خانه انجمن چطور جوانی می‌کنید؟!
١٣١٠
٢٢١
mandana

چطور جوانی می‌کنید؟!

چطور جوانی می‌کنید؟!

فردا روز جوان است.

شما به عنوان جوان چطور جوانی می‌کنید؟!

راستش من خودم تنها زمانی حس می‌کنم دارم جوانی می‌کنم که با دوستانم می‌رویم بیرون شهر، جیغ و داد، بازی و طبیعت گردی می‌کنیم.

اصلا چقدر برای جوانی کردن، امکانات محیاست.

٩٢/٠٣/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
kafshdozak
kafshdozak
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
ای خواهر دست رو دلم نذار ک خونه ! مگه این پدرومادر گرام ممیذارن بریم بیرون ؟ همش این جامعه ی خرابو میکوبن تو سرم ک جامعه خرابه بهش اعتمادی نیست.خطرناکه حسن ! خو منم ادمم دل دارم...دوس دارم با دوستام برم بیرون ! هعییییییی روزگار !
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
جامعه خیلی خطرناکه....مثلا فک کن ارشام تو یک خیابون باشه:))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
منم همین طوریم..اما می دونی به این قضیه عادت کردم که باید فرم بیرون رفتنو پر بکنم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
١
شاعر ميفرمايد : بهار عمر، جوانى است مغتنم دارش ***که اين بهار ز پى، محنت خزان دارد!! اينو بخوون متنبه شو! به حرف پدرمادرتم گوش بده! خوب دقت كن جوونيتو تو چه راهي صرف ميكني ؟؟ خب :))
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٣/٣٠
٠
١
ای خواهر راست میگی مام که میریم بیرون مامانمون هی میگه یه امروزو مراعات کنید داد نزنین که صداتونو باد میبره !!!!باد:(
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
با اینترنت و ایضا کامپیوتر عزیز تر از جانمان
D_masoud74
D_masoud74
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
اینترنت ماکه شده پرمحدود نا سرعت
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
١
والا اینترنت هم بالاخره آدمو خسته میکنه..صب تا شب شب تا صب!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
بازم خدا خیر بده همین اینترنت پر محدود نا سرعت رو...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
چه سالم...
فهیمه
فهیمه
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ما فعلا نو جوونیم
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
روزنوجوون داریم ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
nika
nika
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نه فک کنم نداریم.........
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نه نداریم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
روز یچه داریم:))
ف
ف
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
آره ديگه 13آبان مگه روز نوجوان نيست
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
با همین کارایی که بقیه ی جوونا میکنن.....موزیک و شادیو بوووق و....اینترنت و ....ولگردی...اِاِاِ ببخشید منظورم پیاده روی بود!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
چرخ زدن منظورته:))
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٣/٣٠
١
٠
همون متر کردن خیابونا منظورش بود البته به صورت سربه زیر میدونم که شماهم مث من اصن اینورو اونورو نگاه نمیکنید خخخخخ
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٢٩
١
١
تفکر؛رویا پردازی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ها!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
به پيرى قدرِ شب‏هاى جوانى مى‏شود ظاهر/ سپيدى‏هاى کاغذ مى‏کند روشن سياهى را /اميد که جواني را دريابيم! تفكرو باهاتون موافقم :)
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ما کلا همه کارمونو با نت انجام میدیم فقط مونده غذا...و گلاب به روتون......خخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
من... با شوخی.. خنده.... گردش... سفر..... آهنگای محسن چاوشی.... آهنگایی که با همسرم بلند با هم میخونیم.... بازی دسته جمعی..... حل کردن جدول ..... اومدن به جیم... ورزش.... اووووووووووووو چی همه شد :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
افرین شما چقدر قانع هستید این تیکه با همسروخوب اومدی .سپاس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
هییییی:((
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
با آقاشون...
من
من
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
اوه اوه!!چقدرشاد!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
اولا یه حسی بهم میگه این انجمن تکراریه .... دوما این همه راه برای جوونی کردن! پارک ، سنما ، بروبچه ها ، سفر و .... راسی جشن چی شد؟؟؟
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام کدوم جشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فک کنم الکیه
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
عزیزم گفتن هرکی روزه هاشو تمام و کمال بگیره .. بعد ماه رمضان دعوتش میکنیم :)
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نع خیر..جدیده!...چمی دونم اصن..خوش به حالتیـــــ...هعی!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
١
سرکاریم پس! ما رو بگو دلمون خوش بود جشن روز جوان داریم .... :((( ولی باور کنین تکراریه!
