خانه انجمن مامان،من زن میخوام!
١٤٩٨
١٣٩
رادمهر

مامان،من زن میخوام!

مامان،من زن میخوام!

؟خب با توجه به بحث داغ انجمن هفتاد خان ازدواج قبل از این که ازدواج کنین،با چه روشی باید به والدینتون بگین من زن می خوام!

دخترخانومها با چه روشی اعلام تمایل به ازدواج کنند؟

٩٢/٠٤/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
مامان من زن میخوام.
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
به همین راحتی :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
به همین خوشمزگی
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
پودر کیک رشد...
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من کیک میخوام
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
شما نمونه بارز همون قضیه قربون چشمای بادمیت بشم هستین:)))
sahar-s
sahar-s
٩٢/٠٤/٢٦
٠
١
اوووووووووووووووووووووووومممممممممممممم خب میری میگی مامان من زن میخوام خخخخخخخخخخخخخخخ
سارا
سارا
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
خب ما که قرار نیست بریم زن بگیریم...مثل بچه های خوب ....ماااااااماااااااااان ...(احتمالا مامانه خودش قبلش می فهمه) من زن میییخواممممممممم
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
ایوووووووووووووول
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
جانم؟!شما می تونین به ماماناتون بگین؟!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٦
٠
١
خب میگم که از چ طریقی میشه گفت..
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٦
٢
٠
رادمهر جان تو بری جلوی مامانت بشینی یکم نگاش کنی؛میگه:چیه زن میخوای؟اصلا لازم نیست حرف بزنی
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
خخخخخخخ میلاد خیلی باحال بود:)))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
ینی واقعا این راه حل های کاربردی شما منو دیوونه کرد...
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
حالا رادمهر اگه زن میخای بگو بریم به مامانت بگیم. نمیخاد اذیت کنی خودتو...
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
ما دخترا که کلا با حجب حیاییم درباره ی این چیزا حرف نمیزنیم شما پسرا هم خیلی راحت میرین میگین مامان دارم کپک میزنم واسم زن بستون
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٧
١
٠
درسته شما که لازم نیست حرفی بزنید....بوی ترشی گویای همه چیز هست....:)))))))))))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
اعلام تمایل نمیخواد..خواستگار میاد ...همه باهم به نتیجه میرسیم دیگه............البته نظر آخر با بنده است
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
خب فعلا که اصلا نیاز به گفتن نیست چون خانواده چندوقتیست دارن در گوش بنده میخونن که ازدواج کنم اما هنوز نذاشتم خواستگار خونه راه بدن و اینکه به خاطر مشکلی یا اتفاقی که واسم پیش اومده (فوت پدربزرگم) فعلا ازین بحث ها خداروشکر خبری نیست ...
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
آقا رادمهر قشنگ معلومه زن میخوای بابا خجالت نکش برو بگوووووووووووووووووو
باران
باران
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
در مورد اقایون که اگه کار و بارش درست باشه بتونه خرج زندگی بده میره میگه دیگه در مورد خانم ها که فعلا همه دارن درس میخونن خخخ
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
کو خواستگار حالا تو این دورو زمونه؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
خخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
ههههههههههههههههههههههههه
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
صفحه ی اول دفترخاطراتم مینویسم که امروزبرام خواستگارپیداشده حالامن خجالت می کشم به مامان بابام بگم حالاچیکارکنم.......بعدخودم دفترمومیذارم همینطورباز جای مامانم والبته چون مامانم کمی توجه داشته باشین فقط کمی کنجکاو است دفترم رابرمیدلرد ومی خواندومیفهمد........خخخخخخخخخخخخخخ
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
میگم حالااگه خدازد پس کله ی یکی واومدخواستگاری ما.z.p
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
اون موقع مادر پدرمون با کله که نه با مخ قبول میکنن.(اولین و آخرین فرصت)
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٦
٠
١
