خانه انجمن به کجا میخوای برسی؟
٨٥٣
١١٠
v-qavam

به کجا میخوای برسی؟

به کجا میخوای برسی؟

برای رسیدن به هدف زندگیتون چه برنامه ای دارین؟الان طبق برنامه تون پیش می رین؟هدفتون چیه اصلا؟

٩٢/٠٤/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هيچ هدفي ندارم كه بخوام برنامه داشته باشم وطبق اون عمل فقط دارم درس ميخونم.... ....خودتون چطور؟؟؟؟؟
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
بی هدف بودن اصلا خوب نیس...یعنی برای آینده تون هدفی رو در نظر نگرفتین؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
نه واقعا.....البته تا دانشجو نشم به نظرم فايده نداره تصميمي گرفتن بدون اينه بشه كاري كرد فعلا بايد درس خوند
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
آره با شما موافقم...رشته دانشگاهی و تحصیلی و کلا فضای دانشگاه تاثیر زیادی میزاره روی هدف
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من تنها هدفم این بود بشم پزشک تیم استقلال! ماشالله با این علاقه ی سرشاری که من به درس دارم, عمرن بتونم از کنار باشگاه استقلال رد شم:|
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
تیام به این نمیشه گفت هدف...راستی مگه میشه پزشک تیم اسقلال بانو باشه؟؟بهتره هدف واقع گرایانه باشه
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
عجب هدف بزرگی!!!!!!!!!!!!!!
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
بلیا, خانوم محمدی، تو کادر پزشکی استقلاله:)
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من اصن هدفی نارم:| برنامه ی زندگیم تو تابستون برنامه ی مشخصیه, مسیر معینی دارم, ینی اتاقم؛ آشپزخونهآ نت؛ تلویزیون, دوباره اتاقم:|
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
یه چیزو فراموش کردیا
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
این از بالایی بهتره باز!!
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من که فعلا انگاری توی یک برزخ گیر افتادم...تا قبلش کلللی برنامه داشتم...ولی الان همینجوری بیکار و علاف میچرخم تا 12 مرداد که نتایج بیاد و تکلیفم مشخص بشه....البته یه هدفای خیلی کلی همیشه و در هر شرایطی توی زندگیم داشتم..مثلا اینکه هیچوقت مطالعه رو ترک نکنم و هیچوقت از دنیای شاعرانه و ادبیم دور نشم....و اینکه شاید بعدها یه کتابی چاپ کنم و اینجور چیزا.
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
این برزخ که تا 12 مرداد کاملا طبیعیه...حق دارین...این که مطالعه رو ترک نکرد و از ادبیات دور نشد هدف نیست این ها اصوله که اصول خیلی خوبیه...چاپ کتاب خیلی خوبه...همکار افسانه بانو میشین:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
آخههههی! چی جالب! موفق باشی عزیزم
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
تریتب کامنت گذاشتنمون تو این دوتا انجمن جالبناک شد! اول مهدیه, بعد دوتا کامنت از من؛ بعد هم سحر جان! ینی با این قدرت اکتشاف؛ من باید کریستف میشدم بخدا:|
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
مواظب باش یه وقت نیوتون نشی...کریستف حد اقل کشفش برای کسی دردسر نداشت...کلی فرمول و .. به بقیه تحمیل نکرد
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
الان هدفم..نیمه گمشده س...پیداکردن کار هست ...تو فکرشم دیگه
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
به امید روزی که بگین نیمه پیدا شده:)...خب بعد از این که کار پیدا کردین چی؟؟هدف بزرگتری ندارین؟
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
حالا به اینا برسم..قدم به قدم...اینا اولویته
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
آره من هدف دارم....خیلی هم هدفام سخته....تصمیم دارم ماشین بخرم ولی خوب گرونه دیگه...هرچی پول پس انداز میکنم باز کمه....والا......تازه بازم هدف دارم......