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ کی منفی داده خخخخخخخخخ رو اعصابش بودی خخخخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
آهان همه جوونا ... دستا بالا ... میخوام ببرمتون بندر ... دست دست ... وقتی صداتو در میدی ... قناری ها رو پر میدی ...
s.a
s.a
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
الو الو.......... پلیس 110؟ آقا زود بیاین اینجا که اوضاع خرابه! خخخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
ملوانان خلبانان ای امید ... خخخخخخ ...
s.a
s.a
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
همینجوری که بقیه جوونی میکنن! دیوونگی جوونی رو دارم! مثه بقیه جوونا گاهی میزنه به سرم یه کارایی میکنم که.................. :| ولش......... :| آهنگ، وبگردی و ایضا ولگردی، مغازه گردی، خرج کردن همه پولام بدون ذره ای پس انداز، دیگهههههههههه........ گردش با دوستام گاهی وقتا...... کلا همه جور کاری میکنم! ولی آرزو به دلم مونده برم استادیوم آزادی جیغ جیغ کنم! :|
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
بگو بگو ... خجالت نکش ... قلیون سیگار ... مشروب های الکلی ... تزریقات ... پارتی ... رقص نور ... نوچ نوچ نوچ ... آبرو رو قی کرده حیا میخوره ...
s.a
s.a
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
:)))))))))) ممنون که شما زحمت گفتنشو کشیدین! خخخخخخخخخ
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
شرایط واسه جوونی کردن که اصلا محیا نیست!اما خودم چجوری جوونی میکنم نمیدونم...همین بگو بخندا با دوستا و هم سن وسالا..بیرون رفتنا..نت رفتنا..ورزش و تفریح کردنا..آهنگای جوانانه گوش کردنا!..جـــــــــیـــــــــــــمـــــــــــــــــی بودنا:))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
١
خدایا ممنونم که مرا به صورت پسر آفریدی ... هیییییییی ... درکتون میکنم ... بهشت زیر پای مادران است ...
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
هعیییییییی تازه شما پسرا میتونین سرتونو از پنجره ماشینه در حال سرعت!ببرین بیرون جوونی کنین!!!
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
الان نمیشه آهنگ جوونانه گوش داد؟ نمیشه رفت ورزش؟ نمیشه با دوستا رفت بیرون؟!!!! شما چی شرایت زندگیتون سخته!!!
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
١
١
کلمه(( شرایت)) درسته ها کسی بهش گیر نده
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٢
١
خخخخخخخخ ... با بن بن بن شما هم میتونید بنویسید ...
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نیوا اون ورزشو اینا رو که تو کامنتم گفتم اونا جوونی هاییه که خودم انجام میدم و قبول دارم واسه همه امکان پذیره. فقط آقا ایمان در جواب اونجا که من گفتم فضا نیست گفت ما پسرا و این حرفا بعد من گفتم آره تازه بیرون بردن کله از پنجره ی ماشین :) رو گفتم یه جور جوونیه که واسه پسراست!!
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
ایمان به املا من گیر نده..از کودکی زبان زد خاص و عام بوده!!!! مائده جان کی گفته کله بیرون کردن از ماشین مال پسراست؟!!! والا دخترا که تا کمر از پنجره ماشین میان بیرون!!!
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
منم یه روزی می خوام ;o;o;o
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
چی میخوای؟
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
روزنوجوون
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خب مگه روز شهادت حسین فهمیده روز نوجوون نیست ؟
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
اون روز دانش اموزه
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
دونت ووری..توم یه روزی مث ما جوون میشی..(قابل توجه من پونزده سالم نیس)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
هههعی یه اینترنت داریم و یه گوشی ب قول خودشون هوشمند و دیگر هیچ/
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
جوون تو همش میری طرقبه و ...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
گوشی شم 750 تومن خریده!!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
کارایی که میکنم ربطی به جوونی و پیری نداره...تفریحات من کلا مشخصه،سینما،کوه و قدم زدن همینجوری الکی....کلا اهل کارای دیگه هم نیستم و از چیزای دیگه هم مثه شهربازی خوشم نمیاد و با همینا خوش حالم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
هیییییییی رادمهر خوش به حالت ... من که شخصا زخم بستر گرفتم از بس تو خونه نشستم ... کسی رو ندارم برا تفریحاتم ...
