خانه انجمن درخت تو گر بار دانش بگیرد . . .
٩٤٠
١٠٦
ghazale

درخت تو گر بار دانش بگیرد . . .

درخت تو گر بار دانش بگیرد . . .

کدام معلم هاتون رو خیلی دوست داشتین و چرا ؟
از کدام معلم هاتون متنفر بودین ؟ چرا ؟

٩٢/٠٤/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
s.a
s.a
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
1- معلم حسابان :) اصلن از چشماش عشق به درس و معلمی و اینا میبارید! 2- معلم عربیه تو! :|
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
خوش به حالت!من هیچ وقت یک معلم رو به طور کامل دوست نداشتم!
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
البته معلم چهارمه دبستانم
t.m
t.m
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
عربی! وایییییییییییی منم بدم میومد! و البته میاد:|
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
کلن من همیشه با این معلم عربی های عزیز مشکل داشتم..به جز دو سال پیش!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
اتفاقا معلم عربیه من در رده دوم معلم های محبوب قرار داره ! تعجب نکن خودش :)))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
معلم عربي ها من كه خيلي هم باحال بودن :) منتهي من خودم زياد ميونم با عربي خوب نبود، نميدون نيست، شايدم نخواهد شد:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
ای جانی عربی.....
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
عاشق معلم عربیمم چون خیلی باشخصیت و مهربونه آدم لذت می بره باهاش می حرفه از معلم هنرم متنفرم چون خیلی منفوره
t.m
t.m
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
:|
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
منم از هيچ كدوم از معلم هاي هنرم راضي نبودم، قك كنم به همين دليلم باشه كه الان هرچي فك ميكنم، فاميل يكيشونم يادم نمياد:|
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
فقط معلم يا استادم بگيم؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من که استادم گفتم!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
خوب/ استاد بيو شيمي با اين كه انداختم ولي خيلي ادم با شعوري بود/ مدير گروهمون / معلم رياضي كل سال هاي دبيرستان چون كلا هر سال از بد شانسي ما ميامد پيش ما/ من از رياضي چيزي درك نكردم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
معلم شیمی و معلم زیانم:))استادا هم استاد آلی واقعا از جون مایه می ذاره:)
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
از درس عربی خوشم نمیومد اما معلمش خوب بود!از هندسه هم متنفر بودم:(
t.m
t.m
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
اصن همه با عربی مشکل دارن! دبیرامون ؛ینی دبیرای عربیمون عالینا؛ ولی درسش مزخرفه:|
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
دبير شيمي منم معركه بود، خانم مودي :))) دبيراي زبانمونم، اي بد نبودن :|
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
استاد انگل رو خیلی دوست داشتم...آقای خوبی بود و البته پرفسور بود/معلم فیزیک دوم دبیرستانمو دوست داشتم چون مهربون بود.
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
عاشق اسم این درس‍ــم...خخخ!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
لطف داری:)))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
ی معلم داشتم تو کلاس زبان خانوم داوری....خیلی بهم نزدیک بودیم حتی برای هم نامه می نوشتم البته قبلا گفتم اینو بارها ولی ایشون بهترین معلم تمام عمر من بود...البته معلم خوب کم نداشتم و این یکی از الظاف خدا بود که همیشه معلم های خوبی داشتم خدارو شکر اما این خانوم و معلم زبان سه سال راهنماییم اقای شفیع پور ی چیز دیگه بودن...