آقا پسرا اگه شرایطشو داشته باشن به خصوص از نظر مالی لازم نیست اعلام آمادگی کنن و خود خانواده واسشون آستین بالا میزنن. دخترخانم ها هم اصلا لازم نیست برن به خانوادشون اعلام آمادگی کنن.اگه شرایطش رو داشته باشن...و خواستگار خوب.خانواده خودشون حتما موافقت میکنن
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
مامان دختر فلانی شوهر کرده..خدا یه داماد خوبم نصیب شماکنه همین روزا...خخخخخخخخخ///////ولی بدون گفتن من..مامانم یقه مو چسبیده زن بگیرم..نه یعنی شوهرکنم :))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
:))موفق باشید
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
مامان اگه این دفعه خواستگار زنگ زد..نمی خواد بگی دخترم قصد ازدواج نداره....خود مامانم میفهمه دیگه
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
خخخ....این خیلی خوبه
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
خب همه میگین دخترا لازم نیست اعلام کنن خواستگار میاد اما اومدیم و شاید دختری از یکی خوشش اومد و اون پسر نمی دونست...حالا چ باید کرد
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
هیچ کاری نمی تونه بکنه ! پسرا هم که ماشالا درکی از زبان بی زبانی ندارن بنابراین یا آبروش باید بره یا دیگه هیچی :)))))))))))))))))))))
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
:(
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
به نظر من حجب و حیای دخترونه باعث میشه اونو توی دل خودش نگه داره و هیچوقت اون احساسو بروز نده ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
واقعا دخترا در این باره خیلی بدبختن ها....خدا رو شکر پسر شدیم..................(حالا خوبه کسی به ما زن نمیده)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
آقای نص من یه جای دیگه هم اشاره کردم لحن حرف زدتون درست نیست ... یه جور توهین محسوب میشه لدفن رعایت کنید ...
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
مثل حضرت خدیجه به یک واسطه ی مطمئن بگه که به اون آقا پسر ایشون رو معرفی کنه....
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
کاری نباید بکنه ...اصلا ارزش نداره خودشو کوچیک کنه
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من از این موضوع خییییییییییییییییییییییلی رنج میبرم هییییییییییییییییییییییی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
چشوم
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
واقا این خیلی برا یه دختر سخته بخصوص که من نجربشم داشتم اما بد سه سال حتی با نگاهمم به رو خودم نیاوردم و تصمیم گرفتم بیخبال شم البت خیلییی اذیت شدم هییی چه دورانی بود
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
دختره که شوهرمیخوادمیچسبه به کارای خونه یه کدبانوی خوب وحسابی میشه اینجوری اعلام میکنه.اگرم بازمامان باباش نفهمیدن میره بچه های داداششو خواهرشو بغل میکنه داد میزنه میگه خاله وعمه که شدیم ایشاا..خداقسمت کنه زن عمو وزن دایی بشیم(-:
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
هووووووووووووووممممممم خانوم موعلم این دوروورا نیس بیاد به ما گیر بده ؟ خخخخخ خوب پس ! :)))
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
گفتن این جمله که عمل پیچیده ای نیست و نیاز به فراهم کردن مقدمات ندارد
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
البته واسه همه نه!
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
بچمو میبرم پیش مامانم میگم نوه ت اینم زن ایندم خخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
چی میگی ولللللللللف ! :))))) بچه داری مگه ؟ :))
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
نه منظورش رو بلد نیست درست برسونه بچه: منظورش اینه که اول ازدواج میکنه بعد به خانواده میگه متاهل شده:)))))
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
!!!:))
باران
باران
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
نچ نچ ولف رفتی زن اونور ابی گرفتی؟ خخخخ
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
نه دیگه دقت نکردید بچمو میبرم پیش مامانم بعد با زنم ازدواج میکنم
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
نه علیرضا اول بچه میارم بعد متاهل میشم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
wolf ...آیا تا به حال پشت دست یا کف گرگی خوردی؟؟....دوست داری بخوری نه؟؟...
