خانه انجمن خوردنی های چرند!
١٢٤٧
١٤٨
h.naderi

خوردنی های چرند!

خوردنی های چرند!

جایتان خالی با عیال رفته بودیم رستوران خیر سرمان، از این‌هایی که خیر سرشان بین المللی می‌باشد. ما هم جوگیر گفتیم «بیف استراگانف» می خواهیم.... یعنی حالم بد شد، فرض کنید چهار تکه گوشت را به یک سس بی نهایت شیرین خردن چقدر زجرآور است ...

زمان تجرد هم یک‌بار آبمیوه « کرفس، سیب، آلوئه ورا» خوردم، اگر سر کلکلش نبود همان اول کار گلاب به رویتان بالا می آوردم ....

خلاصه اینکه اگر امان از این خوردنی‌های چرند! شما چه تجربه‌هایی دارید؟

٩٢/٠٤/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
خیلی ...!
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من از بچه گی فقط از این غذاهای مزخرف خوردم ! میدونم بده ها ! ولی خوب چاره ای نیست ... نمیدونم چرا از خونه غذا نمیارم البته گاهی اوقات هم از دستم در میره میارم D:
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
میدونی از همه بدتر چیه که خودمم خیلی لجم میگیره ؟! اینه که این رستوران های بین راهی که میری( موقع مسافرت) از همه جا گرون تر میگیرن و اونقدر هم غذاشون کثیف و بد مزه است که به کیک و آبمیوه قانع میشی... ! یا پیتزاهای تو استخر های آبی( اینقدر بد مزن که نمیشه خورد) به خدا هیچ غذایی مثل غذای خونه نمیشه... !
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
اَه...اَه...پیتزا های پارک های آبی افتضاحه
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
خیلی دلم پره از این غذاها...:((
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
می خوای بریم یقه آشپزشو بگیریم؟
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
نه خواهرم خودتو ناراحت نکن ...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
الانم گرسنه ام شده موندم چی بخورم ...!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ماشاا...چه باتجربه این!
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
بلاخره کوبیده خوردم...!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
نوش جان:)))
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ممنونم :))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ای بابا!ما که اینقدر معدمون حساسه که بیرونم باخیال راحت نمیتونم حتی بستنی بخورم...غذا که دیگه جای خود داره...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
آره منم معدم مثل ما شماست :)) خواهرم
dashsajad1@gmail.com
dashsajad1@gmail.com
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
جاتون خالی منم یه بار رفتم بیرون با یکی از بچه ها یه دوری بزنیم رفتیم رستوران یه غذا سفارش داد من که حتی مزه هم نکردم دوستم خورد شبش بردمش بیمارستان بستریش کردم!!!
دريا
دريا
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
حالش چه طوره چيزيش كه نشده؟
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
خدارو شکر همچین تجربه ای نداشتم...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٠
١
٠
بیف استراگانف که خوبه...حالا شما با گوشتش رو خوردی...با ماهیش رو میخوردی که خودکشی میکردی...خیلی بدمزه اس ماهیش...
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٠
١
٠
شاید باورتون نشه !! ولی باید بشه چون واقعیه :رفتیم به میهمانی خانه مادر بزرگم (هــــــــــوق :این صدای خودم بود پای کامپیوتر) خانه مادر بزرگم هم از اون قدیمیاست ... چون عده مون زیاد بود یه قابلمه غذا روی گاز درست کردن یه قابلمه هم توی حیاط رو تک شعله .... (هــــــــــــــوق) چشمتون روز بد نبینه از شانس ناجور ما غذا هایی به من افتاد که تو حیاط بود (هــــــــــوق) لامسب ها یه سوسک به قول خودمون (هشیش و دو ) تو غذا هام بود(هـــــــــــوق) منم خوردمش ... دیدم زیر دندونام داره یه چیزی کُرچ کُچ میکنه درش که اوردم دیدم سوسکه همونجا بالا اوردم بعدش دیگه هیچکی غذا نخورد .................... (هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق)
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
گوارا وجود
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
نوش جان...گـــــــــــوشت بشه به تنت کوروش جان...خخخخخ
fahime72
fahime72
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
وااااااااااااااااااااااااااااای چه افتضاح
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
اههههههههههههههه..هوقققققققققققققق.....چه مزه ای بود؟؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من کلا اون زمان 25 یا 23کیلو بودم بعد یه هفته اینقدر که غذا نخوردم 18 کیلو شدم وحید جان !!!!!!!!!!!!
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٠
١
٠
سوسکه رو داشتم با قورمه سبزی میخوردم مزه اش زیاد حس نشد ولی فک کنم مزه گوشت سوسک میداد !!!!!!!!!!!!!!!!