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
وای شهر بازی نگو.. مخصوصا اگه دسته جمعی بری چه حالی میده :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
چه جالب منم شهربازی دوست ندارم
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ایمان بیا باهم بریم:))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ولی خواهران جیمی بدون شوخی یه پارک هایی هست توی مشهد که مخصوص بانوان هست چرا اونجا نمیرید ... اونجا همه چی داره ... اسکیت ... دوچرخه ... فوتبال بانوان ... قلیون ... سیگار بانوان ... خلاصه خیلی خوبه ...
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
یکیش پارک ملت(که تازه اونم اسکیت و اینجور چیزا نداره!مگه با خودت ببری)یکی دیگشم پارک بانوان!واقعا کمه اینجور محیطا:(
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
قلیون ؟ سیگار ؟ شما با چشم خودتان دیدید که میگویید ؟ مگه جوونی کردن این چیزاست ؟
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
آخه این برادر میلاد میرن پارک بانوان ورزش... در جریان محیط اونجا هستن.. شاید هم از رو دیوار دستی بر آتش دارن!
s.a
s.a
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
سیگار و قلیون؟ خخخخخخخ ولی ازین پارکای بانوان و اینا نرفتم! اصن نمیدونم کجا هس! ولی قسمت بانوان پارک ملت گاهی میرم! ولی اونجا هم که.............. :|
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
میخواستم بگم ایمان... اشتباه شد.. طفلکی میلاد!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نیوا خانوم نگید تو رو خدا ... من ؟ ... از رو دیوار ؟ ... نه من خیلی پسر خوبی هستم ... خیلی گلم ...
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
یه دونشم پارک حجاب هست، من و دوستم همیشه می‌ریم اونجا، هر وسیله‌ی بازی هم که بخوای دارن، از راکت بگیر تا توپ والیبال. البته یه جایی هم واسه دوچرخه سواری بانوان داره و دوچرخه کرایه می‌دن ولی قبلش باید خودت رو بیمه کنی که هزینش 7-6 تومن بیشتر نیست....
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خعلی خوبن..کلن پدر و مادر همیشه راضی..!خخخ...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
جوونی کردن از نظر من یعنی دوچرخه سواری اما خب من بلد نیستم یعنی میترسم فکر کنم روزی که این کارو کنم به اندازه ی تمام عمرم جوونی کردم .سپاس
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
افسانه جان جامعه ورزشی رو خجالت زده کردی ها :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
:-( من صادقانه گفتم . سپاس :-))
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
شوخی بود بابا:)))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
میدونم نیوا جان :-)))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخخخ:))روحمان شاد شد
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
دوچرخه سواری خیلی خوبه..می خوای بهت یاد بدم؟؟!!!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
فقط ما پسرها میتونیم با شلوار کردی و رکابی بریم سر کوچه نوشابه با کیس بخوریم ... خخخخخخ ...
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ایمان بازم از افتخاراتت بگو :))) بذار ملت شاد بشن :)))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نوچ نوچ نوچ حواسم نبود ... اه لعنتی آبروم رفت ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
باید یه جوری آبروی از دست رفته رو جبران کنم ... یه کراوات به مجموعه ی بالا اضافه کنید بلکه آبرومون برگشت ...
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
من یکی وقتی پسری رو اینطوری ببینم بدون تعارف اینقد بهش میخندم که شلوار کردیشو قاب کنه بزنه به دیوار
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
:)))))) الان ته تفریحاتت بود؟ خجالت نکش..بگو!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
توشله بازي رو يادت رف بگي :)))))))))
من
من
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
من با شلوار کردی میرم باغ عموهام دزدی هرچی گیرم میاد میریزم توش خداییش گنجایشش عالیه
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
آقایون میگن: شلوار کردی فقط یه بدی داره... اونم وقتی میری توش ..دیگه نمیتونی راه خروج رو پیدا کنی!!!! وگرنه خیلی خوبه.
D_masoud74
D_masoud74
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
میگم دمپایی جلو بسته یادت رفت بگی
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
از اون قهوه ای ها ...