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
گیلاس بانو ولف داداش کوچیک منه گفتم در جریان باشین بدجوریم هواشو دارم :))))))
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
گیلاس بانو چرا داغ میکنید ممنون از حمایت برادر اخییییییییییی یکی از کارام حمایت کرد:))))
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
چه دختر چه پسر باید به کسی که باهاش راحت و صمیمی هستن بگن بعد اون فرد مسئله رو مطرح کنه!یعنی اگه طرف خودش نمیتونه استفاده از واسطه خوبه به نظرم!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
اون موقع یکاریش می کنم :))))))) کلا ما فی البداهه کار می کنیم اصن :))))))))))))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
نه نه گوشنمه...ببخشید این مال یه چیز دیگه بود....مامان بریم خاستگاری...به همین راحتی
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
اونوقت مامت میگه بگیر بشین شیرتو بخور بابا.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
میلاد شیرتو که خردی بریم برات زن بگیریم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
شیرو که خیلی وقت پیش خوردم!!الان تو مرحله عروسک بازیم...خخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
سوال پیش اومد....حالا یه دختری به مامانش گفت من شوهرمیخوام...و هیچ خواستگاریم نداشته تا اون موقع...خب مامانش الان باید چکارکنه؟ازکجا براش شوهر بیاره ؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
منظورم وقتی بود که یکی رو میخواد نه اینکه فقط شوهر بخواد!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
شوهر چینی اقا:))خیلیم خوبه..................علاوه بر اینا دستگاه درخت گره زنی هم کار راه اندازه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
باید مادر پدرا بگیرد و یه پسر خوب پیدا کنن و همم اینکه شرایط و خواسته هاشونو کم کنن...این دو روش را حله... و خود دختر هم منتظر یه مرد با اسب سفید یا همون (ماشین مدل بالای سفید) نباشه و کمی توقعشو بیاره پایین
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
شرکت در جلسات مذهبی هم بد نیست...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
الی جان نزن این حرفارو بهش.....هنوز سنی نداره که(:
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
ببخشید کامنتا جابجا شده این مال اینجا نبود!(:
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
مرسی از همه
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
چی بگم الان من به تو رادمهر:|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
پیشنهادت رو بگو:)
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
ترشیده کپک زده:| من هیچ وقت خودم رو در ورطه خطر قرار نمیدم:)
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
حالا زن میخوای؟:|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
( آیکون سوت زدن)
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
فکر نمی کنی یکم زوده برات!!!!:|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
چن تا میخوای:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
لازم نیست بگی وقتی خوب بزرگ شدی و عاقل و به سن ازدواج برسی خواستگار میاد البته تا وقتی نخوای میگی تا نیان
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
خب ميتوني يكم اخلاقتو مردونه تر كني و كاراي مردونه كني (جلو مامانت) بعد ديگه مامانه كم كم متوجه ميشه ...ديگه ميتوني خيلي جدي و راحت و صميمانه با مامانت در اين باره حرف بزني ..... الان كه فكر كنم زوده بهت زن بدن (ببخشيدا ولي بچه اي ديگه) اما از الان شروع كن كه 24.25 شدي خواستگاري رفتن شروع كني.....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
ننه..............هوووو............بیا.......مو زن نمی خوام ها اصرار نکنی ها.............کجا میری بیا .............فردا نیای بگی بریم خاستگاری ها من زن نمی خوام(به طور غیر مستقیم باید گفت)
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
آقا رادمهر اگه واقعا قصد ازدواج دارین و دختری هم مد نظرتون هست بهتره با خانواده در میون بذارید ولی قبلش باید نسبت به انتخابتون از هر لحاظ مطمئن باشید و اگر در خانواده کسی هست که فرد قابل اطمینانیه و مادر و پدرتون حرفشونو قبول دارن بهتره اول به اون فرد بگید تا ایشون این مسئله رو با مامان و بابا در میون بذارن ولی اگر فقط قصدتون ازدواجه و میخواین مادر خودشون واستون آستین بالا بزنن مثلا اول به خواهرتون بگین و خواهرتون به مامانتون منتقل کنن ... راه و روش هم زیاد داره ...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
الی جان نزن این حرفارو بهش.....هنوز سنی نداره که(:
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
:)) نه عزیزم اگه بگم بابای من18سالگی داماد شده چی میگی؟ خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
برعکس دوستان اشتباست...یعنی باید دختر خانومها بگن نه پسرها..پسر وقتی شرایطش باشه خودش میره میگیره..گذشت اون زمانی که به مامان باباها میگفتن پسرا...ولی برعکس شده و الان توی این دوره زمونه دخترا باید بگن به والدین تا اونا یه کاری کنن و دست رو دست نزارن و بتونن یه شوهر مناسب برای دخترشون پیدا کنن (از طریق فامیل دوستان و همکاران) توی این دوره که ازدواجها و شوهر کمه... شما هنوز تو دهه 60 و 70 به سر میبرین انگار..نخیر گذشت اون زمانا که پسر لوس میکرد خودشو برای مامان تا براش زن بگیره و اینکه دختر مینشت خونه و جیک نمیزد تا خواستکار خودش بیاد...الان دقیقا برعکس شده و دخترا باید بگن نه پسرا
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
هه اشتباهتون همینجاست ... ینی خانواده دختر باید بگرده برای دخترش شوهر پیدا کنه؟! من اولین باره اینو میشنوم ببخشید دختر خوب خواستگار زیاد داره دختر اگر خوب باشه و حیا داشته باشه اون حیای دخترونه هیچوقت اجازه نمیده تا به مامانش بگه برام شوهر پیدا کن چون خواستگار خودش میاد ...
