خانه انجمن می نویسیم چندشغله بخوانید :نخود هر آش!
٦٦٣
٥٧
Niva

می نویسیم چندشغله بخوانید :نخود هر آش!

می نویسیم چندشغله بخوانید :نخود هر آش!

نظرتون در مورد اینکه مثلا خواننده ها بازیگر میشن یا مجریا بازیگر، بازیگرا خواننده میشن یا فوتبالیستا بازیگر میشن چیه؟
به نظرتون دلیل این تغییرات چی میتونه باشه؟

٩٢/١٠/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
دلیلشو که من نمیدونم ولی هر چی هس خیلی جذابو خوبه مثل این پژمان جمشیدی تو این فیلمی که بازی کرد اونقد که درخشید تو دوران فوتبالیش ندرخشیده بود:))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
موافقم من اصلا پژمان رو نمیشناختم :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی قشنگ بازی کرده بود بی انصاف خخخخخخ.... اما من با خوانندگیش عجییییییب مشکل دارم .. صداش زیاد مناسب نیست :))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
مگه خوانندگی هم انجام داده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
آره آهنگاش تو نت موجوده
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
ممنون گوش دادم این بشر عجب کارایی میکنه :)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
بیکارن.....خوشی زده زیر دلشون.....البته اگه استعداد واقعی داشته باشی خوبه...ولی خیلی ها که من دیدم..الکی اومدن....خودشونم لوس کردن
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
خوشی میزنه زیر دلشون ... والا !!
khan
khan
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
دقیقا همینه... پولداری زیاده دیگه...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
اگه پول نداشته باشن که از این کارا نمیکنند :)))
khan
khan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
برکلا مستررررررررررررر خاص
faride
faride
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
به نظر من جالبه...به قول جواد اقا ،پژمان جمشیدی خیلی درخشید با بازیگریش...یه جورایی انگار بیشتر میشناسیشون:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
اگه خواننده بشن که معموله از مامانشون قهر کردن باید هرچی زودتر آشتی شون بدیم تا بیخیال شه خخخ ولی اگه استعداد داشته باشن خوبه که :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
من میگم بیا آشتیشون بدیم گناه دارن خوب خخخخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
آره مصطفی حتما یه برنامه آشتی کنون بچینیم ... آخه ما بدبختا چه گناهی کردیم باید صدای انکر الاصواتشونو بگوشیم خخخخ والا ... این از فیفا بازی کردنم مهم تره ... وقت واسه 6تایی کردنت هست هنوز خخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
احتمالا چون در حال حاضر حداقل کمی مشهور هستند و استعداد کارهای دیگر رو هم در خودشون می بینند...میرن سراغ اون کار...و مردم هم بیشتر پیگیر کار کسایی هستند که معمولا شناخته شده اند...مشهور تر هم می شن...این نظر من بود...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
کار خیلی بدیه...من یه نظر دارم علاوه بر اینکه آدم باید بره دنبال وزشو هنر.... باید یکی از این ورزشا و هنرا رو یاد بگیره و توشون متخصص بشه... اونقدر که اون شخصو با همون هنرش بشناسن.....نه اینکه از هر هنری یکم یاد بگیره و اسم خودشو بذاره هنرمند...پس این وسط متخصص چی میشه..... منظورم اینه که نباید عشقی هنرمند شدن روی متخصص شدن غالب شه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
آره کاره خیلی بدیه باید خودکار لای انگشتشون بذاریم :)))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
همینطوری........عشقی!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
تو همه جای دنیا این جریان هست....خیلی از فوتبالیستای معروف فیلم بازی کردن یا خیلی از خواننده ها....اشکالی نداره...اتفاقا خوبه :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
من یه کلیپ دیدم کیریس رونالدو داره شعر میخونه با آهنگم بود اصلا یه وضی بود خخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
باحاله دیگه :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
١
١
