خانه انجمن شب شعر انتظار
٢٧٢٢
١٢٤٣
admin

شب شعر انتظار

شب شعر انتظار

امشب عید است؛ یک شب خوب بعد از روزهای شیرین گذشته...

امشب دل همه‌مان برای یک نفر می تپد، امشب جمع شده‌ایم تا برای آن یک نفر، برای آن تنها ذخیره خدا روی زمین شعر بخوانیم ... شعرهایی در فراغ یار ...

- هر کسی بعد از اینکه شعرش را نوشت بی زحمت به شعرهای بقیه بچه بین 1 تا 5 امتیاز بدهد.

- لازم نیست شعرها از خودتان باشد؛ راحت باشید!

- سعی کنید شعرهای طولانی نگذارید.

هر نفر هر تعداد شعر که خواست می تواند بنویسد. برای این که عیش امشب تکمیل شود، این پنج تا مولودی زیبا را برایتان گذاشتیم؛ برای دانلود روی لینک ها کلیک کنید.

کسی که مثل تو داره بیاره، بیاره

ای تو روح و روانم، یادت آرام جانم

در فراغ مولا، کلیپ میکس شده (بسیار زیبا)

العجل بقیه الله ... 

دوباره بساط طرب شد مهیا (محمود کریمی)

٩٢/٠٤/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
ما معتقدیم که عشق سرخواهد زد بر پشت ستم کسی تبر خواهد زد سوگند به هرچهارده آیه نور سوگند به زخم های سرشار غرور آخر شب سرد ما سحر می گردد مهدی به میان شیعه بر میگردد
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
2/5
ali007
ali007
٩٢/٠٦/٠١
٠
١
5
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
صدای گرم معلم:چرا نمی آیی؟/بیا که جمله بسازیم با نمی آیی/و گچ به روی تن تخته ریخت گچ گردش را/نوشت:جمعه-افق-آشنا-نمی آیی/و بعد..مکث..کمی بغض..باز با خود گفت:/بگو به من که می آیی و یا نمی آیی؟/و گچ دوباره به حرف آمد و دوباره نوشت:/<چقدر مانده مگر تا.....>چرا نمی آیی؟/دوباره بازی و مثل همیشه من گرگم!!/هزار را که شمردم بیا!نمی آیی؟/تکاند دست و دلش را کنار پنجره رفت/و گفت:مرد غزلواره ها نمی آیی؟/دوباره تخته سیاه است و جمله های سپید/چقدر جمله بسازیم با نمی آیی؟/ (عماد مهدوی راد)
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ادمین شعرای من از این کمتر نیستا!بذارم؟؟
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مشکلی نیست؛ راحت باشید
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بسیار زیبا
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
5
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
١
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
همیشه از آمدن" نون " بر سر کلمات میترسیدم! نداشتن تو ....... نبودن تو ........... نماندن تو .......... کاش اینبار حداقل دل واژه برایم میسوخت ٫ و خبری می داد ٫ از آمدن تو ...... بسيار زيبا مرسي :)
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
حوصله نداشتم بخونم...خخخخخخخخخخ
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٠٥
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
عيد است ولی بدون او غم داريم عاشق شده ايم و عشق را کم داريم ای کاش که اين عيد ظهورش برسد اين گونه هزار عيد با هم داريم
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
باران
باران
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
3
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
3
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
خبر آمد ، خبری در راه است سرخوش آن دل که از آن آگاه است شاید این جمعه بیاید ، شاید پرده از چهره گشاید ، شاید
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو هر زمان که بیایی بهار خواهد بود…. مجال شادی بی اختیار خواهد بود…. خوش آن زمان که برآید به یک کرشمه دو کار…… یکی ظهور امامو یکی شروع بهار
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
دعا میکنم غرق باران شوید چو بوی خوش یاس و ریحان شوید چو یاران مهدی شمارش کنند دعا میکنم جزو یاران شوید .
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
باران
باران
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
F-jafari
F-jafari
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
مهدی نظری به ما عنیت کن/ما را به صراط خود هدایت کن/مهدی! اگر از منتظرانت بودیم/چون دیده ی نرگس نگرانت بودیم/ با این همه روسیاهی و سنگ دلی/ایکاش که از همسفرانت بودیم...
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گفتم شبی به مهدی، اذن نگاه خواهم! گفتا که من هم از تو، ترک گناه خواهم! گفتم که ای امامم، از ما چرا نهانی؟! گفتا به چشم محرم همواره آشکارم
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
زیباست
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیا ای یوسف زهرا گره بگشا ز کار ما / که از وصلت رسد جانا به پایان انتظار ما بیا تا یوسف کنعان شود همچون زلیخایت / فدای روی زیبایت که برد از دل قرار ما
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر راه بجز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد ما منتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد( سید مجتبی شجاع )
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
بر مهدی و آن هاله ی نورش صلوات بر خال لب و جام ظهورش صلوات بی پرده همه انس و ملک میگویند بر سال و مه و وقت ظهورش صلوات
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سپاس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اللهم صل الي محمد وآل محمد
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقا نگاهت جای آهوهاست میدانم/دستان پاکت مثل من تنهاست میدانم/آقا دلت در هیچ ظرفی جا نمیگیرد/جای دل تو وسعت دریاست میدانم/برگشتنت در قلبهای مرده مردم/همرنگ طوفانی ترین دریاست میدانم/آقا اگر تو برنمیگردی دلیل آن/در چشم های پر گناه ماست میدانم/جای سر انگشتان پر نورت در این ظلمت/مانند رد باد بر شن هاست میدانم/در باور کوتاه این مردم نمی گنجی/وقتی بیایی اول دعواست میدانم/ای کاش برگردی که بعد از این همه دوری/یکباره حس بودنت زیباست میدانم/کی باز میگردی؟برایم بودن با تو/زیباترین آرامش دنیاست میدانم/تو باز میگردی اگر امروز نه!فردا/از آتشی که در دلم بر پاست میدانم/ (سپیده شمس)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
مـژده‌ی آمـدنت قیمـت جـان می‌ارزد / تاری از موی تو آقـا به جهـان می‌ارزد
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام و با سپاس فراوان از http://einlam.ir/
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هزاران جمعه گذشت و تو نیامدی جمعه‌ای دیگر گذشت و تو باز هم نیامدی هزاران بغض شکسته شد نیامدی هزاران چشم اشک ریزان شدی نیامدی این جمعه بیا تا دل‌ها نورانی شود این جمعه بیا تا اشک شادی جاری شود .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
3
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو با طلیعه ی سبز جوانه می آیی/تو وقت سر زدن رازیانه می آیی/تو با طلوع دل انگیز یک پگاه بهار/به اعتقاد دلم بی بهانه می آیی/به رهگذار تو چاووش می کند باران/مگر ز قبله ی اشک و ترانه می آیی/تو با شکوه سواران قصه ها اما/بدون خواب و خیال و فسانه می آیی/شکوفه ها همه در خواب دیده اند تو را/که از کران افق فاتحانه می آیی/تو پر فروغ تر از روشنای صد خورشید/به رغم ظلمت سرد زمانه می آیی/در انتظار تو خون شد دل قبیله ی ما/مگر نه آنکه تو با این نشانه می آیی/سحر تمامی گلدسته ها تو را خواندند/امیر قافله ی ما چرا نمی آیی/ (علی شمس)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من یه شعر دارم, فک نکنم خوب گفته باشم ولی مال خودمه, بذارمش؟
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بذارمش؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
طلوع فردا جشن میلاد توست تو بیا مهدی که دلم دل تنگ دیدار توست
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
ظهور امام زمان پایانی است بر غربت خدا...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
1
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بوی یار مهربان آید همی نور حق از آسمان آید همی بر سریر کاخ هستی عاقبت پادشاه انس و جان آید همی هر دم از دلهای زار بیکسان ناله های الامان آید همی جمله عالم این ندا از دل کشد ماه تابان جهان آید همی عاشقان روی ماهش را بگو مهدی صاحب زمان آید همی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دل آسمان هم مثل دل من ابری است تو بیا مهدی که چشمانم بارانیست
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این آخرین ستاره بخت است در زمین / آقاى سبزپوش بهارى بیا ببین/ مرهم نمانده است و مداوا نمی‏شود / احساسهاى زخمى و دلهاى آهنین
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مرا از جمعه ها آغاز کن از شنبه بیزارم/که از حس غریب و مبهم آدینه سرشارم/من از تعطیل چشمان شما-نه-بر نمیگردم/خدا هم خواسته..پس من کیم تا دست بردارم/و اعجاز شما در جمکران معراج شعری شد/که بعد قله اش هرگز نخواهد شد پدیدارم/غروب و انتظار و پنجره شد مال من آقا/کمی تعجیل کن..آشفته در این جمعه بازارم/به شوقت چشمهای خسته را تا عشق می آرم/از اینجا میرسی؟باشد.....بگو تا چند بشمارم؟/گلاب و عطر خاک و ضجه ضجه آیه ی قرآن/و نرگس در مسیر خالی پروانه می کارم/برایم هفته از دیدار تو آغاز میگردد/مرا از جمعه ها آغاز کن از شنبه بیزارم/ (شیدا شیرزاد)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جز تو که دنیام و بغل کردی ،حال من و هیچ کی نمیپرسه..................من با تو از هیچی نمیترسم ،هر جا تو باشی من دلم قرصه........اندازه دریا عتش دارم،این سینه اقیانوسه اشوبه........امشب بذار از اشک خالی شم ،من عاشقم گریه واسم خوبه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع / شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
سال هاست که در انتظار آمدنت هستم / با من بگو که آیا من نیز در زمان آمدنت هستم؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کاش از دلبر نشانی داشتیم/ بر سر کویش مکانی داشتیم از برای مهدی صاحب الزمان/ کاش در دل جمکرانی داشتیم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اگر به چشم من آیی سپیده خواهد شد/سحر به یمن تو..ای نور!دیده خواهد شد/فضای باور من در هوای آمدنت/پر از طراوت سیب رسیده خواهد شد/من آنچه با تو نگفتم ز تشنه کامیها/به وقت بارش باران شنیده خواهد شد/کنار پرسش امید خویش می مانم/طلوع مهر تو فردا دمیده خواهد شد؟/حجاب چهره ی خورشید با حضور شما/به تیغ صاعقه یک شب دریده خواهد شد/گل سپید اجابت ز فیض آمدنت/ز باغ سبز مناجات چیده خواهد شد/کدام جمعه بگو از میان این ایام/برای آمدنت برگزیده خواهد شد؟/ (سعید تکلومنش)
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اینجا کسی برای تو جا وا نمی کند / این خاک احترام به دریا نمی کند نامت برای دفع بلا روی طاقچه است / ورنه کسی نگاه به آقا نمی کند . . . به امید بخشش آقا امام زمان و ظهورش
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
چشمى که داشت تازگى از شبنم نگاه / در انتظار با گذر لحظه شد عجین/ پر شد تمام ظرف زمان بى حضور تو / پس کى ظهور مى‏کنى اى منجى زمین . .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
روی تو بهار من آخه تویی نگار من
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
یکی از جمعه ها جان خواهد آمد /به درد عشق، درمان خواهد آمد/ غبار از خانه های دل بگیرید / که بر این خانه مهمان خواهد آمد
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تویی صبر و قرار من تویی فرشته ی نجات من
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عصر انتظار، ولادتت را به جشن گرفته است، ای گل نرگس چشمان منتظر ما، خیس از اشک شوق میلاد توست، مهدی زهرا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ز بس که پرده عصیان گرفته چشمم را/ تو در کنار منی، من تو را نمی بینم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
قطعه ی گمشده ای از پر پرواز کم است / یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام ساده ای به آقا امام زمان عج/به بهانه ی نیمه ی شعبان/سلام ای هیجان هزار ساله ی من/خیال و فکر و گمان هزار ساله من/تویی که توی غزل های من منادایی/تمام حجم زبان هزارساله من/همین که میروم از دل سخن بگویم باز/غم تو هست و بیان هزار ساله من/هنوز پرسش من در محاق می پیچد/کجاست مرد جوان هزار ساله من؟/هزار جمعه گذشت و هزار جمعه ی دیگر/اضافه شد به زمان هزار ساله من/چگونه بی تو نترسم که جمعه ی بعدی/دوباره هم جریان هزار ساله من...../چقدر در نظرت بی اهمیت بشویم/من و بیا و بمان هزار ساله من؟/جهان بدون تو از هرج و مرج ویران است/جهان که نیست جهان هزار ساله من/بیا جلوتر از آنکه اجل روانه شود/به قصد بردن جان هزار ساله من/ (عزت خلیفه زاده)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گر نعمت وصل تو برازنده من نیست/ بگذار که در سایه دیوار تو باشم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو که بیا به زیر پات گل میریزم / گل که کمه به زیر پات دل میریزم
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
1
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جلوه گل عندلیبان را غزلخوان می کند نام مهدی صد هزاران درد درمان می کند مدعی گوید که با یک گل نمی آید بهار ما گلی دارم که دنیا را گلستان می کند
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دلم گرفته از زمونه دلخورم............بذار واست گلایه هام و بشمرم............به کی بگم که کوزه ،کوزه تشنه ام.........به کی بگم هزار روزه تشنه ام.......نیومدی و یه هفته خسته تر شدم........شکسته بودم و شکسته تر شدم.......نیومدی و کوچمون کلافه شد...........یه جمعه به ندیدنت اضافه شد
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد / شاید دعای مادرت زهرا بگیرد/ آقا بیا تا با ظهور چشم هایت / این چشم های ما کمی تقوا بگیرد
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
پیک صبا دارد به لب از شوق دیدار این سخن بادا مبارک مقدمت یا سیدی! یابن الحسن ای دل شیدای ما، گرم تمنّای تو کی شود آخر عیان طلعت زیبای تو گر چه نهانی ز چشم، دل نبود ناامید می رسد آخر به هم چشم من و پای تو نیمه ی شعبان بود روز امید بشر شادی امروز ما نهضت فردای تو .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
وقتی میان نفس و هوس جنگ می شود/ قلبم به چشم هم زدنی سنگ می شود/ آقا ببخش بس که سرم گرم زندگی است/ کمتر دلم برای شما تنگ می شود
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
هر کس تو را ندارد / جز بی کسی چه دارد؟!