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
هیچ حسی نسبت به هیچکدومشون ندارم ولی خیلی شر بودم و هستم و همشون رو اذیت کردم
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
منم همين شكليم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
همه معلمامونو دوست داشتم،خیلی مهربون و خوش اخلاق بودن فقط غیر از معلم حرفه که زیاد نمی خندیدن ولی از ایشون متنفر نبودم،فقط کمتر از بقیه دوستشون داشتم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
چه جالب دبير حرفه مام اصلا اهل خنده نبود!! خانم حصاري :|
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
یه معلم دینی داشتیم راهنمایی خیلی ماه بود. یه دبیر ادبیاتم داشتیم- آقای سمندر - کلا همه خیلی دوسش داشتن.شخصیت ازش میبارید واقعا. یه معلم حرفه داشتیم سه سال راهنمایی کل مدرسه ازش متنفر بودن. نامرد با +و- نمره میداد. یه منفی 4 تا + رو پاک میکرد من همیشه + کم می آوردم معلمه نمیتونست پاکشون کنه.....خخخخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
حالا دارم به این نتیجه می رسم که کلا معلم های حرفه اینجورین :| (البته اکثرشون)
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من اکثر دبیرای ادبیاتم رو دوس داشتم..اونا هم منو دوس داشتن...دبیر دینی امسالم هم عاااالی بود....یه مطلب هم تو جیم واسشون نوشتم
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
کجاش به نظرت عروض واقا خوب بود؟من که اصا دوستش نداشتم سحر یاد افسانه آبادیم بخیر
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
بله.خانم محزون... دبیرماهم بودن ایشون.هنوز که هنوزه مارو میبینه با خنده میاد جلومون...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
امسال حالم از دبیر تاریخمون بهم میخورد ینی می گم حالم بهم میخورد واقا میگما دبیر ادبیات عمومیمون خوب بود. جغرافیم دوس داشتم البته وقتی از منو سحر تقلب گیرفت ازش ناراحت شدم دبیر منطق پارسال و فلسفه امسالم دوست میداشتم البته اصولا چون فلسفم خوب بود اونا هم منو دوست میداشتن
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
خب عزیزم خودت آبرو نداری چرا آبروی منو اینجا میبری؟؟؟!! :))) اینجا یه محیط فرهنگیه....بعدشم من از ذبیر فلسفه امسالمون متنفر بودم..اییییییشششششش
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
اوه اوه تقلب!! نكنين اينكارارو :| آخر عاقبت نداره ها!! (آخرين توصيه هاي زنبور بي عسل...)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
دوست داشتنی ها:1.معلم چهارم دبستانم...خیلی مهربون بود...2.معلم دین و زندگی اول و دوم دبیرستانم....با زندگی کاملا آشنام کرد و بهش مدیونم.... تنفر:1.معلم سوم دبستان...یه بار از کلاس انداختم بیرون....:(...2.معلم فیزیک اول دبیرستان...خیلی از خود متشکر بود...
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
یادش بخیر دبیر جغرافی دوم دبیرستان خیلی باحال بود...دبیر تاریخ سال سوم راهنمایی هم همینطور..........از دبیر عربی دبیرستانم هم متنفرمممممممم!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
راستی معلم زبان فارسی و ادبیات اول و دوم دبیرستانمم خیلی دوس دارم...خیلی خیلی ماهن...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
منم همينطور :)‌خانم يزداني :)‌يادش بخير با كمك بچه ها يه گاهنامه به اسم انديشه چاپ ميكرد! من هنوزم چند شمارشو دارم :)
bye
bye
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
یادش بخیر ! معلم کلاس اول دبستانمون منو خیلی دوست داشت . یادمه یک روز اومدن خونمون نشستند به سبزی پاک کردن با مادرم ! واااااااای چه آشی درست کردن :((
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
خدا قرین رحمت کنه مادرتونو :(خیلی سخته...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
ممنونم پاییز بانو ...!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خدا رحمتشون کنه مادرتون رو :(((
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من عاشق معلم شیمی دبیرستان بودم خانوم زارعی و معلم زیست راهنمایی(تو مدارس نمونه راهنمایی زیست و شیمی و ...جدا بود) و از معلم ریاضی دبیرستانم متنفر بودم خودش اینو میدونست و همین لج و لجبازی ما سر کلاس خیلی سوژه بود مثه دختر 18 ساله با من کل کل میکرد
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من عاشق دبیر آزمایشگاه سال دوم بودم و متنفر از دبیر قرآن !!!!البته نیوشا عاشق دبیر قرانه!!!!
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
راستی با اینکه دبیرای ادبیاتمو دوس میدارم...ولی از دبیر ادبیات سال دومم خوشم نمیاد.....یه بار منو از کلاس با لگد انداخت بیرون...فحش هم بهم داد....اصن دیوانه بود!!!!
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من عاشق معلم كلاس اولم و زبانه راهنماييمم / از معلم رياضيم ساله دومم متنفربودم
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
يه مديريم داشتين پارسال و سال قبلش وحشتناك بود همش پاچه ميگرفتو فحش ميداد اخرم اختلاس كرد و الفرار به مالزي ولي گرفتنش!!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
چه ماجرایی داشته مدیر شما!!!!!!!
