خانه انجمن پول چرک کف دست هست یا نه؟
٧٦٣
٤١
اکرم انتصاری

پول چرک کف دست هست یا نه؟

پول چرک کف دست هست یا نه؟

حتما شنیدین که میگن پول چرک کف دسته!

حالا به نظر شما هست؟

به نظر من پول خیلی از مشکلات رو حل می کنه م مهمه اما نه همیشه؛ شما چی می گین؟

٩١/١٠/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
١
٠
هیچی جای محبتو پر نمیکنه و با پول نمیشه خریدش و هیچی جای پول رو پر نمیکنه و با محبت تنها نمیشه زندگی کرد (مرحوم اصغر (خخ))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
کی اینو اینجا راه داده .... ؟؟؟؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٣
٠
تا باشه واسه ما از این چرک کف دست ها ! دیگه هیچ وقت دستامو نمیشورم
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
١
٠
این قدر نشورین که تو گینس ثبتتون کنن/:دی
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
٢
٠
دوست خوبم تو گینس که ثبت شد شما خبر نداری !
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٥
١
٠
کسی چرک نمیخواد بده من..........با اون چرک مشه هم دنیا رو خرید هم اخرت و هم محبت دیگران رو.........
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
عجبا!
افسانه
افسانه
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
من این چرک کف دستو دوس دارم ولی نه به هر قیمتی اینم که بعضیا میگن از پول بدشون میاد فقط باید بگم که خالی بنده خوبین
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
یه زمانی آره.اما واقعا پول همه چیه.حالا باز بیایین منفی بدین.و حرفای تکراری بزنیم ک پول همه چی نیستو محبت و این حرفا
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٥
١
١
جووون بخورمت طلا که انقدر با نمکی...حوصلم سر رفت پس کجایی بیا دیگه؟؟؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
١
٠
بی ادب اینجا خانواده نشسته پسرم
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
چرا این آقا مجیدو سانسورش نمیکنید....به احترام محاسنشون یا....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
کل وجودش تهاجم فرهنگیه!!!
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
١
٠
D:
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
واییییییییییییییییییییی وایییییییییییییییییییییی ! دریا بیا بریم جای اینا نشین زَن !!!
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
نمردیمو معنی تهاجم فرهنگیم فهمیدیم......هه هه هه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
نه خدایی پول خوبه.ولی خب...
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
بر منکرش .............
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
ولی خوب ..... بعضی اوقات موجب قهر کردن دو دوست صمیمی میشه ! گاهی اوقات دوتا برادر هم دیگرو میکشن و.... خیلی چیزهای دیگه که نمیشه همه رو اینجا گفت ! از قدیم گفتن وقتی به دوستت پول قرض میدی هم پولت رفته هم دوستت
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٦
١
٠
منم برای همین بقیشو ننوشتم...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
الان دیگه با پول میشه هم خوبی کرد هم بدی...هم به بهشت رفت هم جهنم..........چه خوبه پول باشه کمک به دیگران هم باشه....خودتم تو آسایش باشی...دل بنده خدارو هم شاد کنی....بعد خدا میگه لیاقت داشت که بهش دادم
ناشناس
ناشناس
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
اینا رو ول کن چه خبر از جیم شکوفه گیلاس؟ همه ی جیمی ها رو دیدی؟ برند رو دیدی؟
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
کلا چیز خوبیه ... هیچ بدی نداره ...
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
پول ! پول ! چه ها که از پس این کلمه 3حرفی 3نقطه ای پول برنمیاد؟! پول چرک کف دست هست درست! اما همه ی ماخوب میدونیم چه جوری بی سروزبون دار تر از هر بی سرزبونی  همه جا حرف اولو آخرو میزنه؟! کار دنیا به جایی رسیده که اکثردوستی هام رو حساب پوله؟! یه زمانی میگفتن پول چرک کف دسته که بخاطرش دوستی ها حرمتها و هنجار ها رو زیر پا نذاریم؟! ولی حالا. . ..
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
١
٠
واقعا هم!
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
چرک کف دستی است که همه به آن احتیاج مبرم دارند....
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٥
٣
٠
الان با این وضعی که داریم زندگیمون به پول بنده فک کنین 2روز پول نداشته باشیم میتونیم زندگی کنیم واقعا ؟ این روزا فقط باپول میتونی هرچی که میخوای بدست بیاری این چه وضعه زندگیه اخه ....
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
حالا همه با هم بگیم پول پول شاید از اسمون اومد ! پول خوبه ! خیلی هم خوبه ! اما زیادیش دل هارو دور میکنه !
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
پول لازم هست ولی خیلی زیادش گرفتاری میاره شدیییییید...
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
پول که باشه هم میتونی کار خیر انجام بدی هم واس خودت خرج کنی
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٦
٢
٠
پول بیشتر شبیه عطر خوشبو کننده واسه کف دسته...
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٦
١
٠
پول چرک کف دسته وقتی نتونی درست و بجا خرجش کنی ! من خودم هیچوقت حرص مالمو نخوردم ... چون اصن مالی نداشتم که بخوام حرصشو بخورم !!!!!!!!!!!!!!!!
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
این چه حرفیه میزنی دوست خوبم ! همین که یک سقفی بالای سرتون هست یا یک لقمه نونی که میرسه تا سیر شین خدا رو شکر کن ! در ضمن میدونی چقدر آدم هستن که حسرت زندگی شما رو میخورند؟‌! خدا رو شکر کن که تن سالمی بهتون هدیه داده و انشالله به مرور زمان واسه خودتون کار و کاسبی در میارین. به امید روز های بهتر
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
منظورم مال فراوون بود بای عزیز !!!! من ناراضی نیستم ، فقط محض خنده گفتم !
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
... ای کودک من مال بیندوز وان علم که گقتند نیاموز...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
پول خوبه ب شرطی ک عرضه استفاده هم باشه
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
استفاده کردنش که کاری نداره D:
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
نفرمایین ... ینی مهم نیس چطو خرج بشه؟؟
sssina
sssina
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
پول!!!!!!!!! قدیم قدیم ها نظرات مردم درموردش متفاوت بود و اکثرا به چرک کف دست بودنش رای میدادن و زیاد براشون مهم نبود بیشتر مردم فقط برای گذران زندگی و براورده کردن مایحتاج روزانه اشون برای بدست آوردنش تلاش میکردنو براحتی بدستش می آوردن ، اما اما تو این دوره زمونه همه دنبال چرکی شدن دستاشونن جوری که ملت بدو پول بدو اما هرچقدر هم که تلاش میکنی گاهی اوقات حتی برای تهیه مایحتاج زندگی هم میمونی،آخه زندگی این دوره با زندگی قدیم قدیم خا خیلی فرق کرده بنظر من پول دیگه چرک نیست دیگه کثیف نیست یجورایی اصلی ترین نیاز جامعه و مردم پوله آخه اگه نباشه دیگه نون نیست آگه نون نباشه عشقم نیست(گشنگی نکشیدی عاشقی یادت بره) عشق نباشه زندگی نیست،و چون بدست آوردنش سخت شده عاشق شدنم سخت شده پس زندگی کردنم سخت شدهزیادی حرف زدم ببخشید
ati200
ati200
٩١/١١/٢٦
٠
٠
اخ چقدر دلم میخواد دستهام چرکی باشن..