خانه انجمن آی قیچی قیچی قیچی!
٧٩٧
٧٢
Dokhtare Mashreghi

آی قیچی قیچی قیچی!

آی قیچی قیچی قیچی!

سانسور نشدن بعضی قسمت های مسابقات والیبال تا چند روز سوژه ی رسانه ها بود،با سانسور مسابقات ورزشی (با رفتن تیم ملی فوتبال  به جام جهانی) چه می کنید؟موافق یا مخالف مسئله اینست.. 

٩٢/٠٤/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
والا من میگم که این سانسور را زیاد بد نیستن اما زیادشون افتضاحه...میای مثلا والیبال نگاه کنی یهو صحنه آهسته امتیاز 3 ست اول میاد در حالی که الان ست سومه!خب اعصاب خورد کنه دیگه!....
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
آره والا! قرار باشه اینجوری هعی سانسور کنن؛ از رادیو گوش بدیم بهتره:|
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
تازه اونم با چه کیفیتی! اصن چشات درد میگیره یعنی شما ها تا حالا تو عمرتون زن نامحرم با تاب شلوار لی تو فیلم ها و... ندیدن؟ ما ها نباید انقد جو بدیم حالا از دست مدیر پخش بدبخت در رفت
کودک درون
کودک درون
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
موافقم،مسابقه خیلی جذاب بود کی به حواشی نگاه می کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
البته متاسفانه بعضی از مردم ما خیلی بی جنبه و... هستن و اگه سانسور نکنن ..واویلا..
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
موافق
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
خوب....والا چند روز پیش کانال 2 فیلم هندی باغبانو گذاشته بود خانماشون آستین بسیار کوتاهی داشتن...روسریم نداشت که........حالا این خانمی که ایرانی بود نشونش دادن چه اشکالی داشت؟؟؟....به نظرم که هیچ فرقی نداشت با فیلما............مثلا کشور تحصل کرده ایم...حالا کی نگاه میکنه.......دیگه خیلی که بدفرم نبود...والا اگه ظاهرشون خیلی بد باشه خوب سانسور لازمه و........نمیدونم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
حرف ما هم همینه...اگه لازم بود نه هرچی رو سانسور کنن
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٠
٤
٠
کلن با سانسور مخالفم. واسه همین صدا سیما رو نگا نمیکنم. البته فقط اوشین رو دنبال می کنم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
١
٣
سانسور کردن در بعضی از موارد لازمه...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
به نظر من سانسورم نمی کردن مشکلی نبود چون کسایی که والیبالو نگاه میکردن به عشق ایرانو پیروزی تیم ملیمون نگاه میکردن تا موقعی که امتیاز بچه هارو میبینیم کی میره بوووووووووووووووق هارو نگاه کنه آررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
آره.....درسته
psk
psk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
منم موافقم
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
به به جناب احمد شاه:)
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
منم مبافقم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
ارّه !
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
اره منم موافقم خخخخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
منم موافقم خخخخخخخخخخخخخخخخ
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
موافق
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
درسته
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
هه :) من نظري ندارم، چون اگرم قرار باشه در جريان روند بازي ها باشم اين كارو از طريق راديو انجام ميدم (^_^)
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
من در مورد بازی ها فقط مخالفم چون هر دقیقه ممکنه نتیجه بازی عوض بشه که واقعا حرس در آره
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
اِ... خب نمیدونم:| باید فک کنم!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
سانسور خوبه تا حدی ولی ! نه اینکه طرف سرویس می زنه تو ست پنجم اینا دارن اولین امتیازو که تیم مقابل زده به تور نشون میدن مثلا ! خب اصاب آدم خورد میشه دیگه !
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
دقیقا....رو اعصابه شدید
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
صد در صد مخالف ديگه ملتمون اينقدر بي جنبه نيستن...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
من 80 درصد مخالف !!!!!!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
من با حرف شما 90درصد مخالفم....بعضی موارد لازمه
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
گاهی لازمه اما این چیزایی که اقای مطهری میبینه و به اقای ضرغامی گوشزد میکنه رو با تلسکوپ هابل هم نمیشه دید نمیدونم ایشون چجوری میبینن....بریم دعا کنیم ایشون رئیس صدا و سیما نشن و الا فقط باید تبلیغات انواع و اقسام موسسات قرض الحسنه رو ببینیم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
امیدوارم وزیر ارشاد هم نشن.
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
ایشون رو که فکر کنم فقط به این نیت نشسته بود پای تلویزیون که صحنه های پشت والیبال رو ببیننن نه خود والیبال رو ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
آره....شانس بیاریم واقعا
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
بابا بخدا خیلی رو اعصابه!!......با کلی ذوق و شوق نشستیم بازی رو ببینیم همش صحنه آهسته ست:|......خب برادر من من نشستم بازی تیم کشورمون رو ببینم به خاطر تماشاچیا که نیومدم پای تلوزیون!!!..........البته واسه فوتبال این اتفاق کمتر میفته چون فاصله تماساچیا زیاده و کمتر روی تماشاچیا زوم میشه
