خانه انجمن معمای ستاره ای شرلوک هلمز و دستیارش!
٩٣٧
٣١
f_maveddat

معمای ستاره ای شرلوک هلمز و دستیارش!

معمای ستاره ای شرلوک هلمز و دستیارش!

آقا یه بار شرلوک هلمز و دستیارش میرن صحرا نوردی! شب چادر میزنن و میخوابن. پاسی از شب گذشته بوده که هلمز از خواب بیدار میشه یک نگاهی به آسمون میندازه، بعد دستیارش واتسون رو از خواب بیدار میکنه! بهش میگه یک نگایی بالا سرت بنداز ! چی میبینی؟؟ واتسون میگه : میلیونها ستاره میبینم!!

هلمز میگه خب چه نتیجه‌ای میگیری؟؟ که واتسون میگه: از لحاظ معنوی نتیجه میگیریم که خدا چقدر بزرگه و ما در این دنیا چقدر حقیریم! از لحاظ ستاره شناسی نتیجه میگیریم زهره در برج مشتری است پس باید اوایل تابستان باشد! از لحاظ فیزیکی نتیجه می‌گیریم مریخ در محاذات قطب است، پس باید ساعت حدود 3 و نیم باشد!

اونوقت هلمز بر میگرده به واتسون میگه: واتسون تو احمقی بیش نیستی!

خب حالا به نظر شما چی باعث میشه شرلوک هلمز به دستیار دکتر و نابغه‌اش بگه احمق؟!

٩١/١٠/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٦
٢
٠
صد دفعه گفتم زیر دیپلم سوال بده......نیدونمممممممممممممم
Milad
Milad
٩١/١٠/٢٦
٣
٠
چون چادرشونو دزدیده بودن.(خیلی جدید بود!مرسی)
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
شما تو چادری چ جوری چادر رو می دزدن ...از اون حرفا زدین ها
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
١
٠
منم همين!!! مديونين اگه فکر کنين تقلب کردم! :))))))))
A.hosseiny
A.hosseiny
٩١/١١/٢٥
٠
٠
خب راس میگن دیگه m.nas وقتی چادر میزنی بعد میبینی به جاش ستاره ها رو داری سیرمیکنی یعنی همین دیگه یعنی نیس داداش نیس دزدیدن رفت آخه وقتی پراید بشه 22 میلیون مردم آدامسم میدزدن چه برسه به چادر که حداقلش 100 تومنه
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
به نظر میاد چادر شرلوک رو دزدیدند ... !
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
صبح شده بوده.....سقف چادرشون سوراخ سوراخ بوده مث اسمون پر ستاره شب دیده میشده واسه همین بهش گفته احمق
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
صبح شده بوده.....سقف چادرشون سوراخ سوراخ بوده مث اسمون پر ستاره شب دیده میشده واسه همین بهش گفته احمق.بعدشم چ جوری از تو چادر اسمون رو دیده........
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٦
١
٠
شب چادر ميزنن و ميخوابن....بعد ساعت سه و نيم شب به آسمون نگاه ميکنه... چادرشونو دزديدن خبر نداره...
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٦
٣
٠
به خاطر اینکه چادرشون رو دزدیده بودن که نگفته ؟!؟!؟!؟! گفته ؟!؟!؟!؟!؟!؟! :)))))))))))))))))))) سخت تر لطفأ ! بروبکس اینجا زرنگتر از این حرفان ...!!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
چی خنک!! خو چادرو بردن دیگه !!! دفعه بعد یه انتگرالی یه مشتقی یه حدی چیزی بپرس ک حداقل دو دقیقه سرگرم بشیم .... خخخخخ :))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
١
٠
دخترم شما از مشتق sin345677 * cot 234555 یک انتگرال بگیر! جوابشو حد بگیر در بینهایت!!! بگو چند شد؟ تا 3 میشمارَم! 1...2....3 شما سوختی برو کنار!!!! خخخخخخ :)))))
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٦
٠
١
دخترم برو کتابت رو بیار بهت دیکته بگم ... برو ...برو اینقدر تو کار بزرگترها دخالت نکن ...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
١
٠
خاله جون شما ب قول خودت برو دست توی دماغت کن !!! چیکا داری ب کار بزرگترا .... سحر جوبو مودونوم ولی نموگوم!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
١
٠
مو مِدونوم که نمدونی الکی قُپی میای که مودونی!!! مو تو رِ بزرگ نمودِم! :))))))
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
١
٠
مرسی بی 3 دا عزیز ! جالب بود ! ولی خوب معماها معمولا زود حل میشه !
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
واااااااااااااااای چقدر سخت بووووووود....بابا این که خیلی قدیمیه...
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
چادر ندارن دیگه!!!!! زیر سقف آسمون خدا خوابیدن!!!!!! :)))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٦
٠
٢
باز بحثه چادرو کشید وسط خخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
دوستان گفتن من چی بگم دیگه!دیر اومدم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٦
٠
١
عمه ات خوبه؟خخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٧
١
٠
شما خودت زن و بچه نداری؟؟؟؟ :)))))))))))
sepehr-g
sepehr-g
٩١/١٠/٢٦
١
٠
یک نمور قدیمی نبود؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٢٦
١
٠
من اینو برا دو تا از اقوام کشورمون شنیده بودم همون غضنفر با دوستش رو میگم
n sh
n sh
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
یادم میاد اولین بار این داستان رو تو خود همین جیم خودمون خوندم فکر کنم به این جور داستان ها میگفتن مینیمال
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
یه احسنت هم برای شما! بله دقیقا منم توی جیم خوندمشون؟! مین مال یا داستانی برای لب کلام :) داستانک یا فلش فیکیشن هایی که میتوانند کوتاه بگویند وهمه چیز را بگویند :)
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
احسنت به شما برو بچ زرنگ :) بله! هلمز به واتسون میگه که تو احمقی بیش نیستی! چون اولین و مهمترین نتیجه ای که باید میگرفتی این بود که چادرمارو دزدیدن!!! این یک مین کال بود که من ب صورت معما ازتون پرسیدم!خب حالا کدومتون میدونید این مین مال نوشته ی کیه؟؟؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٧
١
٠
جواب که معلوم شده ولی شاید بخاطر حسودی کردن به زرنگی واتسون بهش گفته احمق
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
چرا من همیشه دیر میرسم ؟!
mosi
mosi
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
چون چادرشونو دزدیدن
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
بعله دزدیدن.اما نشنیده بودم که بگه احمقی.