خانه انجمن آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست..
٧٣٨
١٨
mashhadiboy

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست..

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست..

امروز جمعه است ،بیاین امروز هرکدوم یه جمله به امام زمان (عج)بگیم..

دلنوشته هایی از جنس جودتون

٩٢/٠٧/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آقا...این روزا دلم بد گرفته...از زندگی...بـیا...بـــیا و با آمدنت تسکینی باش برای این قلب خسته...
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آقا یعنی دنیا بدتر از این بشه تا شما بیای؟یعنی از این بدتر؟نا امیدی از این بیشتر؟
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
........... خداکنه روزایی که نامه ی اعمال هفتگیمو میدن به دستتون ... نگین عجب شیعه هایی.............. اشکم دراومد :(((((
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آقا بیا...تو بیای همه چی درست میشه...:(((
سحر
سحر
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آقا جونم .... نکنه گناه کردن اونقدر برام عادی شده باشه که اصلا نفهمم دارم گناه می کنم!!نکنه اونقدر با گناهام دلتون به درد آورده باشم که ولم کرده باشین؟؟ اگه بیای دنیا درست میشه خسته ام ....از دنیا...از آدماش....از بی وفاییهاش...از خودم....بیا همه چی رو درست کن :(((
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
دل اسمان هم مثل دل من ابریست تو بیا مهدی که چشمانم بارانیست ....
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
زمین میچرخد و میچرخد،خورشید هر روز از شرق طلوع میکند و از غــرب غـروب، اما چه فایده وقتی که آقا جان شما از ما ناراضی باشید چه فایده ای دارد ما هرچه دعا کنیم برای امدنت اما برای بهتر شدن خودمان تلاشی نکنیم ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آقا جون خواهش میکنم بیا و نذار بیشتر از این غرق بشم تو دنیا
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
خوشا به حال انان که در کلاس انتظار حتی یک جمعه هم غیبت ندارند
Vania
Vania
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
مولای مهربانم شرمنده ام اگر در روزمره گیهایم گم میشوی گاهی..اما بدان شاید فراموشم شئی گاهی اما همیشه دوستت خواهم داشت
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
سلام..آقا جونم...دلم گرفته...میشه بیای؟من نمیتونم دیگه صبر کنم..
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
من .....منتظرتم آقا
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
اين جمعه هم آمدو يادي ز تو نكردمو گذشت/ از تو چه پنهان هر روز عمرم چنين بودو گذشت:((
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
آقا بهت احتیاج دارم فقطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
اقا بیا که محتاجم...............
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
سلامم را تو پاسخ ده
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
تنهام وافسرده...نزاراز تنهایی قلبم دیگه نتپه....من نیازدارم به یه دل یه اغوش ازنوع خاص خودت...بیاوارومم کن بیاوتنهاییامو پرکن....مهدی جونم...اقای من...بیا....
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
آقا بیا که عمریست به خطا رفته ایم ...... راه بی راهه را هزاران بار رفته اییم..... آقا بیا راه را نچان بده ..... خسته چدیم بس که اچتباه رفته ایم ( الان سرودم ها داغ داغ )