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
مگه چه ماشینی میخواین بخرین که پولتون نمیرسه؟؟اهداف دیگتون رو هم میتونین بگین؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
یک پراید ..تازه دست دوم...بازم 8 تومنی میخواد دیگه.....شایدم ماتیز خریدم...............باید کلی پول جمع کنم...تازه دلم میخواد یک سفرم برم
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
نفرمایید...شما که کارمندید...باور کنم ؟؟؟؟مسافرت خوش بگذره:)
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
پی کی تمیز میخوای ... ؟ شیش میدم بهت ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هعییییی شکوفه پارسال میخواستم ام وی ام بخرم بابام گفتن بذار ماشین قیمتش میاد پایین خخخخ بعد از چندماه نجومی رفت بالا هعیییییییی دیگه فعلا نمیتونم بخرم آخ داغ دلمو تازه کردی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ما تو خونمون ماشین اضافه زیاده! برفستم یکی؟؟ خخخ :)))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
وای بچه ها شما چقدر پولدارید......دست مارو هم یکی بگیره...........
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
فعلا هدفم تموم کردن درسمه و اینکه بتونم از پس مامایی بربیام و یه مامای خوب شم......به مامانم هم قول دادم که تا 1سال دیگه اگه خدا بخوادو شرایطش جور شد مثل آدم درمورد ازدواج تصمیم بگیرم.....یسری چیزا هم هست نمیشه گفت شاید خیلی رویایی فکر کردن باشه اگه یروز رسیدم بهشون میام میگم(:....اینایی هم که گفتم یجورایی روتین زندگین همه فکر کنم همین طوری واسه زندگیشون برنامه ریزی میکنن
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
انشاالله تا یکی دو سال دیگه میشن مامای مزدوج نمونه...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
بلند بگین ایشالاااااااااا....هر کی نگه ایشالا سوراخ سوراخ شه والا....خخخخخخخخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ایشالله
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
اره داره طبق برنامه پیش میره .برنامه من واسه آینده .دکترای مدیریت + تاسیس شرکت بیمه.
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
خدا رو شکر...چقدر خوبه که توی مسیر هدفت داری حرکت میکنی
love london
love london
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
دوس دارم تمام مردم منو بشناسن.همه دوسم داشته باشن جراح قلب بشم بتونم برم خارج و یه بیمارستان برا مردم درس کنم و یه کانون برا بچه های بی سرپرست. و اونقد پول داشته باشم که بتونم هم خودم عالی زندگی کنم و هم به بقیه کمک کنم
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
این هدف خیلی خوبیه..اما برای رسیدن به این هدف باید خیلی خیلی تلاش کنی و سختی بکشی
love london
love london
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
موافق
miss bm
miss bm
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
اصولا آدما دوتا هدف دارن. کوتاه مدت و بلند مدت. هدفی که الان دارم دنبالش میکنم فعلا موفقیت تو کنکورمه و یه رشته خوب مثل داروسازی یا ژنتیک. متاسفانه اون اراده ای که باید رو ندارم اما خیلی امید دارم.
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
موفق باشی...امیدت رو از دست نده
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدفم یه چیزیه که میخوام بعد از ماه رمضان بهش برسم اما از دستم کاری برنمیاد .
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
چرا بعد از ماه رمضان؟ چرا کاری بر نیاد؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
اخه اون موقع زمانشه از دستم کاری برنمیاد چون به دیگران ارتباط داره اما هدف منه . از این بیشتر نمیتونم توضیح بدم اما دعا کنید بهش برسم .
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
ایشالا میشه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدفم اینه نویسنده بشم اما این روزها اصلا حس نوشتنم نمیاد .
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
بعضی روزها حس بعضی کارها نیست..اما بعدش درست میشه و حسش میاد
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
موفق باشی عزیزم! :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
خدا کنه حسش بیاد برادر
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
سپاس از شما :-)
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدف من توی زندگیم اینه که کاری کنم تا بچه هایی که میان اینجا و هدفشون رو میگن به هدفشون نرسن ... خخخخخخ ... چقدر من کخ دارم ...
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ایمان این انجمن مال منه ها...اون بالا دیدی که...بعد من اون پیژامه تو میکنم تو دماغت...:)))خخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٨
١
٠
مبندازول یک نوع دارویی است برای مقابله با کرم استفاده میشه ! میدونستی عایا ؟
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ممنون از کمکت قضاله جان
قضاله
قضاله
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
دیگه وظیفه البت فک نکنم کار ایمان با این جور چیزا را بیوفته کار از کار گذشته ! :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدف؟اممممم...دوست دارم یه مامای خیلی خوب بشم/دوست دارم ورزشمو ادامه بدم یه والیبالیست خوب بشم/یه زندگی خوب برای خودم سازم/دوست دارم وقتی از جهت مالی تامین بودم به بقیه خیلی کمک کنم.برای بچه های بی سرپرست هدیه ببرم.
