خانه انجمن زندگي ارزشي ندارد!!!
٧٤٠
٧٤
افسانه بانو

زندگي ارزشي ندارد!!!

زندگي ارزشي ندارد!!!

به نظر شما زندگي اينقدر ارزش داره كه هر اتفاقي كه ميفته رو جدي بگيريم؟
عكس العمل شما در برابر اتفاقاي خوب و بدي كه براي شما ميفته  چيه؟

٩٢/٠٤/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
خوب زندگی یعنی تجربه........من هر اتفاق زندگیمو جدی میگیرم چه کوچک چه بزرگ...چه شادم کنه ..چه غمگین..مطمئنم توش یک جایی برای تفکر داره.......شاید روزی به اون اتفاقا فکر کردیم و حالا رخ داده
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس شکوفه گیلاس
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
همیشه باید از دید مثبتش به زندگی نگاه کنیم راستش قبلنا از هر اتفاق بدی تو زندگیم خیلی ناراحت میشدم و مدت ها فکرم مشغول میشد اما تازه فهمیدم که اشتباه میکردم حالا از هر شکستی درس میگیرم و از جنبه مثبت بهش نگاه میکنم زندگی ارزش غصه خوردن نداره ...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
اما گاهی غصه میشه کار هر روزت
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس خانم سلطانی
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
متاسفانه اتفاقای بد و خوب رو روحیات من تاثیر زیادی میذارن...اما تعادل از همه چیز بهتره
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس سحر
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
بستگی داره اتفاقش چند ریشتری باشه اتفاقای خیلی بد خیلی روم تاثیر می ذارن بیشتر از اتفاقای خیلی خوب...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس خانم رئیس جمهور :-)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
بستگی داره برای مسئله های کوچک و کم اهمیت سعی میکنم ارزشی قائل نباشم وسعی میکنم اتفاقات کمترین تاثیر رو روم بذارن که گاهی موفق نمیشم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس مهناز خانمی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اصولا تو زندگی به اتفاقات واکنش خاصی نشون نمیدم...اتفاقات خوب رو با کارام و حرکاتم بهشون عکس العمل نشون میدم و سر اتفاقات بد فقط و فقط میرم تو اتاقم و با تنهایی خو میگیرم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس دختر مشرقی
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
گاهی اتفاقای بد زندگیتو متوقف میکنه یا جوری اون رو تغییر میده که احساست اینه که زندگی نمیکنی داری تاوان میدی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس برادر رها با اینم موافقم
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
من خیلی رو اتفاقات فکر میکنم و اصلا نمیتونم بی تفاوت باشم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس فیروزه
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اين جوري كلي نميشه گفت كه بستگي به اتفاق بد يا خوب داره
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس برادر پوریوسف
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
راستش من تو این دنیا هیچی رو جدی نگرفتم تا الان و نخواهم گرفت...همه هم بهم میگن تو چقد بیخیالی ...کسی واسه غم و غصه های زندگی ناراحت میشه که بدونه چقد زندگی میکنه نه کسی که حتی نمیدونه ی ثانیه بعد هست یا نه خب وقتی اینو نمدونی چرا الکی با ناراحتی بگذرونی...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس برادر مرتضی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
به نظرم بايد خيلي راحت از كنار مشكلات بگذريم اگه سخت بگريم سخت تر حل ميشن.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس مهدیه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
دنیا یک پوچی و بی ارزشی بود
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
چرا ؟
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
بعد یک مدتی از یادم میبرمشون! اتفاق های جدیدی تو راه هستن
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس از شما همچنین . چه فکر جالبی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
بعضی وقایع را نمی توان نادیده گرفت و بعضی ها را می توان
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس برادر جلال
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه ولی بعضی اتفاق هابزرگ رو من تاثیر میزاره ولی سعی میکنم یک راه حل خوب براش پیدا کنم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس نیوشا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اتفاقهای بد رو جدی میگیرم ..ولی خوبارو نه!!
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
باهاتون موافقم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس برادر اشکمهر
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
نه بابا کی جدی گرفت؟؟؟؟؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس از شما
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
خودم به شخصه تا چند وقت پیش فک میکردم برام هیچی مهم نیس ولی مثل اینکه خیلی هم بیخیال نبودم و هر اتفاقی هر چند کوچیک روم تاثیر گذاشته و در آخر با یک ضربه نهایی من متوجه این تاثیرات روی هم جمع شده شدم و الان هم به شدت دارم سعی میکنم این اثرات رو از بین ببرم و امیدوارم به زودی موفق بشم....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس مهناز
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
تا الان اتفاق های بد زیاد روی من تاثیری نذاشته ... یعنی خودم زیاد توجهی نمیکنم بهش ... برا همین شاید توی بدترین حالت زندگیم باز هم میتونم لبخند بزنم ... کلا جدی نمیگیرم چیزی رو ... هیییییییی ... کدومتون وقتی بچه بودید دوچرخه تون رو با یه شکلات عوض کردید ... ؟ هییییییی ... آری حاضرم دنیایم را با یه شوکولات عوض کنم ...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس برادر ایمان
nasi
nasi
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
