خانه انجمن فقط پرچم ایران قابل احترامه ؟
٩٧٣
١١٤
imanhkt

فقط پرچم ایران قابل احترامه ؟

فقط پرچم ایران قابل احترامه ؟

... شاید تا به حال دیده باشین که پرچم بعضی کشور ها رو(خودتون میدونین چه کشورهایی رو میگم ) توی بعضی مناطق عمومی مثل دانشگاه یا جاهای دیگه ، روی زمین ترسیم میکنند

... دلیلشو هم که میدونید دیگه 

... یا توی راهپیمایی ها شاید دیده باشین که پرچم های همون کشورها رو پاره میکنن یا میسوزونن 

... تا اعتراض خودشون رو نشون بدن

... آیا شما با این کار موافقید؟ چرا؟ لطفا دلیلشو هم بگین

اگر کشور های دیگه همچین کاری با پرچم ما بکنن شما چه حسی پیدا میکنین ؟

٩٢/٠٤/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
D:
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من که تا حالا یک بار هم توی تظاهرات شرکت نکردم و نمیکنم که اینطور صحنه ها رو ببینم ! مگه بیکارم!
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
خوب ناراحتی خیلی داره اگه جنس پرچمی که دارن میسوزونن پارچه ترک باشه...!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
آره حیفه به خدا ...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
چه بي فكرن نگا كن خب:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
عینک دودی بزن چشمات اذیت نشه لااقل!
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
نه نگار چی رو بی فکرم ؟! خیلی به فکر بودم اینو گفتم...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
عینک و خوب میای همیشه خواهر عزیزم...:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
همش مادیات....یکم معنویات هم بد نیست:))
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
چه قدر بی فکر
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٣
٦
٠
اسمشو میزارم تند روی .یه مجلسی بود یه جایی گوینده واسه بمب گذاری ک تو آمریکا اتفاق افتاده بود ب مردمش تسلیت گفت.بعد اتمام حرفاش مردم شغار مرگ بر آمریکا رو دادن.من واقعن متاسفم همین
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٣
٢
آره منم میخواستم همین رو بگم ... تند رویی ... وقتی میگیم مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر تمام مردمی که تو آمریکا زندگی میکنن ... و این اصلا خوش آیند نیست ...
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
نه وقتی میگیم مرگ بر آمریکا یعنی دقیقا مرگ بر دولت استعمارگر امریکا.. ملت آمریکا ملتی شریفی هستن و قابل احترام.. هیچ دعوایی باهاشون نداریم..
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٦
١
٠
کاش یکم از تعصبات دست بر داریم.ما از آمریکا بهتر نیستیم.همون طور که اونا به دنبال منافعشونن ما هم به خاطر منافعمون هر کار کثیفی رو انجام میدیم.این دنیایی سیاسته !خوش اومدین
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
بعضی پرچمارو سوزوندن که هیچ کشورشونم باید نابود کرد............ولی من پرچمی نمیسوزونم...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
خوب کاری میکنید ...
mahshid
mahshid
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
اصلا کار درستی نیست پرچم اون کشور شاید برای ما قابل احترام نباشه اما اونها به پرچمشون احترام میذارن و دوسش دارن
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
راست میگه بلاخره پرچم هر کشوری واسه خودش قابل احترامه .....
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
به نظر من هم درست نيست اصلا افراط محض..من خودم كه رد نميشم جاهايي كه مبينم حالا اگه رد بشيم يا بسوزونيم واقعا يعني اون كشور نابود ميشه يا به اهداف تون ميرسين؟!نه به خودمون و فرهنگ مون توهين بيشتري ميشه..همه مردم دنيا قابل احترامن اونا هم جزو بشريت و بني ةدم اعضاي يكديگرن و در آفرينش هم ز يك گوهرن گلي كه مارو ساختن باش با گل اونا يكيه:))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٣
٠
١
اسرائیل جز بنی آدم نیست...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مردمشون كه به هر حال آدمند ولي خب كشورشون آدم نيست!!:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اتفاقا مردمش هم میدونن دارن چیکار میکنن...من با یکی از همین مردم صحبت کردم.....باور کنید مردمشون میدونن قراره چ بلایی سر دنیا بیارن
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
