خانه انجمن به جون شما کم توقعی ام میشه!
١١٧٣
١٧٥
Mostafa

به جون شما کم توقعی ام میشه!

به جون شما کم توقعی ام میشه!

با سلام به همه دوستان جیم

یه سوال اساسی رو ازتون میپرسم که ازتون میخوام با توجه به توضیحات اضافی ، پاسخ خودتون و اظهار نظر رسمی تون رو ارائه بدین.

از رئیس جمهور آینده می خواهید چه مشکلاتی را حل نماید؟ خواسته اصلی شما به عنوان یک جوان از او چیست؟

یک توضیح مهم:

واقیعت این فکر از اول اشتباه است چون طبق قانون و مدیریت حاکم بر کشور یک ریس جمهور در بهترین شرایط 30 درصد مدیریت کشور را به عهده دارد (قوای مقننه و قضاییه، نیروهای مسلح، شورای پول و اعتبار، بخش خصوصی و بازار، احزاب و ان جی او ها ودیپلماسی جهانی و نهضت‌ها و موضوعهای کلان مثل انرژی هسته‌ای و......در اختیار او نمی باشد) پس باید انتظارمان را از اول در همین سطح از هر شخصی که می شود باشد. انوقت معادله کامل و جواب صحیح می باشد

بنابراین از رئیس جمهور آینده می خواهید چه مشکلاتی را حل نماید؟

٩٢/٠٣/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٦
٦
٥
من نمیخوام مشکلی رو حل کنه،فقط میخوام خرابکاری های آقای احمدی نژاد رو درست کنن
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٣/٢٦
١
٤
کاملا باهات موافقم . منم هینو میخوام. خرابکاری و بی برنامگی های قبلی درست بشه، کلا وضعیت 180 درجه فرق میکنه
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٣/٢٦
٣
٥
لطفا چند مورد از خرابکاری هاشونو میگین تا ما هم بدونیم ؟
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٣/٢٦
٣
٥
اگه وضعیت معیشتی مردم رو ببینین، کاملا متوجه میشین
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٦
٣
٤
مثلا همین که تو تمام دنیا دارن ما رو مسخره میکنن فقط به خاطر کارهای اون آقا...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٢٦
٣
٣
: Dokhtare Mashregh موافقم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٦
٦
٢
کدوم کار احمدی نژاد رو مسخره می کنن ؟ آیا پیگیری حق مسلم خود ما، کار خنده داریِ؟ یا مثلا جلوی آمریکا ایستادگی کردن و زیر حرف زور نرفتن، کار مسخره ایه ؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٦
٦
٢
دولت احمدی نژاد مخصوصا تو 4 سال دوم مشکل زیاد داشت ولی خب انصاف هم داشته باشید...
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٦
٤
١
ممنون از اظهار نظرتون.. اما میخوام بگم بنده با وجود مشکلات موافقم اما عرضم اینه که در هر دولتی حتی دولتهای بزرگ و ابرقدرت مشکلات و معضلات اقتصادی و سیاسی و اجتماعی وجود داره.(مثال: بحران وال استریت و انفجار بمب در مسابقه دو ماراتن و انفجار برج های دوقلو و معضلات اجتماعی اخلاقی و گانگستری و... در امریکا) خب در کشور ما هم طبیعیه . این حق ما و شماست که از رئیس جمهور آینده بخواهیم که در مسیر حل مشکلات موجود گام برداره. اصن برا همین اومده .. اما اینکه بگیم تو دنیا ما رو مسخره میکنن به خاطر فلان شخص این رو قبول ندارم. اولا که قبول ندارم که ما مسخره میشیم. چون بسیاری از مردم دنیا مرهون خدمات نخبگان ایرانی در سراسر دنیا هستن.. مثال هاش برا همه واضحه از پروفسور سمیعی ها بگیر تا دو میلیون نخبه ایرانی مقیم شهر کالیفورنیا امریکا. اما اگه یه مقدار هه این مطلب در گوشه های دنیا دیده بشه اونم در اثر سوء تبلیغات علیه مسلمانها و بویژه شیعیان و به طور خاص ایران است. خلاصه که ما نباید کم فروشی کنیم .. خواهشا نیمه پر لیوان رو هم ببینیم. موفق باشید.. به امید امیدواری
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٣/٢٦
٤
١
آهان آقای احمدی نژاد همه ی این کار ها رو کرده؟ انصافت کجاست.....ایشون کم زحمت نکشید بنده خدا موهاش سفید شده نسبت به 5 سال پیش....البته نمیگم بعضی کارهاش مشکل نداشت دیگه نباید اینطور حرف زد
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
نه کار احمدی نژاد مسخره نبود علیرضا/ تحریم های پی در پی و ایستادگیهای یک تنه و کمر مردم زیر بار گرانی خم شدن مسخرست....