من اگه بتونم تو چندساعت بعدازاون اتفاق مغزموازکاربندازم که فکرچرت نکنه بعدش میتونم خودموجمع کنم. البته اتفاق هایی که مربوط به خودموکارام باشه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس ناسی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
اتفاقاي خوب وبد؟؟؟؟؟ اووووووووم ..... خب : خيلي ساده تر از اونچه كه فك كنيد از كنارش رد ميشم!! ميدونين صرف وقت براي برداشتن يا گذاشتن اونچه كه نميدونيم برداشتني ست يا گذاشتني صحيح نيست!! چيزي كه واضحه اينه كه بد يا خوب، درنهايت به " اين نيز بگذرد" ختم ميشن :))) واما زندگي....... قاعدتا چيزي نيست كه لب طاقچه ي عادت از ياد من و تو برود!!!! زندگي سراسر درسه وتجربه :) من كه باهاش رفيقم (^_^)
bye
bye
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
کار درست رو شما انجام میدین...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس دنیادیده
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
الان فکر میکنم زندگی ارزش زندگی کردنم نداره...همین
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
ای بابا...چرا خب؟زندگی ارزش داره...برای تمام کارها و اتفاقاتی که میافته....این ماییم که ارزش زندگیمونو تعیین میکنیم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
چرا؟ اگه ارزش نداشت پس چرا افریده شدیم ؟
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
منم یه زمانی این حس رو داشتم اما ما برای کمال خلق شدیم پس همیشه حتی در بد ترین شرایط هم همه چیو قشنگ ببینید خوب دیدن آدمو کامل می کنه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
بعضی اوقات جدی میگیرم و بعضی اوقاتم بیخیالم .....بستگی داره به این که چه اتفاقی بیافته
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس فافا
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
سعی نمی کنم خودم و درگیر اتفاقات کنم..چون این میشه موندن درگذشته..ولی من هدفم اینده س
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
من همیشه هر اتفاقی ک میفتاد رو وحشتناک جدی می گرفتم. و مدتی طولانی اون موضوع دغدغه ذهنم میشد / ولی الان فهمیدم زندگی اونقدر کوتاهه ک هیچ مشکلی ارزش نداره جدی گرفده بشه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
نمیشه دوسی گاهی واقعا نمیشه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس دوسی
Vania
Vania
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
مسلما هر اتفاقی رو نباید جدی گرفت چون اونجوری که دیگه نمیشه زندگی کرد. اتفاقات به هر حال جزئی از زندگین.از خوباش لذت میبرم از بداش سعی میکنم درس بگیرم.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس وانیا
Vania
Vania
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
عارفی را گفتند سخنی بگو که چون شادیم غمگینمان سازد و چون غمگینیم شاد. گفت این نیز بگذرد. بهتره نه از خوبا خیلی ذوق زده بشیم نه به خاطر بدا زندگی رو به خودمون حروم کنیم.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
اینم حرفیه
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
وقتی یه مشکلی پیش میاد فکر کنین اگه مثلا 10 سال دیگه به این اتفاق فکر کنین براتون مسخره نمیشه ایییییییییینقدر ناراحت بشین ؟؟؟؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
انسان داره در زمان حال زندگی میکنه وقتی یه اتفاقی میفته ناراحت میشه نمیتونه به این فکر کنه که حالا مثلا 10 سال دیگه عکس العملش در برابر این جریان چیه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس غزاله
Shazdehpesar
Shazdehpesar
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
مسلما ارزش ندارد...ولی خوب گاهی اوقات،باید بعضی از اتفاقات را جدی گرفت...بستگی به اتفاق و موقعیتش دارد... همیشه بی خیال بودن،به اعتقادم خوب نیست...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
اما بی خیالی خوبه نگران هیچی نیستی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس برادر
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
ارزش زندگی رو اون زمانی می فهمی که فردا رو ازت بگیرن
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
افریـــــــــــــــن
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس اتی
Blackrose
Blackrose
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
با سلام بزارین از زنجیری حرف بزنم که یوغی به گردن زمین و زمانه . من به این زنجیر زندگی می گم چرا ؟ چون ما انسانها و نوع زندگیمون مثل حلقه های این زنجیر به هم متصل هستند و کنش هر نوع زندگی ما ناخداگاه خالق واکنشی در زندگی دیگر ساکنین این کره خاکی می باشد . بهتره به این مسئله جدی تر فکر کنیم ، حتی من و شما که این comment را مطالعه می کنید نتیجه توجه یا بی توجهی دو انسان هستیم که ممکن هر کدام به سلیقه خودشان زندگی را ارزش گذاری کرده اند ... بزارید اینطور ادامه بدم که اگر زندگی را جدی نمی گیرید و آن را به دید یک بازی تصور می کنید با ورق های که تو دست دارید بازی رو ادامه بدید و حقوق باقیه بازیکن ها رو رعایت کنید اجازه بدید هر کس شانسی برای این بازی کسالت آور یا پر هیجان داشته باشد. با رها به چشم دیدم تاوان اشتباهات و به سخره گرفتن زندگی یک نفر را یک قوم یا کشور پس داده اند.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس از شما و تبریک که به جمع ما اومدید
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
متاسفانه همه چی رو تو زندگی جدی میگیرم...حتی چیز های خیلی بی ارزشو :|
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
با این موافقم الان بهش رسیدم . سپاس
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
زندگی ا نظر من واقا قشنگه البته اینو الان که تو روزای خوبشم میگم اما الهی شکر بین همه اخلاقای بدم یک اخلاق خوب دارم اونم انرزی فوق العده مثبتمه تو بد ترین لحظات عمرمم محکم بودم و شاید حتی شاد تر از موقع های دیگه کلا شادم و شوخم و همییشه میخندم :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
سپاس ارتمیس