من فکر می کنم جز در مورد رژیم صهیونیستی که اشغالگر هستند و اساسا یک کشور جعلی محسوب می شوند. آتش زدن پرچم سایر کشورها دو نکته منفی داره. 1- باعث میشه همین اقدام به صورت متقابل علیه ما اجرا بشه و خشم و نفرت رو از ایران در دل مردم اون کشور ایجاد کنه 2- ما با سیاستمداران این کشورها مشکل داریم، برخی از مردم آمریکا مثلا با حمایت دولتشان از اسرائیل مشکل دارند و علیه اون هستند، اینطوری به جای اعتراض به سیاست مداران و حاکمان انگار به کل اون ملت اعتراض میشه ....
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
خوبه ...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
كاملا موافقم جز اسراييل كشوراي ديگه رو باهشون اينطور كنيم خب دشمني مردمشونو مياره و اينكه ديد و معرفي اشتباه از فرهنگمون رو يهشون نشون ميديم..
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دقیقا همینطوره...ما با مردمش که مشکل نداریم...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دقیقا مستر نادری...به جز اسرائیل که کشور نیست
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
منم موافقم! توي راهپيمايي ها شركت ميكنم! شعار هم ميدم! اما پرچم آتش نميزنم! اعتراضم رو با پوستر وكاريكاتور و پلاكارت و عكسايي پر از حرف ناگفته، نشون ميدم :/
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
منم با شما موافقم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
بلیا منم همینو گفتم ما با دولتمردانشون کارداریم
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٥
١
٠
موافقم.ولی بعضی وقتا خود ما ایرانی ها هم به دیگران توهین میکنیم مثل حواشی مسابقات والیبال.حمایت یه چیزه توهین یه چیز دیگه.
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
جز در مورد اسرائیل بقیه ی کشورها نه....من اگه جایی پرچم اسرائیل باشه به قصد از اونجا رد میشم اصن
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
موافقم جز اسراييل رد نميشم نميسوزونم اما خب موافقم كه پرچمش اهميت نداره و جز يه تيكه پارچه نيست.
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
حسه بدیه اگه پرچمه کشور بسوزه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من که خیلی ناراحت میشم...از اینکه پرچم کشورای دیگه هم آتیش میزنن واقعا عصبانی میشم...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
کلا کار درستی نیست ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اصلا موافق نیستم ...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
راستش مخالفم...درسته ما با عقاید اونا مخالفیم ولی این مخالفت رو طور دیگه ای هم میتونیم نمایش بدیم...اگه این کارو بکنیم اونا هم به خودشون این اجازه رو میدن که با پرچم عزیز ما این کارو بکنن.
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
درسته خواهر...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اگر اون پرچم قرار نبود باشه از طرف سازمان ملل تایید نمیشد...البته به جز پرچم اسرائیل...چون اون از اول یک کشور نبوده!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دقیقا
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
پرچم هر کشور نماد فرهنگ و نشانگر وجود ملتی هست واین کار در واقع اعتراض سیاسی نیست توهین به مردم اون کشور هست و من کاملا مخالفم با این کارشون
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
بعله اگه توهین به مردمشون بگیریم
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
هست شعار میدن مرگ بر اون کشور ینی مرگ بر همه ی مردمش!
s.a
s.a
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
هووووووم........... یه دختری رو میشناختم، آمریکا به دنیا اومده بود، ولی پدرش ایرانی بود....(حدودا 12 ساله بود) خودش دوس داشت ایرانو، اصرار کرده بود، اومده بودن ایران یه مدت زندگی کنن......... روز دانش آموز، همه جلوش پرچم آمریکا رو آتیش زدن و مرگ بر آمریکا گفتن......... خب چقدر تاثیر منفی میذاره رو اون؟!!!!!!!!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
واقعا کار قشنگی نیست این پرچم آتیش زدنا...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اگه یه انسان یکم درک و فهم و منطق داشته باشه هیچ وقت این کار رو نمیکنه ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