Shazdehpesar
Shazdehpesar
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
فکر می کنم همه ی معلم ها و اساتید،بسیار خوب باشند...چون بهرحال از هر کدام از آن ها،هرچقدر هم که نسبت به ان ها بی علاقه باشیم،چیزهای زیادی می توانیم یاد بگیریم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
بله(0_o) بر منكرش لعنت :))
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
همه رو دوس داشتم بس که مهربونم...............ایششششششش
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من از جغرافیا و تاریخ معاصر و اجتماعی بدم میاد.....کمترین نمره ی عمرم جغرافی بود......من که هیچوقت نمره کمتر از 19.5 نمیگرفتم....مستمر جغرافیم تو سوم راهنمایی یک بار شد 1 از 10
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
اه.....این من بودما........*گربه ی گریان*
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
هه :) تاريخ!!!! منم اصلن از اين درس خوشم نميومد، منتهي چون از دبيرش حساب ميبرديم، مجبوري هميشه ميخونديم ديگه! درواقع جز درساي سخت برا من محسوب ميشد!! مخصوصا اينكه هرجلسه شفاهي درس ميپرسيد! اينقد بچه ها به اسمايي كه من قروقاطي ميگفتم خنديدن كه چي :))))))))
t.m
t.m
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
از دبیر علمومم ینی دوره ی راهنمایی متنفر بودم:|
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
من خانم بيدگي سال دوم سوم رو خيلي دوست داشتم :)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
آقای خسرو شیری....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
خوب مال چه درسی :))) معمولا این آرشام میاد یه کلمه مینویسه میره :)) نود درصد موارد هم اون کلمه نع ! هستش ! :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
درسته...مبافقم غزاله
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
معلم دبستان بود. میدونین من توییتری شدم. کوتاه مختصر مفید
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
البته دوسش دارم.اما کلن از معلم های عربی متنفرم خخخخ و فیزیک
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
عربی خوبه که...
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
خیلی کم میشد که حس دوس داشتن یا نداشتن بهشون داشته باشم ولی.. معلم فیزیک امسالمون که فوق العاده خشک بود..خوب درس نمیداد+امتحانای فرا زمینی خخ!....مدیر پارسالمون که یه روز ازش انتقاممو میگیرم چون واغعن تهمت میزد مدام...ولی خوبشون معلم علوم پارسالم بود با معلم دینی امسال که فوق العاده مهربون و نورانی بود!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
اي بابا چرا؟؟ معلم ديني سال پيش دانشگاهي ماكه خيلي خشن بود، خدايي منكه ازش ميترسيدم:| هميشه ميگفت بايد با انبر از زبون شما حرف بكشم، خودشم ميگفت شما از من ميترسينا! اونوقت يكم اون اخلاقشو عوض نميكرد :|
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
نه این خیلی مظلوم بود طفلک..مام که اصن با جنبه با جنبه خخ!
s.2
s.2
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
همشون مث همن تبعیذ قائل نشدم هیشوق
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
به این میگن یه دانش آموز نمونه :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
امكان نداره! حتما يه فرقايي دارن!!! مگه ميشه؟؟
s.2
s.2
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
آره که میشه
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
من ازخيلي هاشون بدم ميومد....اما دبير حسابان و عربي خوب بود امسال. ديني سال اول دبيرستانم بهترين بود. و اولين معلمم سال اول دبيرستان هيچ وقت از يادم نميره خيلي خانم خوبي بودن.
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
هرچي فك ميكنم فاميل دبير حسابانم يادم نمياد، زياد ازش راضي نبودم، خوب درس نميداد :(
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
معلم ارایه های ادبی رو خیلی دوست داشتم اخه کاری کرد که نمرات بهتری بگیرم .
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
هه :)))) من هميشه با معلم هاي ادبياتم مشكل داشتم :) من از اون دانش آموزام كه زبان فارسيم 16 بود و زبان اينگليسيم 19 :)))))))))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
نه من مشکل نداشتم برای همین هم از اخر ادبیات خوندم :-)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
منم تو ادبیات یکم مشکل داشتم ولی معلم پارسالمون واقعا دستش درد نکنه کاملا برطرفش کرد:)خدا خیر بده اینجور معلما رو:)
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
استاد اجزای ماشین ... با اینکه به من شیش داد ... ولی خیلی محترمه ... من که باهاش حال کردم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
ایمان 6 ؟؟؟؟ آخه 6 ؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
اوففففففففففففف منكه اصلا از استاد ماشينم خوشم نميومد، البته آزش ها!! تئوري كه آقاي كمالي خيلي هم خوب بودن :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
ایمان خجالت بکش....نچ نچ نچ
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
یادم رفت بگم بعدش شیش رو داد یازده بهم ...