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
منم با الی موافقم. یک دخر ذاتا باحیاست....و غرور ذاتی دخترانش باعث میشه که همچین کاری نکنه...که درستشم همینه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
الی خانوم و سحر خانوم یعنی الان شما فکر میکنین تمام دخترانی که ترشیده ان و شوهر براشون نیست دختران خوب و شایسته ای نیستن..نه خواهر من خیلی از دخترا هم خوبن همه با استعداد و همه چی ولی من میشناسم و شما هم مطمعنم میشناسین که شوهر براشون نیست و هنوز خونه پدر مادرشونن...بعدشم خود پدر مادر باید دست بجنبونه نه حتما اینکه دختر بگه...بله عجیبه و میدونم بار اول میشنوین ولی واقعیتش اینه...حالا حیا داشت و نگفت هم نگفت والدین باید کاری بکنن...پسر خودش میدونه چیکار کنه الان دخترا هستن که موندن و باید فکری کرد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
واقعیت رو کسی که نمیفهمه زیاد عجیب نیست..عجیب اونه که کسی واقعیت رو رد کنه کلا (اشکمهر)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
اینو بدونین هر دختری تو هر مقطعی خواستگارانی داره اما شاید بنا به شرایط و دلایلی اونا رو رد کنه و باید فکر اینجاشم بکنه ... کلا وقتی سن خیلی زیاد بشه طبیعتا خواستگار هم نسبت به قبل زیاد نیست این یک واقعیته نه اونی که شما میگین ... دختر اگه خوب و نجیب باشه مطمئن باشین بالاخره ازدواج میکنه حالا شاید یه کم دیرتر ولی ازدواج میکنه نه اینکه اصلا قحطی شوهر باشه حتی یه خواستگارم نداشته باشه ...
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
هردختری خواستگار نداره...من خودم تو ستون مشاوره روزنامه ها چندمورد دیدم که نزدیک به 30داشتن و خواستگاری تاحالا درخونش و نزده بود ...و مجرد بودن...یا دخترانی که چون وضع مالی خانواده خوب نیست .کسی سراغشون نرفته....پس الی خانم ...نفرمائید هردختری حتما خواستگارانی دارد..شما همه دخترا رو دیدی؟اتفاقا چندوقت قبل از تلویزیون شنیدم..که یه روحانی گفت ...اشکال ندار ه مثلا مادر دختر به زنان معتمد بگه برای دختر خواستگار بفرستن....همین افکار محدود شماست ..که این چیزا رو به حیا ربط میدین
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
حتی مثال زد گفت..یه عالم مذهبی یه بار پای منبر گفته من دختر دارم..پسران خوبی که خواهان ازدواج باهاشن ..بیان...دقیق یادمه ازشبکه 3پخش شد این سخنرانی
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
اون سخنرانی درمورد ازدواج ومیگم که گفت مادر می تونه به زنان معتمد بگه خواستگار بفرستن برای دخترش
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
آتی خانوم من اینجا به کسی توهین نکردم پس نمیخوام توهین هم بشنوم ... اینکه دختری خواستگاری نداره باید بررسی بشه و من تا حالا با همچین مشکلی برخورد نداشتم و این انتخاب خانوادست که خونه به خونه واسه دخترش دنبال شوهر بگرده!!! ... و من تا حالا همچین خانواده ای رو از نزدیک ندیدم اگه خواست خدا باشه حتما اون دختر ازدواج میکنه خدا خودش شرایطشو فراهم میکنه ... و اینو همیشه در خاطر داشته باشین که طرز بیان حرف خیلی مهمه !