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
واااااااااای...حالا چه مزه ای بود سوسکه؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
میگم که داشتم با قرمه سبزی میخوردمش !!!! زیاد مزش حس نشد !!!! فقط زیر دندونام هعی صدا می کرد ؟؟؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
این دفعه خالی بخورش:))مثل کشورهای خاور دور
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
وایییییییییییییییی !!!!!!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
.....(سکوت).....
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
هـــــــــــــــــــوق
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
وااااي البته اون پخته تميز شده ديگه:))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
يه بار ديگه هم تجربه كني بد نيست:)))))))
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
آخی دلم براتون خیلی میسوزه
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
آخی دلم براتون خیلی میسوزه
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
چرا ؟؟؟؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
نوش جان
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
حالا چه مزه اي ميداد؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٢
١
٠
با قرمه سبزی میخوردمش !!!!!!!!!!!!! اصن مزه نمیداد !!!!! فقط صدا میکرد !!!!!کُرچ کُرچ (هــــــــــــــــــــــــــــــوق)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
رست بیف پیف پیف هم خوبه ها
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
Oh man, so much fun
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٤/١٠
٣
٠
مرفه بی درد میرن رستوران بین المللی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یه بار داشتیم تو خیابون های اهواز راه میرفتیم یهو دیدم یه آقاه داره جیگر میفروشه...منم به بابام گفتم بابامم خرید بعدش که خوردم فهمیدم جیگر نبوده....گنجشک بوده...همونجا میخواستم فروشندهه رو خفه کنم...
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
آي امان امان امان...
dashsajad1@gmail.com
dashsajad1@gmail.com
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یک بار هم تو سلف دانشگاه ماکارانی میدادند یکی از دوستام زیاد خورد بیمارستان بستری شد!!!!البته زیاد خورد!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یبار تو سلف دانشگاه چلو کبابا داشتیم از لای برنجای یکی از بچه ها کرم دراومد!ازون موقع دیگه من غذای سلف رو نخوردم!
fahime72
fahime72
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
بچه ها تو رو خدا بسه دیگه از این خاطره ها نگین حالم داره بد میشه
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من که بودم دیگه دانشگله نمیرفتم...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
دانشگاه
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
سلف دانشگاه ما که غذاش عالیه. ولی وای وای اون اغذیه کنارش مزخرفه. غذای حسابی که نداره ، پول خون باباشو هم میگیره
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
تا حالا توي غذاي دو بيمارستان سوسک و کرم.ديدم..توي يکيش کار ميکردم توي اون يکي بستري بودم...
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
يبارم توي سلف توي غذاي يکي از بچه ها سوسک پيدا شد...رفتيم نشون آشپز داديم...از ترس سريع گرفت گفت اين که لوبياس...سريع خوردش
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
هندیش نکن دیگه !
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
هندي نيس...ايرانيه...جدي ميگم:))
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یه بار تو غذای مدرسه کرم پیدا کردیم....نشون آشپز دادیم برداشت با دستش گلوله کرد بعدشم با انگشت شوتش کرد.......هیچی دیگه،دوباره رفتیم بقیه غذامون رو خوردیم
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
آخ گفتین ! یبار رفتیم ازین غذاهای گیاهی بخوریم ! یه چیزی شبیه استیک بود ! استیک سبزیجات ! ایی ! مزه ی بین شیرین و ترش ! اصن تا آخرش به زور خوردیم پولمون هدر نره ! با این اختراعاشون !
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
آخ...راست میگی...این غذاهای گیاهی رو هر وقت میخورم دل درد میگیرم...
