خانه انجمن برج سازی در مشهد! آری یا خیر؟
٦٨٨
٥٥
نگارا

برج سازی در مشهد! آری یا خیر؟

برج سازی در مشهد! آری یا خیر؟

دوستان به عنوان یک فرد مشهدی چه سبک شهر رو ترجیح میدین و می پسندین؟ اینکه من برنامه ریز و شهرساز بیام کل حاشیه وکیل آباد خراب کنم برج های 30 و40 طبقه و بیشتر طرح بدم؟

اینکه همه اون بافت فرسوده دور حرم رو خراب کنم  برج تجاری بسازم؟ کلن مشهد یا مشهد تن؟(منهتن به سبک مشهد)!

٩١/١١/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٢
١
او اول اووووووووووووووووووووول
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٢
٠
رو من نشستي پا بشو دخترم! من ميام اينجا کمين ميکنم! شماها هم زرت ميشين رو کله ما اول اول اول هم ميگيرين!!! نميشه ک .... مراقب باش خانوم! خخخخخخخخ بيا نِبص نِبص!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
١
٠
مبارک باشه!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٠
٠
مرسي .قابل نداره ها!!:)))))))
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
١
٠
پس بگو من تو افق محو نميشدم رو تو بودم...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخ! تو افق تک نفره راه میدن؟
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٣
٠
٠
سحر برو او طرف تر منم جا شم......اقا برج چیه....همونایی ک بهش میگن میلاد................
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
١
٠
شما رو زمین بشین! خخخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٠
٠
اره فكر كنم خودشه!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٣
٠
٠
بالاخره هر شهری برای پیشرفت نیاز به همچین تغییرات و ساخت و سازایی داره دیگه من به عنوان یک مهندس اینده با این طرح موافقم خرابات !!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
١
٠
مهندس بذار خوشحالت کنم مشهد تا 5 6 سال آینده بیشترین پیشرفت رو تو زمینه داره و ایده هایی که میخواد اجرا بشه از مشهد یه شهر بسیار خوب خواهد ساخت!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٣
٠
٠
خدا کنه !!!
Milad
Milad
٩١/١١/٠٣
١
٠
برج سازی در شهری اتفاق میوفته که نیاز به اون احساس بشه.مثلا من فکر کنم تا 10 سال آینده برج سازی تو مشهد یه امر طبیعی بشه چون همونطور که میبینید خونه های قدیمی در حال حاضر خراب میشه و جای اون خونه های 4 یا 5 طبقه ساجته میشه خب طبیعیه که تا 10 سال آینده نمیشه که این 5 طبقه هارو خراب کرد و جای اون 5 طبقه ی دیگه ای ساخت!!! پس برج سازی خیلی زود در سطح شهر مشهد اتفاق میفته و واقعا ما هم کاری از دستمون بر نمیاد.(ولی در مورد حاشیه ی وکیل آباد میخواستم بگم که طرح خیلی قشنگیه مخصوصا اگه تجاری-توریستی باشه
مجید
مجید
٩١/١١/٠٣
٠
٠
آری آری آری آری آری آری آری آری آری آری
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
:|
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٣
١
٠
اگه قرار باشه مثه برج میلاد بسازن نه.... موافق نیستم.... اما خب پیشرفت هم لازمه.....
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
چرا با برج میلاد موافق نیستی؟اون از نظر استراتژی و دفاعی لازمه اما همون یه دونش
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٣
٠
٠
یه مطلبی رو فرستادم برای ادمین جان اگه بخونین دیگه این حرفو نمیزنی....
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
چه حرفی؟میخونیم!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٣
٠
٢
شهر مشهر ب دلیل وجود بارگاه اما رضا نیاز دازه ب همچین ساختمونهایی.شما ببینیم تعداد بازرسم 20سال پیش با الان قابل مقایسه هست?
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
بازرس؟اطرافش هم همینطور؟من فکر میکنم اطرافش مخصوصا اگه ساخته بشه دیگه اون شکوه حرمو به حاشیه میبره!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
بازرس؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٣
١
١
مشهد ب دلیل وجود بارگاه امام رضا نیاز داره ب همچین ساختمون هایی.با این حجم زایر.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٤
٠
٠
موافقم.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
١
٠
برج سازی خوبه اما به جاش ،طبیعیه که مشهد یه شهر زیارتیه باید برج سازی توش باشه اما نو معماری اصیل ایرانی هم حفظ بشه توش!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
١
٠
راستی با برج سازی اطراف حرم کاملا مخالفم طوری شده که گنبد اصلا دیده نمیشه غربیا کلیساها رو طوری می سازن که مردمو جذب کنه اما اینجا اون بافت نگینی حرمو خراب کردن
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
دقیقا دیگه وقتی وارد خیابون امام رضا میشی جذب اون هتل ها و برج ها میشی تا اینکه به حرم نگاه کنی!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
١
٠
این مجتمع هایی هم که اطراف حرم با ان طبقه می سازنو 100متر تا حرم بیشتر راه نیستو هرچی شان خودشونو نزدیک حرم می فروشن هم اشتباه فرهنگی بزرگتر!!!!
