خانه انجمن آدم های سنتی و آدم های مدرن
٨٩٨
٥٠
sjalal

آدم های سنتی و آدم های مدرن

آدم های سنتی و آدم های مدرن

از نظر شما ویژگی ها و تقاوت های یک آدم مدرن با یک آدم سنتی چیست؟
تعریف شما از آدم مدرن و آدم سنتی چیست؟

٩٢/٠٤/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٠٦
١
٠
ادم هاي مدرن با علم روز و دوره ي جديد كاراشونو پيش ميبرن اما ادماي سنتي همون روش قبلي كه داشتن ادامه ميدن. به نظرم هردو با هم خوبه :)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
آره هر دو تاش با هم :)
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
درسته
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
همينطوره
love london
love london
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
لایک
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
آدم مدرن با فناوری جدید کار می کنه و همه کاراش بر اساس علمه . آدم سنتی بیشتر کاراش رو بر اساس تجربه قبلیا انجام میده که شاید با علم ثابت نشده باشه !
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
اینم درسته
love london
love london
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
بازم لایک
wolf
wolf
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
تفکر مدرن و سنتی؟یا عمل مدرن و سنتی؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
هر دو
sorme
sorme
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
ادمای سنتی از سنت های گذشته پیروی میکنن،ادمای مدرن هر کاری که دلشون میخواد میکنن بعد میزارن پای مدرن بودن.هیچ کدومشو قبول ندارم.سعی میکنم که بین این دو تا باشم.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
موافق . سپاس
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/٠٦
١
١
اساسا من موافق مدرن شدنم نيستم چون باعث مي شه سنت ها فراموش بشه!!خب سنتي بودنم باعث ميشه كهاز خيلي چيزاي اين دنيا عقب بموني.. بين اينا خوبه كه ميشه پست مردن..مدرن درحالي كه به سنتها بازميگرده و بهشون پايبنده..تو همين شهر ما ساختمونا مدرن چهره شهر رو عوض كرده و سنتا و قواعد ساخت يه شهر ايراني ديگه فراموش شده..
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
درسته...بینا بین خوبه
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
موافقم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
خب سنتی ها از قدیم هر چی کی بوده همونو رعایت میکنن.....یه جورایی نمیخوان سنت شکنی کنن.....مدرن ها هم به دنبال راه های جدید برای انجام کارهاشون هستن...هر شیوه ی جدیدی که ببینن استفاده میکنن
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
ادماي سنتي دسته اي كه همون صميميت تو ميتونن با كاراي روز مره شون حفظ كنن.ولي ادماي مدرن كمي از هم دورن ارتباط چهره به چهره سخت باهم برقرار ميكنن.در كل نميشه گفت كدومشون بهتره
love london
love london
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
به نظر من ادم مدرن هرروز سعی میکنه اطلاعاتشو ببره بالا و با تغییرات دنیا جلو بره ولی ادم سنتی کاری به کار اینا نداره و به گفته های قدیمیا پایبنده
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
به نظرم آدمای مدرن با پیشرفت فناوری و تغییرات جدید زندگی می کنن و به دنبال نوآوری های تازه تر هستند ولی آدمای سنتی روی یک اصول و عقاید خاصی پایبند هستند،که اونا رو تغییر نمیدن و همیشه همانطور زندگی می کنن!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
هعــــــــــــی نظرم سانسور شد....شایدم یادشون رفته
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
یادشون رفته....مثل صدا سیما که یادش میره یه قسمتای خاصی از فیلمو دوبله کنه...خخخ
hoda
hoda
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
ادمای سنتی خیلی کسل کننده هستند
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
ولی تجارب خوبی دارن
bye
bye
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
قبول دارم ...!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٠٦
٤
٠
من سعی میکنم همیشه مدرن باشم. کلن طرز فکر رفتار .سنت تکراری .قدیمی و ب قول هدا کسل کننده است.میخواهم آپ دیت بمانم .فیلمی از آرشام هخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
سنتی مثل مادرم که بلد نیست از کنترل تلویزیون استفاده کنه!!!!و اگه دایناسور تو تلویزیون ببینه ..میگه مگه اینا هنوز زنده ان!!!خخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
سنتی همش توی دنیای قدیم خودش غرقه و حاضر نیست بیرون بیاد...ولی مدرن خودش رو با هر شرایطی وفق میده....
bye
bye
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