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
واقعـــــــــــــــا...
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
20
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای مرد در هزاره چندم رها شده!/در جمعه ای عزیز ولی گم رها شده!/آیا شنیده ای که زمین مرگ می وزد/مفلوک زیر سایه گندم رها شده؟/آیا شنیده ای شب ما در سکوت محض/در آرزوی صبح تکلم رها شده؟/شاید تویی که در دل هر کوچه می وزی/شاید تویی که در دل مردم رها شده/شاید تو آن غریبی محضی که تا کنون/در صحن آسمانی هشتم رها شده/یا آنکه اتفاق می افتد شبیه عشق/یک اتفاق شکل تبسم رها شده/آقا چه خوب در کلماتم وزیده ای/مثل نسیم بر تن گندم رها شده/من با هزار لهجه تو را حرف میزنم/دریایی و میان تلاطم رها شده/گم میشود زمین و زمان در طلوع تو/خورشید در میانه مردم رها شده!/ (مریم رزاقی)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من شعرمو میذارما !
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بذارید، توی این انجمن باید راحت باشید ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیمار گشته است قلوب از عیوب ما/ دانیم گشته سد دعاها، ذنــــوب ما/ یا غــافر الذنوب گناهان ما ببخش/ وانگه رسان ظهور طبیب قلوب ما/ اللهم عجل لولیک الغریب الفرج
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام بر آنانکه در فراق یار، در کوچه پس کوجه های تنهایی، سر به دیوار انتظار نهاده اند و چشم به را نیم نگاه مهدی فاطمه اند...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جناب ادمین همین طور که امتیاز دادم باید امتیاز دهیم یا + یا - را باید بزنیم ؟
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
امتیاز به همین شکل بدید؛ بیشتر دوس دارم شعر ها خونده بشه و بچه از شعرهای هم استفاده کنند
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
يا بفرما به سرايم/يا بفرما به سر آيم/غرضم وصل تو باشد /چه بيايي چه بيايم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقـــا دل شــکــسته مــا را صـبور کن/ آقــا بــیا به حـــرمت مــفهوم انـــــتظار / اشـــعارســاده دل مـن را مـــرور کن/ کی می رسد شبی که توازراه می رسی / این باغ های شب زده را غرق نور کن/ یاصاحب الزمان قدمت خیر٫ العجل / یعنی که ای تمام عدالت ظــهور کن
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
m_khatibi
m_khatibi
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از همیدرضا برقعی: جمعه ها طبع من احساس تغزل دارد ناخودآگاه به سمت تو تمایل دارد بی تو چندیست که در کار زمین حیرانم مانده ام بی تو چرا باغچه ام گل دارد شاید این باغچه ده قرن به استقبالت فرش گسترده و در دست گلایل دارد تا به کی یکسره یکریز نباشی شب و روز ماه مخفی شدنش نیز تعادل دارد کودکی فال فروش است و به عشقت هر روز می خرم از پسرک هر چه تفأل دارد یازده پله زمین رفت به سمت ملکوت یک قدم مانده زمین شوق تکامل دارد هیچ سنگی نشود سنگ صبورت، تنها تکیه بر کعبه بزن، کعبه تحمل دارد..
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 بسیار زیبا
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اگرچه عمر این دوری زیاده.برای دیدنت امیدوارم...........میدونم خیلی از تو دورم اما،تو یک روز میرسی من شک ندارم.............تو یک روز میرسی و هر پرنده.دوباره عاشق پرواز میشه.........
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
غروب عمر شب انتظار نزدیک است/طلوع مشرقی آن سوار نزدیک است/دلم قرار نمی گیرد از تلاطم عشق/مگو:<برای چه؟>.. وقت قرار نزدیک است/اگر در کف دیوارها لاله است/عجیب نیست..که دیدار یار نزدیک است/یبا!چو لاله تنت را به زخم آذین بند/بیا و زود بیا!روزبار نزدیک است/فریب خویش مده..تشنگیت خواهد کشت/دو گام پیش بنه چشمه سار نزدیک است/در آسمان پگاه آن پرند را دیدی؟/اسیر موج نگردی..کنار نزدیک است/ (سید حسن ثابت محمودی)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقــا بــیا بـخــاطـر باران ظـــهـور کـن/ مــا را ازایـن هوای سراسیمه دور کن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از فراقت به جواني همگي پير شديم/ بي تو از وادي دنيا همگي سير شديم
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در راه رسیدن به تو گیرم که بمیرم/ بگذار بمیرم که بمیرم که بمیرم ...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
اي آنکه در نگاهت حجمي زنور داري کي از مسير کوچه قصد عبور داري؟
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4 کوتاه و زیبا
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مهر احمدی مه محمدی عزیز فاطمه خوش آمدی . . .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
1
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بتابي اي آنکه در حجابت درياي نور داري
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی / چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی / خلیل آتشین سخن ، تبر به دوش بت شکن / خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی / برای ما که خسته ایم و دل شکسته ایم نه / ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی / تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام / دوباره صبح ، ظهر نه غروب شد نیامدی /
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خیلی قشنگ بود 5
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من غرق در گناهم، کي مي کني نگاهم؟ برعکس چشمهايم چشمي صبور داري از پرده ها برون شد، سوز نهاني ما کوک است ساز دلها، کي ميل شور داري؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیا از سر خط باورم کن.......من عاشق و عاشق ترم کن..........نمی خوام قربونی خزون شم........تو با دست خودت پر پرم کن.........من و ببخش اگه کم اوردم........اگه فریب دنیا رو خوردم......من و ببخش اگه از رو غفلت دلم و به سیاهیا سپردم
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیا موعود هنگام قیام است جهان مجروح یک جو التیام است زمان لبریز شوق و انتظار است زمین بر رجعتت امّیدوار است بیا امشب شب قدر است ما را علمدار تو در صدر است ما را
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5بسیار عالی بود
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عاشق آن نیست که هر دم طلب یار کند/ عاشق آن است که دل را حرم یار کند.....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام ای انتظــار انتظـــارم / سلام ای رهبر و ای یادگارم سلامم بر تو ای فرزند زهرا / سلامم بر تو ای نـــاجی دنیا . . .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در خواب ديده بودم، يک شب فروغ رويت کي در سراي چشمم، قصد ظهور داري؟
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
1
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گل با صفاست اما، بی تو صفا ندارد / گر بر رخ ات نخندد، در باغ جای ندارد / ....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نیمه شعبان سرود زندگی است / نیمه شعبان فرار از بردگی است نیمه شعبان سلامی از خــــدا / بر همه افراد شهر بنــدگی است . . .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گفتم به مهدی بر من عاشق نظر کن گفتا تو هم از معصیت صرف نظر کن
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
باز گیتى پاى تا سر، مطلع الانوار شد مطلع الانوار، گیتى از جمال یار شد نیمه ى شعبان رسید و مولد مهدى بود آن شهى، کو خاک راهش گلشن ابرار شد . . .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
فجر سپیده سر زد، از سرزمین شادی/ بهار هستی رسید، از نور پاک مهدی/ بوی گلاب نرگس، پیچیده توی هستی/ پرنده­ها سر دادند،نغمه شور ومستی/ نیمه شعبان رسید، بازم دوباره از راه/ روزی که نرگس داره، به دامنش قرص ماه/ اونکه زنسل زهراست، اون که امیر دلهاست/ نور دوچشم حیدر، او از تبار طاهاست/ امید دردمندان،مصلح کل جهان/ از بدیهای مردم شده ز دیده نهان/ اما یه روز میاد و، با ظهورش می­کنه/ پاینده دین اسلام، زنده دوباره قرآن/ بدیها از بین می­ره، خوبی فراگیر می­شه/ صلح و صفا و پاکی، عالم سراسر می­شه/ ای همه خوبیها، کی می­شه دلتنگیها/ با ظهور قشنگت،تموم بشه یا مولا/ دست با با تو دستم، داریم دعا می­کنیم/ برا ظهورت آقا، خدا خدا می­کنیم/ دست مامان تو دستم، منتظرت نشستم/ برات دعا می­کنیم، ای از وجودت هستم/ همه می­گیم خدایا، بیار امام ما را/ خلاصه خوبی­ها، مهدی آل طاها
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
با هر گناه فاصله می گیرم از شما/ کم کم، وجب وجب، دو سه فرسنگ می شود...
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
السلام ای آفتاب پشت ابر السلام ای اوج قله، کوه صبر السلام ای فخر آدم در زمین یادگار حضرت روح الامین . . . .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
شکسته بال عروجم ز تیرهای معاصی/ خدا کند که نیفتم ز دیدگان سیاهت...
