خانه انجمن امان از فروشنده زبان باز!
٩٢٥
٨٦
mandana

امان از فروشنده زبان باز!

امان از فروشنده زبان باز!

تا به حال شده داخل یک مغازه شوید و اصلا هم قصد خرید نداشته باشید، بعد فروشنده چنان زبان بازی کند، که خودتان با دست خودتان پول نازنین‌تان را بدهید و یک مشت جنس بنجل بزنید زیر بغل‌تان و بیایید بیرون.

بنده آخرین بار، یک شیشه عطر خریدم (شما بخوانید بهم فروختند)، صد رحمت به بوی روغن کرچک!

٩٢/٠٤/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه نشده!
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه تا حالا نشده....تو هر مغازه ای رفتم یه چیزی میخواستم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
:))) چندباری شده که رفتم داخل مغازه فقط قیمت یه جنسی رو سوال کردم مثلا لباس اون بنده خدا هم اینقدر مدل های مختلف واسم آورده که از خجالت مجبور شدم یه چیزی از مغازشون بخرم و دست خالی بیرون نیام ...
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نمیدونین چه حالی داره وقتی طرف سه ساعت برات توضیح میده بعد میذاری میری بیرون چیزی نمیخری
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
:))) نچ نچ نچ ...
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نههههههههههههه
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه...من تو این مورد خیلی رکم....از چیزی خوشم نیاد میزنم تو حالش....حوصله ندارم طرف زبون بریزه منم هی بگم خواهش میکن!...یه بار هم یه بنده خدا خیلی ناراحت شد
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
حقشونه!من محل نميدم به اينور اونور نگا ميكنم يا يه مرسي ميگم ميام بيرون..
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
یه بار یه فروشنده اسرار داشت این شال خیلی شیکه و مشتری های باکلاسش می برن ...منم بی رودبایستی گفتم..به نظرمن که خیلی بی ریخت و دهاتی یه ..بنده خدا کلا سکوت کرد :))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
باید یه جوری بگی که بسوزه....اونکه ساکت شده تو دلش میگفته دهاتی تویی با این سلیقت(البته با عرض معذرت)!!
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه نشده...قبل از اینکه مخم و بزنه اومدم بیرون..گفتم بعدا میام...من یه عطر خریدم بوش تو مغازه خیلی خوب بود..الان این اصلا بو نداره نمی دونم چرا...بهم ننداخت خودم انتخاب کردم :))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
من کلا خیلی اهل خرید کردن نیستم یعنی چیزی رو که بخوام میرم میخرم از یه جا میام بیرون واسه تفریح نمیرم خرید واسه همین نشده که به زور چیزی بخرم....
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
واي نميشه اينجور كه!!من يك چيزي ببنم خيلي خيلي هم خوشم بياد بازم ميرم جاهاي ديگه!!!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نه اینکارو نمیکنم من همون اولیو میخرم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
منم گاهی میرم جای دیگه ولی بیشتر اوقات همون جا میخرم و خلاص...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه! چیزی ک باب میلم نباشه نمیخرم .... :|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
باب اسفنجی آیا؟؟؟
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
رادمهر این کمر بند مشکی داره ... نزدیکش نشو ... همین باعث بیچارگی هممون شده ...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
خب داشته باشه منم فول کنتاکت و جوجیتسو برزیلی کار می کنم:))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
یو ها ها ها ... من دیگه از هیشکی نمیترسم ... رادمهر پشت من مثل کوه واستاده ... رادمهر یه جوجیتسوی خواجه ربیعی بزن بهش کیف کنیم ...
bye
bye
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
کی چپ نگاه کرده به خانم شیعه زاده ؟! D:
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه زیاد..میگم می ریم یه دور می زنیم برمی گردیم:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
تورو خدا یه چیز دیگه پیدا کنین این خیلی خیلی تابلو شده من قبلا میگفتم اما الان که میگم عذاب وجدان میگیرم....
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
خخخخخخخ ... پاییز خانوم فکرشو بکنبن فروشنده به شما بگه بری دیگه برنگردی ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
من ميگم حالا بريم يه دوري بزنيم ببينيم چي ميشه :)))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
دقیقا
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
من ميخاستم يه ادكلن بخرم بعد عمري كه رفته بودم مغازه سه تا عطر اضافه هم خريدم. و به قول دوستمون بهم فروختن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
تا حالا شده،ولی من زبونم از فروشندهه چرب تره...کسی نمیتونه بهم جنس بندازه مگر اینکه...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
بلی بلی ... پیتزا کندز ...
bye
bye
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
بله ! مگه اینکه ...! واقعا احساستو درک کردم :((((
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
خیلی هم شده، مخصوصا اینکه فروشندش جنس مخالف باشه، امان از فروشنده های اندازنده
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
:)))
پگاه
پگاه
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
امان!!!!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
تا حالا چند بار شده که برم واسه خریدن صابون واسه جوش صورت که به جاش چند تا کرم به درد نخور دادن که اثری هم نداشته
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
ای بابا جوش صورت خودش خوب میشه..............کاریش نگیر بدتر میشه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه...من نه میتونم و نه خریدم!
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه نشده اگه واقعا قصد خريد داشتم شايد اينقدر كه واسم آورده چيزي از همون كه خوشم اومده خريدم و چون دو دل بودم نميخريدم ولي خيلي كم.. هميشه با مامانم ميرم خريد منم بگم زشته بيا بخريم يه چي مامانم نميذاره..خودمم باشم فروشنده خيلي ببينم دره لوس و سمج ميشه خيلي راحت مي ذار ميرم
فهیمه
فهیمه
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