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
فك نكنم حالا ها بشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٧
٢
همچین میگن خرابکاری که انگار چی شده..............ایران الان جزو محبوبترین کشورهای جهان است...........اگر نبود این همه سران کشورها به ایران نمیومدن
من
من
٩٢/٠٣/٢٧
١
٢
!!!!...جالبه که بعداز این همه بدبختی کشیدن به خاطراین آقا هنوزهم کسایی هستن که ازشون طرفداری میکنن!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٣/٢٧
١
٣
اگه تا حالا خرابکاری نکرده پس چرا وقتی روحانی رییس جمهور شد همه خوشحال شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٨
١
٠
نگین جان این که همه خوشحال هستن اصلا ربطی به موضوع نداره .... چون هر دوره هر رئیس جمهوری با بیشترین آرا رای بیاره اوضاع همینه.... در ضمن دوستان ... از 8 سال ریاست جمهوری آقای احمدی نژآد فقط همین 1.2 سال آخر مشکلات بوجود اومد.... گرونی ها مال چند وقته؟ چرا هیچ کس از ارزونی قبلش حرفی نمیزنه؟ لطفا از تخریب دست بردارین ... هر تخریب تیشه به ریشه ایرانه
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٦
٢
١
روابط بین الملل رو بهتر کنه.
nika
nika
٩٢/٠٣/٢٦
٠
١
موافقم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
دقیقا منظورت از این حرف چیه ؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
روابط بین المللی خوبه.ما زیر حرف زور نرفتیم
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٦
٠
١
یعنی واضح نبود حرفم!؟ این همه تحریم از کار افتادن این همه کارگر زیادشدن بیکاری تعطیل شدن یه عالمه کارخونه به خاطر نداشتن یه رابطه معقول بین المللی با کشورهای پیشرفته هست.
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٦
٠
١
محمد حسن رابطه داشتن با کشورهای آفریقایی ما رو به جایی نمیرسونه!
ماه پیشونی
ماه پیشونی
٩٢/٠٣/٢٧
٢
٠
دقیقا یکی به من بگه روابط بین‌املل یعنی چی؟! آقای حداد تو مناظره داستان جالب ی گفتن دوباره براتون تکرار میکنم: یه روز دزد می‌زنه به یه خونه ایی، مردم جمع می‌شن هر کی به صابخونه یه ایرادی می‌گیره یک یمیگه چرا دیوارت کوتاست یکی میگه چرا وسایلت سر راه بود و خلاصه همه صاحب خونه رو شماتت می‌کنن این وسط صدای صاحب خونه در می‌اد که بابا یکی هم یه چیزی به این دزده بگه! حالا داستان ماست ، ما رو حق و حقوق خودمون ایستادیم خارجی های بییب تحریم کردند ، شما همسایه های گرامی هم همه کاسه کوزه رو سر ما می‌شکنید خب یکی هم یه چیزی به آمریکا بگه. خواهشا بی انصافی نکنید.
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
با سپاس از اظهار نظرت. خب در مورد نظرت باید بگم که منظورت از روابط بین الملل چطور روابطی است: روابط دوجانبه؟ چند جانبه؟ منطقه ای؟ بین المللی؟ خب که هر کدوم از اینها استراتژی خاص خودش رو میطلبه. اما در مجموع باید بگم که رابطه میان دو کشور همان طور که از نامش پیداست میان دو یا چند کشور است و بدیهی است که کشورعزیزمون ایران یک طرف این رابطه است و بر فرض اینکه رئیس دولت ایران خوب ترین خوبها باشد باز هم نصف قضیه یعنی 50درصد ماجرا حل است و باقی آن به اراده طرف مقابل بستگی دارد. (مثل آقا پسر خواستگاری که مدعی متأهل شدن خودش بود با این استدلال که 50درصد قضیه من و دختر خانم حله. من موافقم و منتظر جواب ایشون!!)