طفلی بچه هه...:(
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اگه يكم درك و فهم منطقي داشته باشه منظور از اين كارو ميپرسه
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
ابوافضل یعنی میخوای بگی خیلی کار زیبایی میکنیم ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
آقای پور یوسف واقعا آتیش زدن پرچم درست نیست...چون پرچم هر کشوری مقدسه برای اون کشور...
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
منم موافق نیستم...پرچم هرکشوری قابل احترامه...و این کار از نظر من یک توهین بزرگه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
بعله ...به شرطی که کشور باشه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
آمریکا و کشورهای دیگه رو کاملا مخالفم....ولی اون یکی رو که ما اصلا کشور به حسابش نمیاریم....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
البته یادمون باشه به مردمشون توهین می کنیم ولی اونا در طول تاریخ بدترشو با ما انجام دادن
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
درسته اون ها بدترش رو انجام دادن ولی به نظر شما ما هم باید با توهین کردن به اونها جوابشون رو بدیم ... نباید یکم از فرهنگمون استفاده کنیم ؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
شما بگین چی کار کنیم؟بریم بهشون شله بدیم؟
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من فقط با اسرائیلش موافقم///
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
با اين كار دارن اعتراضشونو نسبت به سياست ها و كار هايي كه دارن در مورد كشور ما انجام ميدن ميرسونن و تنفر از سراني كه باعث اين تصميم ها ميشن / مگه ما چه سياست تخريبي در مورد كشور هاي ديگه به كار برديم كه بايد پرچم ما اون جا سوزونده بشه
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به عنوان اعتراض اصلا این کار رو قبول ندارم ... چون پرچم یه کشور خیلی محترم هست ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
١
اگر اسراییل رو به عنوان کشور قبول نداریم ... باید به مردم اونها توهین کرد به نظر شما ؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
برادر من توهين نيست
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
با آتش زدن پرچم بعضی از کشورها موافقم ....
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به هر حال خیلی تاثیر بدی روی مردم اون کشور میذاره ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مریم خانوم کامنت دایناسور رو یه نگاه بندازین ...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
اون دختر 12 ساله کشتارهای کشورشو توی افغانستان و عراق و ... نمی بینه؟! اونجا ناراحت نمیشه؟؟ کاری ک اونا با نسل بشر میکنن حیوون با حیوون نمیکنه ...
Niva
Niva
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
مردم اسرائیل هم با دولتش همراه هستن.. پس مردمی به عنوان مردم اسرائیل وجود نداره که بخوایم بهشون احترام بذاریم.. مثه یه دزد میمونه که رفته خونه همسایه بعد بگی یه وقت بهش بی احترامی نشه زشته!!! نفس عمل مورد داره ایمان خان
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
١
وقتي ميگيم مرگ بر امريكا به اين معنيه كه داريم باس ياست هايي كه دارن مخالفت ميكنيم و هيچ به مردم اون كشور تو هين ميكنيم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
اینجوری باید با سیاست های کشور های دیگه مخالفت کرد ... ؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
١
و شما هم دقت كنين كه به جز چند كشور خاص كه پاي ثابت سوزونده شدن هستن بعضي از كشورا در جواب كاري كه كردن سوزوده شدن. مثل دانمارك
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٣
٠
١
ورودي دانشگاه مام پرچم اسرائيل و آمريكا رو روي زمين كشيدن! من فقط از روي پرچم اسرائيل رد ميشم! و به نظرم هيچ چيز اين شبه كشور اشغالگر حائز اهميت نيست!
وصال
وصال
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
سوزوندن پرچم کشور های دیگه هرچند دشمن باشند کار جالبی نیست به نظرم مثل اینه که دو تا بچه باهم دعواشون بشه دفتر های هم رو پاره کنند .خیلی بچه گانه است .راه نشون دادن اعتراض میتونه کاملا معقولانه باشه نه اینطوری ......
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٣
٥
٠