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دوستان هنگام بینایى شد طلعت مهدى تماشایى شده این امید هر نبى و هر ولى‏است پاى تا سر، هم محمد، هم على است این پسر چشم و چراغ فاطمه است این گل امید باغ فاطمه است . . . .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
این عادت است از ابتدا کم می آورم/نزدیکه میرسم به شما کم می آورم/جمعه..هوای کوچه که بارانی است باز/من در هوای جمعه..تو را کم می آورم/از پشت سر کسی به صدا مینوسدم/با اینکه میرسم به صدا..کم می آورم/حالا تو هستی و من و یک پنجره سکوت/از قصد نیست..نه!به خدا کم می آورم/تو توی دفتر شعر من جا نمیشوی/پرواز میکنی به هوا....کم می آورم/گنجشک-شعر-آدم و خرما..قشنگ نیست؟!/نه!عصر پنجشنبه کجا کم می آورم؟؟/دوباره انتهای غزل گریه ام گرفت/یک شب بیا و بگو که چرا کم می آورم!!!/ (اسماعیل موسوی)
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 طولانی بود ولی زیبا
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ممنون ولف.آره شعرایی که من نوشتم طولانی هست ولی واقعا قشنگن اگه بچه ها حوصله کنن و بخونن!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مهدی غریب و بی کس است/ جان مولا معصیت دیگر بس است /ما ز خود مولای خود را رانده ایم/ از امام خویش غافل مانده ایم/ از دعا بهر فرج غافل شدیم/ سخت مشغول ره باطل شدیم/ صبح عاشوراست یاران دیر نیست /همچو حر آزاده و آماده کیست
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5واقعا قشنگ بود
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ى دل! بشارت مى ‏دهم،خوش روزگارى مى ‏رسد یا درد و غم طى مى ‏شود، یا شهریارى مى‏ رسد گر کارگردان جهان، باشد خداى مهربان این کشتى طوفان زده، هم بر کنارى مى ‏رسد . . .
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
رخسار مهدی تا نهان از شیعیان شد .... زان پس روان در پی دل پیر و جوان شد
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آن دل که به یاد تو نباشد، دل نیست/ قلبى که به عشقت نتپد، جز گِل نیست/ آن کس که ندارد به سر کوى تو، راه/ از زندگى بى ثمرش حاصل نیست ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای قلم در حرفهایت اثری نیست/ برای من از آشنا خبر نیست/ ای خدا ، این جمعه هم آمد و رفت/ از یوسف فاطمه خبری نیست
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
چشم من بگو چی دیدی غصه خوردی.......چیک و چیکه ،چند تا ناودون و شمردی.....چشم من ،تو قاب ماه چند تا بغضی............دیگه داد هر چی ابره در اوردی...........می دونی چند تا نمازتو شکوندی...........چند تا ربنای نیمه کاره خونده.....شونه های اسمون تر شده بس کن..........
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گفتم که در کنارت، جان را کنم نثارت // تیغ از تو گردن از من، چون و چرا ندارد
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
1
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیر که آب از سرم گذشت مانند مرده ای متحرک شدم بیا بی تو تمام زندگی ام در عدم گذشت
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای مولای ما یا صاحب الزمان «عج»؛ می آمدی خیلی پیش تر؛ اگر نقل مجالسمان «غیبت» تو بود ...
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سر عاشق شدنم، لطف طبیبانه توست ورنه عشق تو کجا، این دل بیمار کجا ...؟!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من عاشق این بیتم5
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
کو عدالت کو صداقت رفته از مردم دیانت بر فرج امیدوارم ، سروروم مهدی نیامد
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
من
من
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اینایی که نمره میدن،قضیه چیه؟؟داورن؟؟!!خخخخ
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نه اینجا همه باید به شعرای همدیگه از 1 تا 5 امتیاز بدیم!
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نه ما کوچیکتر از اونیم که راجع به این شعرا داوری کنیم ولی هر شعری که زیباتر باشه امتیاز بیشتر میدیم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مرا به غیر تو نبود پناه مهدی جان که من گدایم و هستی تو شاه مهدی جان در انتظار تو شاها گذشت عمر عزیز نگشت حاصل من غیر آه مهدی جان
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از نو شکفت نرگس چشم انتظاری ام / گل کرد خار خار شب بی قراری ام / تا شد هزار پاره دل از یک نگاه تو / دیدم هزار چشم در آیینه کاری ام / گر من به شوق دیدنت از خویش می روم / از خویش می روم که تو با خود بیاری ام / بود و نبود من همه از دست رفته است / باری مگر تو دست بر آری به یاری ام / کاری به کار غیر ندارم که عاقبت / مرهم نهاد نام تو بر زخم کاری ام / تا ساحل نگاه تو چون موج بی قرار / با رود رو به سوی تو دارم که جاری ام / با ناخنم به سنگ نوشتم : بیا , بیا / زان پیشتر که پاک شود یادگاری ام
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کجایی مهربونم بی تو دنیا دیگه چیزی نموده زیر رو شه....غروب جمعه ها وقتی نیستی میرم کس میکنم یه گوشه
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای سفر کرده ی موعود بیا/ که دلم در پی تو در به در است
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آید آن روز كه خاك سركویش باشم ترك جان كرده و آشفته رویش باشم../ یوسفم گـرنزند بـر سـر بالینم سـر همچو یعقوب دل آشفته بویش باشـم
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
طفل می‌گرید چون راه خانه را گم می‌کند. چون نگریم من که صاحب خانه را گم کرده‌ام؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بر منتظران این خبر خوش برسانید که امشب شب قدر است همه قدر بدانید با نور نوشته است به پیشانی خورشید ماهی که جهان منتظرش بود درخشید
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 بسیار عالی
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
شبی را به خوابم بیا، نازنین! دلم را پُر از بوی خورشید کن بیا چشمه غصه‌های مرا پُر از جوششِ شعر امید کن بیا که جهان، زیر هر گام تو پُر از رویش سبزه‌ها می‌شود دلِ آسمان، پُر زِ رنگین کمان زمین، غرق ذکر خدا می‌شود
saheb zaman
saheb zaman
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خورشید تویی ابر، گناهان من! خورشید پشت ابر چه معنا گرفته است! einlam.ir
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اگه حتی نباشی باز هستی..تو رو حس میکنم هر جا که هستم................یه وقتا بسکه تو فکر غرقم.........تصور میکنم پیشت نشستم.........همین که از تو هر جا یک نشونه است........خیالم راحته که هستی کنارم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
از هجر تـو بی قرار بـودن تا كـی؟ بازیچه روزگـار بـودن تا كـی؟ ترسم كه چراغ عمر گردد خامـوش دور از تو به انتظار بودن تا كـی؟ ما را كه به خدمتت رسیدن سخت است دیدن همه را تو را ندیدن سخت است
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٢
٠
از عشق تو گفتیم نمک گیر شدیم/در ساحل چشمان تو تکثیر شدیم گفتند غروب جمعه خواهی آمد/آنقدر نیامدی که ما پیر شده ایم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
به به
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر که به من می‌رسد، بوی قفس می‌دهد جز تو که پر می‌دهی، تا بپرانی مرا...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
saheb zaman
saheb zaman
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کوفیان با ظهور حسین و ما با غیبت تو امتحان شدیم کدام سخت تر بود؟ ظهور یا غیبت؟ einlam.ir
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
الا یا ایها المهدی مدام الوصل ناولها كه در دوران هجرانت بسی افتاد مشكلها صبا از نكهت كویت نسیمی سوی ما آورد ز سوز شعلة شوقت چو تاب افتاد در دلها چو نور مهر تو تابید بر دلهای مشتاقان ز خود آهنگ حق كردند، بربستند محملها دل بی بهره از مهرت حقیقت را كجا یابد؟ حق از آیینة رویت تجلی كرد بر دلها به كوی خود نشانی ده كه شوق تو محبان را ز تقوا داده زاد ره، ز طاعت بست محملها به حق سجاده تزیین كن مهل محراب و منبر را كه دیوان فلك صورت از آن سازند محفلها شب تاریك و بیم موج و گردابی چنین حائل ز غرقاب فراق خود رهی بنما به ساحلها اگر دانستمی كوبت سبو می آمدم سویت خوشا گر بودمی آگه ز راه و رسم منزلها چو بینی حجت حق را به پایش جای فشان ای فیض متی ما تلق من تهوی دع الدنیا و اهملها
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
واااااااااااااااااااااااای محشر بود خیلی عالی5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مژده اي دل که شب نيمه شعبان آمد بر تن مرده و بي جان جهان جان آمد بانگ تکبير نگردرهمه عالم بر پاست همه گويند مگر جلوه يزدان آمد اززمين نوربه بالا رود امشب زيرا نور خورشيد امامت همه تابان آمد قائم آل محمد (عج)گل گلزار رسول حجه بن الحسن (عج)آن مظهر ايمان آمد
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بچه ها شعرهاتون فوق العاده است ... اشک هام کم کم داره میاد ... مهدی بیا مهدی بیا ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اره به خدا
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
می‌دونم یه شب میای خاکو چراغون می‌کنی شیشه عمر شبو می‌شکنی داغون می‌کنی شنیدم وقتی بیای از آسمون گل می ‌ریزه کوچه باغا رو پر از بیدای مجنون می ‌کنی شنیدم وقتی بیای غصه هامون تموم می‌شه قحطی گریه می‌آد، خنده رو ارزون می‌کنی آسمون به احترامت پا می‌شه به اون نشون که تو سفره زمین خورشید و مهمون می‌کنی دلامون خیلی گرفته، شبامون خیلی سیاس می‌دونم یه شب می آی خاکو چراغون می‌کنی!
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
با زبان محاوره بود2
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
saheb zaman
saheb zaman
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بی ادبی نشود آقا اما کاش روز میلادت هم پنهان بود از ما تا به نام تو و نیمۀ شعبانت جشن های سفیانی! نگیرند خیلی ها...! einlam.ir
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
100
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
هر كسی یا تو سروكار نداشت بهره از عالم اسرار نداشت/ یوسف از مهر جمال تو نبـود سـر بازار خریدار نداشت
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مثل باران بی ريا و ساده‌ای چون دعا، مهمان هر سجاده‌ای باز هم می آيی از يک راه دور شهر را پر می کنی از عطر و نور
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
زمان لبریز اندوهه...........زمین دلگیر رو بی روحه.................واسه این خسته از طوفان............نگاهت کشتی نوحه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای عاشقان ، ای عاشقان ، جان می ‌رسد ، جان می ‌رسد مهری درخشان می‌ دمد ، ماهی فروزان می ‌رسد آید نوای کاروان ، بر گوش جهان کان دل ستان تا دل ستاند زین و آن ، اینک شتابان می ‌رسد رخسار ماهش را ببین ، زلف سیاهش را ببین برق نگاهش را ببین ، یوسف به کنعان می ‌رسد ساقی ببخشا جام را ، از باده پر کن کام را گو باز این پیغام را ، پیمانه گردان می ‌رسد رونق فزای باغ‌ ها ، لطف و صفای راغ ‌ها بر قلب عاشق ، داغ‌ ها ، زیبا گلستان می ‌رسد بر درگهش کن بندگی ، خواهی اگر پایندگی کان رهنمای زندگی ، و آن مهد عرفان می ‌رسد مهر سحر ، ماه صفا ، بحر گهر ، گنج وفا آیینه یزدانما ، خورشید ایمان می ‌رسد یار موافق می ‌رسد ، دلدار صادق می ‌رسد قرآن ناطق می ‌رسد ، محبوب یزدان می ‌رسد
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خیلی خوب5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دریایی آرام/غروبی غمگین/موج هایی بی روح/سکوتی سنگین/خورشیدی بی حال/آسمانی دلتنگ/ساحلی بی رنگ/صخره ای شرمگین/چه غمی در دل این کائنات اس؛که سکوت اختیار میکنند؟ و چه کسی امید را پس گرفته؛که آرزوی مرگ را میکنند! صدایی نیست اما میشنوم! زمزمه دلهای پر امید را / گویند که او خاهد آمد/تا بشکند این سکوت تلخ را
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
حدا! قسم بر عاشقان پاک ایمان/ قسم بر نور؛ بر مه،بر خورشید تابان/ هر چند که ساخته ام صبر را توشه ی راهم/ اما دگر سخت است غیبت صاحب الزمان/ فراموش کرده اند تو را؛خالق خود را / گویی ز یاد برده اند قیامت و تاوان/ تا به کی گوییم, بیا یا صاحب الزمان/ آخر تا به کی دستهایم سوی آسمان؟ تا به کی گفتن"اللهم عجل لولیک الفرج" / تا به کی غروب جمعه, چشمهایم گریان؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اشکم در اومد
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
منم همینطور شرمنده شونم :(
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
بالای تخت یوسف کنعان نوشته اند../ هر یوسفی که یوسف زهرا نمیشود
saheb zaman
saheb zaman
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیا که دارند به انتقام روزهایی که می آیی! می ریزند خون منتظرین تو را عراق/پاکستان/سوریه/ تو را فریاد می زنند فردا صبح هم دیراست بیا همین امشب! einlam.ir
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٢
٢
٠
ای وارث تاج و تخت محمود بیا... مرآت صفات پاک معبود بیا خلق آرزوی بهشت موعود کنند والله تویی بهشت موعود بیا
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بله زیبا5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو رو تو گریه خواستم. .تو رو از هر دعا خواستم .از اونی که دوست داره. .تو رو من از خدا خواستم...........
