خانه انجمن مردان مریخی.زنان ونوسی
٧٦٦
٥٢
Niva

مردان مریخی.زنان ونوسی

مردان مریخی.زنان ونوسی

چقدر نسبت به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف شناخت دارین؟
به نظر شما این شناخت تا چه اندازه میتونه در زندگی آینده افراد موثر باشه؟

٩٢/٠٤/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اول
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
یوهوووووووووووو اول شدم!!!!!!!!!
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
تاثیر که خیلی داره ... ولی نمی دونم من چه قد آشنایی دارم!یا شاید هم نمی تونم بگم
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
من اول گفتم اما نظرمو چاپ نکردن این عنوان یه کتاب بود .(مردان مریخی زنان ونوسی ) یه خدابیامرزی همیشه و هر روز میگفت این کتابو بخون یه روز تصمیم گرفتم و خلاصشو پیدا کردم و خوندم کلیدای جالبی داشت راه های روانشناسانه ای بود اما خوب به نظر من شانس و تقدیر مهم تره البته عقل و خرد حرف اول میزنه
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
حالا اومدیم و دست تقدیر طرف مقابل رو مشخص کرد... اونوقت چی؟ شناخت لازمه یا نه؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نه هیچی نمی دونم !!!!! خیلیم تاثیر داره هنو برا ما زوده :))))))) بعدا میرم می خونم :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
تاثیر زیاد داره ولی من شناختی تدارم یعنی خیلی سخت میشه شناخت این موجودات را
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
:| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
با اینکه زمینی هستن ولی عجیبن.....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
:| خنجرم دم دست نیست حیییییییییف ! دلتون براش تنگ شده آقا پسرا آره ؟
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
هییییی.....میخاستم یه چیزی بگم....ولش کن....خوبیت نداره....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
من هنوز جنس مخالف ندارم وقتی داشتم و تجربه کسب کردم میام و بهتون میگم
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
منظورتون از جنس مخالف همون همسر هست دیگه... خب به نظرت نباید الان یه شناخت نسبی نسبت به همین جنس مخالف داشته باشین؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اصن لازم نیست.....
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
کتابشو نخوندم اما در مورد سوالتون باید بگم که خانوم ها هیچوقت 100% قابل شناسایی نیستند اما خب تا حدود میدونم
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
و همینطور آقایان
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
تا حدودی شناخت دارم . این شناختها خیلی مؤثره تو زندگی باعث میشه وقتی طرف مقابلت یه کاری کرد سریع جبهه نگیری و به اصل اون نگاه کنی که مثلا اقایون در فلان شرایط فلان حرکتی رو انجام میدن اونجاس که خیلی راحت و ساده میتونی با مسائل کنار بیای و از هر حرکت اقایون ناراحت نشی و همین طور بالعکس .
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
دقیقا همینطوره...من هم میخواستم همینو بگم...با نظرتون کاملا موافقم
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
به به خوشبحال آقاتون :) منم موافقم
یک ماه بندگی
یک ماه بندگی
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اصلا شناختی ندارم///ولی قطعا موثره،دیگه اندازشو نمیدونم!
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
چی بگم والا!
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
احتمالا نظرتو بگی بد نیست :)
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
من کاملا از سحر شناخت دارم ما 4 ساله با همیم و با هم از جنس مخالف شناخت پیدا کردیم
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا جای من نیس........ خخخخخخخخ گوشامو بگیرم بهتره! :)))))))))) ////////// شناخت؟ هووومممممممم........ کم........ خو مسلما مهمه دیگه.......
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
تو نمیخواد گوشاتو بگیری.. اصن هم زود نیست :)
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من هنوز یه ده بیست سال دیگه زوده واسم هنوز
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
آره فکر کنم یکم زوده.. برو انجمن بعدی :)
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٤
١
٠
جالبه چرا بعضی از دوستان فکر میکنن خانوم ها قابل شناخت نیستن؟