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
کسی گفت خونه به خونه؟نه اصلا کسی اسم خونه به خونه اورد ؟
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
شما ندیدی ..دلیل نبودنش نیست ....چون شما ندیدی یعنی وجو د نداره؟اره ؟
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من نمیدونم چرا شما میخواین دعوا کنین ... جوابی ندم بهتره ... سکوت !!!
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
کسی دعوا نکرد...حرفی میزنی ..نمی تونی جمعش کنی..بعد جو میدی ..میخواین دعوا کنین ..یا جبهه گرفتن برات...سوال کردم ازت ....
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
آقای اشکمهر کلمه ترشیده اصلا جالب نیس!واقعن که....
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
این کلمه ازقدیم کاربرد داره و عمومی یه ..تقصیر اشکمهر نیست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
ترشیده یه اصطلاحه...خود منم ترشیدم به نظر خودم ....و اون طراوت و تازگی و شور و هیجان جونیامو ندارم
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
آتی جان هر کلمه ای که عمومی باشه و از قدیم بوده باشه که به این معنی نیس که ما هم به کار ببریمش!به نظر من که واژه تحقیرآمیزیه و اصلن در شان یه دختر نیست!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
من نميدونم چي بگم////////////////////////////////
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
مامان من زن نمیخوام.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٦
١
٠
نه نه اشتباه شد باید بگی مامان مثلن من زن نمیخوام :|
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٢
٠
خوب نخواه زنم تو رو نمی خواد(:
m_khatibi
m_khatibi
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
من خیلی خودمو نگه داشتم اظهار نظر نکنم اما نمیشه ، راهی ندارم ، نمیتونم من طاقت بیارم خخخخخخخخخ !!! بابا سخت نگیرید !!! اقدام کنید !!! به حرف بزرگتراتونم گوش کنید ضرر نمیکنید ! شما خودتونم بکشید شناخت قبل ازدواج حاصل نمیشه چون همه مردا اون موقع جنتلمنن و همه خانوما best lady !!!! توکل بخدا پررنگ تره ولی شناخت نسبی هم مهمه ! خیلی هم خودتونو درگیر ایده الای عجیب غریب نکنید !! واما نحوه ی گفتن : خانومها که بنا به طبیعتشون فکر نکنم جالب باشه بیان کنن ! همین که رفتار و منش و وقار بالایی رو از خودشون بروز بدن خود بخود خیل عظیم خواستگاران به سمتشون سرازیر میشه ! اما اقایون ! یه تکونی به خودتون بدید برادرای من بعد بگین زن می خوام و دیگه اینکه بذارید اول پشت لبتون سبز بشه بعد خخخخ حالا گفتیم خدا کمک می کنه اما نه دیگه بی کارو بی آرررر :)))
m_khatibi
m_khatibi
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
در کل منظورم اینه به قول بعضی دوستان که اشاره کردن ، لازم نیست چه دختر و پسر به زبون بیارن ! همین که در رفتار و مسئولیت پذیری شون تجدید نظر کنن خود بخود میفته اون اتفاقی که باید بیفته :))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
به يه عمويي / عمه اي / يا هركي كه روت با هاش باز تره و با خانواده تو راحت تره ميتوني در ميون بزاري تا اونا برن بگن به خانوادت/ اين روشو برا پسرا حتما جواب ميده ولي دخترا رو نميدونم/ من به شخصه اگه شرايط پيش بياد و خدا بزنه پس كلم ميرم پيش داييم بهش ميگم كه به بابام بگه:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
تمايل؟ هه؟ طرفاي شمارو نميدونم، طرفاي ما دخترا تحصيلات ابتداييشون تموشه، نشون ميشن، خدا قسمت كنه ، راهنمايي رو تموم نكرده، ميرن خونه بخت :) اونايي كه تمايل ندارند، بايد ابراز وجود كنن بگن، حالاحالا ها شوهر نميخوان، والله :)
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
بابا من کسی مد نظرم نیست همینجوری انجمن دادم به خدا...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
ها تو گفتی مایم باور کردیم :)))) عیب نداره :)))
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
اعتراف کن زود تند سریع...به قول قضاله بانو تو گفتی مایم باور کردیم چاخان:)
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
زن!