منم همین اتفاقی که شما کفتی برام افتاده ولی عطرخعلی خوشبو بود
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه اصلا............
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه. اگه ببینم فروشنده همچین کسی هست، خیلی قشنگ سوال میکنم و میام بیرون. البته همیشه از جاهای مشخص خرید میکنم و فروشنده ها خوب میشناسنم
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
عاره پیش اومده :))
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
آخ آره رفتم روسری فروشی هر چهارتنا فروشنده اومدن طرفم نمیدونم برم پیش کدومشون...........مانتو فروشی که نگو........تازه ماشالله بعضیا اینقدر بی غیرتن ......اصرار که بیرون اتاق پرو آینه هست ......بیاید ببینم اندازتونه.....خلاصه اونقد حرف میزنن که میخرم ولی تازگی یاد گرفتم هر چی میگن میگم نه اصلا خوب نیست یا اینکه مثلا میگم شما با دقت به جنساتون نگاه نکردید خیلی هم بدن دیگه نیارین از اینا
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
غیر از زبون بازی فروشنده ها ... بار پیش اومده ک پشت ویترین از رنگ یه روسری خوشم اومد. خیلی خوش رنگ بود. بعدش فروشنده با تعریف زیاد از رنگ و جنسش گذاشتش تو مشمبا / بعدش فهمیدم خوشرنگیش برا رنگ لامپها بوده. روسری خیلی زشت بوده :))))))
فیروزه
فیروزه
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
یه مرد مانتو فروش تو جنت همین اصرار و داشت بیاین ببینم بهتون میاد ..خواستم با لنگه کفش بزنم تو مغزش
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
چرا زیاد شده
باران
باران
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
مریم جز معدود ادمایی هستی که اینجا اعتراف کردن زیاد اکثر دوستان سرشون تا حالا کلاه نرفته
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
براي منم يکي دوباري اتفاق افتاده و شايدم بيشتر
bye
bye
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
واسه من که از بچگی توی بازار بودم و اقوام بنده همشون توی بازارن ! فکر نکنم سرم کلاه بره ! اصلا چی میگی ! من جسنو میگیرم چند روز استفاده میکنم بعد میگم نمیخوام ! D: ولی خدایی کار ندارم به نظرم خیلی خوبه اینطوری که من هم قیمت خرید میگیرم هم از لحاظ جنسیش مطمئنم...
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
هوووووو تا دلت بخواد ........ البته هروقت این اتفاق افتاده تو مغازه دوستام بودم !!!!!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
امان از رودر واسي (-_-)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٢/٠٤/٠١
٢
٠
بعضی ها میفروشند......ولی من که یک بار یک خاااانم مغازه دار دنبالم افتاد...(خوشگل هم بود).....ولی خام نشدم و فلار کردم:))
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
حیف شد.........خخخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
ای بابا...بعضیا رو دنبال میکنن....بعضیا رو هم(...)محل نمیذاره(با م-نص نیستم)
nika
nika
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
ارزو هام که بماند ولی احتمالا مهندس هوافضا بشم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
انجمنو اشتباه اومدی خخخ :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
هه ......خوشبختانه من حالاحالا ها گرفتار اين چرب زباني ها نميشم(ه_ه) خيلي كم ميرم خريد اونم براي مايحتاج ضروري! هميشه هم بيش از يه مقدار مشخص توي جيبم پول نميذارم كه خداي نكرده گول اين زبان بازهارو بخورم :))))))))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
یه بار فقط
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه.هیچ وقت نشده
faride
faride
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه والا یادم نمیاد:)
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نع...معمولا یه مشت میزنم در دهان مبارک و از مغازه خارج میشم..!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
ها!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
:| .... میلاد خان ب من میگفتی خشن؟؟!! اونوخ گلبرگ چیه؟!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
هان؟ چه خشن
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
این دیگه آخر بی اعصابیه!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
کفش برا همین موقع هاس دیگه...یا کیف....میزنی دک و پوزش میاد پایین....!ولی در کل....هااااا!!!!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
خخخ....خوب نع..من اصلا خشن نیستم..ینی راستش خیلی خودمو کنترل می کنم که مشت نزنم..!....من کفشام کفش صافه درد نداره همون مشت بهتره..خخخ!
faride
faride
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
داریم اصلا؟؟؟!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
این که کار میلاده که !!!!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه نشده شایدم شده یادم نمیاد . سپاس
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
یک بار رفتم آرایشی..میخواستم یک وسیله برقی بخرم که فقط اونا داشتن..خلاصه خریدم بعد مرده شروع کرد از لوازم آرایشی هاش تعریف کردن..منم که دیگه.......30تومن خرید کردم اضافه...حالا بدکم نبود ولی خوب جوگیر شدم
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
آره دخترخالم همش جنساشو غالب میکنه دوبرابر قیمت واقعی آدم روش نمیشه بگه نمیخوام
g.h
g.h
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
نه من خودم زبلتر از این حرفام((((((((((حقیقت:هیچ وقت تو کیفم بیشتر از 5 تومن پول ندارم))))))))))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
پس من یه پا ملوان زبلم برا خودم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ایول...من که هیچی ندارم...خخخخخخخخ
sorme
sorme
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
نه.
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
علیرغم اینکه خیلی رک و راست هستم و به کسی اجازه نمیدم که حرفش رو بهم تحمیل کنه اما یکی دو بار برام پیش اومده .. هنوز که یادم میاد حالم گرفته میشه..
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
نمیدونم.... شاید پیش اومده...... یادم نیس
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نچ.........