اون رو تو واقعیت و بیداری می بینیم.نه این که چهره شخص آشنا باشه.این مسئله عالم الست هست.به رویای صادقه ربطی نداره.چون معنیاشون فرق داره!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
میترا جون اونطور ک توی پایین عالم ذر رو تعریف کردی (اگه درست باشه) فقط با این نظریه می تونی آشنا ب نظر رسیدن افراد رو توجیه کنی نه اتفاقات ...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره خیلی شده هم یه صحنه های رو حس کردم دیدم هم خیلی از آدمارو!در توجیهش هم همونکه دریا گفت منم شنیدم ...رویای صادقه و اینا
miss bm
miss bm
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
خیلی خیلی اتفاق افتاده. هم چهره ی افراد هم صحنه های اطرافم هم یه اتفاق! اصن یه چیز عجیبیه!!! فک کنم مربوط به عالم زر بشه
terme
terme
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره بعضی وقتا احساس میکنم یه صحنه هایی رو قبلا تو خواب دیدم.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اره خیلی شده اما دلیلی براش نداشتم
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
این مساله چیزی نیست که ما تو خواب میبینیم...واسه خودمم عجیب بود وقتی دلیل اصلی رو فهمیدم...طبق نظر افلاطون و ارسطو که میگن علم اکتسابی نیست ینی چیزی نیست که ما بهش برسیم بلکه علم چیز هایی هست که ما در عالم قبل از این دنیا آموختیم و الان به یاد میاریم...این صحنه ها هم از هموناست ینی همه ی ما در روز الست یه چیزهایی رو دیدیم و آموخیتم و بخشی از اونهارو الان به یاد میاریم.قابل اثبات هم هست شما ببینید هرچه زمان میگذره و به جلوتر میره و همینطور علم پیشرفت میکنه اتفاقات و چیزای جدیدتری میفته...چیزهایی که اونجا یاد گرفتند رو اینجا به یاد میارن....این خیلی جالب بود...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
قبولش برام سخته ... این نظریه افلاطون و ارسطو خیلی قابل هضم نیست ...
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
ولی قرآن این رونمی گه !!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
این با قرآن مغایرت داره...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اتفاقا خود نظریه از دیدگاه فلسفی خیلی قشنگ تر بیان شده و خیلی قابل فهمه...این رو دکتر شریعتی تو یکی از جزواتشون توضیح داده بودن و من اونجا خوندم....اینکه میگین با قرآن مغایرت داره متوجه نمیشم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
راسی یه چیز دیگه! اگه این درست بود که قرآن اینقدر برای کسب علم بشر رو تشویق نمی کرد! چون در این صورت برای ب یادآوردن علم آیه داشتیم! :|
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
زیاد اتفاق افتاده ولی دلیلشو نمیدونم
maede
maede
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره خیلی زیاد پیش اومده!من فک میکنم این قضیه برمیگرده به همون عام ذر..گه یعنی ما قبلن یه بار زندگی کردیم و یه همچین چیزایی!
maede
maede
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
*عالم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
عالم زر واقعیه؟؟ منم یه چیزایی شنیدم ولی هیچوقت قبول نکردم! بی زمت هرکی هرچی می دونه بنویسه! : ...
7 مقدس
7 مقدس
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره واقعیه
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
http://www.aviny.com/Article/Special-Articles/86/6/alame_zar.aspx / ذر
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
سه عالم در یک زمان با هم هستند و به صورت موازی پیش میروند؛ عالم زر، عالم دنیا، عالم برزخ (البته زمانی که ما مد نظرمان هست در عالم زر و برزخ معنا ندارد). وجود آدمی یا به قول اهالی فیزیک ذره ی بنیادی آدمی در عالم زر است(برخی می گویند همان روح است که من هم فکر کنم همین واژه برایش بهتر است)؛ وقتی از آن عالم به دتیا می آید همان روح در جسمی آمیخته میشود و وقتی هم از این دنیا به سمت برزخ می رود، جسم در دنیا باقی می ماند و فقط آت روح که اصل وجودمان هست به برزخ می رود.
maede
maede
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره من فکر میکنم حقیقت داره!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
تو عالم ذز که بهش الست هم میگن همه وجودهای آذم نه از نوع جسم اونجا هستن.همدیگه رو می بینن و حضور دارن.وقتی ما یه نفر رو تو دنیای واقعی میبینیم و برامون آشناست،اون وجود اون شخص که حالا ما میگیم اصطلاحا روحش رو تو اون عالم دیدیم.
