خانه انجمن تابحال تصادف کرده اید؟
٩٩٩
١٢٧
نگارا

تابحال تصادف کرده اید؟

تابحال تصادف کرده اید؟

تا حالا به عنوان راننده چند بار تصادف كردين؟
بدترينش چي بوده؟
با چه ماشيني؟
 راست و كامل بگين...

٩٢/٠٤/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اصلا رانندگی نمی کنم.فقط یکبار یک پراید از عقب با خودرو دوستم که پژو 405 بود تصادف کرد و عقب خودرو دوستم خرد شد.اما خوشبختانه هیچ کس آسیب ندید
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من هنوز.............گواهی نامه نگرفتم.......ولی میگیرم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
شما که سنتون بالایه دیگه برین بگیرین دیر میشه ها
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
خانوما در هر صورت 18 سالشونه:))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
مرسی فیروزه..جواد خودت پیری..من هنوز 20د سالمه......گفته باشم.......وقتی از خودم ماشین ندارم حسش نیست خوب......
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اون که بله من که دوست دارم پیر باشم ولی جوونم دیگه هیچ کاریشم نمیشه کرد
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
تازه ببخشید فضولی می کنم ها شما تو پرو فایلتون نوشتین 25سال حالا دیگه نمدونم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نوشته باشم...بین 20تا 30 سال همون 20سال تلقی میشه............ولی برای پسرا 10سال بیشتر
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
داری پیر میشی برو گواهینامه بگیر...............تجربه نشون داده دخترا 2سال طول میکشه گواهینامه بگیرن
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ام نص چرا انقدر عسکت دوره؟؟..بعدم میزنم نابودشی ها....خودت داری پیر میشی....من هنوز اول چلچلیمه..........بعدشم دفعه اول قبولم
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من که گواهی نامه ندارم///ولی یه بار سوار اتوبوس بودم//اتوبوس تصادف کرد همه مسافرارو وسط بزرگراه پیاده کردن بدبختی بود//
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من خودم با دوچرخه یه تصادف بد کردم خودم پرت شدم یه طرف ولی خوشبختانه هیچیم نشد ولی دوچرخم داغون شد ولی با ماشین تصادف نکردم چون من احتیاط زیادی می کنم آررررررررررررررررررررررررررررررره
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
احتياط؟پسريو با احتياط؟!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من وقتی با ماشین رانندگی میکنم همه جیغ میکشن..................پرایدم و فروختم بجاش موتور خریدم..........با این وضع داغون راهنمایی رانندگی ماشین حال نمیده
psk
psk
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من آره 2 با دفه اول آينه به آنه زدم مقصر اون بنده خدا بود آينه ام داغون شد دفه دوم تصادف نكردم من پيچيدم جوب آب نپيچيد افتادم تو جوب هر 2دفه هم با پرشيا بودم
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نتیجه: پرشیا نفرین شده است:)))
psk
psk
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
راستي 1 بارم سوار موتور بودم زديم به 1 405گلگير جلوش له شد من ركاب موتور بودم فقط بينيم خون آمد
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نه خسته....راستی از تو گل ها بیا بیرون فصل زنبوراس
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من با اینکه گواهینامه ندارم ولی بعضی وقتا ماشین مامانم رو بر میدارم و میرم بیرون...تصادف هم زیاد نکردم...بدترینش این بود که داشتم با ماشین میرفتم یهو یه پسر بچه پرید تو خیابون...منم مجبور شدم برم تو جوب تا به اون بچه نزنم...
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
جدی جدی میشینی پشت فرون ؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
آره...بعدم که تصادف میکنم ماشین رو میزارم تو خیابون بر میگردم خونه....ولی تا الآن 3 بار بیشتر تصادف نکردم...