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
دوست عزیز حرف شما درست ولی بدونین منطق و سیاست جهت توسعه و پیشرفت ملی یه سیاست خارجی میطلبه یه مذاکره خوب و منطقی که حقوق ملت ایران هم در اون منظور بشه و ما هم از این وضعیت در بیابم همونطور که آقای محسن رضایی گفتن بعضی ها پپیشرفت اقتصادی و فرهنگی رو فدای پایبندی بیش از حد به بعضی اصول میکنن و همونطور که آقای روحانی گفتن با برخورد مناسب یه پاسخ خوب خواهند شنید به امید بهتر شدن رابطه با اروپا و آمریکا.
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
علیرغم احترام به نظر مجدد شما و آرزوی آسایش برای ملت عزیزم ایران، عرض میکنم که نظرم همان است و مخالف نظرات حضرات آقایان رضایی و روحانی هستم. یک مذاکره خوب همیشه جواب مثبت نمیدهد.. بحث سیاست خارجی بسیار پیچیده و بسیار وابسته به امنیت و منافع ملی است. سخنان آقایان هم بازی سیاسی بود در جهت کسب اعتماد اکثریت مردم. حال خواهیم دید که در رویه عملی تفاوت چندانی روی نخواهد داد. چرا که دشمن همان دشمن است و خواسته سوء همان است. فقط باید حواسمان باشد خدای ناکرده با حرفهای قشنگ منافع حیاتی مملکتمان به تاراج نرود.
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٤/٠٣
٠
٠
هر جور راحتین
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/٢٦
١
١
پیشرفت نمی خواد ، پس رفت نکنیم ....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
آورین...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
هیچوقت خودتو و کشورتو دست کم نگیر
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
مطمئنم و از شما هم میخوام مطمئن باشید که ایران در مسیر پیشرفت قراردارد و در واقع دوران گذار از این گردنه صعب العبور مشکلات داخلی و بین المللی است که در حال سپری شدن است. حال باید همه ما (تاکید میکنم) همه ما ایرانیها و ملت غیور و فهیم ایران دست به دست هم دهیم به مهر و میهن خویش کنیم آباد. امیدوار باشیم. به امید امیدواری
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
امیدوارم واقعا مدبرانه عمل کنند و شایسته سالاری یادشان نرود ... وگرنه اسم را داریم ، آدرس را می یابیم و جسد ....
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
حتما اینطور خواهد بود. موافقم .. تدبیر و شایسته سالاری جزو بهترین شعارهای موجود است. به امید امیدواری
پری سا
پری سا
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
نچ نچ نچ..............بحث سیاسی...........بهتره من گوشامو بگیرم.....
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
آره عزیزم، گوشاتو بگیر خوب نیست از الان این حرفارو بشنوی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
اره چشم و گوشت باز میشه بده:))
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
تجدید نظر بفرمایید
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
بعضیا خیلی خودشون رو بزرگ میبینند/
r.hashemi
r.hashemi
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
هدفمند کردن رشته های دانشگاهی..مثلا وقتی واسه رشته ای که من خوندم هیچ جا کار پیدا نمیشه اصلا چرا باید این رشته جزء رشته های دانشگاهی باشه؟من کار میخام..