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر شب که انتظار تو را می برم به روز شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بهر ديدار گل فاطمه بيدار شوم/ همچو آن پير خراباتي و عاشق پيشه/ چشم بيمار تو را بينم و بيمار شوم/ همه ي ترس من اين است كه/ اي محرم راز/ بروم باز از اينجا و گنه كار شوم/ كاش مي شد به سويم نظري مي كردي/ تا كه از خواب گنه يكسره بيدار شوم/ عاشقان بي سر و سامان و گرفتار تواند/ كاش از عشق تو من نيز گرفتار شوم/ در بيابان گناه و هوس و بي كسي ام/ كمكم كن كه دگر راهي گلزار شوم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
با یاد تو دل بهار احساس شود این خانه پر از طراوت یاس شود آقا همه تشنه ی ظهورت ... اما مهلت بده وام هایمان پاس شود
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گر دست من گرمی دست تو احساس کند دست از تمام مردم و اغیار می کشم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کاش میشد که بگویم همه تن چشم شدم، خیره به دنبال تو گشتم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
شعر اقای برقعی این جمعه هم گذشت ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیر که آب از سرم گذشت مانند مرده ای متحرک شدم بیا بی تو تمام زندگی ام در عدم گذشت می خواستم که وقف تو باشم تمام عمر دنیا خلاف آنچه که می خواستم گذشت دنیا که هیچ,جرعه ی آبی که خورده ام از راه حلق تشنه ی من مثل سم گذشت بعد از تو هیچ رنگ تغزل ندیده ایم از خیر شعر گفتن,حتی قلم گذشت تا کی غروب جمعه ببینم که مادرم یک گوشه بغض کرده,که این جمعه هم گذشت... مولا شمار درد دلم بی نهایت است تعداد درد من به خدا از رقم گذشت *** حالا برای لحظه ای آرام می شوم ساعات خوب زندگی ام در حرم گذشت
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
چه حس و حال خوبیه خوندن این شعرا ... اللهم عجل لولیک الفرج
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
موافقم
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بی تو چگونه می شود از آسمان نوشت / از انعکاس ساده رنگین کمان نوشت این یک حقیقت است که بی تو بهار من / باید چهارفصلِ زمان را خزان نوشت . .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر که مشتاق تو شد گوشه چشم تو خرید شود آیا که مرا هم تو خریدار شوی...؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
روزها نو نشده کهنه تر از دیروز است ..گر کند یوسف زهرا نظری نوروز است... ای خدا کاش شود سال نوام عید فرج ......که نگاهم نگران منتظر آن روز است...
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عالی5
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دوباره جمعه گذشت و قنوتِ گریان ماند دوباره گیسوی نجوای ما پریشان ماند دوباره زمزمه ی کاسه های خالی ما پس از نیامدنت گوشه ی خیابان ماند شبیه شنبه ی هر هفته پشت پنجره ام و کوچه کوچه شهرم دوباره زندان ماند برای آمدنت چند سال بایستی در این تراکم بی انتهای ویران ماند؟ نیامدی که ببینی نگاه منتظرم چه روزها به امید تو زیر باران ماند سکوت آخر حرف من است چون بی تو دوباره حنجره ام زیر بغض پنهان ماند
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خدا کند که رضایم فقط رضای تو باشد هوای نفس نباشد، همه هوای تو باشد...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عالی 20
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من دیگه نمی تونم بنویسم میشه فقط بخونم ؟ :((((
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اره مثل من:)))واقعا قشنگه
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بله که میشه / راحت باشید؛ فقط امتیاز بدید یادتون نشه
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
البته هر چقدر هم بخونی بچه ها سریع مینویسن به همش الان نمیرسی
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ایدل ایدل! آشنایی می رسد ناله ها را هم نوایی می رسد ما که از عشق و جنون آکنده ایم کارمان آخر به جایی می رسد
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جان آمد از فراق تو بر لب، نیامدی/ امروز هم سرآمد و شد شب، نیامدی/ چتر سیاه غم همه جا را فرو گرفت/ ای در سپهر عاطفه کوکب! نیامدی/ از آه و اشک و ناله و سوزِ دل و دعا/ کردم بساط خویش مرتّب، نیامدی/ گفتند در رواج ستم می کنی ظهور/ دنیا شد از فساد لبالب، نیامدی/ خواندیم هر چه ندبه و عهد و کمیل را/ گفتیم هر چه یا حق و یا یا رب نیامدی/ گفتم بیا به خاطر زهرا، اثر نداشت/ گفتم قسم به حرمت زینب، نیامدی
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" ذکر من، مکتب من، مذهب من، ذکر فرج/ همه جا و همه دم بر لب من، ذکر فرج ... """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دل به داغ بی کسی دچار شد نیامدی/چشم ماه و آفتاب تار شد نیامدی/سنگ های سرزمین من در انتظار تو/زر سم اسب ها غبار شد نیامدی/چون عصای موریانه خورده دست های من/زیر بار درد تار و مار شد نیامدی/ای بلندتر ز رور و دورتر ز کاشکی/روزهای رفته بی شمار شد نیامدی/عمر انتظار ما..حکایت ظهور و/قصه ی بلند روزگار شد نیامدی/
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
فقط گفتی به ما پرواز- پرواز! در زندان غیبت کی شود باز؟ بدون تو چگونه پرگشاییم؟ برای هر عمل هستی سر آغاز برای ما نمانده سوز و آهی تو می گویی بخوان آواز- آواز؟ میان ما خوارج یکه تازند کدامین ارتش و نیرو و سرباز؟! سخن کوتاه آقا جان-غریبی نداری یاور و دلسوز و غمساز مرا از خواب شب بیدار گردان ز خواب غفلت و خودبینی و ناز
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ما معتقدیم که عشق سر خواهد زد/ بر پشت ستم کسی تیر خواهد زد/ سوگند به هر چهارده آیه نور/ سوگند به زخم های سرشار غرور/ آخر شب سرد ما سحر می گردد/ مهدی به میان شیعه برمی گردد/
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بله5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در پای سرو قدت‌ سر می نهم‌ به‌ زاری باشد که‌ يک‌ قدم‌ هم‌ بر چشم‌ من‌ گذاری
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عالی5من عاشق اینجور ابیاتم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مهدیا:سر عاشق شدنم لطف طبیبانه ی توست ورنه عشق تو کجا، این دل بیمار کجا؟ کاش در نافله ات نام مراهم ببری که دعای تو کجا، عبد گنهکار کجا؟
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ازشنبه درون خود تلمبارشدیم تاآخرپنج شنبه تکرارشدیم خیرسرمان منتظر دیداریم جمعه شد ولنگ ظهر بیدارشدیم
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام/ با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد ...
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی…………چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی/ خلیل آتشین سخن ؛ تبر به دوش بت شکن…………..خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی/ برای ما که خسته ایم نه؛ ولی…………………………..برای عده ای چه خوب شد نیامدی/ تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام…………………..دوباره صبح؛ ظهر ؛ نه غروب شد نیامدی/
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ادمین بابت این مولودی های زیبا ممنونم ... یه حال عجیبی بهم دست داده راستی من به همه شعرها5 میدم خودتون حساب کنین ادمین...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اشفته از ابم ،در بی سر و سامانی...........سر گشته تر از بادم ،محکوم پریشانی.......از دلهوره لبریزم.انگار که پاییزم...........برگم چه چنین عاشق، در پای تو میریزم.........در کسوت بی تابی ،اتش زده بر چوبم...یعقوب نیم اما ،هم گریه یعقوبم.بیا مهدی..............بیا یوسف لیلایی.......ای عشق زلیخایی.....یارا به خدا سوگند تو دلخوشی مایی بیا مهدی
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بی امتحان مرا به غلامی قبول کن/ رسوا شود دل من اگر امتحان دهد...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 :(((((((
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام آقا بیا که دلها ز شوقت تا ناکجا رفته،.... چشمانمان شفق ها تا فلق ز فراقت گریسته..... ،بیا آقا که همه چشم درراه تواند.....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مشتاق جمال همچو ماهش، هستیم محتاج نگاه گاهگاهش هستیم عمری‌ست که بسته‌ایم بر روزنه‌ها چشمی که یقین کند به راهش هستیم
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من لایق اومدنشون نیستم :((((
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
با سلام ای آقا شبتان مهتابی روز میلاد شما در پیش است عرض تبریک آقا و کمی بیتابی چشم عالم به دقایق نگران خواهد شد کوچه ها منتظرند دشت ها حوصله ی سبزه ندارند دگر پس چرا دیر آقا ؟ ای نفس ها به فدای کف نعلین شما اندکی تند قدم بردارید
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود/ عاقبت غربیترین دل نیز عاشق میشود/ شرط میبندم زمانى که نه زود است و نه دیر/ مهربانى حاکم کل مناطق میشود.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
.....................یادمان باشد اگر حال خوشی دست دهد/ جز برای فرج یار دعایی نکنیم... ................
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر/ هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد...