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
برم رو مخ ددی:))
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نكن اين كارو بي گواهينامه؟!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من ازدوم راهنمایی سوار موتور میشدم...یه حالی میداد
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
شجاعتت منو گرفت....حتما تو از اون دسته دخترایی که دنبال سوسک میکنن تا نکشنش ولش نمیکنن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
با دوچرخه هم زیاد تصادف کردم...بدترینش هم تو 5 سالگیم بود که تازه دوچرخه یاد گرفته بودم...داشتم بازی میکردم که یهو دیدم نمیتونم دوچرخه ام رو کنترل کنم و رفتم تو باغچه ی پر از گل های محمدی...قشنگ یادمه تا 2 هفته نمیتونستم بخوابم...تمام بدنم از تیغ گل ها زخم شده بود...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
خبه نرفتی تو کاکتوس
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
منم روم نمیشه بگم هنوز گواهی نامه ام رو نگرفتم ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
آقا من رارنده نشدم هنوز ! فقط یبار با دوچرخه زدم به ماشین ! خخخ داشت از خونه میومد بیرون ! ک اونم کاریم نشد !
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
مطمئنین کاریتون نشده ... صاحب ماشین نسبت به شما لطف نداشت ؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
کلا همینجوری هستی دیگه...........حواسپرت
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
به کسی نگین ها ... من تا به حال پشت فرمون هم نشستم حتی ... چقدر من بی استعداد هستم ... من به درد هیچ کاری نمیخورم ... من میرم جهنم ... میدونم خودم ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
به کسی نگین ها ... من تا به حال پشت فرمون هم نشستم حتی ... چقدر من بی استعداد هستم ... من به درد هیچ کاری نمیخورم ... من میرم جهنم ... میدونم خودم ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
خخخخ تو میری بهشت ایمان ... به خودت ایمان داشته باش ... جدی بلد نیستی؟
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
آره جدی گفتم ... من نه ماشین رو یاد دارم نه موتور ... فقط با دوچرخه و اتوبوس میرم اینور اونور ... تازه بعضی موقع ها سوار دربست هم میشم از اون سمند زردها با کلاسا ... چقدر من با کلاسم ... چقدر من لارجم ... من میرم بهشت
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
آفرین :) تو واقعا میری بهشت ... ولی رانندگی خیلی خوبه برو گواهینامتو بگیر ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
هیییییییی ... یاد ندارم خب ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
خب میری کلاس بهت یاد میدن دیگه ... خیلی آسونه فقط باید دقت داشته باشی :)
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
واااا برو خب !!چه جالب كه اينجا كليا هنو ندارن گواهينامه!!اسن حتي ماشينم نداشته باشي يا رااننده داشته باشي بازم لازمه كار فوري پيش بياد..بايد ياد بگيري..
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
دقت نمیخواد............من رانندگی رو خودم یاد گرفتم..............یادمه اواین هفته ای که موتور گرفتم موقع جا زدن دنده یک همش تک چرخ میزدم:))بعد یاد گرفتم چطور کلاج و دنده رو بگیرم
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
رانندگی بلد نیستم
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
خب چرا يه وقتي يه جايي يه كاره مهمي لازم ميشه خب..
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
3 بار رد شده ام در آزمون و کمی هم ترس دارم به خاطر اتفاقات ناگواری که در اطراف من به خاطر تصادف رخ داده
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
از اول ميگم. با دوچرخه بودم از كنار يه پرايد رد شرم درو باز كرد خوردم بهش شيشه شكست. منم يه چند دقيقه اي تو حال خودم نبودم.يه بار با ماشين پيچيدم يه ماشين ديگه اومد جلوم ميخواستم نزنم بهش گلگير عقب گرفت به ستون برق خش شد. ديگه به جايي نزدم. هنوزم گواهينامه ندادن بهم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
برررررررررررررررررررررررو..........
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
فقط خش دار شد؟!!:)
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اره ولي هنوز رنگش نكرديم:)))))
dashsajad1@gmail.com
dashsajad1@gmail.com
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
بله دگه بدون گواهی نامه این جوری رانندگی میکنی وای به حال گواهی نامه گرفتنت!!!!!!!!!!!ثبت نام کردی؟
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
یک بار بیشتر تصادف نکردم....اونم قضیه ش خیلی خنده داره..
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
بتعريف...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نه ولی فقط یه بار قبل از اینکه گواهینامه بگیرم بابام ماشینو بهم داد که تو پارکینگ خونه پارکش کنم منم اصلا حواسم به یک طرف ماشین نبود خخخخ به خیالم دارم قشنگ از در ورودی رد میشم اما یه دفعه بووووووووووم گوشه ماشین فاتحش خونده شد :(((
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
وواااي خيلي بده پاركينگا!!منم آينه رو چند بار بش حال دادم..