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
منم میخواااااااام
g.h
g.h
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
ایضا من!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
مشکل از دانشگاست...............ما خیلی دانشگاه داریم واسه همین کار واسه همه نیست
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
ام نص مخالفم باهات.. این که دلیل نمیشه که دلیل عدم کار وجود دانشگاه و دانشجوی زیاده. این درست نیست. یکی از فاکتورهای پیشرفته بودن کشورها سطح علمی افراد اون کشوره. اما اینکه رشته های بدون کاربرد حذف بشن این یه بحث علمی مفصل میطلبه که آیا اساسا اون رشته بدون کاربرد واقعی است یا خیر؟ که البته من معتقدم هیچ رشته علمی بدون کاربرد نخواهد بود. و این هنر دانشجو و مدیران است که بتونن برای اون رشته خاص کاربرد خاص تعریف کنند. به امید امیدواری
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٢٦
٤
٢
وضع اقتصادو ک خراب کردن درست کنه .وجهه بین المللی رو ک خراب کردنو درست کنه. اعتماد مردم رو ک خراب کردن رو برگردونه.اینا چیزه زیادیه؟
ف
ف
٩٢/٠٣/٢٦
١
١
اعتماد مردم از همه مهم تره....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٢
٢
وجهه ی بین المللی خیلی هم بالاست.........بالاترین توی چند دهه ی گذشته
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٢٦
٤
٣
ناس اره در سطح کشور های آفریقای وجه خوبی داریم
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
اینکه در راستای بهبود وضع اقتصادی و بهبود وضع بین المللی ایران و بهبود و کسب هر چه بیشتر اعتماد ملت گام برداشته شود هدف غایی و اصل اساسی تمام دولتهاست و هر حکومتی در سراسر جهان که بتواند این سه اصل اساسی رو بهبود ببخشه جزو دولتهای موفق خواهد بود.اما اینکه قبلی ها خراب کردن و بعدیها درست کنن این رو قبول ندارم. مشکلات و نارسایی های ولو بسیار وجود داشته اما با احترام به نظر آرشام خان اینکه به طور کلی تخریب شده رو قبول ندارم. منم امیدوارم که کشورم و دولتم و مردمم موفق و پیروز و سربلند باشند. به امید امیدواری
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
بابا با این چیزا که شما میگین به جای آقای روحانی باید پرفسور بالتازار رئس جمهور ما میشد تا بتونه با یه اختراع و یه قطره همه مشکلاتمونو حل کنه!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
به خدا پروفسور بالتازار هم نمیتونه کاری کنه...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
رفع مشکلات کشور کاری نداره
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٦
٠
١
م-نص 4 سال دیگه بیا تو رئیس جمهور کشورمون شو تا مشکلات سریع حل شه خوب
من
من
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
بااین وضعی که کشورداره درست کردن اوضاع کارسختیه جناب م-نص
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
خواستن توانستن است..
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
اول سعی کنند با صحبت و مذاکره عالی در فن بیان و راه صحیح تحریم ها بر دارند..از جمله تحریم لوازم خانگی ..قطعات خودرو...میوه.....بعد شیوه ای برای حل انرژی هسته ای داشته باشن که بقیه به جونمون نیوفتن......ارزش پولمونم بالا ببرن که داریم میمیریم تو کشورای دیگه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
با عزت نفس نه با تحقیر
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
با صبر و استقامت و اقتصاد مقاومتی به همه اینها که تمام مسائل رفاهی دیگر هم خواهیم رسید. به امید خدا.
کلید  بنفش
کلید بنفش
٩٢/٠٣/٢٦
٢
٢
اقای رو حانی باید مشکلاتی رو که اقای احمدی نژاد برای جامعه درست کردن از قبیل گرونی و تحریم ها و.......
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٢
١
مشکل اقتصادی ریشش از قبل بوده که زمان احمدی نژاد خودشو نشون داده.تحریم هم از بعد انقلاب بوده
٩٢/٠٣/٢٦
٢
١
تحریم واسه انرژی هسته‌ای! شما راضی میشی انرژی هسته آی نباشه و نسبتا ارزونی باشه؟ اونوقت باید هر شب خواب حمله آمریکا رو ببینی!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
تلاش در راستای حل مشکلات بسیار خوب و پسندیده است. اما اینکه منشأ مشکلات چه بوده و هست بحث مفصل میطلبد که از حوصله این نظر خارج است. ممنون از اظهار نظرت دوست جان.
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٦
٠
١
آره به قول بچه ها اول باید مشکلات دوره پیش حل بشه تا راه واسه خیلی کارای دیگه هموار بشه!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
پاسخ در اظهارات کامنتهای بالا عرض شد. ممنون از اظهار نظرتون
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
جلو گيري از ورود دكتر قلابي و اختلاس به اطراف دولت
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
اين منم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
اینم حرفیه
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
بله مهمه
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
موافقم ..