D_masoud74
D_masoud74
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ما که تا خاستیم جوونی کنیم...همش دختر پسرا جلومون ظاهر شدن حالمون دگرگون شد....ینی حرص میخورم وقتی میبینم یکی دست یکی دیگرو گرفته ها
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نگران نباش پاییز رای اورده منتظر هوای دونفره باش خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خوب تو هم دست یکی رو بگیر
D_masoud74
D_masoud74
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
نص من منتظر بودم تو بهم بگب چیکار کنم..دستت درد نکنه منو از بلا تکلیفی نجات دادی...خدا خیر دنیا و آخرتو نصیبت کنه
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خواهش میکنم...........یه مشاوره داشتی میشه 50000تومن........برفصت حسابم:)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٣/٢٩
٢
١
گــشــت و گـذار تـو دل طـبـیـعـت بـا مـخـاطـب خـاص و یه نفس عـمـیـق کـشـیـدنو دور ریـخـتـن هـرچی دلـتـو چـرکین کـرده... تـو دریـآی لـذت هـای دنـیـوی آبـتـنـی کـردن.. بـه موسیقی مورد علاقت گوش بـدیـو..ر حـالیـکه سـیـاهـی شـب آسـمـون شـهـر رو مـیـپـوشـونه از سـکـوتـش اسـتـفـاده کـنـیو پـا به دل شـب بـذاری و قـدم زنـان تـو اوج تـاریـکی شـب بـه نـقـاط روشـن زنـدگیت فک کنی ... سـوار مـوتـور شدن و تو خیابونای شهر پرسه زدن و صـحبت با اقـشـار مـخـتـلف جـامـعـه و اینکه زنـدگـیشـون چـه طـعمی داره وقـتـی بـارون مـیـاد بـه یـادش بری زیـر بارون و خـیـس یـادش بـشـی...ایـن روزا خـیـلی از ماها نیاز داریم تا جـوونـی کنـیم .... تـو اوج پـیـری دلهایتان جـوان باد :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٣
جوونی کردن؟؟؟میتونم بگم تنها جوونی کردن من اومدن به سایته جیمه...البته با دوستام بیرون میرم و هرکاری بخوام میکنم،ولی وقتی تو خونم فقط مثه مادربزرگا غر میزنم و پیری میکنم...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٣
فقط میخوام بدونم اون کسی که منفی داده چه هدفی داشته ... ؟ خخخخخخ ...
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خودت نبودی؟؟....پیری هم خوبه..من همون کارو هم نمی کنم!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خودمم تو همین فکرم....؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
عجب ($_$)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
با دوئستام وش میگذرونم...کوه میرم از ریسک نمیترسم....و خیلی چیزای دیگه....
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
این خیلی چیزای دیگه خیلی مهمه ها!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ایمان داداش بیخیال این چیزا....فردا میام دنبالت فقط کت و شلوار زغال سنگی اندامی بپوش کراواتم بزن با هم ست کنیم یه مرسدس میگیریم میریم رستوران ساج یه پرس ویژه ی ساج همراه با خاویار میخوریم....فقط دستکش ظرف شویی یادت نره واسه شستن ظرفا:))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
دمت گرم رادمهر بریم ... من تا حالا رستوران نرفتم ...
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
آره فقط اون پروژه ی بازسازی برج های تجارت جهانی آمریکارو بیار که بررسی کنیم یه امضا بندازیم زیرش برن گود برداریشو بکنن...بدبختا 10 ساله منتظرن ما به سن قانونی برسیم زیرشو امضا کنیم:))
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
رادمهر جدی با شلوار کردی میبریش ؟ خخخ
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نه دیگه گفتم که کت شلوار ست میپوشم:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
منم میام به عنوان محافظ:))
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
شمام بیاین بریم فقط دستکش فراموش نشه...
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
سینما پارک و کوه و خرررررید و شهر بازی و وبگردی به به بعد اهنگ خشخاشی دانلودکردن و قورت دادن و زیر بارون وایستادنو یه سری جوونی کردنا رو هم که دیگه نمیتونم بگم خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
فقط كوه :))
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
وقتی از تو یه تونل داری رد میشی با صدای بلند داااااااد بزنی خخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
این یکی آخر جوونیه
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خیلی فاز می‌ده!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
با موتور بری زیرگذر حرم یا شهدا داد بزنی و بوق بزنی:))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
هههه...خیلی حال مته..امتحان می کنم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
اينو منم هستم (^_^)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ب افتخارش .... :)))
باران
باران
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خوب از همه دوستان متمدنی که در تونل ها داد میزنن سپاسگزاریم خخخخخ
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
بشینی روی صندلی استادت و اداشو دربیاری بعد یه دفه استادتو لابلای بچه ها ببینی خخخخ
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خیلی حس خیطی داره:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
آره اونموقع آرزوي مكني صندلي استادم مثل صندلي خلبانها دكمه ايجكت داشته باشه. تا اونو لحظه از نظرها محو شي :))))))))))
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
جوونی ینی کفشای واکس زده استادتو که در نمازخونه دراورده لگد کنی خخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
اِاِاِ...خجالت بکش لگد چیه!...باید پرت کنی تو حیاط مدرسه یه لنگه پا بره پاش کنه...خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
اوه اوه فقط بايد دقت كني حين ارتكاب جرم كسي نبيندت! وگرنه كه حسابت با كرم الكاتبينه!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
تو جیم که هستم احساس جوونی می کنم ... وقتی میرم پارک و با بروبچ قدم میزنیم و یه آدامس دارم می جوم ، احساس می کنم سر الکس فرگوسنم !!!!!!!!