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖این شعر محشره✖✖✖ تمام راه ظهور تو با گنه بستم دروغ گفته ام آقا كه منتظر هستم كسي به فكر شما نيست راست مي گويم دعا براي تو بازيست راست مي گويم اگرچه شهر براي شما چراغان است براي كشتن تو نيزه هم فراوان است من از سرودن شعر ظهور مي ترسم دوباره بيعت و بعدش عبور مي ترسم من از سياهي شب هاي تار مي گويم من از خزان شدن اين بهار مي گويم درون سينه ما عشق يخ زده آقا ت تمام مزرعه هامان ملخ زده آقا كسي كه با تو بماند به جانت آقا نيست ب براي آمدن اين جمعه هم مهيّا نيست سیدامیرحسین میرحسینی-میلادامام زمان؛ اراک
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 ممنون
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عید است ولی بدون او غم داریم/ عاشق شده ایم و عشق را کم داریم/ ای کاش که این عید ظهورش برسد/ این گونه هزار عید با هم داریم
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کاش از لطف شبی یاد ز ما می‌کردی / یاد از عاشق افتاده ز پا می‌کردی/ کاش بیمار فراقت که ز پا افتاده / با نگاه ملکوتی تو دوا می‌کردی
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
به من بی سر و پا گوشه چشمی بنما/ که محال است جز این گوشه پناهی ما را...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بسیار خوب5
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مجنون شدم که راهی صحرا کنی مرا...گاهی غبار جاده ی لیلا، کنی مرا.....کوچک همیشه دور ز لطف بزرگ نیست....قطره شدم که راهی دریا کنی مرا این بار با نگاه کریمانه‌ات ببین.......شاید غلام خانه زهرا کنی مرا
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
با بوی خدا و با وضو می‌آید از کعبه و سمت رو به رو می‌آید «او» آمدنی‌ست، لحظه‌ها می‌دانند یک لحظه به عشق مانده، او می‌آید
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مرسی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
امشب رسد از سامره بوی گل نرگس / گلها همه چشم‎اند به سوی گل نرگس/ یعقوب شنیده است بـوی پیرهن امشب / مهدی زده لبخند به روی حسن امشب
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
به به
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای پادشه خوبان داد از غم تنهایست دل بی تو به جان آمد وقتست که باز ای مشتاقیو مهجوری دور از تو چنانم کرد کز درد بخواهم شد با یاد شکیبای
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بر منتظران این خبر خوش برسانید / که امشب شب قدر است همه قدر بدانید/ با نور نوشتند به پیشانی خورشید / ماهی که جهان منتظـرش بود درخشید
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
1
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
به من بی سر و پا گوشه چشمی بنما/ که محال است جز این گوشه پناهی ما را...
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
روز دوستی گفت: بیا "رفتن" را صرف کنیم دلم گرفت... به او گفتم :بیا "آمدن" را صرف کنیم... (آمدم ، آمدی ، "آمد")
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
یوسف از جرم زلیخا چند سالی حبس رفت...........مهدی از اعمال ما حبس ابد گردیده است..
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
2
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از دست غیبت تو شکایت نمی کنم/ تا نیست غیبتی، نبود لذت حضور...
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای کاش همه می دانستند دنیایی که در آن حجت خدا نباشد جهنمی بیش نیست. جهنمی که اگر نیک بنگری زبانه های آتش آن را خواهی دید. آری ای دوست! تا زمانی که بهشت ظهور نکرده است من و تو مقیم جهنمیم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
به امید آمدن یوسف زهرا(عج)... گفتا دردت را بنویس... بدو گفتم :ای کاش درد مولا هم نوشتنی بود... آن وقت با قلم نتراشیده ام آن قدر خط خطی می کردم که دیگر نای خط کشیدن نداشته باشم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هرچند که دیر یادمان افتاده ست اینکه تو نیامدی دلیلش ساده ست ما تا سر کوچه آب و جارو کردیم گفتیم بیا جهان ما آماده ست!
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
. یا صاحب الزمان داستان یوسف را گفتن وشنیدن به بهانه ی توست شرمنده ایم می دانیم گناهان ما همان چاه غیبت توست . . .
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر چند که خسته ایم ازین حال، نیا/ شرمنده اگر ندارد اشکال، نیا/ ما خط تمام نامه هامان، کوفیست/ آقای گلم زبان من لال، نیا /
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خیلی زیبااااااااااااااا5
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
به فرشته ها بگو دعا کنن...........یخ اغوش زمین اب بشه...ابرا از رو صورت ماه برن..............اسمون زائر مهتاب بشه........قطره،قطره عاشقیم و بی قرار.....کی سحر میشه شبای انتظار.............لحظه ،لحظه بی قرار جمعه ایم ....جمعه، جمعه چشم به راهمون نذار
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
زبون محاوره رو خیلی واسه اینجور محتواها نمیپسندم3
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ادمین گرامی. حتما باید شعر باشه؟؟؟
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بله لطفا
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هرکس قدمی بهر خدا بر دارد آينه ی سينه اش جلا بر دارد من معتقدم يوسف زهرا آيد گر فاطمه (س) دستی به دعا بر دارد
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
کسی نیامده جز او سر قرار خودش/ نشسته غرق تماشای شیعیان خودش/ چه انتظار عجیبیست اینکه شب تا صبح/ کسی قنوت بگیرد به انتظار خودش/
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عالی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
یامهدی مرا دریاب/ می دانی چه هستم/ می دانی چه باید باشم/ می دانی چه می خواهم باشم/ دستم را بلند کرده از تو مدد می خواهم
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کی شود در ندبه های جمعه پیدایت کنم / گوشه ای تنها نشینم تا تماشایت کنم مینویسم روی هر گل نام زیبای تو را / تا که شاید این شب جمعه ملاقاتت کنم . . .
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری......کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟...چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بتابی....ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟........برعکس چشمهایم چشمی صبور داری
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بـایـــد وســط هفــته بیــــایی آقــــــا/ دیریست که جمعه های ما تعطیل است /
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
یوسف تویی و منم به چاه افتاده بی یاد تو در دام گناه افتاده از این نرسیدنم به تو معلوم است دنبال تو دل به اشتباه افتاده
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 زیبا
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ترسم از اون روزی که تو بیایی ... و من تو خاک باشم آقا… ترسم از آن روزی که تو بیایی .. و من نباشم آقا… آقا این دل ها گرفته! این دل ها مرده! این دل ها خسته شده...
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
5
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
التماس دست هامون و ببین......تا نگی دلامون از سنگ شده.....یوسف ما رو به کنعان برسون....دلمون خیلی واسش تنگ شده
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
5
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
باز می پرسمت از مسئله ی دوری و عشق/ و سکوت تو جواب همه ی مسئله هاست
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ادمین این انجمن تا کی هست ؟میخوام یادداشت کنم بعدا شعرای بچه ها رو
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
همیشه هست ... توی زیر گروه ادبی هنری، زیر گروه شعر
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖با کدامین رو ما روزشمارش باشیم؟ عصر ها منتظر صبح وصالش باشیم؟ سالها منتظر سیصدو اندی مرد است/ آنقدر مرد نبودیم که یارش باشیم✖✖✖
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر راه بجز راه تو کج خواهد شد/ بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد/ ما منتظران اگر بخواهیم همه/ امسال همان سال فرج خواهد شد
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خورشيد که سينه چاک نورت باشد تنديس درخشش حضورت باشد مرديم زبس آه کشيديم ای کاش اين جمعه دگر روز ظهورت باشد
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٢
٠
کی شود در ندبه های جمعه پیدایت کنم.......گوشه ای تنها نشینم تا تماشایت کنم......مینویسم روی هر گل نام زیبای تو را......تا که شاید این شب جمعه ملاقاتت کنم
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد /دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیت مشهور و زیبا 5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از بی دردی من چه درد ها کشیده ایی دردت به جان من ای انتهای درد ها...!
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گفتند که تک سوارمان در راه است....از اول صبح چشممان بر راه است....از یازدهم دوازده قرن گذشت......تا ساعت تو چقدر دیگر راه است . . . ؟
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عصر یک جمعه ی دلگیر، دلم گفت بگویم بنویسم که چرا عشق به انسان نرسیده است؟ چرا آب به گلدان نرسیده است؟ چرا لحظه ی باران نرسیده است؟ وهر کس که در این خشکی دوران به لبش جان نرسیده است، به ایمان نرسیده است و غم عشق به پایان نرسیده است. بگو حافظ دلخسته زشیراز بیاید بنویسد که هنوزم که هنوز است چرا یوسف گمگشته به کنعان نرسیده است ؟ چرا کلبه احزان به گلستان نرسیده است؟ کجایی گل نرگس؟
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من به همه 5 میدم ادمین!
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
واقعا شعرا زیبان
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیا کویر رو گلستان کن...........خاک و نمک گیر بارون کن.............با یه تبسم لیلایی...... عالم و ادم و مجنون کن............دوره سلطنته نوره ....تاب دف تنبوره.........سفره ی دل دادن پهنه......بساط دلبستن جوره...........شب ترانه و تبریک...صبح طلوع تو نزدیک..............شبای با تو چه نورانی.....روزای بی تو چه تاریکه.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
روزى که جدا کند طلا و مس را از شوق، غنى کند دل مفلس را اى کاش که زنده بودم و مى ديدم: شمشير عدالت «گل نرگس» را
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آخرش عالی بود4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دل عشق ترک خورد، گل زخم نمک خورد، زمین مرد، زمان بر سر دوشش غم و اندوه به انبوه فقط برد، فقط برد، زمین مرد زمین مرد ، خداوند گواه است، دلم چشم به راه است، و در حسرت یک پلک نگاه است، ولی حیف نصیبم فقط آه است و همین آه خدایا برسد کاش به جایی، برسد کاش صدایم به صدایی... عصر این جمعه دلگیر وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شود حس، تو کجایی گل نرگس؟
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ازفکرگناه پاک بودن عشق است/ ازهجرتوسینه چاک بودن عشق است/ آن لحظه که راه می روی آقاجان/ زیرقدم تو خاک بودن عشق است
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بله5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مـژده‌ی آمـدنت قیمـت جـان می‌ارزد/ تاری از موی تو آقـا به جهـان می‌ارزد
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گل گلزار هستی دلبر ماست / همان دلبر که او تاج سر ماست .......دریغا چشم ما او را نبیند / اگر چه دائما اندر بر ماست . . .
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 خیلی زیبا
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نه شرم و حيا، نه عار داريم از تو اما گله بي‌شمار داريم از تو ما منتظر تو نيستيم آقاجان تنها همه «انتظار» داريم از تو...!
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای منتظران گنج نهان می آید آرامش جان عاشقان می آید/ بر بام سحر طلایه داران ظهور/ گفتند که صاحب الزمان می آید/
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اين خاک عطش گرفته جز زندان نيست يک سال گذشت و آب در گلدان نيست پنجاه و دو جمعه،درد باريد و هنوز آن مرد سوار اسب در باران نيست
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خیمه بدون تیربرپانمیشود/حلوابدون شکراعلا نمیشود/ بیماربابهانه مداوانمیشود/نه/این عیدهابرای من آقانمیشود...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
غروبی را تداعی می کنم با شوق دیدارش/ تماشا می کنم عطر تنش را هر سحرگاهی
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در راه عزیزی ست که با آمدنش هر قطب نما قبله نما خواهد شد ...............
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خوشا چشمی که بیند روی ماهت / خوشا جانی که گردد خاک راهت../ روا باشد دهد جان ، عاشق تو / اگر افتد بروی او نگاهت . .
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 واقعا زیبا
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
همه هست آرزویم که بیینم از تو رویی/ چه زیان تو را که من هم برسم به آرزویی/ به کسی جمال خود را ننموده‏ای و ببینم/ همه جا به هر زبانی بود از تو گفتگویی
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
همه هست آرزويم که ببينم از تو روئي چه زيان ترا که من هم برسم به آرزوئي
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در کودکی خوانده بودیم” آن مرد درباران آمد”؛ غافل ازاینکه تاآن مردنیاید، باران نمی بارد . . .