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٦
١
١
به قول یک بنده خدایی ما در طی این چند سال اخیر تو خیلی از زمینه ها پیشرفت کردیم : از صنایع نظامی بگیرید تا صنایع پزشکی و هسته ای، اما چیزی که هست در طول این چند سال اخیر بیشترین پسرفتی که کردیم تو حوزه علوم اجتماعیِ ِ یعنی ما درست از خیلی جهات پیشرفت داشتیم اما در حوزه علوم اجتماعی که اساس جامعه هم هست پس رفت کردیم.یک استادی داشتیم میگفت تو کشورهای پیشرفته مانند آمریکا و ژاپن بیشتر از 50% نخبه هایی که توی سنین قبل از دانشگاه شناسایی میشن به طرف علوم اجتماعی کشیده میشن، اما متاسفانه در کشور ما کاملا خلاف اینه! خودتون میبینید دیگه نیازی به توضیح نداره .خب تاثیرات پسرفت در علوم اجتماعی رو هم میتونید ببینید از جمله بالا رفتن نرخ طلاق و بالا رفتن مشکلات خانوادگی. امیدوارم تو دوره آقای روحانی کمی به این مسائل توجه بشه.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
طلاق عامل اصلیش صدا سیماست
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
صدا و سیما؟ میشه بگین چطوری؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
ما که شنیدیم میگن عامل اصلی طلاق دوستی های خیابونیه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
خب دوستی های خیابونی دلیلش چیه ؟ دلیل این که افراد رو به دوست شدن با یک جنس مخالف و دنبال عاطفه گشتن در بیرون از خونه چیه ؟ همش برمیگرده به توانایی های خانواده اون طرف که نتونستن به فرزندشون یاد بدن و به اندازه کافی بهش علاقه نشون بدن که دنبال این چیزا نباشه...
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خب بحث علوم اجتماعی نیز بسیار مهمه که باید در کنار دیگر مسائل مهم و حیاتی کشور عزیزمون منجمله سیاست خارجی و اقتصاد و ... در دستور کار مستقیم جناب آقای رئیس جمهور منتخب قرار بگیرد. ممنون علیرضا جان از اظهار نظر ارزنده ات.
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
یکی از عوامل ازدیاد و کثرت طلاق در جامعه ما صدا و سیماست. یکی از لحاظ برنامه های بی محتوایی که ساخته میشه که مردم به سوی شبکه های ماهواره ای (ترکیه و...) کشیده میشوند که همه اش بحث های عادی سازی روابط دختر پسر و خیانت های زنان و مردان متأهل نسبت به همدیگر است. و معضل دیگر صدا و سیمای ما و البته سینمای جمهوری اسلامی پیروی کردن از فرهنگ غربی در ساخت فیلمهاست که خود ضربه بسیار شدیدی به فرهنگ عمومی اجتماعی ایران وارد کرده است.
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
البته عوامل بسیار دیگری نیز در پیدایش و ایجاد این مغضوب ترین حلال الهی وجود داره که مباحث کارشناسی خودش رو میطلبه و از حوصله این مقال بیرون است. ممنون دوستان بحث جالبی است.
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٦
٢
١
خب مسائل اقتصادی هم هست که من امیدی به حل شدنش به این زودیا ندارم ... امریکا با اساس مملکت ما مشکل داره نه با انرژی اتمی ! نه با فلان رئیس جمهور!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
مشکا اقتصاد از خود کشوره.............تقصیر خودمونه.باید یک نظارت قوی بیاد تا درست بشه
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
من با سخن هر دو بزرگوار موافقم .. نمیشه تأثیرات سوء کارشنکنیهای آمریکا و رژیم صهیونیستی رو در اقتصاد داخلی مون نادیده بگیریم و همونطور که علیرضای عزیز اشاره کرد بحث انرژی اتمی بهانه است.. این بحث حل بشه مطمئنا مباحث دیگه از قبیل مباحث حقوق بشری پیش کشیده خواهد شد. خب در این شرایط یک همدلی کامل و تمام عیار داخلی نیاز است تا بتونیم در برابر هجمه غرب مقاومت کنیم. اما متأسفانه مدیریت و نظارت ضعیف داخلی هم مزید بر علت شده و به فزونی مشکلات میآفزاید. به امید امیدواری
g.h
g.h
٩٢/٠٣/٢٦
١
١
با توجه به صحبتهاشون قبل از انتخابات و وعده هایی که دادن خودشون کهملا بر مشکلات جامعه واقفن فقط تو این 8 سال نمیدونم چرا کسی صداش در نمیومد!!!!!!!ان شالله همه چیز درست میشه من امیدوارم...شماهم باش.
