خانه انجمن یکی به من کنکوری کمک کنه
٩٠٤
٨٠
love london

یکی به من کنکوری کمک کنه

یکی به من کنکوری کمک کنه

بچه ها من از امسال باید برای کنکور بخوانم و کنکوری93 ام. رشته تجربی هستم. راهنماییم کنین چه کار باید بکنم؟

٩٢/٠٤/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٩
٢
٠
آخی..جان..داداش منم سال دیگه کنکور داره...خوب از الان شروع کن...وقتو از دست نده..تابستونو به سال 2و3 اختصاص بده و تست بزن.........کلاس تست هم شرکمت کنی بد نیست درس هایی مثل عربی و زیست و فیزیک.........سعی کن آزمون سنجش رو هم برداری خوبه
ایران
ایران
٩٢/٠٤/١٩
٠
١
درس نخون پشیمون میشی!!!
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
چرا؟؟؟؟
miss bm
miss bm
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
تو به حرف این گوش نکن این قصد انحراف داره!!! چخه
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخ راس میگه
٩٢/٠٤/١٩
٠
٢
من کنکورو دادما!ریش سفیدتر ازین شکوفه گیلاسم.بهش گوش نده که پشیمون میشی:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
واه!!!!!!!!!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
از الان شروع کن...والا پشیمون میشی و خیلی روت فشار میاد...زیستت رو خیلی بخون.شیمی رو هم همینطور./حدود چه رتبه هایی میخوای؟چه رشته ای میخوای؟بگو تا برات بگم.
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
رتبه333
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
333 3 تا 3 داره ...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٩
٣
٠
هیچی .منتظر بمون روز امتحان بعذ برو کلوچه و ساندیستو بخور .البته کنکور بعدی فک کنم ماه رمضونه خخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
ساندیس نمیدن بابا/کنکور بعدی رو میکشن جلوتر که تو ماه رمضون نیفته!
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
ساندیس نمیدن.به خاطر اون نری که پشیمون میشی.
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
امسال که هیچی ندادن
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
چرا هم کیک دادن هم ساندیس. حیف وقت نکردم هیچ کدومو بخورم. ساندیسک خواهرم خورد کیکش هنو هس....
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
عجب پس چرا به ما چیزی ندادن البته یه اب معدنی من توی کلاسا دیدم که اونم برای ما نیاوردن
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
رو ادبیاتت خیلی کار کن...ضریب4داره تو عمومیا/چون کنکورا هم یکی شده باید بیشتر کار کنی.
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
1. بشین بخون ... 2. به عمومی ها خیلی توجه کن برعکس بقیه ... 3. عربی و زبان خیلی مهمن ... 4. برای زیست بگرد یه کتاب کمک کار تووووپ پیدا کن ... 5. تست زیاد بزن ... 6. سعی کن تست های کنکور های 86 تا 92 رو در 2 یا 3 هفته مونده به کنکور به عنوان جمع بندی ودر شرایط کنکور آزمون بدی... 7. کنکور 92 خیلی خیلی سخت بود ، پس روش زیاد کار کن ... 8. نتایج آزمون هایی که میدی اصلا مهم نیست ، مهم چیزیه که تو بعد از آزمون و از ارزیابی آزمون ها یا میگیری ... 9. ایشالا با یه رتبه تک رقمی همه رو خوشحال کنی ....
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
احسنت...ترکوندی ها!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
به به....آورین
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
ممنونتم ایشاالاه
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سعی کن تو تابستون پایه رو تموم کنی که در طول سال تحصیلی فقط مرور لازم داشته باشی ... چون وقت زیادی با درس های سنگین پیش نداری ... عید هم مسافرت رو بی خیال شو رتبه ها تو این دوران طلایی کلی جا به جا میشن ....
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خیلی ازت ممنونم داداشی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
چاکریم ... وظیفه بود ...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
عینک خریدی ؟! میدونی جدیدا به جای کارت دانشجویی برای شناسایی از عینک استفاده میکنند ؟! چون هنوز نرفتی گفتم اینارو یادت بدم عزیزم !