آره دوست عزیز منم موافقم...!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
نمیدونم چرا نظر من حذف شد اما اگه حذف نشده بود جواب خیلی خوبه برای مدرنیته باز ها بود...طولانی بود و حوصله تکرار ندارم
Niva
Niva
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
من ترکیب هر دور رو دوست دارم.. گاهی وقت ها سنتهای خوبی وجود داره. که جلوی مدر بودن رو نمیگیره..... قرار گرفتن این 2 تا کنار هم میتونه زیبا و موثر باشه....
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
ادم سنتی تنها کسیه که نمیخواد اندیشه شو گسترش بده///////
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
شایدم نمیتونه....ولی از اون جایی که خواستن توانستن است میرسیم به حرف شما!!!(چی میگم!)
firuze
firuze
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
جدی چی میگید؟؟؟؟؟؟:)))))))
fahime72
fahime72
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
هر دو واسه جامعه لازمه
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
ادمای سنتی کلا سُنَتین ............... ادمای مدرن هم کلا مُدِرنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
faride
faride
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
چیییییییییی میگییییییییییییییی؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
هرچی شما ببببببببببببگگگگگگگگگگگگگگگگگیییییییییییییی !!!!!!!!!!!!!!!!
faride
faride
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
به نظر من ادم سنتی کسیه که بیشتر با تجربه و تلاش خودش چیزیو یاد گرفته و اونو درست میدونه و زیاد علاقه ای به یاد گرفتن چیز جدید نداره ولی ادم مدرن کسیه که دوست داره هرروز چیزای جدیدتری یاد بگیره.و مسلما هردو با هم خوبن:))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
بزرگترین تفاوتشون تو تفکر و اعتقادشونه...آدم سنتی با عقل و شیوه دیگران بزرگ شده و اونو پسند کرده ولی آدم مدرن با مد و فکرهای جدید روبرو شده....هردوش به اندازه لازمه
farzaneh.h
farzaneh.h
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
با نظر شکوفه ی گیلاس موافقم :)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٦
٠
٠
جدی که نمیگی؟؟؟.....اون داره باهات شوخی میکنه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
به نظر من هردوش لازمه دنياي ماست :) توي تفكرات قديم چيزايي وجود داره كه انسان عصر مدرنيته 100سال سيام خودشو به دروديوار بكوبه نميتونه بهش برسه! در عوض انسانهاي سنتي هم اگر خودشون رو با پيشرفت سريع الرشد عصر حاضر تطابق ندن. عملا از زندگي جا ميمونن! تفاوت زياد دارن! تعريف خاصي هم نميشه ازشون داشت! البته نه كه نشه ها ميشه، منتهاي به تعداد آدمها تعريف وجود داره ديگه! من خودمو حد وسط اين 2طيف ميدونم :) هميشه سعيم براين بوده كه با حفظ داشته هاي سنتيم مطابق با عصر مدرن پيش برم :)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
این در جواب اشکمهر بود....
bye
bye
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
من که از سنتی بودن خوشم نمیاد ...! این مدرن بودنم هنوز واسم کمه
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
افکار و زندگی مدرن به خاطر اعنراض به زندگی سنتی و خستگی از محدودیت هاش به وجود اومده / ولی الان جدا کردن این دو از هم کار آسونی نیست / برای حفظ تاریخ و فرهنگ مون باید به یک سری سنت ها پایبند باشیم و برای در جا نزدن و پیشرفت باید از زندگی مدرن هم استقبال کنیم /
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
البته باید اول از "سنتی" و "مدرن" تعریف دقیقی داشته باشیم / چون از کامنت های دوستان متوجه شدم برداشت ها متفاوت :)
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٠٧
٠
٠
سنتی و مدرن متفاوته تعاریفش ازنظر همه ..یکی به ادمهای خیلی مذهبی ممکنه بگه سنتی و به ادم های روشن فکر مدرن ..یکی هم به ادمای قدیمی میگه سنتی مثل پدربرزگ و مادربزرگ ها . پدرمادر خودمون گاهی...و به ادم های نسل خودمون هم میگن مدرن
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٤/٠٨
٠
٠
اگر مرز بین سنتی بودن و مذهبی بودن رو مشخص کنید تا به جای مذهبی بودن نگید سنتی و به جای سنتی نگید مذهبی !!! اون موقع میام بهتون میگم که سنتی ام یا مدرنم...
dashsajad1@gmail.com
dashsajad1@gmail.com
٩٢/٠٤/٠٩
٠
٠
سوالت مثل اینه که بگی کامپیوتر پنتیم 3 بهتره یا 4؟ خوب این ادمای مدرن خوبی هایی دارند که سنتی ها ندارند ولی سنتی ها هم خوبی هایی دارند که این مدرن ها ندارند!ولی خیلی از ارزش ها توی آدم های سنتی بوده که توی مدرن نیست!!!مثل صداقت ، صافی ، و بی ریا بودن ، سادگی ووو..........