mahshid
mahshid
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
این غذاهای قدیمی که همه چیزو با هم قاطی میکنن
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
آقا یه کلیپ دیدم مثلا یه مسابقه بود ... توی یه ظرف شیشه ای چندتا سوسک ( از اون سوسک هایی که شاخک هاش بلند هست اندازه ی مارمولکه ) گذاشته بودن ... هرکی یکی از این سوسک ها رو که زنده هم بودن میخورد بهش یه ماشین میدادن ... اوه اوه ... چشمتون روز بد نبینه ... یه زنی رفت اونجا یعنی هموجور سوسکه رو ورداشت گذاشت توی دهانش ... یعنی شاخک هاش هنوز بیرون دهانش دیده میشد ... هیچی دیگه خوردش ... فرض کنید سوسک به اون بزرگی رو با دندوناش بجوه ... ولی فکر کنم مستقیم بلعید سوسک رو ... اوه اوه ... فرض کنید سوسکه زنده زنده توی بدنش تکون بخوره ... اصلا ولش کنید ... بیخیال ... به کامنت های بعدی توجه کنید ... این کامنت رو نخونید ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ای...چقدر چندش بوده...ایـــــــــــــــش...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
طبق آخریق اطلاعات بنده ..آخرین نفری که سوسک زنده خورده و اسمش ثبت شده یک مرد بوده که 10 دقیقه بعد فوت شده---هوععععععععععععععععععععععععععع
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
احتياج به فرض نيست كه، اينچيزا رو توي تلويزيون هم زياد نشون ميده! همين چند وقت پيش توي اخبار نديدين همين چشم بادومي ها به لونه پرنده هام رحم نميكنن، اونارم ميخورن! هر يه پرسش 30چل دلار بود!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ههههههههههههههههههه....خوب من اهل ریسک نیستم....فقط یک بار کوهسر رفتیم ماهی سفارش دادیم ..بو میداد ها..بعد که پرسیدیم گفت نصفش خام واسه خاصیتش.....خیلی بد بود......یک بارم همسایمون برامون ترشی آورد....نمیدونم ترشی بود یا مواد فاسد شده...با شیشه یکجا رفت سطل آشغال
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
دوستان به خودتون بیاین منظور از خوردنی های چرند سوسک و کرم هایی که توی غذا میخورید نیست ها ...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
تا به حال برای من که پیش نیومده
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من با چه رویی بگم تا به حال رستوران نرفتم ... اصلا ولش کن نمیگم تا کسی نفهمه ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
خجالت نكش راحت باش:) اينجا همه خودموني هستن :) منم تا حالا نرفتم، چيه مگه!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ممممممم...چیز خاصی یادم نیست...فقط یکبار کباب خوردم،مثکه خام بود...دیگه تا نزدیک موت پیش رفتم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من همون غذاهاي خونگي رو هم با غرغرميخورم چه برسه به غذاي بيرون، اونم چيزي كه اسمشم نتونم بخونم! نخير متاسفانه تجربشو نداشتم :)
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
منم از زمانی که اون اتفاق افتاد غذا ها رو با غر و ناز میخورم ............ (هـــــــــــــــــــــــــــــــوق)
sarv
sarv
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من پایین شهریم !!! واقعیتش پول ندارم برم رستوران!اگرم رفته باشم که انگشت شماره فقط دوستام دعوتم کردن.......
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
١
٠
جدی مال تو به انگشتت میرسه...من که بند انگشت هم نیس...خخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
واویلا...مگه پایین شهر داره؟...الان با این وضع بالاشهریام نمیرن....من خودم یکیش 2ماه نرفتم رستوران
sarv
sarv
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
الان میخواستین بگین که بالا شهری هستین آره؟!!!!!
bye
bye
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
:))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
بیف استراگانف عالیه.... آشپز اون رستورانه داغون بوده
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
غذای چرند نخوردم...معده حســــــــــــاس....هوای خودمو دارم:)
فهیمه  هستم
فهیمه هستم
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
مث منی شما ولی بضیچیزا مثگوجهسبز که نمیشه بخورمش عذاب اوره
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یه بار با اقامون رفتیم بستنی فروشی منم گفتم هویج بستنی میخوام اقامون گفت خوب نیست اصلا خوشت نمیاد گفتم حالا بگیریم . یعنی گلاب به رویتان ..... این قدر تلخ بود که اندازه نداشت منم نخوردم دادم اقامون خورد :-)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٢
٠
تجربه ی خوبی بوده....بیچاره آقاتون جور شما رو کشیده...کلا بیچاره آقایون
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
بیچاره اقاتون گفتن نخورین خوب چرا باز دادین بهشون ........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
اقامون جان فدایی کردن
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
افسانه هویج بستنی که خوشمزست
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
نه خیلی بد مزه بود تلخ بود :( اقایی خورد :-)
فهیمه
فهیمه
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من زیادبه ذا ها ی بیرون اعتمادی ندارم یهبار خوردم مصمومشدم زیاد نمیخورم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یه بار هم رفتیم خونه ی یکی از اقوام سوسیس را اب پز کردند و دادند به خورد ما باز هم گلاب به رویتان ............
فهیمه  هستم
فهیمه هستم
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
مخصوصا پنیریش ویییییییییی منم خوردم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
وای خیلی بده
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه چیزی اون ور تر این گار داریکوشت مرغ خام میخوری
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
دقیقا یعنی همین
فهیمه
فهیمه
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
اا یادم اومدعروسیپسر خاله مامانم تو خورشتم سوسک بود از همو ن موقع از قورمه سبزی بدم اومد یه بارم خیر سرم اومدم اب کله پاچه رو (البته به زور بابابزرگم) بخورم دندون گوسفند ویییییییی..............