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من اينه ماشين قبلي رو دوبار شكستم ديگه بابام درستش نميكرد:))))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اتفاقا پارک ماشین مامانم تو حیاط خونه با منه...چیکار کنیم دیگه...کلا خانوما تو پاک کردن ماشین استعداد ندارن
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
منم یه بار نزدیک بود تصادف کنم بزنم به ماشین شوهرخالم ولی خدارو شکر نزدم با ماشین 405 بابام ولی کلا خیلی راننده ی خوبیم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اگه پگاه خانوم رانندگی یاد داشته باشه پس منم میتونم حتما ... خخخخخ ... کاری نداره که ...
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
جالا من با استعدادم شما چی؟؟؟
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من که اصلا یه پا رابرت کُخ هستم ...
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ماشاالله
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
شکسته نفسی می فرمایید..../
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من خیلی زود نشستم پشت فرمون؟؟؟؟؟از 1 ساله پیش رانندگی میکنم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ایولا بر پگاه
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ممنون
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اووووف...شما پایه یکو بگیر حتما
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من رانندگی نمیکنم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
آقا من که گواهینامه ندارم......:(((((((((
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
تا حالا که خودم رانندگی کردم نه اما یه بار با خواهر و دامادمون که بودم سر یه چهارراه تصادف خیلی شدیدی کردیم و تا مدت ها از ماشین می ترسیدم....ماشین مقابل خورد به جلو سمت راست ماشین ما و ماشین ما دو یا سه دور چرخید و خورد به تیر چراغ برق....خیلی وحشتناک بود...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
واااي ديگه بغل دامادتون نشين پس..:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اوف چه تصادف باحالی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
میخوای خسارت بدی؟ بچه ها بیمه ثالث با تخفیف ویژه جیمی ها ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
فقط منتظر یه فرصت میگرده تا بیمه تبلیغ کنه ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
از کدوم بیمه؟؟؟
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من دارم شخص ثالث
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
کلن هر بیمه ای خواستین بیایین پیش خودم .نگران خسارت و بقیه چیزا نباشین.بیمه ثالث عمر .و...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ببخشین بیمه موتور چنده
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اها راستی وقتی جنین نمیدونم چند ماهه هم بودم تصادف کردیم قل دیگم مرد!!!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
متاسفم ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
آخی...
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
بگردم...
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من قلموو میخواممممممم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
قل کمتر زندگی بهتر ...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
واااي چه بد چه شانس آوردي خودت..:)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
اخی....
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من که گواهینامه ندارم ولی میخوام برم ثبت نام کنم یه بار روزپدربود همون داشتیم میرفتیم خونه پدربزرگم که با یه موتور تصادف کردیم زیاد کاریش نشدفقط پاش شکست
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
خوبه کاریش نشد..............باید میمرد تا کاریش میشد
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ولی یه بار با بابام با ماشین تصادف کردیم فاجعه امیز یه دختره بود تو ماشینی که بهش زدیم ترسیده بود رفتم دلداریش دادم خوشبختانه هیشکی هیچیش نشد
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
مثه كه خودم تصادفم فجيعتر بوده از هم!!من با يه كاميون آينه به آينه شدم!!اينه به لاستيك يعني!!:))اومدم ميانبر بزنم ا تو قدس برم نسترنو بعدم خيام از تو نسترن مستقيم رفتم يه كاميونه هم داشت مي پيچيد هيچي ديگه چندتا ماشينا از كاميونه سبقت گرفتن منم اومدم بگيرم كاميونه گرفت رومو...از راست البته ميخواستم بگيرم!!حالا فك كنين من تو اون خيام شلوغ... با يه كاميون..
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
:|
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من با مشین کهتصادف نکردم....اما یه بار با دوچرخه داشتم با سرعت میرفتم یه ماشین درو باز کرد منم با سر رفتم زمین
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
دو بار تصادف کردم..................یه بار زدم به یه پراید مشکی و یه بارم زدم به ماتیز طلایی که توی هر دو تاش مقصر اونا بودن........