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سیل چشمانم باز از فراقت جاریست....خسته ام باز بیا جمعه ها تکراریست در پی قافیه ها چه پریشان ماندم .....قافیه در شعرم با حضورت جاریست/ به هوایت آقا بغض کرده شعرم....آسمانش انگار نم نمک بارانیست/ دل من پر غصه حال شعرم خوش نیست... نفسی مانده فقط جای شکرش باقیست/ در فراغت آقا چشم در راهم من.... گر چه این جمعه همان جمعه ی تکراریست
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عشق از من و گاه تو تشکیل میشود/ گاهی تمام من به تو تبدیل میشود /ای منجی بزرگ به دلدادگان نگو /امسال هم بدون تو تحویل میشود /
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خودت گفتي وعده در بهار است بهار آمد دلم در انتظار است بهار هر کسي عيد است و نوروز بهار عاشقان ديدار يار است
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سرخوش آن عيدي که آن باني نور ازکنار کعبه بنمايد ظهور قلبها را مهر هم عهدي زند از حرم بانک انا المهدي زند . . .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مهدى اى آبى ‏ترين احساس‌ها! اى معطر از شميم ياس‌ها! اى تو خورشيد شبِ يلداى من! اى همه انگيزۀ فرداى من
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
امشب ز کرَم حق گُهرى داد به نرجس / وز برج ولایت قمرى داد به نرجس/ خوش باش که حق بال و پرى داد به نرجس / برخیز که زیبا پسرى داد به نرجس . . .
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گر عفو کني يا نکني حق داري گر نامه ام امضا نکني حق داري با اين همه عصيان و خطاکاري ما گر چهره هويدا نکني حق داري
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
همیشه در تخیلم ز شوقِ وصل ، خُــــرّمم//نگو ز هجر با دلم ، بهانه گیر می شود//اگر نیایی ای بهار آرزوی فاطمه !//مرام تازیانه خدشه ناپذیر می شود//که گفت زود می رسی ؟ "چه دیر زود می شود!"//نَفَس نمانده زود باش ! بیا که دیر می شود...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
او که از چشمان خیسش، اشک جاری می کند/ خوب می داند که دل را اشک، یاری می کند جمعه ها باز آ، ببین سیلاب چشم عاشقان/ باغ دل را اشک هاشان آبیاری می کند غم نباشد عاشقی را چون تهی شد جام می/ اشک با لبهای تشنه، می گساری می کند چشم را بگشا ببینی راز اشک و انتظار/ اشک هم با نام مولا رازداری می کند
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عمریست که از حضور او جا ماندیم / در غربت سرد خویش تنها ماندیم او منتظر است تا که ما برگردیم / ماییم که در غیبت کبری ماندیم . . .
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بله5
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آخرین جمعه سال است بیا آقاجان/ حالمان رو به زوال است بیا آقاجان/ من غزلهای به یاد تو فراوان دارم/ که پر از درد و ملال است بیا آقاجان
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
شمردم جمعه هارا بي تو اي مرد. سراسر حسرت ورنج و غم ودرد. شمار جمعه هااز حدفزون است.
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
شمردم جمعه هارا بي تو اي مرد. سراسر حسرت ورنج و غم ودرد. شمار جمعه هااز حدفزون است. اقلآ جمعه ي اين هفته برگرد.
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
یک روز می افتد ؛ آن اتفاق خوب را می گویم ... من به افتادنی که برخاستن اوست ایمان دارم ؛ هر لحظه ، هر روز ، هر جمعه ... السلام علیک یا صاحب الزمان
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
شعر نیست ولی از معصوم است ... خدای ما! ما به تو شکایت می کنیم از فقدان پیامبرمان، از غیبت ولیّ مان، از زیادی دشمنانمان، از کمی تعدادمان، از سختی آزمایش هایمان و از کمک زمانه علیه ما» - فرازهای انتهایی دعای دل انگیز افتتاح
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
پر از جمعه های بدون تو ام..........ولی انتظارت هنوز با منه.........به این جمعه خوشبین تر از سابقم.........تو داری میای من دلم روشنه..........
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
امسال بهار بی تو آغاز نشد.../ امسال گذشت و باز اعجاز نشد.../ کِیْ سین سلام بر لبت می شکفد../ عید آمد و سفره دلم باز نشد!
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر راه بجز راه تو کج خواهد شد.....بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد.......ما منتظران اگر بخواهیم همه.........امسال همان سال فرج خواهد شد......( بچه ها گریم گرفت)
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جلوه گل عندلیبان را غزلخوان می کند / نام مهدی صد هزاران درد درمان می کند/ مدعی گوید که با یک گل نمی آید بهار / من گلی دارم که دنیا را گلستان می کند . . .
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖✖✖✖✖کارنامه‌ام پر از تقلب و گناه خط خطی سیاه هیچ وقت درسخوان نبوده‌ام ولی در شب تولدت مثل کاج توی طاق نصرت محله کار کرده‌ام شاخه‌های خشک داربست را بهار کرده‌ام * راستی دو روز قبل سرزده به خانه‌ی دل امید - همکلاسی‌ام - سر زدی ولی چرا به خانه‌ی حقیر قلب من نیامدی؟ رد شدم، قبول ولی به من بگو کی به من اجازه‌ی عبور می‌دهی؟ راستی اگر ببینمت به من هر چه خواستم می‌دهی؟ کارنامه‌ی مرا دست راستم می‌دهی؟ نا امید نیستم ولی به خاطر خدا از کنار نمره‌های زیر ده عبور کن! ای عصاره گل محمدی! فصل امتحان سخت ما ظهور کن !
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آدينه شد و پر از خطاها هستم من حائل بين خود و آقا هستم با حال بدم ولي يقين مي گويم من منتظرت به جان زهرا هستم
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
شاید برای آمدنت دیر کرده‌ای وقتی نگاه آینه را پیر کرده‌ای دیری است آسمان مرا شب گرفته است خورشید من، برای چه تأخیر کرده‌ای؟
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جمعه يعني شوق،يعني انتظار / جمـعــه يعنـي طاق ابروي نـگار/ جــمـعه يـعنـي غـروب غصه دار / جمعه يعني مهدي چشم انتظار/ جمـعه هــا بر ما دعا دارد حبيب/ در قــنــوتش ياد ما دارد حبـيــب/ كـاش روزي بـه دست دلـبـــــرم / ســـايه پـرچم بيفــتـد بــر سرم/
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
5
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو هر زمان که بیایی بهار خواهد بود…......مجال شادی بی اختیار خواهد بود…......خوش آن زمان که برآید به یک کرشمه دو کار……....یکی ظهور امامو یکی شروع بهار….
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این دیده نیست، لایق دیدارِ رویِ تو چشمی دگر بده ، که تماشا کنم تو را ...
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در کودکی خوانده بودیم” آن مرد درباران آمد”؛ غافل ازاینکه تاآن مردنیاید، باران نمی بارد . . .
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من آن نیم که حلال از حرام نشناسم »شراب با تو حلال است و آب بی تو حرام
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
5
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 ادمین شماچراامتیازتون کم شده؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیا که خسته اند جمعه های انتطارمان.....بیا که جمعه هم گذشت دیر شد قرارمان......تمام روزنامه های شنبه تیتر می زنند.........تو آمدی و سبز شد ترنم بهارمان . . .
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر جـمعه کــه میــگذرد از کـنـار مـن/ افــزوده مــیشود بـه تب انتـــظار مـن / هر صبحدم که میدمد از مشرق آفتاب / دارم امـیــــد اینکــه بیــاید نـگـار مــن / عمــرم کــفاف دیـدن روی تــرا نـــداد / باشـد که بـعد من گذری بر مـزار من
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5امیدوارم
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
وای خدایا این محشر بود ✖✖✖✖ ✖✖✖✖دعا پشتِ دعا برای آمدنت ، گناه پشتِ گناه برای نیامدنت ، دل درگیر ، میان این دو انتخاب؛ کدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟! ✖✖✖✖ ✖✖✖✖
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بسیار زیبا 5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقا من اصلِ انتظار تو را برده ام زِ یاد با انتظارهای فراوانم از شما ...
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گر بر كنم دل از تو و بردارم از تو مهر آن مهر بر كه افكنم آن دل كجا برم؟
وصال
وصال
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
به عالی بود 5
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تا کی دل من چشم به در داشته باشد ؟ ای کاش کسی از تو خبر داشته باشد آن باد که آغشته به بوی نفس توست از کوچه ما کاش گذر داشته باشد ...
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من را نمی شناخت کسی اینجا، گم نامم و به نام تو می نازم شادم که مثل عده معدودی،شعری برای نام نمی سازم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اي مهربان که نام تو را يار گفته‌‌اند چشم تو را فروغ شب تار گفته‌اند از دست‌هاي مهر تو اعجاز چيده‌اند از گام‌هاي سبز تو بسيار گفته‌اند
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بر منتظرین مژده بده منتظر آمد / از مهد بقا مهدى ثانى عشر آمد ای منتظران گنج نهان می آید / آرامش جان عاشقان می آید بر بام سحر طلایه داران ظهور / گفتند که صاحب الزمان می آید . . .
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دوست دارم که یک شب جمعه/ صبح گردد به رسم خوش عهدی../ ناگهان بشنوم زسمت حجاز/ نغمه ی دلخوش انا المهدی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اي اصل اميد! بيم‌ها را درياب باباي همه! يتيم‌ها را درياب هر چند خدا خودش کريم است، آقا! لطفي کن و ياکريم‌ها را درياب
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
یا صاحب الزمان و زمین موعود،دانای هرکه آمد و هر چه بود گم نامم و تویی تو،که می دانی،تنها به نام سبز تو می نازم
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مُردم به خدا از غم هجران و جدایی/ ای دلبر دور از نظرم پس تو کجایی بر حال دل زار، تو خود خوب گواهی/ جز عشق تو ما را نبود هیچ گناهی . . .
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تا کی برای دیدن رویت دعا کنم؟ تا کی دو دست خویش به سوی خدا کنم؟ در پیشگاه قدس تو از خاک کمترم بگذار خاک پای تو را توتیا کنم امّید زندگانی من ، مهدی عزیز! من آمدم به درگه تو التجا کنم با این زبان الکن و این طبع نارسا هر جا روم برای ظهورت دعا کنم جبریل مفتخر به گدایی کوی توست لایق نیَم گدای تو خود را صدا کنم با نامه ای سیاه به درگاهت آمدم شاید تو را ز آمدن خود رضا کنم
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این هفته زهر کجا مسیرم افتاد/ دیدم که چراغ و ریسه بستیم همه/ با گریه سلامی به تو داده گفتم:/ در راه عبور تو نشستیم همه / شرمنده نکردیم برایت کاری/ یک عمر فقط دعا به دستیم همه/ حالا خوشمان یا بدمان می آید!!!/ در پای عمل نفس پرستیم همه/ سرمایه عمر ما همین باشد و بس/ ما گریه کن حسین هستیم همه/ با روضه کوچه به خدا پیر شدیم/ چون حرمت مادرت شکستیم همه
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
عیب از کجاست؟ غیبت او بی‌دلیل نیست/ چون ذاتاً آفتاب، به مردم بخیل نیست ما فرع خاک پای تو هستیم ـ ای حبیب! ـ/ خاکی که سر به سجده نیارد، اصیل نیست باید میان کوره بسوزد که گُل کند/ دل تا میان شعله نیفتد، خلیل نیست جایی که جای پای عروج محمّد(ص) است/ راهی برای پر زدن جبرئیل نیست بعد از دو نیم کردن دل، پا بر آن گذار/ این سینه کمتر از وسط رود نیل نیست
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖ یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست ؟ برایــش صــادقـانه مـی نویـســم، بــرای آنکه بـاید بـاشد و نـیـست ...✖✖✖
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقا نگاهت جای آهو هاست، می دانم دستان پاکت مثل من تنهاست، می دانم آقا دلت در هیچ ظرفی جا نمی گیرد جای دل تو وسعت دریاست ، می دانم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بنویس که هرچه نامه دادم نرسید / بنویس که یک نفر به دادم نرسید.....بنویس قرار من و او هفته بعد / این جمعه که هرچه ایستادم نرسید . .