این کارها فقط تو کشورهای جهان سوم و دسته چندمی روی میده. اگه کشوری مثل سویس این کارو کرد...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
اونا از پرچم گذروندن رفتن تو کار توهین به مقدسات...............مثل قران....بعله اقا ارشام
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دوستان چرا تو هر موضوعي كه دوس دارن بحثو فلسفي ميكننو تو اين بحث كه بايد از يك جنبه ديگه نگاه كرد دارن همون رنگ اتيش رو ميبينين؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اصلا ميخاين يه كار كنيم بريم سياست ها و برنامه هاي كوتاه مدت و بلند مدت كشور هاي مد نظر رو تو يك كاغذ بنويسيم بياييم اونو اتيش بزنيم؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
ميگين اين كارو نكنيم يه راه كار بدين/ نه اين كه فقط بگين اون كار درست نيست
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
عکس سیاست مدارهای دشمن رو به همراه پرچم اسراعیل اتش بزنیم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من مخالفم هر پرچمی برای مردم اون کشور قابل احترامه ، اگه ما این کارو کنیم خب اونا هم با پرچم ما اینکارو میکنند . هرچه برای خود میپسندی برای دیگران بپسند هرچه برای خود نمیپسندی رای دیگران هم مپسند .
Shazdehpesar
Shazdehpesar
٩٢/٠٤/١٣
١
١
آتش زدن پرچم کشورهای مختلف،به طور قطع صحیح نیست...چرا که توهین به ملت و فرهنگ و تمدن ان کشور است(حالا به جزء استثناهایی که دوستان بیان داشتند).همه در اصل موضوع توافق نظر داریم... خود من،شاهد این موضوع بودم که پرچم ایران را در افغانستان،به اتش کشیدند...واقعا صحنه ی بسیار تاسف باری بود...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خوب نبايد از اونا پرسيد دليل كارشون چيه؟ بعد كشورو رو سرشون خراب كرد؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
ببینین باید هدفمونو مشخص کنیم منظور ما ملت اون کشور نیست ما با دولت مردانش کار داریم . . . بنابر این چون این ممکنه منظور ما رو نرسونه فکر نکنم خوب باشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
دقیقا درسته.....ولی درباره اسراعیل خود مردمش رو هم شامل میشه
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
پرچم هر کشوری قابل احترام است.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
کشور بله درست نیست...............ولی ایا اسراعیل کشوره..........
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به نظر من علاوه بر بی احترامی به پرچم اونا دادن شعار های مرگ بر ... هم درست نیست .
shanba
shanba
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
بله کار درستی نیست
shanba
shanba
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
یک دلیل برای درست نبودن این کار اینکه :باسوزاندن پرچم کشورهای دیگر اونها رو تحریک میکنیم که در مقابل پرچم کشور ما رو که نام الله بر روی ان نقش بسته بسوزانند. که این از نظر ما که مسلمان هستیم بسیار نادرست است.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
موافق
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
اونا اگر بخوان بی احترامی کنن میکنن.............ما مگه انجیل یا تورات و اتش زدیم که اونا قران رو اتش زدند..............من حرف شما رو قبول ندارم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
پرچم اسرائیلو باید سوزوند کاری به اشال گریش ندارم اما وقتی داره نسل کشی می کنه عکسارو می بینم دلم کباب میشه..هرچند تو این راه بعضی کشورای عربی کم نمیارن دیگه//مثل بحرین
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
*اشغال
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
خودت اسراعیل رو هم باید سوزوند
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
پرچم ها قابل احترامن..جز پرچم اسرائیل و مدافعش امریکا
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
موافق
love london
love london
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
به نظر من این کارا اصلا درس نی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
چرا این و میگین.............ایا پرچم اسراعیل که جنایت کاره،هویت نداره،دشمن اصلی ماست احترام داره؟؟؟باید سوزوندش
NINA
NINA
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
کار درستی نیست ... شما تا حالا دیدین که پرچم ایرانو تو یه کشور دیگه آتیش زده باشن؟(اگه بوده ب ندرت)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