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
حالا بعد کنکور هم برو قدم بزن ببین چه حسی داری ؟ خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام فرگوسن:))
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
پارک بانوان هست که خیلی دوره ...عمرا بانویی بره انجا والا....دست رو دلم نذارید لطفا ...هرجا میری 4تا پسر بی شعور باعرض معذرت ازاقایون جیم ...هستن که نذارن خانم ها راحت باشن ....جوانی کجابود
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خدا مخاطب خاص ها رو برسونه ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خواهش میشه:))خدایی اونا مرد نیستن
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
الهی امین
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
آمین گوی بلند را لال نمیران...
من
من
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
چقدربدم میادازشون
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
زیر بارون وقتی همه خیسن پس کله زدن به یه کچل ..... البته من هنو انجامش ندادم دوس دارم انجام بدم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
پس گردنی؟ ... چاه نکن بهر کسی ... وگرنه خودت یه پس گردنی خفن تری میخوری ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ایشاا.. اقاتون کچل میشه بهش میزنی:))خخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ريسكش بالاست! توصيه ميكنم امتحانش نكني! عواقبش غير قابل پيشبينيه! (0_0)
باران
باران
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
نص مردا یه کم پا به سن میذارن کم کم کچل میشن خخخ
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
موهای من که محکمه نمیریزه اقای شما کچله ماست مالیش نکن:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ههییییییی...............خیلی وقته جوونی نکردم:((کجایی ببینی بی تو دنیام هیچ رنگی نداره:((
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
دو سال و هفت ماهش رو یادم رفت
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
دو سال و هفت ماهه ندیدیش؟
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ال‍ــــــــان این انجمن خیلی خوبه....باورتون نمیشه اگه بگم چقد کسلم..خیلی! صب تا شب پای نت..بعد fruit ninja بعدش هم که هیچی..اصن یه وضع افتضاحیه! +امروز تو حال دیده شدم در حالی که به ساعت خیره شده بودم و ساق دستامو تو هوا تکون یمدادم....واای خدای من...!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
شما به نظرم از اون لباس ها که آستیناش به هم وصله سفیده باید تنت کنی ... خیلی خطرناکین ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ایمان با ادب باش:))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
اعععع....باز من خندیدیم سکوت کردم :(((( ..جای من بودی کار جالبتری پیدا نمی کردی..خخخ!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
راستش من تو خانواده ای هستم که محدودیت ها برای دختر خیلیه!خیلی!واسه همین خیلی جوونی نمیکنم.حس افسرده ها رو دارم بیشتر!/وقتی تنهام و آهنگ گوش میدم راحت ترم.وقتایی که میام جیم هم یکم دلم باز میشه.اصلا راضی نیستم از وضعیتم!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
+خانواده منم همین طورین..حساس ...! گرچه من ازت کوچیک ترم اما می دونم با گذشت زمان وضع تغییری نمی کنه!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
واقعا!هر اتفاقی بیفته ذره ای تفکرشون تغییر نمیکنه...خیلی وضع مزخرفیه!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
والا من نمیدونم در چ حدیه اما باید باهاشون صحبت کنین دیگه...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
متاسفانه بی فایده است...از صداقتم سوءاستفاده میشه/بچه ها بهم تیکه میندازن...خیلی حس داغئنیه!آدم له میشه!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نمیدونم چیکار باید کرد....بهترین راه همینه اما خب گاهی نمیشه...حالا که اینجوریه بهتره شماهم کاری نکنین که بهانه دست کسی بدین...در مورد اوناییم که مسخره میکننم که بی محلی بهترین راهه.....یه زمانی اینارو تجربه کردم مثه خود شما