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
اره یه بار رفتیم غذای چینی خوردیم وای همه ی مزه هارو میداد این...جونم بالا اومدم تا قورتش دادم...
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
تجربشو داشتم توجشن غذای مدرسمون ویییییی
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
رفته بودیم شوشتر،جاری خواهرم یه غذا پخته بود آب پیازی:||||اوووووووووووغ:|
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
اه اه اه . . .
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یکی دیگه از این غذاها خورش ماست بود که خوردم و ادامه ی ماجرا...
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٠
١
٠
یه بار خالم یه سوپی درست کرده بود همه میگفتن وای چقدر خوشمزه س...من همش مواظب بودم برش نگردونم سر سفره ..ازگلوم پایین نمی رفت ....
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
مشابه این اتفاق را تجربه کردم.به خاطر رودروایسی خوردم تا آخر
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یه بار عمه م غذاش ته گرفته بود و بوی دود اومده بود گلاب زده بود به برنج مزه دود و بگیره...واقعا قابل توصیف نیست...یعنی شکنجه بود خوردنش برام....بازهمه میگفتن چقدر خوب شده..اما می دونستم خدا ازدلشون خبر داره
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
وای...خدایی گلاب زیادم زجر آوره
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
چه کاریه...نیمرو باری همین روزاست...خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/١٠
١
٠
عجیبه!! اولا از اینای که گفتین تو غذاها سوسک و کرم دیدین منکه باور نکردم .خیلی برام عجیبه...فک کنم شوخی کردین...بعدشم من هیچ موقعه نشده یه چیزی بخورم اینطوری بشم یا بد بشه..اگه ببینم بده اصلا نمیخورم و میرم یک کلوچه ی کیکی چیزی میخرم میخورم...شماها چه عذابهای کشیدین واقعا!!!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ما کلا نسل عذاب کش هستیم
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١١
١
٠
دست رو دلمون نذار اشکمهر که خونه....گاهی نمیشه نخورد...چون بدجور به طرف برمیخوره .و بعدش کلی دردسره...ولی بیچاره معده ما که التماس میکنه میگه این چی یه میخوری..الو حالت خوبه ..این چی یه:)))
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
املت روسی
روبرت آرزومانیان
روبرت آرزومانیان
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
پپرونی.افتضاح بود
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
یه کباب..افتضاح بود..بوی جیگر میداد..اصن نمیشد خورد اه.. +اون فیلمه رو دیدید کبابه مث تسمه جت بود؟دی:
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
آره میزد زمین هوا میرفت...نمیدونی تا کجا...البته قرار شد فرمول اون تسمه رو ببخشید کبابو برای ساخت لوله های پلیمر استفاده کنن
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
خخخ!
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/٠٤/١٠
١
٠
آخ آخ. از غذای چرند نگو که دلم خونه... با آقای حسین زاده (همین مجید حسین زاده خودمون) و عیال محترمشون و خودم و منزل رفته بودیم پارک ملت، رفتیم یک آبمیوه فروشی، شیر موز خوردیم، یعنی حیف اسم تف موز برای اون آب میوه! بعد طرف خوشحال، کاغذ داده که براش یادگاری هم بنویسیم. دو هفته قبل دوباره رفته بودیم اون طرفا خدا رو شکر دیدیم مغازش شده فست فود. البته نرفتیم غذاشو امتحان کنیم.
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
تف موز خخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
اه ! ایی ! من پیشنهاد می کنم نرین ون طرفا تا چل مغازه بعدش ! خدا بخیر کنه تجربیات اون دو تا ادمین دیگه رو ! بسم الله !
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١١
١
٠
خخخخخخ تف موز . منم مشابه همین تجربه دارم چند روز پیش با اقامون رفتیم شیرموز سفارش دادیم بعد اقامون همین حرف شما رو گفتند ( تف موز ) این دفعه دیگه نمیشد بقیشو بدم اقایی بخوره :-)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
تف موز...خخخخ!واقعا بعضی آبمیوه ها همینجورین!کف خالی ان بهش میگن آبمیوه!
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
تجربه شو ندارم
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
پیتزا گوشت و قارچ خوردم تا چند روز گلاب به روتون آب میخوردم بالا میآوردم......