چون مردمش با ما مشکلی ندارن پرچم ما رو اتیش نمیزنن ولی ما ها با اینکه با مردمش دشمنی نداریم پرچم مردم امریکا رو اتیش میزنیم...............اتش زدن پرچم امریکا درست نیست...........ولی اسراعیل عیبی نداره
Niva
Niva
٩٢/٠٤/١٤
٢
١
درسته که پرچم نماد یک کشوره ..ولی آمریکایی ها هم در مورد ما و دینمون کم نذاشتن... سوزوندن قرآن یه نمونش بوده .. تازه اونا که آدم میکشن و با تروریست ها دستشون تو یه کاسه هست ..بعد به ما میگن تروریست... خوبه که یک طرفه به موضوع نگاه نکنیم.... آیا وقتی اونا هواپیما ایرانی رو رو خلیج فارس زدن و کلی آدم بی گناه و غیر نظامی رو کشتن اصن به ما و احترام به ما فکر میکردن که ما بخوایم با سوزوندن پرچم کشورشون به مردمشون بی احترامی کنیم... اگه ما پرچم سوزوندیم.. اونا دارن آدم میکشن... در ضمن آدم به کسی احترام میذاره که بهش احترام بذاره.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خوب اینم حرفیه بعله
s.a
s.a
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
بچه ها اسرائیل قضیش فرق داره........ اصلن ماها میگیم کشور نیس پس پرچم هم نداره و اینا........... آتیش میزنیمش........... ولی برای مثلا آمریکا......... درست نیس به نظرم........... بدی رو که با بدی جواب نمیدن.......
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
ما با دولتش مشکل داریم.............تهش خیلی توهین کرد باید بریم باهاش بجنگیم..............ولی مردمش چی...............اونا هم با ما مشکل دارن ...اونا به ما توهین کردن....اگر مردمش دشمن ما بودن خیلی از ایرانی های اونجا نمیموندن.....................بی حرمتی به پرچم امریکا باعث دشمن شدن مردمش با ما میشه
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خب دوستان ممنون از نظرات شما ... به هرحال هرکس عقیده اش فرق میکنه و باید احترام گذاشت ...
faeze
faeze
٩٢/٠٤/١٥
١
٠
تنها پرچم امریکا و اسرائیل که فکر نمیکنم غیر از این دوتا پرچم دیگه ای سوزونده شده باشه!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
١
چرا تا حالا شده پرچم دانمارک و انگلیس رو هم اتیش بزنن............به خاطر اهانت به اسلام و پیامبر
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٥
٠
١
به نظرم پاره کردن و بی حرمتی به پرچم امریکا درست نبست.....ما با دولت امریکا مشکل داریم نه با مردمش.................ما با این کار به مردمش هم توهین کردیم................اما درباره اسراعیل.................پرچم که هیچی،خودشونم باید اتیش زد و زیر پا گذاشت..................اونا رسمیت ندارند اصلا...............احترام به پرچم اسراعیل ،توهین به همه است
CHalipa
CHalipa
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
آقای م-نص الان فرق شما با اسرائیل چیه؟؟؟ با توجه ب این گفته خودتون "" اما درباره اسراعیل .... پرچم که هیچی،خودشونم باید اتیش زد و زیر پا گذاشت "" جالبه شما میشه موضع خودتونو مشخص کنین؟؟؟
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
در سته من با پسر خالم موافقم
Blackrose
Blackrose
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
با سلام اگر به گذشته برگردیم و نگاهی به جوامعه بشری داشته باشیم همیشه دیواری رو بین مردم می بینیم از جنس تعصب که باعث شده آدمها از هم دور باشن این دیوار به قدری ضخیم و بلنده که صدای کسی از سمت دیگر آن قابل شندیدن نیست حتی اگه حرفش این جمله باشه ( دوست دارم ) ... زمانی که انسان خلق شد خدا نگفت یک ایرانی آفریدم یا یک آمریکائی ، خداوند به خلقتش بالید و گفت انسان آفریدم . حتی وقتی زمین رو برای ورود بشر مهیا کرد نگفت خطهای عریض و طویلی رسم کنید و مالکیت مطلقتون رو نام گذاری کنین و روش اسم بذارید و برای رفتن به نقاط مختلف زمین ویزا بگیرید. به نظرم باید انسانیت رو درک کرد ما قبل از اینکه یک ایرانی یا یک آمریکائی باشیم آدم هستیم چه رابطه ای از این نزدیکتر ؟ ما هم نوع هستیم . امیدوارم روزی رو ببینم که انسانیت و اخلاق انسانی کیش و آرمان همه باشه.
ali007
ali007
٩٢/٠٤/٢٦
٢
٠
از نظر من پرچم هر کشوری برای مردمش مقدسه و ما باید به عقاید اونها احترام بذاریم و این کارارو نکنیم.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
سلام... چند سال پیش افغانها اینکار رو با پرچم ایران انجام دادند خیلی کفری شده بودم