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سخت است آقا بی شما از دل سرودن/ در بی نصیبی از نگاهت زنده بودن/ وقتی هوایی نیست تا جانی بگیریم/ دیگر دلیلش چیست پرها را گشودن/ یک کوه دلتنگی گلو را می فشارد/ ای کاش می شد این همه غم را زدودن/ آدینه ها هم خسته از تکرارشانند/ زآن رو که سهم جمعه ها هم شد نبودن/ ما از شمائیم آخرین خورشید، برگرد/ بازآ که دل هامان به شوقت در سجودن
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خداوندا رسان از ما سلامش / به گوش ما رسان یارب کلامش/ بسوز سینه ى مجروح زهرا / نما تعجیل در امر قیامش
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر راه بجز راه تو کج خواهد شد بي لطف تو آسمان فلج خواهد شد ما منتظران اگر بخواهيم همه امسال همان سال فرج خواهد شد
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖✖✖✖✖✖✖روزی هزار بار دلت راشکسته ام بیخود به انتظار وصالت نشسته ام هربار این تویی که رسیدی و در زدی هربار این منم که در خانه بسته ام هر جمعه قول میدهم آدم شوم ولی هم عهد خویش هم دلت راشکسته ام✖✖✖✖✖✖✖✖✖
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اين ماه که چون چراغ تو مي‌سوزد عمري‌ست که در فراق تو مي‌سوزد خورشيد که هر روز تو را مي‌بيند در آتش اشتياق تو مي‌سوزد
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
امروز 29 ساله شدم موهای صورتم دارند سفید میشوند شمارش آغاز کرده ام ولی تو از پشت قرنها آمدی بی هیچ موی سپیدی تو همچنان آقای 40 ساله مایی
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
زمان نشسته کناری به انتظار شکفتن/ کجاست آن که بیاید پر از بهار شکفتن؟ تمام وسعت باران! زمین بدون تو پژمرد!/ جهان دوباره بروید به اعتبار شکفتن قیام سبز جوانه، در این زمانه گناه است/ چه وقت می رسد از راه روزگار شکفتن؟ بیا به روح تماشا دوباره بال دگر ده/ حضور آینه ها را ببر کنار شکفتن تو ای شکوه حماسه بیا و معجزه ای کن/ بهار می چکد از زخم ذوالفقار شکفتن
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
برگشتنت در قلب های مرده مردم همرنگ طوفانی ترین دریاست ، می دانم جای سرانگشتان پر نورت در این ظلمت مانند رد باد بر شنهاست ، می دانم
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از عشق تو گفتیم و نمک گیر شدیم تا ساحل چشمان تو تکثیر شدیم گفتند غروب جمعه خواهی آمد آنقدر نیامدی که ما پیر شدیم
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقــــا چـرا سهـم دلـم شد بیــقـــــراری/ آخــر بگو تا کـی بود چــشم انتظاری/ قـلــب خـــزانی مـانـده از دنیــا برایــم/ از بـس کـریمی می کنی مـا را بهـاری/ نـذر قــدومـت می کنم اشـک بـصـر را/ با رفتنت دل خوش شدم بر گریه زاری/ ای کـاش روزی جان به کف آیم کنارت/ به به چه زیـبا باشـد این سان همجواری/ حسـرت به دل مانـدم که رویت را ببینم/ کــی می شــود بر کوچه دل پا گــذاری/ ایـن روزها حـرف دل (او خـواهد آمد)/ زیـبـاترین ارثیـست که مـانده یادگـاری
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
nika
nika
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اگر تو نیایی سیلی ظالمان همیشه بر گونه مظلومان می خورد و صدای ظالم همه جا به گوش می رسد
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
امشب به جنون کشیده میلم برگرد......ای جاری ندبه در کمیلم برگرد....بی تو شب تاریک مرا نوری نیست......برگرد ستاره ی سهیلم برگرد . . .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دست مرا گرفتید تا یادتان بمانم از روی خاک بردید تا اوج آسمانم گفتند: امام هر عصر بابای مهربان است روز پدر مبارک بابای مهربانم
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این جمعه هم نشد که قیامت به پا کنی../ از دل دوباره نعره ای از مرتضی کنی../ از نبش قبر آن سه حرامی برایمان/ اینجا زمین معرکه ی کربلا کنی../ حالا نیاندی و دوباره در انتظار/ باید برای شیعه مضطر دعا کنی../ باید میان هفته برای رسیدنت/ گریه برای غربت آل عبا کنی../ اینجا برای تو از کوفه بدتر است/ باید به سیدالشهدا اقتدا کنی../ اینجا کار واجبشان امر منکر است / باید مسیر باطل و حق را جدا کنی
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
یارب این شام ما سحر گردان... آن سفر کرده را تو برگردان...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ارباب زمین، امیر مریخ، بیا.....تا نخل ستم برکنی از بیخ بی....از قول همه منتظران می گویم......ای پیرترین جوان تاریخ بیا
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ديشب سه غزل نذر تو کردم که بيايي چشمم به ره عاطفه خشکيد ؛ کجايي؟؟ با شِکوه ي من چهره ي آدينه ترک خورد از سوي تو اما نه تبسم ؛ نه ندايي
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اگر روزی رسد دستم به دامانت کنم جان به قربانت.......ولی بی لطف و احسانت چگونه شوم ناخوانده مهمانت؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ديشب سه غزل نذر تو کردم که بيايي چشمم به ره عاطفه خشکيد ؛ کجايي؟؟ با شِکوه ي من چهره ي آدينه ترک خورد از سوي تو اما نه تبسم ؛ نه ندايي
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
1
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر روز به دنبال جوابي ديگر هر روز کشيده‌ام عذابي ديگر هر شب به هواي ديدنت از خوابي آسيمه دويده‌ام به خوابي ديگر
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گاهی اگر با ماه صحبت کرده باشی/ پیشش اگر از ما شکایت کرده باشی/ حتی اگر بی آنکه مشتاقان بدانند/ یک شب نمازی را امامت کرده باشی/ یا در لباس ناشناسی در شب قدر/ از خود حدیثی را روایت کرده باشی/ پس مردمک های نگاه ما عقیم ا ند/ تو حاضری بی آنکه غیبت کرده باشی
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دلم دوباره خبر ميدهد ظهور تو را بدون فاصله حس مي کنم حضور تو را
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این دل اگر کم است بگو سر بیاورم یا امر کن که یک دل دیگر بیاورم خیلی خلاصه عرض کنم " دوست دارمت " دیگر نشد عبارت بهتر بیاورم [ اللهم عجل لولیک الفرج ]
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بازهم – صحبت فرداست قرارِ ما ها......بازهم – خیر ندیدیم از این فردا ها........چقدر پای همین وعده ی تو پیرشدند.......جگر “مادر ها ” موی سر “بابا ها ” . .
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بخوان دعای فرج را، دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است و بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
قطعه گمشده ای از پر پرواز کم است/ یازده بار شمردیم و یکی باز کم است/ این همه آب جاریست نه اقیانوس است/ عرق شرم زمین است که سرباز کم است
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد بخوان دعای فرج را که صبح نزدیک است خدای را، شب یلدای غم سحر دارد بخوان دعای فرج را به شوق روز وصال مسافر دل ما، نیت سفر دارد
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
يک جمعه موانع از سر راه رود يک جمعه دگر از لبمان آه رود گلبانگ فرج وقت ظهور مهدي از کعبه بلند است و سحرگاه رود
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا ز پشت پرده ی غیبت به ما نظر دارد بخوان دعای فرج را که دست مهر خدا حجاب غیبت از آن روی ماه بر دارد
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از پرده برون آی دلم غرق تماشاست........تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقا نيامدي تو و عالم غريب شد کار تمام مردم دنيا عجيب شد دَم مي‌زنند از تو و عشقت ولي دريغ دست صداقتي که فشردم فريب شد
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقای جمعه های غریبی ظهور کن دل را پر از طراوت عطر حضور کن یک گوشه از جمال تو یعنی تمام عشق یک دم فقط بیا و از اینجا عبور کن
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دلی دارم که رسوای جهان است / گرفتار بتی ابرو کمان است...........نگاهم سوی طاووسی بهشتی است / که نامش مهدی صاحب الزمان است . . .
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نفس بده تا برایت نفس نفس بزنم/ نفس به جز تو نخواهم برای کس بزنم/ مرا اسیر خود کرده ای آقا دعایی کن/ که آخرین نفسم را در رکابت بزنم
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖✖تقصیر من است اینکه، کم می آیی هر گاه شدم اسیر غم می آیی ... این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم ؛ سه شنبه هم می آیی !!!! ✖✖✖✖
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
2
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖✖افسوس ******* صد موعظه کن ولی ز تسلیم نگو از خمس و زکات و ضرب و تقسیم نگو آقا تو بیا ولی فقط با یک شرط... از آنچه که ما دوست نداریم نگو! ✖✖✖✖
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در این بازار بی مهری به دیدار تو شادم.....تو شادم کن که سوز غم برآمد از نهادم
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
زیبا بود 5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقا چقدر قدم قدم می آیی؟/ با ثانیه ها رقم رقم می آیی/ تکرار مکررات شاعر این است/ آهسته تر از اشک قلم می آیی/ نه... جوهر من تمام شد یعنی من/ آهسته تر از اشک ترم می آیی/ شاید بدی از پا قدم من بوده/ اصلا تو بگو من بروم می آیی؟/ آبی نشده گرم ز اعراب ولی/ از بس که دعا کرده عجم می آیی/ تو معنی کل یوم عاشورایی/ شاید که تو هم زیر علم می آیی/ من واژه ندارم حرمش را...نقطه/ انگار که از سمت حرم می آیی/ این گربه ایران سر کویت مانده/ حتما که تو با دست کرم می آیی/ با حرف من "گربه سیا" می بارد/ با شعر و زل یا به قسم می آیی/ این جمعه و جمعه های دیگر حرف است/ آدم بشوم سه شنبه هم می آیی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
امان از هجر بی پایان مهدی/ غروب جمعه و هجران مهدی/ امان از آن زمانی که بیفتد/ به روی نامه ام چشمان مهدی/ دلش می گیرد و با چشم گریان/ بگوید این هم از یاران مهدی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تا کی به شـکل خاطره ای گم ببینمت......درعطر سیب و مزه ی گندم ببینمت......من آن همیشه چشم به راهم به من بگو.....یک جمعه در هزاره ی چندم ببینمت . . . ؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نه مگر اينکه تو بر خيل يتيمان پدري؟ تو که از خوبترينان جهان خوب تري عصرهر جمعه در اندوه تو طي خواهد شد تو که در عهد و وفا از همه ي خلق سري
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖✖خیلی خیلی قشنگه! خودم بش 20 میدم!✖✖✖✖ ما قیمت روز ارز را می دانیم معیار بهای بورس در تهرانیم فعلا دو سه روزیست هوا پس شده است هر روز دعای عهد را می خوانیم ...✖✖✖✖
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مي آيد و از تاب و تبش مي گويد از درد دل و اشک شبش مي گويد مي آيد و بهر شيعيانش آن روز از غربت عمه زينبش مي گويد
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خاطرم هست که از کودکیم تا حالا.../ در دلم ریشه دوانده غم دوری شما/ قطره آبم که سرازیر شدم از سر کوه/ که مگر قبل بخــارم برسم بر دریــا/ این مسلّم که تو هستی و همه میدانیم.../ نکته ی مبهمش اینجاست، کجایی و کجا؟!/ جمکران خاک بهشت است به یمن قدمت/ بی سبب نیست دل آرام بگیرد آنجــا/ عمــر من در گرو ثانیه ها میگـذرد/ ساعتم ثانیه در ثانیه گوید که بیا/ کاش این جمعه بیایی و غم از دل ببری/ کاش این جمعه شود عید ظهورت مولا
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
و را گر طول غیبت کرده محزون شدم از انتظارت من جگر خون بود صبر تو از صبر الهی چه سازم من به این قلب بر از خون
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
سر راهت در انتظارم ….. برده هجرت صبر و قرارم …… جز ظهورت ای گل زهرا ….. به خدا حاجتی ندارم کجایى اى همیشه پیدا از پس ابرهاى غیبت؟
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
20 !✖✖✖✖افسوس .... ******* از جور زمانه ما شکایت داریم اندازه ی کوه و صخره حاجت داریم ما مشکلمان گرانی و بیکاریست آقا به نبودنت که عادت داریم...✖✖✖✖ اینم هم 20
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو می گفتی صدایم کن به سوز سینه هر شب....صدایت میزنم اما رسی آیا به دادم؟؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جمله های گیله مرد؛ خیلی قشنگن .✖✖✖✖ از دوری تو غمین و نالان هستیم وز کرده ی خود کمی پشیمان هستیم اصلیت ما را تو اگر می پرسی از کوفه ولی مقیم تهران هستیم! .✖✖✖✖
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
اگر مهدی زهرا باز گردد/ جهان آیینه اعجاز گردد/ سرم را پیش پایش می گذارم/ که با خاک رهش دمساز گردد
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مانده قلم موي زمان در رنگ خالت پاشيده روي بوم دنيا حس و حالت از چشم هايت بوي باران مي تراود شبنم نشسته روي گلبرگ خيالت
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خوش به حال “زمان” که “صاحبش” تویی … یا مهدی.....