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
شش داد ..یاخودت گرفتی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
از هیچ معلمی نفرت نداشتم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
خوب اونی که دوسش داشتینو بگین :)
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٩
١
٠
منم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٨
٠
٠
معلم عربی وریاضی سوم راهنمایی منو خیلی دوست داشتن منم متقابلا دوستشون داشتم یادم نمیاد از معلمی نفرت داشته باشم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
شونصدتا معلم داشتيم :) از كدومشون بگم؟؟؟ معلم رياضيامو كلا دوست داشتم به غير سال دوم وسوم دبيرستان!! چون بداخلاق بودن:( دبير رياضي اول دبيرستانمو خيلي دوست داشتم :) خانم ميان آبادي :)))))))) دبير فيزيك سال اول روهم خيلي دوست داشتم، خانم خليلي :))))) دبير مطالعاتمون، خانم شاهين فر رو هم خيلي دوست داشتم :))))) آخيييييييييييييييييي دبير هندسمون خانم حقيقي رو هم خيلي دوست داشتم، پارسال وقتي خبر فوتش رو شنيدم خيلي متاثر شدم:( سرطان ريه داشت بنده خدا :( با اينكه دبير جلاد هم زياد داشتيم اما از هيچ كدوم متنفر نيستم :|
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
:( آخییییی...خدا رحمتش کنه :(
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
تو دوران دبیرستان از هیچ معلمیم بدم نمیومد.....همشون جالب و خوب بودن..ولی عاشق معلم شیمیم..به خاطر پشتکارش ..و زیست شناسیم بودم بخاطر جذبه داشتنش بود......معلم زبانمونم خیلی بحال بود همش میگفت خوراکی برتام بیارید تا امتحان نگیرم....هههههههههه...معلم دینیمون همش میگفت ساکت باشید وقتی محل نمیدادیم میگفت لال بشید ایشال...ههههههههههههههههههه.....خدایا یادش بخیر.........حیف..حیف..چه زود گذشت......
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
1-عاشق معلم علوم و ریاضی و اجتماعی راهنمایی بودم....2-تنفر؟؟؟؟اصن به من میاد؟؟؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
معلم های دروس ادبیات فارسی،ریاضی و زبان انگلیسی دوره پیش دانشگاهی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
دوست داشتم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
تا الان از همه معلمام راضی بودم و دوستش داشتم فقط از معلم حرفه مون یکم کمتر از بقیه.............
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
جالبه منم در مورد معلم حرفه م همین نظر رو دارم:|
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٩
١
٠
همه شون و دوست داشتم..مشکلی نداشتم باهاشون..ولی از مشاور سال اول دبیرستان متنفربودم ..نه من که همه..بنده خدا عقده جلب توجه کردن داشت
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
از دبیر ریاضی سال دوم راهنماییم متنفرم اصلا این خانم با خودشم مشکل داشت یادش که میفتم یه جوری میشم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
آخی من انقد ریاضی دوست داشتم
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
مثل مشاور مدرسه ما
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
معلم سال 4 دبستانمو خیلی دوست داشتم خیلی خانم خوبی بود یادمه روزی که میخواست از مدرسمون بره و جاشو بده به کس دیگه ای کلی براش گریه کردیم اونم عجب خانم با شعوری بود همه ی بچه ها رو به نحوی اروزم کرد بعد رفتش
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
اخی...معلم کلاس 2ما وحشتناک بود نگاهش نگات می کرد لال میشدی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
اروم کرد :-) اشتباه تایپی شده بود
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
بهترین معلم ریاضی سوم راهنمایی که واقعا همه دوسشون داشتن و چون سه روز در هفته با اون داشتیم اگه معلم دیگه بود غیر قابل تحمل می شد و معلم عربی هم خیلی خوب بود همش سر کلاسش می خندیدیم گرچه بعضی مواقع با خاک یکسانت می کرد :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
خانوم ایزی؟؟؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
نچ ! انتظاری
faeze
faeze
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
دوست داشتنی ترینشون معلم تاریخمون و بدترینشون معلم شیمی سال اول که هنوزم ازش بدمممم میاد
من
من
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
1.معلم کلاس اولم(جغتایی)،معلم کلاس سومم(ارگی)،معلم کلاس پنجمم(وحیدی)،ریاضی سال اول(خادم الحسینی)،علوم سال اول(قلعه نویی)،علوم سال دوم(کیوانلو)،ریاضی سال دوم(اکرمی)،حرفه سال دوم(فرزانه)،زبان(جاوید) 2.معلم سال دوم،معلم سال چهارم،معلم تاریخ سال اول و................... البته دوتا معلم که مال مدرسه نبود دوسشون میدارم:خانوم توکلی،آقای ابویسانی
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٠
٠
٠
کلا با هیچ معلم عربی سازگاری نداشتم....معلم های عربی(لااقل معلمای من) همچین خشک و خشنن.....بقیه ی معلمها خوب بودن به خصوص زبان و شیمی و فیزیک پیش دانشگاهی