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
چه اهداف خوب و والایی...امیدوارم موفق باشید
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ممنونم...امیدوارم بتونم بهشون برسم.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
١
٠
چه عکس قشنگی میترا بانو
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هعععععی! من چون کف پام صافه نتونستم والیبالمو ادامه بدم! تا مرحله انتخابی استانی پیش رفتم ولی ... :| اسم والیبال ک میاد دوس دارم سرمو بکوبم تو دیوار :( موفق باشی عزیزم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدف من : همیشه آرزو داشدم یه اختراعی یه کاری برای ملت بکنم بعدا فراموش نشم ! ولی خوب فعلا باید دبیرستانو اینا رو بگذرونم ای بابا !
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
خودت میدونی وحید جان:))من از وقتی یادم میاد دلم میخواست بازیگر و کارگردان باشم و وارد تئاتر شدم و هرکار تونستم کردم حتی یه بارم نزدیک بود تو فیلم رمز هفتم کار آقای رضا پژواک بازی کنم اما نشد که بشه راستش دیر رسیدم....الانم که قصد انجام دادن یه کارایی رو دارم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
خیلی خوبه . موفق باشی
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
تو رو خدا یه امضا به من میدی؟!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
میلاد جان من کوچیک شمام:))
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
آره راس میگه قبل معروف شدن امضا بده که بعدش دیگه سخت میشه پیدات کرد
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ما که با این سیستم جدید آموزشی فک نکنم به جایی برسیم!شاید حمالی چیزی شدیم آخر.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
!!!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
:|
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
انسان های بی هدف مجبورند برای آدمای هدفمند کار کنند
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
آره اون عکسشم دیدی در رابطه با این موضوع؟؟؟خیلی خوبه
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
اینم یه جمله از مادر عروس
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
آره عکسشم دیدم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
حالا که جوونی کردیم رفتیم رشته خبرنگاری! .... ایشالا بترکونیم دیگه! :))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
چی رو؟
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
١
٠
آدم تو زندگیش یه اشتباهایی میکنه دیگه....عیبی نداره
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ماه رمضونم تموم شه برم زودتر کمربند مشکی رو بگیرم خیالم راحت شع ... :|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
خب بعدش چیکار میخواین بکنین با کمربند مشکی؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
رادمهر دوس ندارم وسط راه بمونم ... آدم وقتی یه کاری رو شروع میکنه یا باید توی اون کار بهترین باشه یا بیجا میکنه میره سراغ اون کار! :|
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
کی به میلاد + داده!؟؟ .... قضاله! اون خنجرتو یه دقیقه بهم قرض میدی؟؟ خخخ :))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هووممممم! اونو یادم رفت! دوس دارم ب یه زبان جز زبان فارسی هم مسلط باشم! :))))) فعالیتم تو حلقتون جمیعا!
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
100% خودش
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
نه منظورم اینه که خب تهدید کردین دیگه...بعد با اون کمربند میخواین اول برین سراغ کی؟؟میلاد آیا؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
مثلا اون زبان صواحیلی چطوره؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
کاربر ناشناس دمت گرم! / رادمهر تهدید کدومه!؟ این کمربند توی سایت مختص یه نفر استفاده میشه ک خودش می دونه! ... :))) خخخخ / اونوخ زبان صواحیلی دقیقا یَنی چی عایا؟؟ :|
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
١
٠
رادمهر چرا پای منو وسط میکشی...من به این خوبی!هنوز خیلی جوونم که بخوام با کمربند مشکی دار جماعت درگیر شم/البته رادمهر پیش خودمون بمونه اَلـــِـــکی میگه با اون کمر بستش هیچ کاری نمیتونه بکنه...خخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٣
٠
شما فارسیو یاد بگیر بعد....عایا...اَستَم....خخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ههههعی زود تر ماه رمضون تموم بشه ، جیم جشن بگیره و من ... می بینمتون عاقایون! :)) میلاد! برای شما وقت بیشتری میذارم!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٢
٠
بعد از ماه رمضون کلاس ادبیات فارسی هم برگذار میشه؟!اگه دیدی ثبت نام کن حـــتـــما
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
چشم! شومام از آلان یه جای قبر خوش آب و هوا هرجا ک دوس داری واس خودت رزرو کن! ... البته جای تو بودم سنگ قبرمم سفارش میدادم! خخخخ :)))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
فعلا که منتظر نتیجه ها هستم اگر خدای نکرده نشد میرم رشته قبلیم یکی از هدف های دیگه اینکه دوست دارم در اینده کاری انجام بدم تا به مردم خدمت کنم وکمکشون کنم واینکه هیچوقت زندگیم بدون هدف نباشه
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدف كه زياد دارم ولي به كدومشون برسم خدا ميدونه/ اول از همه ليسانس پرستاري در هين كار گرفتن فوق/ بعد يه شركت خدمات پرستاري در منزل/بعد اگه راهمون دادن با همون فوق استاد دانشگاه / همين جوري يه مدرك مديريت شهري هم بگيرم برا شهدار شدن/ اين استادام چون ميدونن هدف دارم هي نمره كم ميدن كه دير تر به هدفام برسم ولي من نا اميد نميشم:)))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدف اصلیم فعلا تموم کردن درسمه و دوباره ادامه تحصیل ... من تا فوق لیسانسمو نگیرم آروم نمیشم بعدشم به امید خدا یه کار خوب ... این وسطا شاید جایی واسه ازدواجم گذاشتم اما نه به این زودی ...