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
در حال عبور خیابان ارمان بودم...............با سرعت حدود 85تا...یک پراید مشکی از من سبقت گرفت و ناگهان زد رو ی ترمز و به سمت راست منحرف شد...................رفتم زدم بهش(با موتور)از دم گلگیر عقبش تا اینه شاگردش داغون شد.......... از شدت ضربه با موتور به سمت جدول پرت شدم و به جدول خوردم..موتور کله کرد و با سر رفتم تو زمین....اگر کلاه کاسکت سرم نبود ضربه مغزی میشدم
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
وااااي!!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من تو كاراي خدا موندم تو چرا زنده اي الان. كم كم بايد دوبار فوت ميكردي
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
تصادف دوم (ماتیز طلایی)....ساعت 8 صبح به خاطر کنسل شدن یکی از کلاسهام داشتم بر میگشتم خانه .............سرعتم حدود 110تا بود....................ناگهان یک ماتیز طلایی از خیابان فرعی اومد بیرون و با دیدن من سریع ترمر کرد و نصف مسیر رو بست..................منم توی حال خودم بودم........زدم روی ترمز ..چند متری با صدای گوش خراش ترمز طی شد و ناگهان کنترل موتور از دستم در رفت.............عقب موتور به سمت راست چرخید .......اگزوز موتورم به سپر ماتیزه گرفت............دیگه چیزی یادم نمیاد.........فقط وقتی یکم حالم جا اومد دیدم ماتیزه در رفته موتورم 20متر جلوتر افتاده...............پای راستم داغون شد طوری که تا وقت میلنگیدم...یه چند ساعتی هم گیج بودم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
این یکی که میخوام بگم شبیه تصادف هستش و بیشتر به درگیری شباهت داره..................شب ساعت 9بود از بلوار رضوی داشتم میرفتم..............یه پراید 132سفید برای ایجاد مزاحمت برای دو دختری که کنار خیابان بودن روی من گرفت و نزدیک بود بهش بزنم..........بوق و گرفتم و از کنارش رد شدم.............یه خورده که رفتم جلوتر اومد از کنارم رد شد و یه نگاه بدی بهم کرد.................منم نامردی نکردم و گاز و گرفتم رفتم جلوش.......کم کم سرعتم و کم کردم..................اومد از راستم بره گرفتم سمت راست نذاشتم بره.............اومد از چپ بره دوباره نذاشتم................این قصه چند باری تکرار شد...............نزدیک میدان سلمان بود که طرف قاطی کرد و اومد کوبید بهم.........سریع گاز و گرفتم و بهش راه دادم.اومد کنارم بهش گفتم مردی بکش کنار............طرف یه دفه گرفت سمت من،سریع ترمز گرفتم ولی بازم دسته موتورم بهش خورد نزدیک بود بخورم زمین........دور میدان سلمان رسیدیم...............ترافیک بود........رفتم کنارش بهش گفتم بیا پایین ..طرف نیومد با لگد زدم اینش و شکوندم.............جلوش باز شد...........رفت دور میدون منم سریع رفتم پشتش با لگد زدم چراغ عقبشم شکوندم و فرار کردم...........خیلی اون شب حال داد
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
گشت ارشاد!!:))
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ایول
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
افرين تو كار درستو كردي
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
چن وقت پیش یه تصادف خرکی دیدم.....................تو کالاهدوز یه موتوریه زده بود به پرایده................حدود یک متر پراید رو با خودش کشیده بود.....فک کنین طرف با چند تا زده بود به پرایده......از شدت ضربه چرخ و دو تا از شیشه های پرایده شکسته بود.............گلگیر رو در عقبشم مثل کاغذ شده بود
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
پسر داییم با رفیقش تو بلوار سرافرازان با پیکان وانت حرکات نمایشی میزدن............وسط بلوار کنترلشون و از دست میدن میرن تو ایستگاه اتوبوس..............شانس میارن کسی تو ایستگاه نبوده
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نچ..ماشینم کوجا بود..ما با خط 11 طی مسیر می کنیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
با خط 11 هم تصادف نکردین
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
منم هميني كه پرزيدنت ميگه :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
یه تصادف دیدم به پراید امیدوار شدم...سر چهرراه خاقانی یه پراید البالویی زده بود به یه جن2 .......شاید باور نکنین پراید بعد از برخورد با جن2 رفته بود تو درخت و فقط جلوی ماشینیش حدود یه وجب جم شده بود.................بعد جن2 بیچاره از فرمون به جلوشو باید از وسط خیابون جم میکردی...................موتورش یه ور افتاده بود.............گلگیرش یه طرف،سپر تیکه تیکه شدش یه طرف..................کلا پودر شده بود
faride
faride
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
کی؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
6-7ماه پیش
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
يعني اون قدر زدي درو ديوار كه حسابش از دستت در رفته
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
آره...یبار داشتم از خیابون رد میشدم یه موتوره زد بهم!من دستم زخم شد و قرمز شد!واستاده بودم موتوریه خورد زمین!