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
خیلی برام اتفاق افتاده...ولی خب دلیل اصلیشو نمیدونم...
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
دلیل فرعی رو چی میدونین؟:))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
فیلم مریم و میتل رو کسی دیده اینجا؟؟؟عالم رزع رو اون اول نشون میده
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
من كه نديدم.............
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اره خيلي شده،ولي ميدونين من شنيدم بعضي ها مدل جهرشون اينجوريه،مثلا هركي منو ميبينه فك ميكنه يه جاي ديكه منو ديده،مربوط به خود جهره ميشه....
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
ببخشید من شما رو قبلا جایی ندیدم؟:))
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اتفاق که افتاده .. حتی خیلی زیاد. اما میگن اینا مربوط به رویای صادقه است. روایتی دیگر نیز هست که گوید مربوط به عالم زر است. که هر کدام از ما قبلا روزگاری در آنجا بسر برده ایم..
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
من یکی کسی رو دیدم چند روز پیش ولی انگار که قبلا هم دیده بودمش خیلی واسم عجیب بود////////
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
بله...زیاد اتفاق افتاده...بعضی ها هم این رو با نظری تناسخ توجیه می کنن...ولی دین ما اینو رد کرده
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٣٠
١
٠
بانو شیعه زاده این حرفتون من رو باد یه دیالوگ از فیلمblack gold انداخت...فیلم مربوط به زمانی هست ک نفت تازه کشف شده و آمریکایی ها و انگلیسی رفتن عربستان برای استخراج نفت و به گروه از اعراب که اکثریت اونا هستن مخالف هستن با استخراج نفت و وقتی یکی میاد اونارو توجیه کنه یکی از اونا میگه تو قرآن هیچی از نفت نیومده،اگه نفت خوب بود خدا تو قرآن میگفت که این وجود داره و می گفت که ازش استفاده کنیم...دنبال هرچیزی نباید تو قرآن گشت البته من نظریه ی افلاطون رو صد در صد قبول نمیکنم اما رد هم نمیکنم...یقینا تا پایان عمر بشر پاسخی منطقی تر از نظریه ی این دو پیدا نمیشه برای سوال.البته هرچیزی که منتطقی باشه هم درست نیست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
موافقم...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
قرآن یک مسیر کلی از زندگی رو برای بشر مشخص کرده و این موضوع صد در صد صادق نیست ک حتما جزئی ترین مسائل هم درج بشه . قرآن بهره‏برداري از منابع و منافع زمين را متعلق به همه انسان‌ها، در همه زمان‌ها مي‏داند؛ كه بايد به طور اصولي و صحيح، در جهت رفع نيازها و رعايت حقوق ديگر انسان‌ها در همه دوره‏ها صورت‏پذيرد. «هُوَ الَّذِى خَلَقَ لَكُمْ ما فِى الأَْرْضِ جَمِيعاً»؛ و اوست آن (آفريننده‏اي) كه همه آنچه در زمين است براي شما آفريد (بقره 29) «وَ لَقَدْ مَكَّنّاكُمْ فِي الأَْرْضِ وَ جَعَلْنا لَكُمْ فِيها مَعايشَ»؛ «شما را از امكانات زمين بهره‏مند ساختيم و وسائل معيشت شما را در آن فراهم كرديم» (اعراف 10) و «أَ لَمْ تَرَوْا أَنَّ اللهَ سَخَّرَ لَكُمْ ما فِي السَّماواتِ وَ ما فِي الأَْرْضِ»؛ آيا نديديد كه خداوند آنچه در آسمانها و زمين است، مطيع شما كرد. هُوَ أَنْشَأَكُمْ مِنَ الأَْرْضِ وَ اسْتَعْمَرَكُمْ فِيها»؛ خداوند شما را از زمين پديد آورد و آبادي آن را به شما واگذاشت و .... حتی بهره برداری از همون نفتی هم ک تو داری میگی توی قرآن ب صورت کلی بهش اشاره شده ولی تو الان موضوعی رو مطرح کردی ک از دید قرآن هیچ پایه و اساسی نداره ...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
در ضمن یه چیز دیگه ، ب عنوان یک مسلمون این جملتونو اصلا قبول ندارم : "دنبال هرچیزی نباید تو قرآن گشت " . ب نظر من تنها چیزهایی ک باید توی همه مسائل ب اونا رجوع کرد همین قرآنه و احادیثی ک داریم .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
حرکت روحم و سرگردانیش در هنگام خواب.....هی ول می چرخه و اینده رو میبینه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
به نظرم این چیزا می تونه نشونه هایی باشه که ادم می تونه به اینده بره.........توی قران امده برگشت به گذشته نمیشه ولی درباره رفتن به اینده یا دیدنش در قران چیزی نیامده
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
اقا ممکنه نظریه جهان های موازی رو توجیه کنه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
ولی من میگم اینا مال روح انسانه.................من خیلی چیز ها رو توی خواب دیدم ..خوابهم زمانیه که روح به طور موفقت از بدن جدا میشه و ولگردی میکنه
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
هدفت از عکس کنار استخر چیه؟!میخوای بگی مایم بـعـله؟!
