خانه انجمن چه قدر آينده نگر هستيد؟
٥٤١
٣٤
sjalal

چه قدر آينده نگر هستيد؟

چه قدر آينده نگر هستيد؟

تعریف شما از آینده نگری چیست؟ آینده نگر هستید؟

٩٢/٠٤/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
بله هستم..آینده نگر یعنی بتونی تا حدودی نیازهای آیندتو بسنجی و برای رفعش و بدست آوردنش تلاش کنی..............تا جایی که بتونم برای آیندم تلاش میکنم که فردا مشکلی برنخورم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نبودم اما شدم ... گذشته خیلی بی خیال بودم و بی خیالی سیر میکردم اما حالا خیلی به فکرم و سعی خودمو میکنم ...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
خیلی....!
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
آره....زیاد....تا جایی که خیلی وقتا به خاطرش پا میذارم رو علایقم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
قبلا کمتر اما هرچی سن آدم می ره بالاتر می فهمه باید خودت رو پای خودت بایستی ..به آینده امیدوارم همین1
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اره خیلی وهمیشه درتصمیم گیری ها وانتخاب هام اینده رو در نظر دارم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
تا پارسال خیلی به آیندم فکر میکردم...ولی الآن فقط یه هدف دارم و برا اون تلاش میکنم...شاید همین هدف یه جور آینده نگری محسوب بشه...
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
خیلی زیاد
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
به شدت گاهی اعصاب اطرافیانم به شدت بهم میریزه چون من همه جوانبو در نظر میگیرم و پیش بینی هام معمولا درست از آب در میا //خلاصه اختاپوسی هستم واسه خودم:))
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
چقدم به چهرات میاد
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اصلا آینده نگر نیستم....بیشتر همین الان زندگی میکنم البته رویا پردازی میکنم اما آینده نگر نیستم....دلم نمیخواد مساله ای که هنوز پیش نیومده رو در موردش فکر کنم...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
اوخ اوخ منم خیلی رویا پردازم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اره تا حدودي همين كه به فكر انجام كاري باشي كه بدوني در دراز مدت جواب ميده خودش ميشه اينده نگري يا حرفي كه ميخاي بزني مراقب باشي كه كي و كجا داري به كارش ميبري
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اینده نگر هستم اما این اذیتم میکنه کاش بیخیال بودم کاش . . . .
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اینده نگر که باید بود من هم تا حد معینش اینده نگرم
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
نه بابا
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
زن بابا... بپر بغل حاج بابا.....
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
زن بابا... بپر بغل حاج بابا.....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
آینده نگر نیستم ..چون به نظرم آینده من دست خودم نیست و دست سرنوشت و خداست (البته نگین اینطور نیست ..میدونم اشتباست)
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
اصلا آینده نگر نیستم...تو امروز زندگی میکنم...شاید خصوصیت زیاد خوبی نباشه ولی تا حالا با این موضوع به مشکلی برنخوردم...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
به آینده ام خیلی فکر میکنم ... و خیلی نگران شغل آینده ام هستم ...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
آخی نگران نباش
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
خیییییییییلی کم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
اي آقا!!!!! شاعر ميفرمايند : نه امروز، ديروز است/ نه من آن شاعري كه ديروز/ از فردايي مي سرود/ كه امروز نيست....... حرف زدن از آينده آسونه، منتهي مادامي كه ازش دور باشيم!!! نگاي ثانيه ها نكنين كه به افراطي بودن متهمن!! اين ماييم كه از ظرف زمان غافليم (-_-) من يكي كه كلام بدرقم پس معركه ست :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
راستش نمیدونم....یه کم بودم....در بعضیا مواقع نبودم....بستگی به شرایط داره
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
اونقدر آینده نگری و برنامه ریزی برای آینده داشته باشیم ک زمان حال رو فراموش کنیم بی ارزش / کاری ک من می کنم :((
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
کمی اینده نگر هستم...ولی بیشتر درحال زندگی میکنم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
تا حدودی نگرانم ! نمیدونم .... شایدم ... در هر صورت زیادم به فکر آینده باشی خوب نیست حالتو دریاب !
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من فقط به فکر حالم اصا هر کار میکنم نمیتونم به آینده فک کنم زور بزنم خود کشی کنم به 2 ساعت بد میتونم فک کنم واس همین همیشه پول کم میارم:(