خانه انجمن ایده آل گرا هستین؟
١٠٠٧
٢٩
sjalal

ایده آل گرا هستین؟

ایده آل گرا هستین؟

تعریف شما از ایده آل گرایی چیست؟چه قدر ایده آل گرا هستید؟

٩٢/٠٤/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٩
٥
٠
معمولن مردم همیشه از اون چیزی ک توی زندگی شون هستن راضی نیستن و همیشه ب دنبال بهتری هستن. ک ایده ال گرایی همه جا دیده میشه .توی کار ، توی زندگی و... من هم ایده آل گرا هستم. چون از نظر من باید همیشه بهترین رو خواست...تا از این حالتمون بتونیم تغییر کنیم و موفق بشیم.
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
منم همین!
miss bm
miss bm
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
یعنی در رویا زندگی نکردن. یعنی پذیرفتن واقعیت خودمون و اطرافمون اصولا آدم واقع گرا کم پیدا میشه.
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
ohum
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
نمیدونم...........لطفا بیشتر توضیح بدید
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
ایده ال گرام..سعی میکنم که باشم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
ايده آل گرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم نميدونم.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
ایده ال گرایی خیلی خوبه
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
ایده آل گرایی شاید تا حدی خوب باشه اما نقاط منفی زیادی هم داره ... ایده ال گرایی مترادفش میشه آرمان گرایی / یه توضیح کوتاه میدم تا بیشتر مسئله رو باز کنم اول بگم عمل گرایی خیلی بهتره ... / ایده آل گرایی و تبیین استانداردهای بالای بسیار پر هزینه گاهی حتی به عنوان افتخار در فرهنگ ما ایرانیان بیان میشه اینكه سفره ای بسیار رنگین و صد البته پر هزینه پهن كنیم ... اینكه وسایل آنچنانی برای منزل بخریم كه تناسبی با در آمد ما ندارد ... تصوری غیر عادی و افسانه ای از یک آدم فرهیخته داشته باشیم ...
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٩
١
٠
به نظر من یک امر کاملا نسبیه...بعضی وقتا میتونه خوب و مفید باشه...بعضی وقتا میتونه مضر باشه و بازدارنده....
سارا
سارا
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
نمیدونم ...خوب درست میگی
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره بستگی داره در چه موردی ایده آل گرا باشیم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
ايده ال گرايي خوبه برا هدف دار بودن زندگي و رسيدن به سطحي بالا تر از اوني كه در حالت عادي فكر ميكني
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
شاید ایده ال گرایی یه چیزی مثل رویا باشه و واقعا نتونی بهش دست پیدا کنی اما خودم به شخصه دوست دارم به همون چیزی که فکر میکنم و از نظرم ایده ال هست برسم .
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
اصلا خوب نیست ایده آل گرا بودن چون بیشتر مواقع باعث افسردگی میشه ینی هیچوقت اون چیزی که ایده آل یک نفر هست در واقع وجود نداره چون اگه وجود داشت که دیگه ایده آل نبود میشد رئال.
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
چی؟.....کجا؟....ها؟.....من؟....!!!
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
خب ایده ال گرا فک کنم یعنی از هرچی بهترینشو میخواد چون ایده ال واسه افراد بهترین و کاملترین چیزاس!روزگار مجبورت میکنه که خیلی ایده ال گرا نباشی!
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
!!!!!!!!!!!!
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٢٩
٣
٠
ایده آل گرا بودن خیلی هم خوب/به این جهت که همیشه سعی میکنه بهترین کار ممکن رو برقرار کنه اینکه سعی میکنه همه چیز آرمانی و خوب باشه اینکه تفاوت داره با بقیه/آدم ایده آل گرا برای تحقق آرمان هاش تلاش میکنه چرا که وضعیت معمولی و نرمالی که دیگران دارند اون رو راضی نمیکنه /
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
چرا ناشناس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
موافقم
sun
sun
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
نمیدونم یعنی چی ولی اگه خوبه من هستم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
خخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
تو عمرا باشی .... :|
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
ایده ال گرایی خوبه چون باعث میشه بیشتر سعی و تلاش کنه و به اون چیزی که می خواد برسه من خودم نسبتا ایده ال گرا م
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
تا ايده آل چي باشه؟ مثلا از نظر من غذا شور نباشه، ايده آله :) با اين نگاه همه چيز زندگي من ايده آله :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
بستگی به موقعیتم داره....
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
چقدر؟ هیچی