خانه انجمن کلاس کنکور آیا یا نه؟!
٢٧١٩
٢٧
دخترخاصــ

کلاس کنکور آیا یا نه؟!

کلاس کنکور آیا یا نه؟!

سلام بچه ها یه سوال خیلی مهم

من سال دیگه کنکور دارم بعد مشاورا میگن اگه کلاسی جایی نری از بقیه عقب میوفتی و از این حرفا به نظر شما اصلا برم کلاس؟؟ میشه یه کم تجربه هاتون رو بگین؟ بعد کدوم موسسه؟؟؟! اخه هر موسسه ای خودشو از همه بهتر میدونه.. گیج شدم به کل! شما میگین چیکا کنم؟؟

٩٢/٠٤/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/١٥
٣
٠
نه من که اصلا توصیه نمیکنم من فقط آزمون شرکت میکردم اونم چون مدرسمون باهاش قرارداد بسته بود ... به نظر من که نرو فقط ازت پول میگیرن ... من گاج شرکت کردم مثلا پشتیبان هم داشتم اما زیاد راضی نبودم چون فقط کتابای خودشونو تبلیغ میکردن اونا فقط فکر منافع خودشونن ...
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٥
٠
١
منم می رفتم گاج ولی راضی نبودم
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
من نرفتم اگه تجربیات من مهمه.....
bye
bye
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
نه مهم نبود .... مرسی دوست عزیزم :))
bye
bye
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
آیا شما در درس هایتان مشکل دارید؟! آیا شما وقت نمیکنید درس بخوانید ؟! آیا شما با ناخن گیر مشکل دارید ؟! آیا شما سوال های متداول در ذهنتان به وجود آمده ؟! دیگر نگران نباشید ! شما با خرید و دریافت یک پکیج کامل "لارجربای" تمام این مشکلات را بر طرف نمایید و به آرزوهایتان برسید ! ضمنا افرادی که عضو سایت جیم هستند از تخفیف ویزه ای برخوردار خواهند شد... با تشکر مدیریت.
ارام
ارام
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
ما که نرفتیم
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
کانون فرهنگی آموزش نسبت به بقیه بهتر است به نظرم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
کلاس برو...خیلی خوبه..منم داداشم نمثل توست...هم کانون میره کلاس تست هم گاج..ازمونم سنجش و کانون برداشته......حتما برو
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
چه خبره... این شکلی که گیج میشه بدتر. باید فقط یک برنامه داشته باشی و با همون پیش بری اگه نه راهو گم میکنی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
مدرسمون که مشاوره گذاشته بود،مشاوره گفت کلاس و تست رو با برنامه ی مدرستون انتخاب کنید...و خارج از اون جایی نرید...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
نه مشاوره رفتم نه کنکور .الان آخرای کارشناسیمه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
من تجربه ندارم...تشکر
sarv
sarv
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
سلام . ببینید استفاده از کلاس برای بعضی درس های تخصصی مثل دیفرانسیل و یا زیست به نظر من لازمه . اما برای درس های دیگه من خودم نرفتم . البته این تنها بستگی به شرایط درسیه خودتون داره . من به شما پیشنهاد میکنم در تابستون به کلاس هایی که فکر میکنید در اون درسها بیشتر مشکل دارید برید و در سال تحصیلی اگر دیدید بدردتون میخوره کلاس رو ادامه بدید . سعی کنید برای بیشتر از 4درس کلاس بر ندارید ، چون مهمترین عامل موفقیت در کنکور خوندن درسها توسط خودتون هستش. اگر مدرسه خودتون کلاس گذاشته حتما همونجا برید . چون یکی از مهترین عوامل موفقیت ایجاد حس رقابت بین دوستان هستش . به نظر من آزمون خیلی مهمه . من آزمون های کانون رو پیشنها میکنم چون هم تستاش نرماله و هم برنامه ریزیه درسیه فوق العاده ای داره . در ضمن سعی کنید تابستون بیشتر درس های پایه رو تموم کنید تا در سال تحصیلی با خیال راحت بتونید درس های پیش رو بخونید و فقط مرور پایه داشته باشید . موفق باشید .
firuze
firuze
٩٢/٠٤/١٥
١
٠
بستگی به مدرسه ات داره اگه مدرسه ات معلمایی هستن که نکاتو میگن و خوب درس میدن اصلا و ابدا سمت کلاس نرو ولی اگه مثه من مدرسه تون معلماش زیاد خوب درس نمیدن به نفعته بری من معلم شیمی مون خیلی عالی بود معلم نمونه کشور بود به لطف لون و کتابای مبتکران شیمی ام فوقالعاده پیشرفت کرد اما ریاضی و فیزیک و عربی رفتم کلاس///ریاضی آقای شاکریان 20/فیزیک ینی گول طالقانی رو نخور خوب درس میده اما خیلی بیخیاله //عوضش آقای قاضی خیلی عالیه//عربی هم دکتر حسن نژاد عالی بود من فضیلت تو سجاد میرفتم خوب بود زیستم کلاس نرفتم چون خودم میخوندمو جزوه بقیه رو داشتم///