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ماشالله مرفه بی دردین جناب نادری.... رستوران بین المللی و....... خخخخخخخخخخخخخخ همه اش می گیم یه شیشلیکی دعوتمون کنین میگین نمیشه... ای بابا...... خخخخخخخخخخ
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
من بچه خوفیم مامانم همیشه برام ناهار میزاره و همیشه غذای خونگی می خورم
XRumerTest
XRumerTest
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
Hello. And Bye.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١١
١
٠
دوووووووووووووووستااااااااااااااااااااان خواندن این انجمن قبل از هر وعده غذایی موجب سوتغذیه می شود ! ادمیــــــــــــــــن :) این انجمن رو نمیشه خوند دیگه ! بابا از اشتها افتادم :))))))))) اه آه آه ... ایـــــــی ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
ولی من گشنمه!!!
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
یه بار رفتیم حلیم خریدیم////توش دندون انسان بود گوسفند بود نمیدونم خلاصه که دندون بود/
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
ایی :|
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١١
١
٠
یه بار داشتم نون میخوردم..دیدم یه چیز تیزی تو دهنمه...لقمه رو دراوردم دیدم یه ناخن هستش..به چه بلندی و پهنی..حالم به هم خورد ...تامدتی ازنون چندشم میشد
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
عــــــــــــــــــوق
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
یه بار تو ساندویچ سرد ازاین صدفا مگس مرده پیدا کردیم هر وقت یادم میفته عــــــــــــــــــوق
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
اوخ اوخ عدسی های مدرسه مون برا اولین بار که خریدم ببخشید اینقدر حال بهم زنه شرمم میاد بگم ینی عجیب ترین چیزی بود که تو غذا دیده بودم عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
یه بار هم برا اولین بار یک آش محلی میخواستیم بخوریم مزه خاک میداد
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
من تجربه ندارم...خداروشکر فقط خوشمزه ها رو خوردم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
خداروسپاس
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
وااااي بيف استراگانوف كه عاااااااااليه!!همينطور كرفس سيب..با آلوورا ش رو نميذونم
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
اب کرفس عالی یه ..وای..البته سلایق مختلفه
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
من الان مامانم اوومد شير گرم با عسل كرد تو حلقم نميخواستم الان حالم بده!!اسن شير گرم حالمو بد ميكنه:(
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
نميدونم شايد بدترينش ناهارخوران گرگان رفتيم بين راه كه ناهار بخوريم!!منو آورد قيمتاش كه ديدني بود مثلا مرغ ريال 65231 بعد افتضااااح
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
من معمولا جاهاي ناششناخته غذا نميخورم ولي غذاهايي كه تاحالا نخوردم ميخورم معمولانم دوس دارم اگه دوسم نداشته باشم ميخورم آخه بعد بابام كه نه مامانم دعوام ميكنه كه بيا اينهمه پول داديم به اين غذا حالا مي گي فلان..
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
تهوع آور ترين چيزي كه خوردم آب هويجه كلا نميتونم لب بزنم به آب هويج قشنگ يه قورت بخورم بي هوش ميشم!!!يادمه 10 11 ساله بودم تو خونمون مامانم گرفت آب هويج خوردمشو يادمه ديگه واقعا بعدش اينقد حالم بد شد كه يادم نمياد!!كلا از هويج متنفرم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
تو دانشگاه غذا نداشتم رفتم بوفه يه ساندويچ سرد گرفتم فاسد بود خيلي جلو خودمو گرفتم كه بهش چيزي نگم فقط پولمو پس گرفتم رفتم خوابگاه. كيك گرفتم خوردم
سایه
سایه
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
نمیشه این بحث رو تموم کنید، این همه خوردنی گوارا، دل همه رو به هم زدید. تجربه های خوبتونو بگید، آفرین بجه های گلم
anis
anis
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
ب نظر من آدم هرچی که گذاشتن جلوش باید بخوره!!! حالا سوسک باشه یا سوسیس آب پز!!! من که همه چی میخورم!!صدامم درنمیاد!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
بس که شکمویین!
bye
bye
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
خیلی دوست دارم هیکلتو ببینم !
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
اي بابا من كه اين غذا رو خيلي دوست دارم بیف استراگانف.... خيلي خوشمزه است....ضد حال خوردم. :( به نظره من غذا اگه درست پخته بشه و شخص تميزي دزست كرده باشه خيلي خوشمزه است.
s.2
s.2
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
اتفاقا خیلیم خوش مزس بیف البته آبروم نره یبار بیشتر نخوردم همون یبار دیوونش شدم
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من بیرون غذانمیخورم.اگه بخورم کباب یاپاچین میخورم
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
منکه هرچی میخورم هیچیم نمیشه،البته سعی میکنم کلا نخورم ازین خوردنیها،ک خب تا حالا هم نخوردم:)