خانه انجمن وقتی پای جیم درمیان است!
٩١٠
٧٨
سحر نیکوعقیده

وقتی پای جیم درمیان است!

وقتی پای جیم درمیان است!

من چندوقت پیش با توجه به محیط مورداطمینان سایت جیم،عکس خودم رو به عنوان عکس کاربریم انتخاب کردم و گذاشتم..

فکر میکنم این موضوع به خصوص برای خانم ها بحث برانگیز باشه،نظر و دلیل شما در این مورد چیه؟

٩٢/٠٤/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
آقا من چیز نشدم ملطفت.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
بـحـث اعـتـمـاد نـیـست / عـکس واسه آواتـار... یا نمـیـذارنـش یـا مـیـگن عـوضش کن
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
منظورتون؟!!
tanha
tanha
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
ماهم گذاشتیم از ناخنای پامون در آوردن :))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
چی میگی؟!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
عکس شما که حوب بود مستر تنها...
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
نه من نمیذارم... چون دوس ندارم و دلایل دیگه ای هم داره که اینجا نمیشه بگم...
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
آفرین تایید حرف خواهر از واجباته!:))
سارا
سارا
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
نه...مشکل نداره که ...بالاخره پای جیم در میان است
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
قرار نیست کسی اینجا به خاطر قیافه یه نفر دیگه تو مطلب هاش کامنت بذاره!عکس آواتار قراره یه چیزی باشه که بقیه با دیدنش زودتر بشناسن!و یا شاید به علاقیاتش! پی ببرن!
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
لایک:)
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
الآن یعنی شما هواپیما جنگی رو دوست دارین یا حمله به آمریکا و دزدییدن .... رو؟؟؟؟؟؟!!!!!!
Ben
Ben
٩٢/٠٤/٢٧
١
٠
گذاشتن عکس در شبکه های اجتماعی یه چیز عادیه حالا چه برای خانمها چه برای آقایون...البته متاسفانه به خاطر جوی که الان تو جوونای ما شکل گرفته بهتون حق میدم ولی همینطور که میدونین جیم یه شبکه اجتماعی سالمه...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
آفرین پسر عمه
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من که از اول عمرم(تو جیم) خودم رو آواتار خودم بودم اما خسته شدم از اون یه مدت عوضش کردم همین و البته دختران هم بستگی داره دقیقا نمیدونم
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
توی سایت های مختلف خانوم ها هم عکس های خودشون رو قرار میدن(البته گاهی خیلی خیلی خیلی بده این عکسا) توی جیم با توجه به نظارت هاش میشه گذاشت ینی اینطور نیست که بگم صددر صد خوبه بذارین یا صد در صد بده نذارین...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
لایک
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
ای موافقم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
منم چندماه پیش عکس خودمو گذاشته بودم فکر میکنم قبل از عید بود ولی بعد از چندروز پشیمون شدم به نظرم کار درستی نیست البته ببخش سحر جون که اینو میگم اما شاید مشکلاتی رو هم به وجود بیاره ...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
آره یادته اون موقع منو شماو ام نیک گذاشته بودیم با توضیحاتی که سیدو نص دادن همه پشیمون شدیمو همون روز عوض کردیم....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
اوه اوه اوه چه دخترای ترسو و دهن بینی!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
نه بخاطر ترس و دهن بینی نبود خوب یه نظر سنجی کردیم بعد به این نتیجه رسیدیم....همین
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
نه مهتاب آقا سید و نص به من چیزی نگفتن ... من خودم بعد از چند وقت کلا پشیمون شدم چون از اولشم کار اشتباهی بود .. نمیشه اینجا بازش کرد ...
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
حالا مگه همین تامکت من چشه!گربه به این خوبی!
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من تاحالا نذاشتم...
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٧
٠
١
خب چون عکسا سیو میشه به نظرم خوب نیست عکسمونو بذاریم!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من که تا به حال نذاشتم اگه دقت کنین هرکی هم عکسشو میزاره واضح نیست اطمینان زیادی به محیط اینترنت نداره به نظرم زیاد خوب نیست