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
الان من این نتیجه رسیدم که هیچ هدفی ندارم, نَ فیزیک دوس دارم نَ مطلب حفظی... هیچی ...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
آقای قوام خودتون چی؟؟؟؟؟
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من هدفم فعلن درسمه دیگه!میخوام انشاالله لیسانسمو که گرفتم اگه خدا بخواد واسه ارشد مشاوره بخونم و اگه بشه یه مشاور بشم.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
Yes!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٨
١
٠
یـه مـسـیـر سبـز رنـگ رو در پـیـش گـرفـتـم و بـدون تـوجـه بـه عـلـائم ایـن مـسـیر دارم راهـیـو طـی میکنم که بـا قـلبـم بــاورش دارم تـه این جـاده یه نـفـر منتظرمه ...:)
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
متین تخته منتظرتم:)))
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
هدف های من بلند مدت و کوتاه مدت هستند که برای رسیدن ّه آنها برنامه ریزی های متفاوتی دارم.الان روند مشخص و ثابتی را دنبال می کنم.
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
به آنها
mhv
mhv
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
هدف که بندگیه، الان از برنامم تقریبا خیلی خیلی عقبم :) به یک جای خوب :)
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
وقتی بهش رسیدم می بینین چی بوده!!!!به عکس بالام نگاه کن!
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
بی هدف...بی برنامه........حالا که فکر میکنم خاک بر سرم با این زندگیم:|
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
میخوام هر چه زودتر بتونم کارشناسی ارشد بگیرم بعد همزمان یه کار تو بیمارستان پیدا کنم و دوره بوکس خیابونی رو تموم کنم
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
هدف های زیادی هست.ولی برای همشون برنامه ریزی ندارم.
7 مقدس
7 مقدس
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
اینکه یه سال دیگه از درسم تموم بشه برم سر کار! ولی کو کار؟
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
هدفم اینه که بیشتر بدونم هر روز بیشتر از قبل /اما هدف اصلیم اینه که با معدل الف فارغ اتحصیل شم بعد واسه ارشد صنایع شریف بخونم دکترا را هم از دانشگاه آمریکا بگیرم / یه هدفی هم دارم که تازگی ها در گیرش شدم اونم اینکه تا آخر این تابستون فلسفه ی غرب رو کامل بخونم و بتونم یه سمینار بدم در مورد سقراط و جام شوکران /بعدشم هدف زیاده دیگه همش رو نمیشه گفت اما فعلا شدید واسم مهم شده خوندن فلسفه غرب.
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
من که فعلا در انتظار 12 مردادم. ایشالا هرچی قبول شدم همون میشه هدف آینده م.... ا
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
من يه طرح چشم اندازه 20 ساله دارم (^_^) ديگه يه سري هدف برا خودم تعيين كردم، به هركدومم كه رسيدم ماركشون كردم :) يكي 2تام كه نيستن يه كوه هدف دارم :) شكر خدا كمو بيش بهشون رسيدم (^_^)جديد ترينشون مربوط به مدرك ليسانسم هست :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
درس خوندن و راضی کردن بابا و مامانم برای پذیرفتن علاقم....
سردار
سردار
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
هدفم اینه که هیچ وقت تو زندگی بی هدف نباشم !!
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
هدف از کجا بیارم