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٢٤
١
٠
چون خانوما واقعا پیچیده ن :))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
بعضیا مسئله رو سختش میکنن....فکر کنم استیون هاکینگ بود که گفته بود:من هنوز همسرمو نمیشناسم چون زن ها از همه چیز پیچیده ترن....یه بنده خدایی هم گفت:به جایی که اینقدر سرت تو کتاب باشه اگه چهار روز به همسرت توجه میکردی این حرف و نمیزدی
Niva
Niva
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
خوب هر کس ویژگی شخصیتی متفاوتی داره و نمیشه به طور قطع گفت ولی خوب خیلی تاثیر زیادی توی زندگی اینده داره
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
زیاد ویژگی های کلیشون رو نمیشناسم ولی فکر میکنم نباید زیاد واسشون دلسوزی کرد و خیلی دورشونو گرفت.چون"گاهی" "بعضیا" قدرشو نمیدونن و شاید فکر میکنن خیلی بهشون گیر میدی!!!شناخت تا حدودی تاثیر داره..یعنی نه خیلی زیاد تاثیر داره نه هم بی تاثیره!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
خیلی کم................اصلا مگه جنس مخالف ما شخصیت خاصی داره:))من و نزنین:))
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
حبف ک بچه زدن نداره / وگرنه ... خخخخخخخخخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
من آشنایی دارم...تو اجتماع بودنم...و هم کلامی با مردان باعث شد تا بیشتر با شخصیت پیچیده مردا آشنا بشم...خیلی مهمه که بتونی اونا رو بشناسی....
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
پیچیده؟!از شخصیت مردا ساده تر نداریم!!
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
عنوان انجمن از کتاب مردان مریخی،زنان ونوسی گرفته شده / این کتاب خیلی خوب و کاربردی هس. ولی به نظر من خیلی کلیِ / و این که یه غیر ایرانی اونو نوشته . / باید به فرهنگ خودمون هم توجه کنیم. و این که هر خانواده و قومی رفتارهای خاص خودشونو دارن. این برای و دختر یا پسر خانواده هنجار میشه.
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
شناخت روحیات و اخلاق طرف مقابل که الزامیِ / و خیلی زود نمیشه به خصوصیات طرف مقابل پی برد. / باید این مهارت ها آموزش داده بشه تا افراد کمتر آسیب ببینن / ک چنین چیزی اصلا وجود نداره.
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
در حد متوسط
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نظری ندارم
kafshdozak
kafshdozak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نا حدودی میدونم... اگه ندونی زندگی سخت میشه
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
این شناخت واقعا موثره....خودمم سعی میکنم شناختمو بیشتر کنم....اصلا من تا کسی رو نشناسم باهاش حرف نمیزنم چه پسر چه دختر
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
شناخت کامل دارم..ولی مشکل اینجاست که نمیتونم شخصیت خودم با خصوصیاتشون هماهنگ کنم. برای این به مشکل میخورم.
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
تمرین کن
Vania
Vania
٩٢/٠٤/٢٥
١
٠
از آسمان ندا رسید به مردی که یک آرزویت را بگو تا برآورده کنبم. مرد گفت عرض اقیانوس آرام رو جاده بکشید (خو چه کاریه!).ندارسید آرزویی بس ذشوار است،آرزویی دیگر بگو. گفت قدرتی می خواهم تا زن ها را بشناسم. باز ندا رسید: جاده ای که گفتی یه بانده باشه یا دو بانده؟
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
دو بانده بهتره
Vania
Vania
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
مطمئنا تاثیر داره.وقتی کسی رو نشناسی چطور میتونی یه عمر باهاش زندگی کنی.
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
من تا حد زیادی شناخت دارم ازشون...بیشترشو مدیون چندتا ازاساتیذد روانشناسی هستم....خب میشه دربرخورد باهاشون استفاده کرد...و بدونی این رفتار الانشون به چه خاطره و تو چه کاری باید انجام بدی
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
من تا اول دبیرستان اصا تاحالا باغیر بابا و داداشم با هیچ مردی حرف نزده بودم تا اینکه رفتم کلاس ویولن و با استاد شریعتی تو یه اتاق تنها بودم بدشم کم کم یاد گرفتم چطوری میشه خوب با یه مر دحرف زد کم کم فهمیدم آقا ینی چی به نظر من من خیلی سالم معنی جنس مخالف رو فهمیدم اینم ممنون بابامم که خیلی قشنگ بم کمک کرد سالم منیشو بفهمم
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٦
٠
١
هیچ شناختی ندارم....شایدم نخاستم که داشته باشم....شاید فرصتش پیش نیومده ولی باید یه کارایی کرد...