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
خانواده هم آزاد بذاره جامعه بده ديگه!!من الان محدوديتي مثلا واسه تا آخر شب بيرون بودن يا با دوستام طرقبه اينا بودن ندارم اما جامعه به دختري كه بعد 12 بيرونه يا با دوستاش دور هم نشسته نگاه خوبي نداره...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نمی دونم چی بگم ؟؟؟!! راستش اصلا نمی تونم شرایطمو توی یه همچین خونواده ای حتی تصور کنم .... :|
پری_شاهی
پری_شاهی
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
امکانات؟؟؟ صفره صفر! دوجا نیس واسه دخترا که برن بشینن مثه ادم تفریحشونو بکنن کسی بهشون کار نداشته باشه! همه تفریحا مال پسراس!من الان برام شده عقده که با دوستام برم سفر ولی نمیتونم!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
دقیقا...بابا یه جا بزارید ما دخترا هم مثه پسرا تو خیابون بتونیم گل کوچیک بازی کنیم دیگه...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خيلي موافقم!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
دررابطه با گل كوچيك ميتونم بگم. شرايطش مثل وسطي و هفت سنگه! برا ماكه آخرش به گيس وگيسكشي ختم ميشه! (^_^) آيي آخرش آب بازي حال ميده!
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
مطالعه،سفر،نوشتن
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
دقت كردي مخفف كارايي كه شما جوووووووني تلقيش ميكني ميشه "مسن"!!! عجب پارادكس خفني! (0_o)
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
واااااااااو
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/٢٩
٣
١
من بیشتر دوست دارم بندگی کنم تا جوانی ولی فعلا که نه بندگی میکنم نه جوانی..
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
واقعا :| اكثرمون در قيد حياتيم ودر بند زندگي! دقت كردي عجب اسارت خوفناكيه؟ كي جووني كنيم ما؟
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/٢٩
٢
١
البته این دو تا با هم منافاتی نداره فقط من خواستم کمی شاعرانه بیان بشه ..دلتون جوان و سر زنده همیشه..
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
بايد بگي به هم ربطي نداره. منافاتو كه داره! شاعرانه مطرح كردنت هم به قول بچه هاي اينجا در حالقمان(^_^) شمام هميشه جونووو ايضا سرزنده باشي :))
dashsajad1@gmail.com
dashsajad1@gmail.com
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
من به عنوان یه جوان هیچی فقط روز رو شب میکنم!!!!!!!!!!خیلی بیکار بشم فیلم نگاه میکنم یا میام توی جیم!!!!!!1
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
خب خسته نباشي شما(o_0) خودش خيليه! ميدوني پروسه به شب رسوندن روزا يه 24ساعتي طول ميكشه! خيلي زحمت كشي ها آفرين :))
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
امكانات خاصي نيس!!مثلا كشور هاي ديگه رو ميبيني انواع فستيوالا و نمايشا و نمايشگاه ها دارن...اما ما نه مثلا همين دو روزه شاديا خب چقدر خوب بود...همه خوشحال و سالم.. كسي واقعا قصد سو استفاده نداشت همه با هم خوب بودن..همه با جنبه..اين چنين مراسمي به نظر من خيلي تاثيرر داره ديگه تخليه انرژي..
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
مثلا فك كن جشن رنگ هندي ها رو توي ايران داشتيم!! يا پرتاب گوجه فرنگي! اوه اوه تصورشم دهشتناكه (-_-)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
چرا؟؟؟مثلا جشن بالشت پرت کنی داشتع باشیم...اینقدر خوبه...D:
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٩
١
١
واسه دخترا واقعا كمه!!يه چيزه خيلي جالب هست كه من فهميدم كافه سنتي ها به يه جمع دختر يا زن قليون نميدن حتما بايد مرد باهتون باشه...خب خيلي مسخرس..
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٣/٢٩
١
١
هه...بیخیال ایران ازین تعصبات بیجا زیاد داره منتها ................ :) ???Who cares
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
ها؟؟(o_0)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٣/٢٩
٣
٠
واااااااای چه فاجعه ای! خدا رحم کنه! حالا ک ب دخترا قیلون نمیدن باید چیکار کنیم؟؟!! ....... :| بی معنی!