باران
باران
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
من فقط کلاس ریاضی رو رفتم که مدرسه گذاشت. بعدشم ازمون های سازمان سنجشو شرکت کردم که یکی دو ازمون اخرش تقریبا با اختلاف کمی همون رتبه کنکور درمیاد.
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
اگه یکم اطلاعات راجب خودت میدادی بهتر میشد کمکت کرد.من سمپادی بودم ولی هیچکدوم از معلمامون از معلمای به نام مشهد نبودن. ینی با قاضی و بصیری و معین زاده و شکفتهو... نداشتیم. هیچ کلاسی نرفتم بجز 2 جلسه جمعبندی بصیری اواسط خرداد تو فضیلت.که وقتی رفتم سرکلاسش از اینکه خودمو درگیر این کلاسا نکردم خیلی خوشحال شدم چون خیلی چیزای اضافی میگفت. البته نکته هاش خوب بود ولی شاید 2 تا سوال کنکور از حرفای اون بود. آزمونای کانون بخصوص آخریاش خیلی خوب بود. 3تا جمعبندی سنجشم رفتم البته اشکال زیاد داش ولی جامعه آماریش بقیه بدیاشو میپوشونه. در کل کلاس رفتنو پیشنهاد نمیکنم مگر اینکه توی یک درس صفر صفر باشی. که اینم خیلی احتمالش کمه.دوستام که کلاس معین زاده و بصیری و قاضی میرفتن تو آزمونای آزمایشی(هم سنجش هم کانون) وضعشون از من بهتر نبود...
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
من کلاس کنکور رفتم و سه تاکنکور ازمایشی شرکت کردم..کلاس کنکورم خیلی خوب بود...مربوط به فرزندان فرهنگیان بود راضی بدوم..داداششم رفت کلاس کنکور اونم راضی بود..مدرسان شریف بود اسمش فکر کنم
sahar
sahar
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
نع....من امسال کنکور داشتم...فقط پول وقتتو تلف میکنی...من 4تا کلاس میرفتم و تنها کلاسی که به دردم خورد ادبیات بود
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/١٥
٠
٣
برو نرو برو نرو برو نرو.........
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
نميدونم اگرم بدرد نخوره همون كه با برنامه خاص پيش ميري خودش كلي جلو ميندازد. فقط اگه ميري يه جاي ثابت برو وگر نه بد ضربه ميخوري
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
من کلاس ریاضی وفیزیک رفتم ولی ریاضی که اصلا به دردم نخورد ولی فیزیک خوب بود فقط درسایی روکه مشکل دارین باید بر ین مشاوره هم زیادنرفتم ولی کنکوراموزشی خیلی کمک میکنه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٥
٠
٢
نروووووووووووووووووو! اگه بري ، تو هم مثل من دووم نميارييييي، نرووووووووووووووو :)) شوخي كردم! من اطلاعي ندارم! خودم كلاس كه نرفتم هيچ، درسم اصلا نخوندم!! براي آزمون ارشد كه اصلا 3تا از منابع امتحاني رو پاس نكرده بودم! اتفاقا اون 3تا درسو بهتر زده بودم، الكي الكي هم قبول شدم :|
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٦
٠
١
من که کنکوری نیستم اینجا چکار میکنم؟؟؟؟؟؟؟/
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٤/١٨
٠
٤
آیا کار درستی است که ذهن دانش آموزان راهنمایی را با حرف زدن از کنکور این گونه مغشوش و نگران کنید؟؟واقعا آیا؟؟
Mona
Mona
٩٥/٠٤/١٩
٠
٠
من تیرماه کنکور دارم نهایمیو افتضاح خراب کردم و الان تنها امیدم کنکور هستش هیچ کلاسی رو بر نداشتم چون میدونم به قول تمام مشاورا 90درصد کنکور بستگی به خود شخص داره دوتا داداشم هم کلاس کنکور نرفتن داداش اولم الان دکترا فیزیک اتمی داره و داداش دومم مهندس متالورژی فوق لیسانسشو گرفت و هردو توی کنکور با وجود تمام شرایط بد خانواده تو اون زمان رتبه هایی که انتظار داشتن رو اووردن و خدارو شکر بابتش منم رشتم انسانیه و بیشتر درسا خوندنی چرا وقتی خودت میتونی بخوای ریسک کنی؟پس کلاس کنکورایی که وقته طلاتو ممکنه بگیرن رو بزار کنار به خودت بیا شروع کن
ahmadsharifi
ahmadsharifi
٩٥/٠٩/٠٢
٠
٠
سلام شما می تونید از مشاوره و کلاس‌های کنکور تو کافه تدریس اضافه کنید. آخر این هفته هم یه همایش رایگان دارن که می‌تونید شرکت کنید. اطلاعات بیشتر تو سایت‌شون هست: https://goo.gl/IOPbwB