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من گذاشتم عکس بچگیا مو البته........... دوستان همیشه وقتی عکس پسر میزاشتم گله میکردن ..خوب من دوست نداشتم عکس خودمباشه..........
نسیم
نسیم
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من از همون اولی که عضو شدم عکس همین بچهه رو گذاشتم تا حالا هم عوضش نکردم!! لزومی هم نمی بینم که عکس خودم رو بذارم، شاید یکی از دلایلش این باشه که ممکنه تو محیط حقیقی واسه افراد (خانم‌ها) مشکلی پیش بیاد....
faride
faride
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من که ترجیح میدم عکس خودمو نذارم.حالا درسته جیم سایت مورد اطمینانیه ولی خب هر کسی میتونه بیاد به این سایت و هیچ محدودیتی واسه کسی نیست.کلا تو دنیای مجازی همینه و بیشتر یه خاطر جو جامعه هست!
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
چون مزاحمام زیاد میشه نمیذارم بهتره ک خانوما عکس نذارن پسندیده تره ولی وقتی آقایون عکس نمیذارن معلومه اعتماد بنفس ندارن
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ....ببخشید من نتونستم جلوی خندمو بگیرم
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
چیش خنده داره؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
منم ک از اول عکس میزاشتم.یادتونه؟
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
شما که استادی تو این زمینه:))با یه آتلیه قرارداد داشتی فکر کنم؟!:))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من پول آتلیه بدم خخخخ.اتفاقن 2 تا از دوستام آتلیه دارن
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
همونه پس.... میگم ما مشهدی پول به این چیزا نمیدیم:)مفته بوده پس:)))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
به نظرمن اصلا اشكالي نداره چون واقعا ادم بايد خودش شناخته بشه.البته ميدوني وقتي عكس خودتو نزاري يكم ديرتر شناخته ميشي منم اولا كه عكس خودم نبود وجودم واقعا احساس نميشد اما بعد از اينكه عكس خودمو گذاشتم و يه روز رفتم تخته سياه همه (البته 2 نفر) به عنوان كاربر جديد بهم تبريك گفتندر حالي كه 5 ماهه بودم.بعد از چند روز هم ديگه باز عكسمو عوض كردم..كه خدارو شكر الان تقريبا شناخته شدم... انجن خوبي گذاشتي متشكريم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
الان ديگه گذاشتن عكس يه چيز خيلي خيلي طبيعي شده واسه همه...فكر نميكنم با سيو كردن اين عكسا ديگه كسي بخواد كاري بكنه...تازه ما كه به همه جيميان عزيز اعتماد داريم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
کسی که بخواد از این کارا بکنه خیلی داغونه!!توی جیمم تا جایی که من یادم میاد داغون نداشتیم
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
آخه مثلا اگه کسی عکس شما رو سیو کنه، به چه دردش می خوره؟!!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
بلههه نميدونم والا....
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
مبافقم :)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
الان من چی بگم؟!به نظر من که ایرادی نداره...ولی بقیه هم خودشون صاحب اختیارن
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من کاملا به جیم اطمینان دارم چون دوستش دارم من به هر چیزی که دوست دارم اطمینان دارم مرسیی سحر جووون
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
١
٠
هممون به جیم اعتماد داریم مهدیس جون.....همچون جیمیون فرهیخته هیچ جا پیدا نمیشن(:
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٤/٢٧
٢
٠
من که اصلاً اعتماد ندارم خخخخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٧
١
٠
من نی ذارم ! حس خوبی ندااااااااااارم اصن !
7 مقدس
7 مقدس
٩٢/٠٤/٢٧
١
٠
بعضیا دوی دارن بعضیا هم نه!! من که دوس ندارم
Vania
Vania
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
جدا از بحث ها و مسائلی که ممکنه پیش بیاد،دوست ندارم عکسم زیاد در معرض دید دیگران باشه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
