خانه انجمن ماسکهایي که هر روز به صورت میزنیم
٧٢٢
٤٨
اشکمهر آتشروان

ماسکهایي که هر روز به صورت میزنیم

ماسکهایي که هر روز به صورت میزنیم

ما هر روز که از خواب پا میشیم وآماده میشیم بریم بیرون و داخل جامعه سعی میکنم خلق و خوي و شخصیتمون رو طوری عوض کنیم که خوشایند و مطلوب مردم و مخاطبامون بشیم و ازخود اصلیمون فاصله میگیرم و به اصطلاح ماسک به صورت میزنم...
آیا شما هم ماسک میزنید؟ یعنی خودتونو به چه شخصیتی تبدیل میکنید؟ آیا این ماسک زدن و خود واقعی نبودن روش خوبیه یا نه؟

٩٢/٠٣/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من خود خودم هستم.............هر کس خواست من و دوست داشته باشه نیاز به ماسک ندارم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ایول...ما که قبولت داریم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
من نوکرتم اشکمهر جان
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من کاملا از این روش متنفرم...بدم میاد که کسی اینجوری باشه..خودم همیشه جوری هستم که واقعا هستم....
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
منم سعی می کنم خودم باشم..... مهم نیست منو دوست داشته باشن یا نه.....
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من ماسک نمی زنم به خودم همینم....شاید گاهی که غمگینم ماسک شادی رو به صورتم بزنم که کسی نفهمه درپس این شادی چه غمی پنهانه...ولی در روابط بادیگران خودمم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اون ماسک شادی رو منم گاهی اوقات میزنم ...
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اون ماسکو فک کنم اکثرا میزنن..... منم خیلی سعی می کنم کسی از غمم مطلع نشه..... ولی بعضی وقتا نمیشه..... صدام لو میده......
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نمیدونم واقعا اینکارو میکنم یا نه اکثرا ماسک داریم ما...منظور اینکه اکثر اوقات
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ای بابا اقای رادمهر شما که کلکسون ماسکی...بازیگری دیگه تاتر و این حرفا همش تو کار فیلم و ماسک گذاشتنی کلک(: خخخ
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اره انواع و اقسام ماسک......کدومو میخوای شما:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من دوس دارم همیشه خودم باشم،ولی بعضی جاها دیده شده که نمیتونم و ماسک آدمای راحت و بیخیال رو میزنم که اصلا اینجوری نیستم....
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
همیشه صعی کردم خودم باشم خوده خودم ... ولی شاید بعضی وقتا ماسک شادی به صورتم میزنم تا کسی از غصه درونم باخبر نشه ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ببقشید اشتباه تایپی بود سعی کردم نه صعی ... :((
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نه.همیشه سعی می کنم خودم باشم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
منم خودمم همه جا چه در فضاي مجازي چه واقعي سعي ميكنم خودم باشم چون خودت بودن درد سر كم تر داره
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
دقیقا..خودت نباشی هی باید یادت بیاد کی بودی....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
جالبه چون من خودمو تغییر میدم و سعی میکنم چیزای منفیمو پشت یه نقاب بپوشونم
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ما هممون بازيگريم نقاب به صورت ميزنيم...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
خب آدم خصوصیات منفی هم داره ..خب بده مگه اونارو قایم کنه و بپوشونه تا کسی نفهمه و ازش دلخور نشه؟ مثلا خجالتی بودن یه ماسک بزنه که یه آدم اجتماعی باشه...یا کم حرفی پر حرف بشه البته به اندازه...خب اینا که خوبه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
(^_^)منكه دست مرد2هزار چهره رو هم از پشت بستم!!!
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اكثرمون همينيم باورمون نميشه!و چيزه بديم نيس!مثلا من غمگينم اما گاهي بايد نقاب خوش حالي بزنم..
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
دقیییییییییییییییییقا.......