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٣٠
١
٠
باید از خونه قلیون ببریم.. بعد که تو کافه ندادن .. یه هو از تو کیف بذاریمش رو میز.. طرف شوکه بشه ..بگه اینا قلیون از کجا آوردن..... بعد هم به اعتراض بشکونیمش و از محل متواری بشیم..
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
١
٠
به قول شاعر: جوانى شمع ره كردم كه يابم زندگانى را *** نجستم زندگانى را و گم كردم جوانى را !!! ما هيچكدوممون تعريف دقيقي از جووني نداريم! پرتيم از مرحله ها!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
دقیقا...
باران
باران
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
جوانی ، سرمایه بی بدیل هست ، بر شانه های من نشسته و مرا به آینده ای روشن می برد . جوانی ، با دست های توانمندش ، هیچ آرزویی را محال نمی داند و چشم های خوش بین همیشه اش ، هیچ مقصدی را دور نمی انگارد . //روز جوان مبارک//
باران
باران
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
اوووووم اره مبارک مبارک دس دس
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
مسافرت رفتن شهربازی وسینما رفتن همچین اهنگ
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خوش به حالتون مشهد همون یه ذره امکانات رو داره ما چی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
اهل کجایی؟
باران
باران
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
واقعا بعضی شهرستانها امکاناتش فاجعه اس
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
ده کوره ای که آنرا شهرستان جغتای مینامند
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
من موتور سوار میشم،سوت میرنم ،جلوی کولر دراز میکشم،سرمو میچسبونم به پنکه داد میزنم با آبجی فوتبال بازی میکنم و از این قبیل کارها......امکانات نداریم که
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خوش به حالت...بازم اینا خودش کلیه...مخصوصا فوتبال بازی کردن...
من
من
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
نه بابا!
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
دختر چطوری سوار موتور میشه...........همین مونده شما خانوما سوار موتور بشین.............اصلا میتونن موتور رو دستتون بگیرین !!!!!!!!!!!!!!
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
من که آقامون موتور دوست نداره :( منو نمیبره موتور سواری :( هی........ گاهی قسمت میشه با دایی میریم ..حال میده :)))
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٣/٣٠
١
٠
مادخترا هم موتورسواری وهم روندن ماشین بلدیم اونم تک وتنها... تازه فازش هم بیشتره
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
جناب م-نص بیا یه مسابقه سرعت بزاریم اگه من از شما باختم خودکشی میکنم الکی که نیس
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٤/٠١
٠
٠
قبوله..........من تا حالا تو کل کل کم نیاوردم..........سر لایی کشی هم شرط میبندم
bye
bye
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
واسه من که فرقی نمیکنه ! مثل همیشه...
bye
bye
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
یعنی فقط خوش گذرونی ! ای جان امشب همه شاندیز مهمون من ...!
bye
bye
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
چقدر پایه ! D:
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
بی خیال!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
من که فعلا نوجوانم.....برسم جوونی بعد..خخخخخخ
باران
باران
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
منم نوجونم بابا بچه ها میدونن 14 سال و دوماهمه
sahar-s
sahar-s
٩٢/٠٣/٣٠
١
٠
ما ک از جوونیمون هیچی نفهمیدیم:(((( فقط نشستیم تو خونه قلیون و سیگار که تفریح و جوونی نیست وقت گذرونی و الکی دل خوش کردن خودتون بعد هم سرطان و مرگ و دل خوش کردن ما... خخخخخخخخخخخخخخ
من
من
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
مرگ؟؟؟ای وای خاک عالم...مرگ چیه؟؟؟سرطان مگه با قلیون هم میآد؟؟؟
م-نص0.25بده استاد
م-نص0.25بده استاد
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
تفریحات من و لو داد
mahshid
mahshid
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
ما که هنوز نوجوانیم.والا
پگاه
پگاه
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
اینجا به درد ما نمیخوره
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
کسی نمیاد باهم مسابقه موتور سواری بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/تک چرخم بابام تازه بهم یاد داده
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
ايول به باباتون.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
جواني ميكنيم ديگه مثل همه ولي خيلي كارايي كه همه ميكنن به دلم نميشينه انجامشون نميدم سعي ميكنم كاري ياد بگيرم كه دوروز ديگه به دردم بخوره و كاري رو انجام بدم كه وقتي از اين دوران رد شدم به دلم نمونه
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
با energy ک وقتی پیرشدم دیگه ندارم.
ف
ف
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
شايد با لذت بردن از يک آهنگ يا فيلم...