خوبه بزارین...اینجا که فیس بوک و یاهو نیست یه سایته خودمونی اونم که همه همشهری هستیم و تازه همه هم با فرهنگ و بچه های بدی نیستن و همه خوبن...تازشم اگه با حجاب و یک عکس معمولی باشه که من اینو بارها گفتم ایرادی توش نیست و ازش سو استفاده هم نمیشه کرد...انقدر ترسو نباشین تورو خدا...بابا طرف مثلا 25 سالشه (دختره) ..میاد عکس نوزاد ! یا عروسک میزاره! باخه از کجا بفهمیم اصلا شما کی هستی چی هستی.رباتی .نوزادی .عروسکی! آواتار برای اینکه حداقل شناختی داشته باشیم و حس مجازی بودن رابطه کمی شکسته بشه...نکنین اینکارارو...هم پسرا و هم خانوما لطفا عکس خودتونو بزارین به دلایلی که گفتم...منکه اینه نظرم...حالا خود دانید..باز برین عکس عروسک و نوزاد بزارین!!!!!!!!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
باشه باز میریم عکس بچه میذاریم(:
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
خخخخخ مهتاب :))
miss bm
miss bm
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من تو سایت های دیگه که قبلا گذاشته بودم برام دردسر شد دیگه خیلی وقته تو سایتهای جدید که عضو میشم نمیزارم.
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
تو محيط هاي مجازي نبايد دختر خانم ها عكس خودشونوبزارن...................حالا از ملا كه گفتن بود....بعدا گله مند نشين............
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
لایک
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من تا حالا نذاشتم و نمیذارم ، حس خوبی به این کار ندارم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
عكس گذاشتن يه چيز سليقه اي هست برا دخترا كه نميتونمنظر بدم چون دنيا و مشكلات اونا رو ندارم وولي برا پسرا مشكلي نيست
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
:|
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
؟؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من که مشکلی ندارم.......خودم چند بار گذاشتم ....مثلا چه اشکالی داره؟؟......چه اتفاقی قراره بیوفته؟؟.......
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
مثلا كپي ميشه و بعدشم .................
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
اعتماد به نفست توی حلقم!!!
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
آخه عکس شما به چه درد ما می خوره؟!!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
اقاي ضيا شايد به درد شما نخوره ولي به درد بعضيا خيلي ميخوره...........
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من مش کلی ندارم ...
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
دختر خالتون چی؟؟ شاید اون مشکل داشته باشه:))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
خخخخخ راس میگه :))) عکس دختر مردمو بره چی میذاری رو سایت هاااااان ؟ :))))))))))))
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
؟؟!!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
نچ نچ نچ
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
دلیـلـی واسـه نـگرانی وجـود نـداره .. عـکسـایـی کـه ایـنجـا میـذارین خیلی معمولی و عادیه .. عکسای فیس بوکی نیس که نگرانش باشین / خصوصا اینکه اینجا آدمای سالمی رفت و آمد دارن
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٢٩
١
٠
این عکسی که گذاشتم عکس خودمه دیگه خخخ همینطوریم دیگه خخخخ
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٢٩
٠
٠
من به اطمینان و اعتماد کاری ندارم ... اصن کلا شهامتِ شو ندارم
سردار
سردار
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
این قضیه مربوط به دختراس و خودشون باید تصمیم بگیرن ولی من میگم : عکسایی که حجاب کامل دارن چه ترسی از انتشار آن در جیم دارید ؟ به قول کله نمک اینجا فیس بوک نیست ! تازه شم عکسا بعد از بازبینی و مجوز سایت منتشر میشن ؟ اصلا هر کار دوس دارین بکنین ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
شخصا دوی دارم عکسم رو بزارم ولی از عواقبش میترسم....
سردار
سردار
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
عواقب چی ؟ شماره موبایل همه مخفیه ؟!!! اسم های اصلی مخفیه ؟!!! آدرس خونه ها مخفیه ؟!!! اگر یه احمقی عکس یه دختری رو SAVE کنه ، چطوری میخواد با اسم جعلی عکس سوء استفاده کنه ؟؟ چه طوری ؟ به نظرم همون عکس جک و جوونور و جنین و نوزاد و کاریکاتور و فوتبالیست بذارید بهتره !