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
سانسور در مورد برخی مقوله ها مانند:مسائل غیر اخلاقی ضروری است .اما در مورد مسابقات ورزشی مخالفم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٠
٢
٠
موافق
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢١
٢
٠
مبافق
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
سانسور آخه تو ورزش اصلا خوب نیست مردم دارن والیبال نگا میکنن آخه چیکار دارن به وضع اونا تو بازی با ایتالیا دوس داشتم جف پا برم تو تلوزیون
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
واقعا....ایتالیا که واقعا شاهکار بود و بعدش کوبا...اوففف
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
سانسور به اصل کلن مزخرفه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
سانسور تا اونجایی خوبه که اعصاب ادم به هم نریزه از والیبالو سانسور میکنن بعد میان فیلمای خارجی نشون میدن که پوشیده نیستن!
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
نظری ندارم.. بیشتر حواسم به بازی ها هست تا به حواشی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
آورین
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
مخالفم...چون تمرکز آدمو از بین می برن...نمیفهمی چی به چی میشه/به ول مامانم اینجوری دعاهای مردم هم درست اثر نمیکنهه/اون بازی که سانسورشون شروع شد رو من دیگه نگاه نکردم!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
خب بعضی فیلما شاید از نظر اخلاقی درست نباشه که سانسور نشه/ولی خب خداییش تابلو سانسور میکنن!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
موافقم
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
مزخرف ترین کاری که میشد کرد !!!!!!!!!!! بی تعارف از اول بازی تا اخرش همینجوری فحش میدادم !!! اخرم اروم نشدم
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
از اون فحش هایی که ابدار نه ها !!!! از همین ساده هاش
bye
bye
٩٢/٠٤/٢٠
٣
٠
میدونی تا حالا توجه کردین وقتی یک فیلم 120 دقیقه ای رو سانسور میکنند میشه 60 دقیقه یک نوع بی احترامی به کارگردان فیلمه ؟!
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
دقیقا ...............کلی واسه فیلمش هزینه کرده بنده خدا
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
راست میگه....دوروسته
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
مخالف
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
در مورد والیبال که خیلی اعصاب میخواد تحمل کردن این سانسور ها هزار بار صحنه ی آهسته نشون میدن فاتحه اعصاب آدم رو میخونن باوا
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
موافق
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
دیگه والیبال چیه ک سانسور بشه ... خخخخ :))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
ها؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
ها؟؟
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
حالا چی بود که بخواد سانسور بشه؟؟؟؟پیاز داغشو خیلی زیاد کردن
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
میگم مگه هماهنگ نکرده بودن گرمکن بپوشن! خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
نپوشیدن دیگه...خخخخخخخخ
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٠
١
٠
کسی که بازی خوب بچه ها رو می دید به حاشیه کاری نداشت.....میگم خیابونا رو هم سانسور کنن بد نیست....چشمت به یه خواهر افتاد صفحه پیوند ها بیاد جلو چشمت
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
خب بعضی مواقع لازمه ولی تو مسابقات ورزشی فکر نمیکنم خیلی مهم و لازم باشه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
من موافق سانسور نیستم .ولی وقتی صدا و سیما فیلم و سریالهارو سانسور میکنه مجبوره اینارم سانسور کونه خب...به نظر شما کوچیکه به نظر صدا و سیما خیلیم بزرگه... ببین دوستان عزیز یا کلا با سانسور مخالف باشین یا کلا موافق باشین...این مدلی که نمیشه بگین هر چی شما دوس دارین سانسور کنن هر چی شما دوس ندارین سانسور نکنن...!!! یعنی چی بعضیا گفتین فیلما سانسور بشه اینا سانسور نشه ...زن و دختر تماشاچی ایرانی اونم بد حجاب داره نشون میده یعنی انتظار دارین صدا و سیما هم نشون بده و همه ملت ببینن ؟!!! منکه حال میکردم وقتی سانسور میکردن و تصویر آهسته نوشن میدادن..حداقل بعضیا فهمیدن یه سانسورچی هم هست تو صدا و سیما!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
اره واقعا
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢١
١
٠
مسابقات خارجی فوتبال که همیشه سانسور داره..همه میدونن باتاخیر پخش میشه ....ضرغامی گفت ..چون والبیال تماشاچی یاش نزدیک بودن به زمین این اتفاق افتاده که تو فو تبال کمتر می یوفته
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
آره...فوتبال چندثانیه تاخیر داره
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
تماشگرای فوتبال با شخصیت تر هم هستن!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
بعضي وقتا لازمه ولي خيلي بي مزه ميشه هر صحنه رو 10 بار نشون ميدن
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
موافق
کودک درون
کودک درون
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
موافقم
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
من کاملا با سانسور مخافم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
١
٠
سلام ... سانسور شود چون نمايش آنها باعث ميگردد بعضي ها فكر كنند اسلام نابود شده جو گير مي‌شوند