خانه انجمن هوش سیاه 2
٩١٩
٨٦
mery

هوش سیاه 2

هوش سیاه 2

هوش سیاه 2 رو نگاه می کردید؟
نظرتون در مورد پایان این سریال چیه؟ به نظرم یکی از مسخره‌ترین پایان بندی‌های ممکن رو دیدیم!

٩٢/٠٤/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
این انجمن رو من هم گذاشته بودم اما سپاس که شما هم گذاشتید و به نام شما منتشر شد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
کلا ادمین با من و شما لجه.ولش کنین
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به نظر من این سریال ژانرش طنزی-پلیسی بود . کلا همه چیز این سریال مسخره بود . کاش ما هم یکی از کیف های کامران داشتیم توش همه چی بود .
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خخخ :))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
:))لایک
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اصلا آخرش مشخص نشد سرانجام جمشید کاظمی چی شد خیلی از سوالا بی جواب موند ... :((
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اخرش چیزی نشون نداد تا بتونه سال دیگه هوش سیاه 3 بسازه میبینی از زیر اب با اعمال فتوشاپی زنده میاد بیرون
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
جدا از خودش ، پایان مزخرفی داشت مگه میشه به همین راحتی قایق حامل اون همه شاهد و مدرک رو منفجر کرد؟!!!!:s خودشون رو مسخره کردن با این فیلم ساختناشون
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
با عرض معذرت کلهم مضخرف بود.....سوژه های تکراری سریال های خارجی + بزرگنمایی + تابلو بازی + نادون فرض کردن مردم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من آخرشو ندیدم چی شد ؟
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
کی فرصت میکنه فیلم ببینه:((
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
ممنون از عنوان و مطلب خوبت من منتظر همچین پستی بودم !!! و الان منتظر انفجار باش که خودم زیاد گلایه دارم از این سریال
f.b
f.b
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
یعنی ادم حالش بد میشه ..همش دارن تقیلد میکنن ...نمونش همین بفرمااین شام و هوش سیاه..و ...اه اه اه......
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به نظرم اگر هوش سیاه یکی بود و فصل ۲ و فصل ۳ میگذاشتند بهتر بود و من طوری که به ذهن ناقصم میرسه این طوری تموم میکردن بهتر بود طوری ماجرا رو تموم میکردن که این آقا مثلا نابغه !!! که هوشش از آلبرت ایشتن بیشتر بود چرا آخه دلمون میخواد همچین ضریب هوشی هایی داشته باشیم !!! کارهاش درست انجام می شد و از مرز خارج می شد ... و حالا دعوت می شدیم به فصل ۳ داستان !!! به نظرم اون موقع ذهن نویسنده باز تر بود برای کار ولی حالا میخوان باز نشون بدن جمشید کاظمی چمیدونم همون شنا کرده و از اون انفجار زنده مانده
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
کتاب آموزش فلش که پسره کار میکرد فلش ۲۰۰۴ بود اون موقع یعنی ۴ سال پیش اولا چرا انقدر طول کشید که این بچه ها انقدر بزرگ بشن برای مخاطب زیاد جالب نبود !!! بعد همون کتاب مجدد روی میز بود هوش سیاه ۱ و۲ تموم شد هنوز اون بازی که این پسره داشت می ساخت کامل نشد !!!! اصلا راجب اون صحبت هم نشد !!!
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
هم تخیل خودشون رو وارد شبکه و امنیت کردند بلکه توضیحات هم میدادن به مردم که حالا آی پی چیه و روتر چیه !!! اونو منم که دارم شبکه میخونم به زور می فهمم مردم عام چه میدونن گنگ میشه براشون خسته کننده میشه سریال
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
این سیستم عامل که برای سازمان فتا ساخته بودن تو فیلم چی بود؟؟؟؟ بعد وقتی چند شرکت محدود سیستم عامل دارند و ما هنوز نتونستیم کاری بکنیم تو این زمینه چرا ویندوز ۷ و ۸ رو نشون نده روی مانیتور
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
صحبت کردن ماموران هنوز از طریق بی سیم های قدیمی انجام میشد ... اینترنت آفلاین .. مشکلات برقراری اتصال ... پیگیری هایی که می شد خنده دار بود و بیشتر سرگرم کننده
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اطلاعات جمع شده در بخش امنیت شبکه و کامپیوتر انقدر سطحی بود که هر کاربر تازه کار کامپیوتر هم خنده داره واسش این کارا !!!