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
ممنون از اظهار نظرتون. به امید امیدواری
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
دولت ایشون مشکلش اقتصاد بود در بقیه زمینه ها که خوب بود.انصاف داشته باشین
پگاه
پگاه
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
به وعده هاشون عمل کنن
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
بعله بعله.. حرف حساب جواب نداره جانم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
اینم حرفیه
ف
ف
٩٢/٠٣/٢٦
٠
١
ثابت نگه داشتن اوضاع....بالاخره اين بهتر از به گند کشيدن جامعه است...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
راکد بودن نوعی شکسته........پس پیش به سوی جلو
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٢
ناس پس بد شکستی خورد دولت مطبوعت چون حتی ثابت هم نتونست نگه داره خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
ارشام چند بار گفتم الانم میگم خیلی جو ندیدن................دولت اقای احمدی نژاد مشکلات زیاد داشت ولی نقاط قوت هم زیاد داشت
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
مخالفم با گفته ات
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٦
٢
١
اختیارات ریس جمهور خیلی کمه...چی ازش بخوایم طفلی/خخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
خیلی هم کم نیست
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
هر چی میخواهد دل تنگت بخواه...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
روحانی یادت باشه / عارف باید باشه ..... هم خوشگله هم بوره / من بعد رییس جمهوره .... ایول ایوله ، ایول / آره خود حسنه ایول / حسن تاج سره ، ایول
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
4سال رئیس جمهوره
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
طرح شادسازی رئسی جمهور جدید بوود؟؟؟آیا؟؟؟
من
من
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
آفرین،اگه عارف رو معاون اول نذاره من یکی که کلا نظرم درباره اش عوض میشه
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٣/٢٦
٤
٣
4 ســال اول کـه آقــای روحــانی بـایـد تک تک خـرابـکــاریـای احـمـدی نـژادو راسـت و ریـسـت کنه - خـــــدا قــــوت دکــــتــــر :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٣
٣
این قدر سیاه نمایی الکی نکنین
٩٢/٠٣/٢٦
٣
٢
دقیقا مثل 4 سال اول آقای احمدی نژاد...!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٣/٢٦
٤
٤
سیاه نمایی رو اونایی میکنن که حق خوردن - این حق اداره ی دولت مال چهار سال پیش بود ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٣
٢
من عزت ایران رو میخوام...........دوست ندارم واسه یک لقمه نون شرافت کشورم از بین بره
٩٢/٠٣/٢٦
٢
٢
آفرین به اون درک بالات.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٣/٢٦
٤
٣
جای خالیه یه لقمه نونی که به راحتی ازش حرف میزنی تو سفره ی خیلیا خالیه .. جاش تو سفره ی یه زن بی پناه و چند تا بچه ی قد و نیم قد و گرسنه خوابیدن اونا .. ---شرافت واسه اونا گوشت نمیشه تا بذارن لای نونای خالیشون .... همش شعار میدی!
ماه پیشونی
ماه پیشونی
٩٢/٠٣/٢٧
٣
٢
کله نمک جان شرافت از نون هم واجب تره ، اگه بعضی از ماها به این فکر نرسیدیم باید بریم پایه‌های اعتقادی مون رو محکم کنیم اگه همه چیز فقط نون بود امام حسین علیه‌السلام به کربلا نمی‌رفت؛ علاوه بر اون جاهای دیگه ام گفتم اینکه می‌بینیم تعدادی واقعا شرایط معیشتی بدی دارند باید تکانی یخوریم و به آنها کمک کنیم نه اینکه کنار بشینیم و بگیم حکومت بیا کمکش کن مگه کوری! در شرع اسلام کمک به همنوع و همکیش وظیف تک تک اعضا جامعه اسلامی است.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٣/٢٧
٢
٢
شــعــار مــمـنـوع - منظورمو متوجه نشدی ...حرفام به اندازه کافی واضح بود دلیلی نمیبینم واست توضیح اضافه بدم . فقط همینقدر بدون منم بشینم کنار و بگم عزت و آبادی خیلی راحته
٩٢/٠٣/٢٨
١
٠
Kale_namak یکم صحبتای دکتر عباسی رو تو این زمینه گوش کن تا درک کنی....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
امام حسین جونش و داد نذاشت شرافتش بره..............تشنگی کشید نذاشت شرافتش بره................شرافت مهمترین چیز عالمه
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٦
١
٣
به نظر من كار رييس جمهور خيلي سخت ميشه چون توقعات خيلي ازشون بالاس و خب مشكلات هم بي اندازه .. ما عزتمون با راي دادن حفظ شد هنو هيچي نشده دلار و سكه كه ارزون شد هيچ خيلي از كشورام آماده برقراري ارتباط شدن!هنو آفاي روحاني سر كار نيومده اين يني عزت.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٢
١
عزت یعنی مذاکره بدون فروختن حق مردم به نون
٩٢/٠٣/٢٦
٢
١
کاهش قیمت سکه به خاطر آقای هاشمیه نه روحانی. آقای هاشمی وقتی رفتن کاندید بشن هم قیمت سکه کاهش پیدا کرد و دوباره بالا رفت....