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٣
١
١
من با برج سازی موافقم. باحاله. کلاً با هرچیز رقابتی با تهران موافقم به شرطی که به بیخودی طرح برج میلاد نباشه
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
١
٠
منظورم برج مسکونی تجاری اداری!!مثل ارمیتاژ و امثالش یا پدیده!
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٣
٠
٠
خوبه در هر صورت من موافقم. از فخرفروشی تهرانی ها به شهر بیخودشون بدم میاد.
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
١
٠
تهران در هم برهمه!اما خیلی خوبه امکانات واقعا خیلی بیشتره!همچیز فراوونه ا لباس تا خوراکی
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
١
٠
نمیدونم از لایحه تبدیل مشهد به منطقه آزاد زیارتی خبر دارید یا نه این هم اگه اجرایی بشه خیلی خوبه!دیگه از کشور های دیگه بدون ویزا میتونن یان مشهد!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
٠
برج سازی عیبی نداره فقط محیط زیست رو از بین نبرن
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
متاسفانه تو طرقبه دارن از بین میبرن دیگه!!برج که نه اما ساختمون ها بلندی که اون منظره هارو اختصاصی میکنه بخش زیادیشم از بین میبره!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
٠
متاسفانه کسی هم نیس جلوشونو بگیره
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
راستَم!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٣
٠
٠
زایر منظورم بود گوشیم نوشت بازرس
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
یعنی چی الان؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
زائر
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
یعنی الان با گوشیش فخر میفروشه!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
نه اینکه وکیل آباد رو تخریب کنن.نه!ولی هر شهری پیش به سوی مدرن بودن میره.بالاخره چند تایی لازمه.یا مکان هایی مثل الماس شرق و ...که جاهایی ساخته بشن که به تیپ اصی شهر ضربه نخوره.
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ببین وکیل آباد عرضش 100 متره بعد بناهای اطرافش همه 2 3 طبقه!دوبی که یه بزرگراه داره 75 متری اونهمه برج اطرافش!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ببین عزیزم واسه من قدمت وکیل آباد و خاطراتی که با همین سادگیش دارم مهمه.حیف نیست؟!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٠٣
٠
٠
سلام یعنی چی؟! چرا نباید در مشهد برج ساخته بشه؟!شاید منظور شما منطقه اطراف حرم باشه وگرنه مشهد هم مثل بقیه شهرهاست !!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
٠
٠
من مخالف نیستم اما هر شهری ویژگی های خودشو باید داشته باشه مثلا شهر ها اروپایی هیچکدون اونقدرا مرتفع نیستن!برج واسه شهرهایی خوبه که جاذبه دیدنی زیادی نداره! شهر اروپایی خود شهر و نماهاش اینقدر زیباست که نیازی به اونجور زیبایی ندارن!تک و توک میشازن اونم دیگه برجا خیلی عظیم مثه برج جدید لندن!ا من بیشتر با اطراف حرم مخالفم من خودم به شخصه وقتی میرم که یه سلام از دور بدم اون اوله فقط بعد اینقد محو هتل درویش و ساختمونا دیگه میشم که تا باز برسم دور فلکه آب نگاهم بیوفته!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٣
١
٠
من به برج سازی تو سطح مشهد کاری ندارم ، اما یه سری جدیدا برجایی میسازن که جلو دید حرم رو میگیرن ! این اصلأ خوب نیست ! نباید اطراف حرم اینجوری بشه ...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٠٤
٠
٠
برجاي بزرگ ومدرن لازمه ولي دور حرم رو ببينيد ديگه جاي خالي نمونده همونارو برين يه جاي ديگه بزنين كه هم اون منطقه اباد بشه هم يه برج ساخته باشين به نظر من شهرداري بايد جلوي ساخت و سازاي دور حرمو بگيره
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٤
٠
٠
بگیره؟نصف پروژه ها با مشارکت شهرداریه!
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١١/٠٤
٠
٠
حالا ک کسی موافق نیست من تصویب میکنم دیگه دورو بر حرم ساختمون و برج مرج نسازن ! چشم ! شما نگران نباشید ! ای بابا ....حالا مگه نظر ما مهمه واسه این مملکت ؟! والا بخدا....
milad85
milad85
٩١/١١/٠٤
٠
٤
من کاملا با برج سازی مخالفم برین عکس های سال 1350 مشهد رو ببینید. اونایی که می گن مشهد نیاز به برج سازی داره چون امام رضا (ع) هستش کاملا اشتباه می گن در چه حد دیگه نیازه داره تا جایی که حرم بین این همه برج و ساختمون های بلند گم بشه. یک زائر میاد مشهد به جای این که محو تماشای حرم امام رضا (ع) بشه محو برج ها و ساختمون های بلند میشه و یک چیز دیگه این که ساختمان ها نباید بلند تر از گلدسته ها باشند که الآن هستند. سی چهل سال پیش حرم و گلدسته هاش از تمام شهر دیده می شده به نظرم برای برج سازی و ایجاد طبیعت در مشهد باید بیشتر فکر و برنامه ریزی شود
mahshid
mahshid
٩١/١١/٠٥
٠
٠
هر شهری در حد پیشرفت لازم داره
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٢
١
٠
اخه اخبی برج نمیساختن که الان دیگه زمینی نبود برادر