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من صاف میرم میگم زن میخام...مثل همین الان...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
:| همه اش تخــــــــــصیره آقای موسوی! چشم و گوش بچه های سایت وا رَفت! خخخ :))) مــــــــامـــــــــان اینا! بیا واسشون زن بیگیر! :)))
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
واقعا ها.....هنوز سنی ندارن زن می خوان!!!!!!!!!
Shazdehpesar
Shazdehpesar
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
فکر نمی کنم برای این کار،روش بهتری از صحبت کردن مستقیم با پدر و مادر وجود داشته باشد...چون باید از یک جایی خجالت و کم رویی را کنار گذاشت... این برای پسرها درباره ی دختر خانم ها،اگر قضیه برای شان بسیار مهم و حیاتی است،باید یک واسطه ی خوب و مطمئن داشته باشند(که پیدا کردن همین واسطه هم خودش مسئله ای است...) اما در اکثر موارد،آن ها سعی می کنند علاقه شان را پنهان کنند!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من به يكي ميسچارم كه بره به مامانم بگه بعد مامانم به بابام بگه بعد بابام به من بگه بعد من بگم باشه خخخخخخخخخخخخ
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
الگوریتم نوشتی....:))))))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
همين غير مستقيم گفتنت منو اسير خودش كرده
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
مثل داداش من بیان بگن زن می خوام انتخابشم کردم پاشین بریم خواستگاری(:....دخترا هم هر موقع شوهر خواستن بگن میخوایم کار خیلی سختو پیچیده ای نیست...به همین راحتی به همین شیکی
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
داداش منم همین کارو کرد....شماره اورد ..گفت زنگ بزنین برای خواستگاری..ماهم زنگ زدیم ..خوشبختانه خانواده بسیار خوبی بودن....و الان به شدت راضی هستیم
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
من که مامانم میدونه. مشکل مامان مخاطب خاصمه که خیلی میترسیم ازش و هنوز راهی پیدا نکردیم
nazi jon
nazi jon
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
اااااااااا کی هس حالا طرف؟!!!!!!!!!!!
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
دخترا لازم نیست بگن چون به یه سنی برسن و خانوم بودنشونو نشون بدن خاستگار میاد براشون پسرام ماشالا کم نمیارن که پرو پرو میان میگن مامان من فلانیو میخام تازه بدبخت مامانه حق اعتراضم نداره. بخداااا
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٤/٢٨
٠
٠
من به شوخی میگم، بعدش چه دیدی همین جور شوخی شوخی جدی شد!!!!
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
این الی خانم ظاهرا یا همش تو خونه هست یا اطلاعاتش خیلی ضعیفه طوری که خانم اتی رو هم عصبانی کرده
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
دخترامی تونن اگه به پسره نزدیکن بگن مامان پسره زنگ بزنه به مامانشون هه
زهره
زهره
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
همین مونده بریم به مامانمون بگیم من شوهر میخام ... واه واه واه چه حرفا
nazi jon
nazi jon
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
nazi jon
nazi jon
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
خب پسرا باید یه جوری غیر مستقیم بحث راجع به ازدواج واینا بندازن بعد مامانه تا حدودی بو میبره.چند بار که این بحثو بکنی تا تهش میخونه!!!!!!!!!!! دخترا هم ک مامی هرکی میزنگه میگه این قصد نداره!!!!!!!!!!!!!