ماه پیشونی
ماه پیشونی
٩٢/٠٣/٢٧
٣
١
را ملت حفظ اقتدار و عزت بود کاملا موافقم. اما اینکه یه شبه با اومدن یکی یا نامزد شدن یکی دیگه قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کنه یعنی چی؟ آیا جز این که دستی تو کاره که شاید قبلا باعث گرونی‌ها بوده و گرنه این مشکلات یه شبه حل نمیشه یا تی کم هم نمی شه ، وقت می‌خواد تدبیر می‌خواد ، راهکار می خواد! مشکوکم!!
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
هیچ انتظاری ندارم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٧
٠
١
جان من؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
چه انتظاری می توانم یا باید داشته باشم؟
mahshid
mahshid
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
چی بگم این قدر مشکل هست که.......
٩٢/٠٣/٢٦
٣
١
خیلی واسم جالبه بعضی از دویستان می گن دست آقای روحاتی برای حل بعضی از معضلات بسته است... اما همون دوستان می گن آقای احمدی نژاد مشکلات رو حل نکرده! چرا نمی گید آقای احمدی نژاد هم مثل آقای روحانی تو بعضی از موضع ها دستش بسته بوده؟!!
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
وای وای واز بحث سیاسی؟؟؟؟؟؟!!!!!! عاغا ما اشتباه اومدیم تو این انجمن....... خخخخخخخخخخ ...... فقط اینکه به وعده هاشون عمل کنن و اینکه شایسته سالاری شایسته سالاری.....
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٣/٢٧
٢
٠
تنها حلقه ی مفقوده ی دولت ما عدل هست و نگهداری از بیت المال و استفاده از انسانهای شایسته چیزی که مولامون امام علی تو دوران حکومتشون ذره ای ازش کوتاهی نکرد اگه یه آدم با مسئولیت باشه مطمئنا ایران گلستون میشه
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢٧
١
٠
به وعده هاشون عمل کنن فقط :| فقط کشور تجزیه نشه :)))))))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
بعله؟تو هم؟خخخخخخخخخخخخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
خدا نکنه کشور تجزیه بشه. این چه حرفیه.. ایشالله به حرفهاشون عمل میکنن...(عجب حرفایی میزنن این بعضیهای محترم ها) .. والا به خدا..
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٧
١
٠
من هنوز برای این حرفا کوچیکم......
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
خب پس بعدا دوباره سوالم رو میپرسم.. دور بعد..
باران
باران
٩٢/٠٣/٢٧
١
٠
شایسته سالاری نه قوم و قبیله سالاری ، استفاده از نخبگان و متخصصین درامور، بهره گیری از تجارب همه بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی فرد موردنظر و خیلی کار دیگه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
بعله ..موافقم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
الان برای روابط بین الملل وق خوبیه...وزرای خارجه فرانسه و ایتالیا و آلمان خواستار تقویت روابط شدن...همین طور ولادیمیر پوتین....لطفا آقای روحانی
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
توام ؟ خخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٨
٠
٠
من هم...خخخخخخخ
٩٢/٠٣/٢٧
٤
٢
تبریک، تبریک واسه دموکراتیک‌ ترین انتخابات. یک سوال! به قول رجا نیوز: دولت همون دولته، شورای نگهبان همون شورای نگهبانه، انتخابات همون انتخاباته (منظور شیوه برگزاریشه) پس چرا بعضی از عزیزان سال 88 ادعا کردن که تقلب شده اما این دوره گفتن ما دموکرات ترین انتخابات رو برگزار کردیم!! اگه کسی غیر از آقای روحانی انتخاب می‌ شد باز هم این حرف رو می زدن؟!!!!
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٣/٢٧
٣
٢
100% نمیزدن......
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
علیرغم اینکه تا حدودی موافق نظرت هستم.. اما چون دو نقطه ای و کاربر ناشناس هستی لذا ازت تشکر نمیکنم.. شرمنده!