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخ.خوددرگیری میلادجان بددردیه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
میلاد جان به همه هدف از این عکس و توضیح دادم..............این استخر مال ما که نیست داداش...نمی بینی تو عکس ناراحتم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آشناپنداری یا دجا-وو (Déjà vu)‏ یا حالت پیش‌دیده حالتی از ذهن است که در آن فرد پس از دیدن صحنه‌ای احساس می‌کند آن صحنه را قبلاً دیده‌است و در گذشته با آن مواجه شده است.گرچه اخیرا دانشمندان توضیحاتی راجع به این مسئله یافته‌اند.اما همواره این مسئله با دیده شک نگریسته می‌شود. در نظر می‌آید این حس در میان بسیاری از افراد تجربه شده باشد.در تحقیقات رسمی اعلام شد که حدود ۷۰٪ افراد حداقل یک مورد تجربه آشناپنداری را داشته‌اند.
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
البته Deja vu غالبا حالت مرضي داره. اما اين چيزي كه شما مطرح كرديد تو خود پست، حالت مرضي نداره و براي همگان اتفاق ميفته معمولا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
خب البته من به نظریه تناسخ در این رابطه بیشتر اعتقاد دارم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
ب من
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
ب من
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
برسه
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
ماااااااااااااااااااامااااااااااااااااااااااااااااان ! ( آیکن پا به زمین کوبیدن !!!!!)
faride
faride
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
من قبلا خیلی این اتفاق واسم میفتاد.ولی خیلی وقته اینجوری نشدم:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
برای من خیلی زیاد اتفاق افتاده ویه کتابی خوندم که به خیلی از سوال هام از جمله همین سوال جواب داد حالا حتما معرفیش میکنم توی سایت
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
خب معرفی کنین همینجا
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
میخواستم به طور کامل توضیحش بدم به خاطر همون اما اسمش در اغوش نور هست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
خیلی اسمش آشناست برام ...فکر میکنم قبلا خوندمش ...
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
ما سر يكي از كلاسهامون استاد راجع به اين از منظر يونگ صحبت كرد. توضيح نظريه ش خيلي مفصله و اينجا جاش نيست، فقط خواستم بگم يونگ بين اصطلاحاتش دو تا اصطلاح داره : ناخودآگاه شخصي و ناخودآگاه جمعي. كه از اين منظر هم ميشه به قضيه نگاه كرد
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
آره منم رویای صاقه رو شنیدم
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٤/٣١
١
٠
توسریال روز حسرت دیدین اقاهه میگفت ماقبلا تواین دنیا بودیم اما به شکلهای مختلف مث:صندلی در پنجره و.....براهمینه بعضی صحنه هابرامون اشناس.
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
یه زمانی خیلی اتفاق میفتاد اخیرا نه. یادمه یه بار توجیهشو خوندم ولی الان یادم نمیاد چی بود.... ( ایکون الزایمر )
سارا
سارا
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
شده تصویری ببینم یا برای اولین بار به یک مکان رفته باشم و حس کنم که قبلا اون جا رو دیدم ولی در مورد اشخاص این جوری نبوده
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
این مورد خیلی برای من پیش اومده...شاید رویای صادقه باشه...شاید این نظریه جدید که ارائه شده...شایدم قبل از تولد که همه زندگیمو دیدم باشه...خدا عالِمه...
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
ماقبل ازینکه به این دنیابیایم تو یه دنیای دیگه ای بودیم که خدا بهمون اینارونشون میده میگه بندهء عزیز دوست داری بری اون دنیا یانه مامیگیم بببببببببببببببله.خدام مارومیفرسته اینجامام این صحنه هارودوباره میبینیم.میگیم وای من اینارویه جایی دیدم
غزاله
غزاله
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
من وقتی اینجوری میشم حالم بد میشه:| حس میکنم روحم داره از بدنم جدا میشه!