خوب بستگی به استعداد داره یه بار هست یه نفر در چند زمینه استعداد داره .. خوب مسلما ورود به هر بخشی براش مشکلی نداره .. اما یه بار استعداد نداره فقط با استفاده از شهرتی که برا خودش دستو پا کرده میخواد کسب در آمد کنه و صداشم یه جوریه که اگه بخونه کارخانه تلاونگ ورشکسته میشه .... که اگه اینجوریه ایشالا کچل بشه و بره لای در .. اونم نه در .. درررررررررر..... خوشبختی پشت در است در گشودن هنر است :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
خخخخخخ با خودم لایک :)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
خود درگیری مزمن عایا؟؟ خخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
اینقدر در در کردین یاد فامیل دور افتادم :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
نه اصن ما از اون خونواده هاش نیستیم ... خود درگیری چیه دیگه خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
یعنی خودی که لای در گیر کنه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
نمیدونم :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
شایدم احساس کمبود باشه.........
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
کمبود چی؟؟؟؟؟؟کمبود ویتامین؟؟؟کمبود خون؟؟؟؟؟کمبود اهن؟؟؟؟کمبود چوب!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
خخخ کمبود همه چی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
خوش حال هستند *:) ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
هار هار یادتون برفت :))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
ممنون همکار عزیز ، به دلیل یادآوری خوبتون *:) هار هاااااااااااار هااااااااااااار *:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
به نظرم کار اشتباهی نیست ولی خب بستگی داره...گاهی اوقات ورود چهره های ورزشی به سینما،یا چهره های سینمایی به زمین های ورزشی بخاطر مسائل خیریس که این خیلیم خوبه ولی گاهی برای شهرت یا پوله که دوره ی کوتاهی هم داره مثه علی انصاریان که باز این خوب بود،دیوید بکام که داغون کرد اون فیلمی که توش بازی کرد رو...اما خب استثنا هم هست دیگه که هر چندین سال یه بار اتفاق میفته یه ستاره ی فراموش شده دوباره برمیگرده در یه جلد جدید انگار مثل پژمان جمشیدی یا خیلی قبل تر از اون اریک کانتونا... درضمن الان همه ی بازیگرای ما در کنار بازیگر یه کار هنریه دیگه رو دنبال می کنن،نمایشگاه عکس،نقاشی،گالری های هنری...خب اون عده ی دیگه هم خواننده میشن! یه عده هم مثه بهنوش بختیاری میرن فوتبال گزارش می کنن!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
همينطوري...........
khan
khan
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
داغون این نظرات شمام... کوتاه و مفید...
Paeez
Paeez
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
شاید دوست دارن در مشهوریت چند جانبه باشه والا!:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
ممکنه
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
شاید هنرمندی زیاد:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
:)))))شاااااااااااااااید
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
هنرمند جماعت اين چيزا سرش نميشه (^_^) يه كم آگاهي و مهارت از هرچيزي زندگي رو لذت بخش ميكنه.... منكه دوست دارم ;)
maede
maede
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
به نظر من که خوب نیست!هر کسی باید سر جای خودش باشه!حالا در موارد استثنا اگه واقعن استعدادش باشه خوبه ولی کلن به نظر من زیاد جالب نیست!مثلن اینکه پژمان جمشیدی هم خوند اصلن جالب نیود!حالا صداشو نشنیدم ولی فوتبالیست_بازیگر_خواننده دیگه معرکه ست!!!مثلن حامد بهداد هم بازیگریش خیلی بهتر از خوانندگیشه!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
هـرکــسـی را بــهـر کـآری سـاخـتـنـد ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
کاملا درسته :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
هنر زیادی دارن میخوان به وقت حیف نشه
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
چ اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟یکی مثل پژمان جمشیدی ک واقعا استعدادشو داره اصن اشکالی نداره ک حالا ک تو فوتبال پیشکسوت شده بره و بازیگر بشه.........
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
سلام ... دليلش رو دارند
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
دلیلش رو دارند ؟؟؟؟؟ یعنی چی ؟؟ خخخخخخ