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نميشه گفت ماسك نميزنيم اخه اسن مگه ميشه جوري كه تو خونه ايم بيرونم باشي!!مثال معروف هست خواهي نشوي رسوا همرنگ جماعت شو...خب يعني همين..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
دقیقا همینطوره
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
هر چند که بعضی از آدما دوست دارن براشون ماسک بزنی....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
بزار اینطوری بگم یعنی شما خصوصیاتهای منفیتونو کمرنگ نمیکنین ...چه خصوصیتهای منفیتونو سعی میکنین کمرنگ جلوه بدین در جامعه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
بگید کدوم خصوصیت منفیتونو زیر ماسک پنهان میکنید حتما یکی دوتا هست..مثلا من خجالتی بودن و کم حرف بودنمو..خب شما هم بگید ..فعلا میرم بعدا میام نظراتونو میخونم تا ببینم چه خصوصیت منفیتونو پنهان میکنید..بگید خجالت نکشید لطفا (:
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
واقعا نمبدونم آخه من نه کم حرفم نه خجالتی ... ولی یه چیزی ... من وقتی از کسی ناراحت میشم اصلا به روش نمیارم تو دلم نگه میدارم ناراحتیامو کلا بروز نمیدم حتی به خانواده خودم که این اصلا خوب نیست چون همش احساس تنهایی میکنم ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
کم حرف بودن؟جان من؟دروغ نگین
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اگه قرار بود بگیم که پنهان نمیکدیم.......
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ماسک من ....... صورت خودمه با تاوان دادن میپوشونمش!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
جان؟با چی؟
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
تاوان دادن از دردم کم میکنه خانمfafa
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
چه عمییییییق...........
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
بله....فهمیدم....
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
آخه اگه كم حرفي كه نميشه يهو پر حرف بشي؟!!منم كم حرفم تو فضاي مجازي شايد خيلي كمتر خجالتي و پرحرف باشم اما تو جامعه واقعي همونجورم كم حرف خجالتي تا جايي كه حقم ضايه نشه!!اعصاب نداشته باشم ديگه هيچي...:)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
هیچوقت ماسک نداشتم...همیشه بی ریا بودم...واسه همین خیلیا فک کردن سادم و هیچی حالیم نیست!
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من گاهی دوست ندارم طرفم احساساتمو بفهمه دوست دارم مخفیشون کنم.....چون کلا بدم میاد کسی منو کشف کنه....واسه همین خیلی ماسک دارم×!!!!!!!!!!! تا حالا کسی نتونسته منو کشف کنه.خخخخخخخخخخ
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
بعضی وقتا این ماسک لازمه
wolf
wolf
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
یه زمانی ماسک میزدم به خاطر دل دوستام ولی الان نه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
شاید
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
حقیقتا خیلی اینجوری نیستم که ظاهرسازی کنم و از دو رویی متنفرم ولی متاسفانه خب گاهی پیش میاد دیگه.....نه خب خود واقعی نبودن و تظاهر اصلا خوب نیس.
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
همه ما ماسک میزنیم شاید همیشه نه....ولی خوب پیش میاد.....من که اینطوریم.....مثلا یروز خیلی غمگینی ولی دلیل نداره حال بقیه رو بگیری الکی خودتو شاد نشون میدی...
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/٢٥
١
٠
ماسک زدن خیلی تعجب نداره..انسانها همه ماسک بر صورت دارن..اصلا بخشی از خود واقعی ادمها همین ماسکهایی است که میزنند اگر منظور از ماسک تظاهر است که خیلی پسندیده نیست ولی اگر منظور این است که تمام انچه هستند بیان نمیکنند این حتی میتواند زیبا باشد از توصیه دین مبین اسلام این است که مومن ان است که شادی در چهراش و غمش در دلش باشد. یا حتی به ما توصیه شده است که کار نیک را بگوییم ولی کارهای بدمان را کتمان کنیم تا خیر و نیکی در جامعه گسترش پیدا کند و بدیها کمرنگ شوند..بنابراین ماسک زدن میتواند خیلی خوب هم باشد..
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
آفرین به شما ، کاملا موافقم.
wolf
wolf
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
ممنون