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
عهههههه/ايول
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
مر30
bye
bye
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خود دانی ...!
t.m
t.m
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
من خودم هنو 2 سال دیه باید کنکور بدم! نمیدونم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
من 4 سال دیگه....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
برو کلتو بکوب به دیفال
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
:(
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
من که 4 سال دیگم /تجربه ای هم ندارم...........
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
از من میشنوی همین امسال بشین خوب بخون که به سال بعد نیفتی !!!!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
درس بخون
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
گوشیت رو از خودت دور کن
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
کمتر جیم بیا
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
یعنی الان کسی هست که بخواد من راهنماییش بکنم ... ؟ خخخخخخخ ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
منظورش تو نبودی ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
نه مچکر خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
لطفا شما نه.....:))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
فقط باید بخونی البته عمومیا هم خیلی مهمن معلم زبان ما می گفت ما گوش نکردیم....عمومیا مخصوصا خود زبان و عربی رو معنی کلمات خوب کار کن دایره لغات که بالا باشه خیلی راحت تر میشه کارت....بعد از اینا رو زیست خیلی کار کن برای ژنتیک کتاب ژنتیک خانه ی زیست شناسی رو بگیر به شکل داستان روایت میکنه ژنتیک رو خیلی جالبه یه دونه کتاب جامع کنکورشم بگیر و همینطور شیمی هم خوب کار کن....زمین که بیخیال ریاضی و فیزیک هم که بخون ولی نه مثه اونا چون اینا به هر حال وقت گیرن اگه میخوای خوب بزنی باید cd های مهندس مسعودی رو بگیری ایشون ی شیوه های کوتاه اختراع کردن که خیلی جالبه نهایتا تو 30 ثانیه به جواب میرسی اما گرونه
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
بنظر من ولی عربی اصلا لغت نمیخاد باید روش بلد باشی. من تا حدودای اسفند عربیم از 60 بالاتر نمیومد با اینکه هم لغت خیلی میخوندم هم قواعد. از اسفند یکی بم گف جامع کنکور بزن. وقتی شروع کردم به جامع زدن درصدم به 100 هم رسید. از اون به بعد تا کنکور دیگه هیچی نکته و اینا نخوندم مطمینم هستم کنکورمو خوب زدم
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
توی تابستون سعی کن پایه رو کامل بخونی و از اول مهر بیشتر رو درسای پیشت تاکید کن.
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
تست زنی خععععلی مهمه.ازش غافل نشو. عید وقت خیلی خوبیه برای مرور دروس پایه..از دستش نده. کنکورهای سال های قبل هم خیلی خیلی کمک میکنه...من همین یک ماه آخر از سال 88 به بعد تمام کنکورها رو زدم و خیییییلی بهم کمک کرد.
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
و راستی یه چیز دیگه که خییییییلی مهمه.سعی کن آهسته و پیوسته درس بخونی. ینی سعی کن شل کن...سفت کن توی کارت نباشه. نه خودتو خسته کن ...نه بزن به در تنبلی....
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
انگیزه هم خیلی مهمه .هیچ وقت روحیت رو از دست نده. باور کن من همین 2ماه آخر به خودم اومدم. و الان هم از نتیجم راضی ام....بهتره از الان شروع کنی به خوندن ولی اینو هم فراموش نکن که اگه به هر دلیلی عقب افتادی...هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
هعـــــــیی چی بگم؟؟؟من خودم 94 کنکور دارم...
وصال
وصال
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خوش باشی
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
تابستون خیلی مهمه سعی کن تا جایی که میتونی پایه رو قوی کنی زیست وتا میتونی بخون من خودم توی چهارماه زیست و فکرکنم ده دور کرده بودم خیلی کمک میکنه سعی کن وقتی درسی روخوب یاد گرفتی به درس بعد بپردازی
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
به نظر من تابستون زیاد خودتو اذیت نکن. از مهر شروع کنی ولی با قدرت بهتره که از الان شروع کنی ولی شل و وارفته.... فقط رو شیمی دوم و زیست با یکی از عمومیات کار کن. فقط یکی. همین
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
روش درس خوندنتم سعی کن پیدا کنی. از همه مهمتره
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
mr30
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خاهش میشه
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
من که نخوندم رشته ی مورد نظرم قبول شدم....!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خوش به حالتون....