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
من حرف دارم با شما آقا حوصله داري؟؟/ فكر شما هستم ميان خواب و بيداري / تا كي نشينم پاي تقويم فراق تو ؟؟/ ديگر بس است اين جمعه هاي سرد و تكراري / من سخت دل تنگم نمي آيي به خواب من ؟؟ / كارم شده از درد هجران ندبه و زاري / آقا درست است حالتان اصلا مساعد نيست؟؟/ آقا خبر دادند چند وقت است تب داري / آقا شنيدم كه غريبي راست ميگويند؟؟/ در حسرت "ميثم" ، " ابوذر " ها و " عمار" ي / باور نداري از ازل من دوستت دارم ؟؟/ من دوستت دارم ، تو آقا دوستم داري؟؟ / ديگر پشيمانم حلالم ميكني آقا؟؟/ يا اينكه نه ، از نوكر خود سخت بيزاري
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
خدایا؛ آخه من با چه رویی داریم این ها رو مینویسم...✖✖✖✖.✖✖✖✖ما با تو که روبرو شدیم آقا جان! پیش تو بی آبرو شدیم اقا جان! خواندیم تو را و خودمان خوابیدیم چوپان دروغگو شدیم آقا جان! نه شرم و حیا، نه عار داریم از تو اما گله بی شمار داریم از تو ما منتظر تو نیستیم آقاجان تنها همه «انتظار» داریم از تو
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دیریست که ما منتظر روی تو هستیم/ ما بند نجابت به تن اسم تو بستیم/ دیریست که دلداده ما خانه نشین است/ جای قدمش بوسه به صد چاک زمین است
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
با همه لحن خوش آوایی ام در به در کوچه تنهایی ام ای دو سه تا کوچه زما دورتر نغمه تو از همه پرشورتر کاش که این فاصله را کم کنی محنت این قافله را کم کنی کاش که همسایه ما می شدی مایه آسایه ما می شدی هر که به دیدار تو نائل شود یک شبه حلال مسائل شود دوش مرا حال خوشی دست داد سینه مارا عطشی دست داد نام تو بردم لبم آتش گرفت شعله به دامان سیاوش گرفت نام تو آرامه جان من است نامه تو خط امان من است ای نگهت خواستگه آفتاب بر من ظلمت زده یک شب بتاب پرده برانداز زچشم ترم تا بتوانم به رخت بنگرم ای نفست یار و مددکار ما کی و کجا وعده دیدار ما
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
جناب ادمین شما چرا شعر نمیگوئید ؟ چی شد؟
admin
admin
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دارم شعرهای بچه ها رو می خونم؛ خیلی زیبان
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از دوری تو غمین و نالان هستیم.....وز کرده ی خود کمی پشیمان هستیم.....اصلیت ما را تو اگر می پرسی.....از کوفه ولی مقیم مشهد هستیم!
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کاش مهدى به جهان چهره هویدا مى‏ کرد/ گره از مشکل پیچیده ى ما وا مى ‏کرد/ کاش مى ‏آمد و با آمدنش از ره لطف/ قبر مخفى شده ى فاطمه پیدا مى ‏کرد
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
طلوع می‌کند آن آفتاب پنهانی ز سمت مشرق جغرافیای عرفانی دوباره پلک دلم می‌پرد نشانه چیست شنیده‌ام که می‌آید کسی به مهمانی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هیچکس “همراه” نیست. ” تنهای اول “ دارنده بیشترین مشترک مدعی انتظار!!!
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کمک کن تا ابد تنها به تو عاشق بمانم.......به کوی عاشقی شعر خوش ماندن بخوانم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این جمعه هم گذشت اما بدون تو/ سخت است زندگی بر ما بدون تو/ شد عادت همه کابوس جمعه شب/ آغاز گشتن فردا بدون تو/ باشی اگر شما خوش رنگ می شود/ حالا که تیره است دنیا بدون تو/ عالم برای ما گیرم که شد بهشت/ مثل جهنم است هر جا بدون تو/ آمد محرم و این روضه ها به ما/ مزه نمی دهند آقا بدون تو/ بی همسفر ، سفر ؟ اصلا نمی شود/ کرب و بلا رویم ؟ تنها...؟ بدون تو...؟
NINA
NINA
٩٢/٠٤/٠٢
١
٠
شايد بزرگترين گناهمان اين است که به انتظارش نشستيم براي ديدنش براي ظهورش بايد بايستيم راه بيفتيم... اين بار نه با پاي دل،بلکه با پاي عمل چندمين سال است که در عين بودن کنارمان نيستي؟! حتي حساب اين را هم نمي دانم...
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
در تمنای نگاهت بی قرارم تا بیایی من ظهور لحظه ها را می شمارم تا بیایی خاک لایق نیست تا به رویش پا گذاری در مسیرت جان فشانم گل بکارم تا بیایی یا مهدی ادرکنی
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گر من به شوق دیدنت از خویش می روم از خویش می روم که تو با خود بیاری ام بود و نبود من همه از دست رفته است باری مگر تو دست بر آری به یاری ام
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ديديد که عمرمان سر آمد آقا از غصه زوارمان در آمد آقا يک وعده دعاي ندبه با صبحانه اين کار ز دستمان بر آمد آقا
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
زیر این سقف کبود زیر این سلطه ی سنگین سکوت اگه از یاد تو یادی نکنم تک و تنها به خدا می شکنم...!
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
5
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
گفتند که تک سوارمان در راه است از اول صبح چشممان بر راه است از یازدهم دوازده قرن گذشت تا ساعت تو چقدر دیگر راه است؟
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
دست هایت را به سوی آسمان بگیر.......خدا از بین همهمه پر زرق و برق انسان ها صدایت را می شنود...وقتی در گوشه ای از قلبت هنوز روشنایی می بارد....اللهم عجل لولیک الفرج....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بپرس حال مرا... گرچه بي تو حالي نيست و ديگر اين كه به جز دوري ات ملالي نيست
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ديشب کسي براي تو سجاده وا نکرد بغضي ترک نديد و گلويي صدا نکرد انگار ما بدون حضور تو راحتيم..!!!! وقتي کسي براي ظهورت دعا نکرد
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
✖✖✖✖راحت همگی به راحتی تن دادیم یک مشت شعار نامعین دادیم هر هفته غروب جمعه ها ما تنها آموزش منتظر نشستن دادیم
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
چه کسی می داند؟ شاید آن شادترین لحظه ما در راه است …
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ماه شب چهارده رو به خسوف رفته ای در عرفات بی کسی سوی وقوف رفته ای رو به غریبی ام بیا روی تو دیدن آرزوست وارث آفتابی از بند کسوف رفته ای
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4+1
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر شيعه دعا کند بيايي مهدي صد شور به پا کند بيايي مهدي ديگر به دل سوخته ام صبري نيست اين جمعه خدا کند بيايي مهدي
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
کاش بودی تا دلم تنها نبود.....تا اسیر غصه فردا نبود.....کاش بودی تا فقط باور کنی.....بی تو هرگز زندگی زیبا نبود
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ديشب کسي براي تو سجاده وا نکرد بغضي ترک نديد و گلويي صدا نکرد انگار ما بدون حضور تو راحتيم..!!!! وقتي کسي براي ظهورت دعا نکرد مارا همين صدا نزدن بي خيال کرد مارا همين صدا نزدن با خدا نکرد
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
آقا قرار شاه و گدا هست یادتان؟ آقا همان شبی که زدم دل به نامتان! مشهد حرم ورودی باب الجوادتان آقا دلم عجیب گرفته برایتان
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هنوزم انتظارو انتظار است / هنوزم دل به سینه بی قرار است / هنوزم خواب میبینم به شبها / همان مردی که بر اسبی سوار است/ همان مردی که روز جمعه آید / و این پایان خوب انتظار است
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
بیشتر متنها و شعر ها از وب گیله مرد بود؛ واقن فوق العاده بود! اشکالی که نداره ادمین من کپی کردم؟
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام من به محرم به غصه و غم مهدی به چشم کاسه خون و به شال ماتم مهدی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
t.m
t.m
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این جمعه هم از دیدن رویت خبری نیست دیگر نفسم هم، نفسِ معتبری نیست رد می شود این جمعه و تا لحظه آخر از آمدن سبز تو اما اثری نیست ای شاه کلیدِ همه قفلِ قفسها مرغان قفس را تو نباشی که پری نیست ... اللهم عجل لولیک الفرج
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
همه گویند به امید ظهورش صلوات......کاش این جمعه بگویند به تبریک حضورش صلوات
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
5 انشالله
کوچنده
کوچنده
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
3
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
تو مي آيي و دست هاي مرا پر از عطرياس و سحر مي کني تو مي آيي و لحظه هاي مرا از احساس گل تازه تر مي کني تو مي آيي و چشم هاي مرا براي شکفتن خبر مي کني اگر خسته باشم از اين انتظار به اين خسته آخر نظر مي کني
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
از نو شکفت نرگس چشم انتظاری ام گل کرد خار خار شب بی قراری ام تا شد هزار پاره دل از یک نگاه تو دیدم هزار چشم در آیینه کاری ام
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
4
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری/ کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟/ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بتابی/ ای آنکه در حجابت دریای نور داری/ من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟/ برعکس چشمهایم چشمی صبور داری/ از پرده ها برون شد، سوز نهانی ما/ کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟/ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت/ کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