faride
faride
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
ماشالا:)
bye
bye
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
آخ آخ...
faride
faride
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من یه بار زدم به عقب یه تاکسی ولی خسارت زیادی ندیدم در حد شکستن چراغ جلو خداروشکر:)
faride
faride
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
من همین یه بار بود به جونه خودم:))
روبرت آرزومانیان
روبرت آرزومانیان
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نه.هیچ وقت
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
یعنی یه طرف ماشین رف؟!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
این مال نگارا بود
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
نه خدارو شکر تصادفی نداشتم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
به عنوان راننده نه! ولي يه بار باداداشم جلو دانشگاه تصادف كرديم كه خيلي ضايع بود!!! من كلاسم تموم شده بود، زنگ زدم خونه بيان دنبالم، بعد انگار مامانم داداشمو به زور از پاي نت بلند كرده بود بياد دنبالم، اونم برا اينكه براي خودش وقت بخره ، با همون لباساي خونه(بيرژامه واينا) اومد دنبالم. بي دردسر رفتيم سمت خونه كه من يادم اومد جزوم رو روي ميز جا گذاشتم، اين بود كه برگشتيم! موقع پارك كردن ، يا بابايي بدون راهنما زدن كشيد وسط خيابون ، نتيجه شم غرشدن پرايد صفر كيلومترمون بود! حالا شما فك كن همه بچه هاي كلاسمون اونجا بودن، داداش منم با لباس خونه:|
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
هههههههههه
dashsajad1@gmail.com
dashsajad1@gmail.com
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
تصادف من به قول خیلی ها شبیه صحنه های فیلم جت لی هستش!!!!!!نا سرعت 60 کیلو متر داشتم یه پیچ رو میپیچیدم نگو 160تا بود ، امان از دست ماشین کم صدا!!!!!!!!!!!!! سر ماشین خورد نوک یک تاکسی لاستیک ها توی هم گیر کرد ABSماشین مام زیر پا خالی کرد!!!!!ماشین ما 180درجه چرخید .....شانس بد پشت ماشین خورد به یک متوری آروم خورد بعد ماشین ما منحرف شد رفت توی جوب وایساد متوری هم بع از طی ده متر و دیدین ماشین ما خودشو زد زمین که بره دیه بگیره !!!! نتیجه شما مثل من تند نرین!!!!!!!!1
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
حالا تو هم كه گواهينامه داري چه گلي زدي به سر خانواده
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
منم یه با رجای ترمز و گاز ماشین و اشتباه کردم..و موقع دنده عقب میخواستم ترمز کنم که...........باشدت خورد به درخت :))..خیلی باحال بود...صندوق رفت داخل کامل ...اگه درخت نبود می رفتم وسط پذیرایی هونه مردم...البته قبلش ترمز گرفتم از شدتش کاسته شد..وگرنه ..وای.خخخخخخخخخخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
خخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
امروز داشتم میرفتم خونه یه دفعه یه خانمی پشت پراید بود داشت تو کوچه دور میزد با سرعت رفت روی تپه ی شن و ماسه....عکس العمل من O-o...مغازه دار:|...خانوم راننده زاده :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٤/١٠
٠
٠
ایشالا وقتی به سن قانونی رسیدم و رانندگی یاد گرفتم و تصادفم کردم، میام بهتون میگم
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/١١
٠
٠
.................