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
صحنه های فیلم کاملا شبیه به فرار از زندان بود ! خیلی از زاویه های فیلم برداری هم همین طور بود ... هک کردن ایمیل هر موقع شروع می شد دیگه من دلم رو گرفته بودم از خنده آخه میگه اسکریپت ای جکس نوشتم !!! آخه اسکریپت ای جکس تو صفحات معمولی هم با مشکل مواجه میشه چه برسه به اجرا داخل ایمیل ... اعصابم خورد می شد هر وقت می دیدم اما از بازی هنرمند محبوبم حسین یاری و این کیکاووس خان باید تشکر کرد که واقعا زیبا بازی کردن ... چرا حامد بهداد رو نزاشتن :))))
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
ایول.موافقم شدید:))))....کلا تابلو بود:)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
:))))))))))))))))) چه دل پری داشتین !
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
نفسم گرفت!چه قد توضیح!! کلا معما ها بی دلیل حل می شد افراد الکی پیدا می شدند تجهیزات پلیس تخیلی بود در کل فقط برای سرگرم کردن مردم اونم تا ی حدی خوب بود راستی عکست خیلی قشنگه باهاش حال کردم
کودک درون
کودک درون
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
موافقم،کارهاش سطحی بود و آخرش هم افتضاح بود.....................
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من که حتی یک قسمتشم ندیدم.....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
قسمت اولش رو دیدم...دیگه ندیدم...فکر میکردم ارزش دیدن نداشته باشه...
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
همان طور که میدونید زبان برنامه نویسی اچ تی ام ال زبانی هست که پایه وب می باشد و یک کاربری که آشنایی با اینترنت ندارد نمیتواند به راحتی با آن کار کند در اینجا میخوام تشکر بکنم از تحقیق و مطالعه کارگردان سریال هوش سیاه ۲ که در چند قسمت قبل یعنی قسمتی که قرار بود جمشید کاظمی لیستی از کتاب درست کنه از اچ تی ام ال استفاده کرد و به مدیر کتابخانه گفت من خسته شدم شما ادامه بده ؟؟؟؟ به نظرتون یک فرد عادی با اون سطح سواد کامپیوتری میتونه اون داده رو تکمیل کنه ؟ من فکر میکردم داینامیکه ولی این طور نبود؟ چرا از اکسس - اکسل برای این کار استفاده نکرد؟ واقعا نمیدونم اون شخصیت که هوشش از آلبرت انیشتن بیشتر است واقعا فکر نکرده بود که اگر برنامه نویس ها قرار بود کد نویسی رو جلوی مخاطب بزارن نه کار پیش می رفت بلکه فرد مخاطب از کامپیوتر متنفر می شد ... و به غیر از چند دقیقه خندیدن هیچ چیزی برای افرادی که برنامه نویسی و امنیت شبکه میدونن نداره...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به نظر من سریالش مثل اسم کارگردانش بود...آب پرور...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
خخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خخخخ :))))))))))))))))))))))))))))))))))
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
کارهای مسعود آب پرور را نمی پسندم.ارتباط منطقی بین حوادث وجود ندارد به همراه پایان بندی مبهم و شاید غیر منطقی
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
اره دیدم اخرش و اب بستن اساسی..خانمه تو یه کوله جا شدو مرد راحت حملش کرد..بعدم زدنشون...و اب نشون داد..شاید میخواد هوش سیاه 3رو بسازه..و نشون بده کامران نمرده
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
واااااااااقعا ؟ لوووس خونوک ! دیگه سه اش رو تحریم می کنیم اصن . . .
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
کاش می شد خودشکی کرد و دیگه به وجود نیای...!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اوا چرا ؟ این حرفها چیه ؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
واقعا...الآن دوس دارم تمام عوامل این سریال رو برم با تبر دو شقه کنم...(با اینکه فیلم رو ندیدم...)
