خانه انجمن پلی پشت سرت نیست!!!
٥٠٠
٤٠
Mahnaz

پلی پشت سرت نیست!!!

پلی پشت سرت نیست!!!

تا حالا شده با انجام دادن یک کار تمام پل های پشت سرتون رو خراب کرده باشین و بعدش از اون کارتون پشیمون بشین و نتونین دیگه کاری انجام بدین 

در مواقعی که کاملا به معنی این جمله پی میبرین که پشیمونی دیگه سودی نداره؟چه درسی گرفتین ازین اتفاق و کارتون؟

٩٢/٠٦/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
mohammad_sadoughi
mohammad_sadoughi
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خدا رو شکر هنوز نشده
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خب...خداروشکر...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
کارایی که بعدشون پشیمون شدم زیاد بوده...کلی کار تا حالا کردم که پشیمونم از انجام دادنشون...ولی هیچوقت نشده که راه برگشتی نداشته باشم...همیشه تونستم درست کنم اشتباهاتمو...
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خوبه ک این جوری بوده...درس گرفتن از اشتباه و درست کردن اون در صورت امکان خیلی خوبه...
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
هنو اتفاق نیفتاده واسم فک کنم! هومممم ؛ واز حالا کو خوب فک کنم:)
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
چ خوب ک نبوده...امیدوارم هیچ وقت نباشه...
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
تا حالا برام اتفاق نیفتاده ولی یه وقت چشم نخورم
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خدا کنه هیچ وقت نباشه...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خوب خداروشکر نه در اون حد...ولی اشتباه بوده...نمیگم نبوده...آره درس گرفتم... و قسم خوردم دیگه انجامش ندم......
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
درس گرفتن از اشتباه خیلی مهمه...
آبان
آبان
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نه ولی آدمهایی بودن تو زندگیم که این کار رو کردند
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
امیدوارم دیگه تکرار نکنن اشتباهشونو....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نه خداروشکر....هنوز به اون جا نرسیدم
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
امیدوارم هیچ وقت برات اتفاق نیافته...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
در کل اهل پل خراب کردن نیستم...همیشه یه روزنه امیدی باقی میزارم..:)...نع..نشده..:)
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خوبه...کار عاقلانه ایه...
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
پل خراب نکردم هنوز پشت سرم..ولی این پشیمونی سودی نداره رو یه جا فهمیدم
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خدا کنه هیچ وقت پل خراب نکنین...از اون پشیمونی هم باید تجربه کسب کنیم...
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
يه جورايي هم نه هم اره اما خيلي مهم نبودن....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نه نشده
سینا
سینا
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
شکر خدا تا حالا که اتفاق نیفتاده
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نع خوشبختانه!
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
تا حالا برام پیش نیومده....نمیگم اشتباهی نداشتم داشم ازش درس هم گرفتم که ابدا دیگه انجامش ندم ولی پلای پشت سرمو خراب نکردم همیشه یه روزنه امیدی بوده!!!
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
واسم پیش اومده که با یه کارم تمام پلای پشت سرمو خراب کنم اما تونستم کاری انجام بدم و دوباره یه جوری ساختمشون که انگاری دکترای مهندسی معماری دارم از نوع پل :)) رشته شو درست گفتم آیا؟؟ :)
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
هفته پیش یه داستان نوشتم بابام گفت یکم فانتزیه منم احساساتی شدم جرواجرش کردم انداختم سطل اشغال اما همین دو روز پیش فهمیدم چجور فانتزی بودنشو از بین ببرم اما هر چی فکر کردم دیگه داستان رو یادم نیومد که بنویسمش یعنی اون موقع می خواستم خودمو بزنم ..........البته من فهمیدم نباید در هنگام عصبانی بودن تصمیم گرفت ....(اضافه کنم من زیاد به این نتیجه می رسم اما نمی دونم چرا نمی تونم ازش استفاده کمن)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خوشبختانه خوشبختانه خیلی خوشبختانه هنوز همچین اتفاقی واسم نیافتاده خدا رو شکر ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خوشبختانه به توان 3!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نه تا حالا اتفاق نیفتاده ... امیدوارم هیچ وقتم نیفته
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
اره یه بارشده.الانم تو تاوان دادن اون قضیه هستم...درسم اینه که دفعه دیگه غلط میکنه دلم عاشق شه...همین
maede
maede
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
پل پشت سرم.......نمیدونم......شاید کنکور!که اگه توش موفق نشی خرابش کردی!و البته راه ساختن 2باره ش هم تا حدودی ممکنه!درس هایی هم که میشه گرفت اشتباهاتمونن که اگه باز هم تو شرایط مشابه قرار گرفتیم تکرارشون نکنیم.
sahar
sahar
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
سر کنکور.اگه فقط فلسفه منطق رو سفید میذاشتم.تا منفی نمیشد درصدم....الان خییییییییلی چیزا تغییر میکرد.....خیییییلی :|
faeze
faeze
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
!!!!!!!!!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خب از اون سوالای سخته ، حوصله نمی دارم جوابی بدهم!
S_14
S_14
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
بوده تو زندگی اکثر مون بوده....ولی تو زندگی من بیشتر واسه بعضی هاش بهای سنگینی دادم واسه بیشترشون در س گرفتم ،هر بارم که سعی کن که این پل های پشت و نشکنم نشده دیگه ...نمیدونم چرا؟؟؟؟؟/
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خودکارم رو دستم سیگارم رو لبم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
من چون آدم فراموش کاریم خیلی موقع ها بعضی حرفا وبعضی چیزا یادم میره که نباید بره وخیلی از ابن موصوع ناراحت میشم یه بار کلید در خونمون رو رو در جا گذاشتم و وقتی که برگشتیم خونه تازه متوجه شدم ......
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
برای من تو حرف زدن با دیگران زیاد اتفاق افتاده ...حرفی رو که نباید میزدی ولی زدی :|
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
آآآآآآآآآآخخخخخخخخخ نگو یاد خاطرات تلخ افتادم من که رفتم تو آمپاس...
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
نیدونم...
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
تا حالا اشتباه مردم ولي خدارو شكر پلا رو خراب نكردم