٩٢/٠٣/٢٧
٢
٢
کاش تو سال 88 هم بعضی ها می گذاشتن ملت واسه رئیس جمهور منتخبشون خوشحالی کنن. اما اون ها با اتیش زدن سطل زباله... خوشحالی ملت رو تبدیل به عزا کردن. کاش یک مقدار از کاندیداهای دیگه یاد می گرفتن و به کاندیدای منتخب ملت تبریک می گفتن....
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٣/٢٧
٢
٢
شدید موافقم......
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٧
٣
٢
منم موافقم....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
تک تیر..موافقم
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
علیرغم اینکه موافق اصل حرف این کاربر ناشناس هستم اما به احترام کاربرای شناس از تشکر از این کاربر محترم به خاطر اظهار نظرشون خودداری میکنم... (خو شناس بیاین دیگه خو)
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٧
٣
١
مسلما اکثریت توقع دارند که ایشون به وعده‌هایی که دادن عمل کنند. (دوستان به جای تخریب کاندیداها، و رئیس جمهور قبلی، تلاش کنید، دعا کنید که رئیس جمهور آینده در کارهاشون موفق باشند.)
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٣/٢٧
٢
١
بله نسیم جان..... همین درسته.....
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
١
٠
کاملا موافقم سرکار علیه مستطاب.. معلومه اهل فهم و کماله طرف..
من
من
٩٢/٠٣/٢٧
٢
٣
میخوام خرابکاری های اون آقارو درست کنه..همین...
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٧
٤
١
انصاف شرط اوله، پس کمی انصاف داشته باشید.
من
من
٩٢/٠٣/٢٧
١
٢
شما انصاف داشتین که ماداشته باشیم؟؟؟بهمون گفتن خس و خاشاک!!گفتن ضدانقلاب!!گفتن ضددین!!!
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٧
٣
١
«من» جان شما چیکار کردی که گفتن خاک و خاشاک؟ گفتن ضد انقلاب؟ گفتن ضد دین؟!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٨
٠
٠
منظور (من) قضیه ی سال 88 هستش
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢٨
٢
٠
واقعا خیلی بده که یه عده فقط خودشون رو ببینن و به بقیه احترام نذارن.... هر کس هر طور رفتار کنه باهاش به همون صورت رفتار میشه...
من
من
٩٢/٠٣/٢٨
١
١
جالبه،پدرمن رفته جنگ،جنگیده بعدمیشه ضدانقلاب!!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٢
٠
بحث های سیاسی این ریختی نکنین لطفا.. درست نیست. مسلما در هر دعوایی همیشه هر دو طرف مرتکب اشتباهاتی میشن و نمیشه تقصیر کامل رو به گردن یک طرف انداخت. هر دو طرف (حالا فرقی نمیکنه یک طرف دولتی باشد و دیگری ملتی) ممکنه رفتار و گفتار اشتباهی مرتکب شده باشند که باعث نمیشه از اساس باطل کننده اصل وجودشون باشه.. با توکل و عنایت خدا و چشم پوشی و گذشت همه چیزها درست میشن.. به امید خدا. به امید امیدواری
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٣/٢٧
١
٠
مسلما رییس جهمور جدید نمی تونه تو این 4 سال و حتا 8 سال همه مشکلات رو حل کنه / ولی اگه جلوی واردات رو بگیره وضعیت خیلی بهتر میشه و بسیاری از مشکلات مردم برطرف میشه
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
نمیشه که به همین راحتی جلوی واردات گرفته بشه.. حرفا میزنی ها..!!! مخالفم جانم.. مخالف..
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٢٧
١
٠
همه حرفها گفتنی نیست.ناگفته هایی دارم که شاید بعدها بگویم
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
ما منتظریم... :)))
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
وای مامانم اینا.. ... ... ....
مجید
مجید
٩٢/٠٣/٢٨
٠
٠
ق
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
ق مثله قابلمه.. (همه بلند تکرار کنن!!!)خخخخخخخخخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
هر کس یه مثالی برای حرف عزیز قاف زیر این کامنت بزنه: ق مثل قورباغه...
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٣١
٠
٠
ق.... قورباغه
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٤/٠٢
٠
٠
ق مثل قلک
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٨
١
٠
هيچي به خدا (+_+) مشكل تراشي نكنه كافيه!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
هیچ موجود زنده و حتا مرده ای جرأت مشکل تراشی نداره.. مطمئن باشید..
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
سلام ... قوانین یک بام و دو هوا را اجرا نکند