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
چی قبول شدی حالا؟
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
مهندسی پزشکی
s.2
s.2
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خوش بحالت
باران
باران
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
ایولا
love london
love london
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
خوش به حالت.من فک کنم خودمو بکشم هم پزشکی قبول نشم
ss
ss
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
من امسال کنکور دادم بهت پیشنهاد می کنم خلاصه نویسی کن مخصوصا ریاضی و فیزیک و شیمی این کارو اگه انجام بدی حتی اگه برات مشکلی پیش اومد ونتونستی توی تابستون خوب درس بخونی در طول سال پیش به راحتی میتونی به دوستات برسی در ضمن میتونی آثار شاعرا رو از توی متن درسا پیدا کنی که توی پیش مشکلی نداشته باشی موفق باشی
love london
love london
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
ممنون
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
یک نکته خیلی مهم!هیچ وقت فکر نکن وقت زیاده و هیچ وقتم نگو وقت نیست!فکر نکن تابستون نخونم عیبی نداره!من این فکر رو کردم و پشیمونم الان!بخون!
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
کاری نداره فقط یه مداد سیاه B600 بخر که خوب سیاه کنه.. یه پاک کن هم بخر که بتونه خوب پاک کنه.. یه تراش هم بخر تیز باشه.... بعد منتظر باش تا کنکور 93 برسه.. البته یه ترانه ده بی سی چل هم باید از حفظ داشته باشی..خیلی بهت کمک میکنه...موفق باشی..فردا از آن توست :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
شما ها همین کارا رو کردی ایا؟؟؟؟
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
بعله
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
متاسفانه از رشته تجربی شناخت زیادی ندارم.فقط می دانم که برای رشته هایی نظیر پزشکی و دارو سازی زمین شناسی ضریب صفر دارد و درصد بالای ریاضی به بهتر شدن رتبه کمک می کند
love london
love london
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
تو بهترینی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
ابتدا مشتی خاک برداشته و بر سر خود بکوبید...سپس برین درس بخونین
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
موافقت خود را اعلام می داریم ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
برای بهتر شدن رتبت حتما سعی کن ریاضی و فیزیک و عربی رو حتما بزنی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
یک کتاب بود مال کانون................چند سالانه.یک کتاب زرد بود...............خیلی کتاب خوبیه واسه درسایی مثل زیست،عربی،فیزیک،شیمی،ریاضی،دین و زندگی
miss bm
miss bm
٩٢/٠٤/٢٧
٠
٠
چقدر پول گرفتی تبلیغ میکنی؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
سعی کن صفحاتی رو که بلدی رو حذف کنی................من وقتی 10صفحه کنار هم رو بلد بودم با چسب نواری بهم میچسبوندمشون تا دیگه باز نشه و موقع درس خوندن لازم نباشه 10 بار ورق بزنم و تمرکزم بهم بخوره..................
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
سعی کن تمام عواملی که تمرکزت رو بهم میزنه رو از بین ببری...تمرکز خیلی مهمه
سردار
سردار
٩٢/٠٤/٣٠
٠
٠
یه نکته میگم آویزه گوشت کن : ببین در چه سطحی هستی . توقع خودت و آرزو هایت برای رشته ای که دوس داری و توضیحاتی که برای خانواده ات در مورد آینده ات میدی بر اساس توانای ات باشد !! نکته بعدی : راه طولانی وسختی در پیش داری ، به قول SAHAR پیوسته حرکت کن و نکته خیلی مههههههههههههههههههههههههم آخر: جیم ، سایت جیم ، دوستان سایت جیم ، کلا هر چی به جیم مربوطه رو بریز دورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر !!!!!! البته اگه میخوای سال دیگه با چشمان اشک بار اینجا نیای ، گفتم بهت ... !!!!!!!
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
منکه بامشهدیا نشستم به روش اونادرس خوندم مهندسی برق قبول شدم