s.2
s.2
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
یه قسمتشو دیدم افتضاح بود حالم بد شد ناخوداگاه یاد مایکل افتادم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
همه ی اینایی که دوستان گفتن به یه جا... این لباس های زندانی هاشون هم همون جا ... والله ما که هر مجرمی رو دیدیم که تو زندان بوده یا اعدام کردن شلوار کردی پاش بوده ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
واقعنا...زندانیاشون لباس کارگرهای نظافتی میپوشیدن...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خخخخخخ
bye
bye
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
پس میخوای کلاس زندان های ایران رو پایین بیارن ؟!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اینم حرفیه.........ما که فیلمایمستند زندانی ها رو که میبینیم لباس فرمی اون وسط نمیبینیم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
هوش سیاه2!!! مگه یکشم بوده؟!! اصلا چی هست ...منکه همین الان اسمش به گوشم رسید!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
بهتر...اگه میدیدید مثه این جوونای مملکت تو آخرش میموندید...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
برین سجده شکر کنین که ندیدن و عمرتون تلف نشده
shima110
shima110
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
اخرش بدتموم شدوخیلی خنک بود
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
به نسبت خوب بود من دوست داشتمش
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
فیلم خوبی بود فقط اخرش .... خخخ :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
یکم از خوبیاش بگین لطفا
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
نسبتا خوب بود ...ولی آخرش خیلی مزخرف تموم شد...:|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نسبتا خوب نبود.........خیلی بی محتوا بود
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
من این همه سختی کشیدم نگاه کردم که اخرش اینجوری تموم بشه شیطونه میگه بزنم ولش شیطونه غلط کرد
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
یکش خیلی هیجانی تر و خیلی بهتر تموم شد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
یکش خیلی توپ بود خدایی
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
خيلي مسخره بود كلش!!يكش خيلي بهتر بود..
ارام
ارام
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
من که اصلا نمیدونم چی بوده
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
!!!!
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
!!!!!!
وصال
وصال
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
در کل اگه ده دقیق ازش نگاه کرده باشم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
چه همه
Niva
Niva
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
من نگاه نمیکردم.. مگه خانواده میدین من همراهیشون میکردم... میگن آخرش خنک بوده .... چون خاله گرامی 2 مین رفت تو اتاق وقتی برگشت به مامانم گفت چی شد؟ مامانم گفت : کشتی رو زدن ..تموم شد.. خالم گفته به همین سرعت؟ چه خنک....منم فهمیدم خنک تموم شده :)
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
کلا مسخره بود..... من که یاد فرار از زندان افتادم اما نسخه ملی اش!!!!!!! اصن خوشم نیومد و نگاهم نکردم.....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
صد رحمت به مسخره
باران
باران
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
حقیقتش من همشو ندیدم اما همون چن قسمتی که دیدم واقعا تعجب کردم که چرا یه همچین سریال باید پخش شه در حالیکه همه میشینن و نگا میکنن. قتلهایی که انجام میشد خیلی بد بود.این درست که سریال پلیسیه ولی دیگه خیلی افراط شده بود .به نظرم حرف اون مجله درست بود ابرومندانه ترین سریال پلیسی ما فعلا همون خواب و بیداره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
طرف و با بند کفش میکشن بدونی که طرف از خودش دفاع کنه
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
آخرش که ینی آب بستن بهش تنها نقطه قوتش آقای یاکیده هستن
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
با این توصیف هایی که شما از فیلم نوشتین همون بهتر که نگاه نکردم نه یک شو ونه2شو
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
سپاس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
هوش سیاه یک یکمی واقعی تر بود باز
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
من که کلا ندیدم!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
برین خدا رو شکر کنین پس:))
psk
psk
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
اصلا نگاه نکردم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
همون بهتر که ندیدن اش دهن سوزی نبود
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
حيف شد تموم شد :) من كم كم داشت از كوله پشتي كامران خوشم ميومد! دقت كردين از لباس پلوخوري تا لباس كوه نوردي وانواع ابزار گريم داخلش جا ميشد آخم نميگفت!!! اونوقت من نميدونم چرا 2تا خودكار اضافه تو كيفم ميذارم اينقد سنگين ميشه زورم مياد بلندش كنم! واللاااااا (^_-)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
جدا
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
آره :) جدا :)))) چيزه........ 2 تاي 2تا هم كه نه........ يه چندتايي بيشتر از 2تا.......! من مصرف خودكارم بالاست! مامانم معتقده من ميخورمشون :))))
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نگاه کردم به نظرم بد نبود
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
داستانش سرشار از نقص بود.................چطوری طرف وسط زندان به اینترنت وصل شد؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
یه کم نگاش کردم...............به نظرم خیلی تخلیلی بود فیلمش
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
من همشو نگاه كردم! بعد از ارباب حلقه ها اين دومين فيلمي بود كه از قوه ي تخيل بالايي برخوردار بود :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نمیدونم کجای دنیا یه خلافکار خفن و کنار دیگر زندانیان نگه میدارن...........یا بهش امکاناتی مثل تلفن و... میدن.............خیلی تخیلی بود هوش سیاه
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اصلا هوش سیاه چی هست؟ فیلمه؟ ادمه؟ حیونه؟و..............
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
١
٠
سلام ... خخخخخخ هيچي نداشت