خانه انجمن تنهاییت رو با کدوم آهنگ پر میکنی؟
٩١٠
٧٩
Em Ad

تنهاییت رو با کدوم آهنگ پر میکنی؟

تنهاییت رو با کدوم آهنگ پر میکنی؟

میشه گفت همه آدما تنهاییاشون رو با نماز ، دعا ، آهنگ ، عکس و... پر میکنن !!

من یه جا خوندم که نوشته بود : همون اندازه که جسم به غذا نیاز داره ، روح به موسیقی محتاجه ...!!

وقتی تنها میشی ، دلت میگیره ، یاده قدیما میفتی ، خاطره هات با کیفیت HD از جلو چشمت رد میشه ،

کدوم آهنگ بیشتر از همه آرومت میگنه ؟؟

از اون آهنگی که دوسش داری ، باهاش کلی خاطره داری (چه خوب ، چه بد! ) ، فکر میکنی بهترینه ، و مهمتر از همه تنهاییتو باهاش تقسیم میکنی ، چند بیتشو اینجا بنویس!

اگرم کامل نوشتی ، چه بهتر ...!

فقط اسم خواننده فراموش نشه ...!!!

٩١/١٠/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
من دانشگام ساری بود موقعی که الم میگرفت یا الم واسه امام رضا تنگ میشد آهنگ محسن چاووشی رو گوش میکردم همونی که در مورد حرم امام رضا خونده بود چه حالی میکردم با آهنگش ولی الان انقد سرم به کارو زندگی گرمه که حالو حوصله آهنگو ندارم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
من اهنگ رفتی از یادم...دادی بربادم...خواننده اولشو یادم نیست کی بود ولی از افتخاری هم شنیدم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٤
٧
٠
ستاره های سربی فانوسکهای خاموش منو هجوم گریه از یاده تو فراموش تو بالو پر گرفتی ب چیدن ستاره دادی منو ب خاک این غربت دوباره...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
خعلی خوش سلیقه ای
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
١
٠
آهنگای محسن یگانه!!! هَمش ... :(((( "بخند" و "نمیشه" شاعر میفرماید: قسم خورده بودم که اگه از تو جدا شَم دیگه حتی یه لحظه تو فکرت نباشم ... ولی دیدم نمیشه...نمیشه....که فکرت نباشم نه دیروز و امروز و نه فردا "همیشه"... و ایضاً در بین کلام میفرماید: چقد با تو بودم تو عین جدایی ... من آهنگ زیاد گوش نمیدم! پیشنهاد کنین برم گوش کنم ببینم چوجوره! [البته بیزَمَت]
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
نظر پاشو بریم ! چرا اومدی اینجا ؟؟؟؟ چرا خودسری میکنی؟؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
این یگانه کیه؟؟!! محسن رو زدی تنگش من شک نکنم آره؟؟ کور خوندی آقا !! میگم نصفی از حقوقتو بیشتر نمیاری خونه نگو خرج این آتیش ب جون می کنی ! خخخخخ :)) واسا ... واسه یه زنگ بزنم ب این خواهران فمینیسم ببیننم چیکارت کنم !!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
١
٢
خـــــــــــــــــــدایا .... منو وردار ببر !!! تو زنی یا گودزیلا در تاریکی؟؟؟؟!!!!! به کدامین گناه؟ خدایا چرا من ؟؟؟؟ :))))))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٤
١
٠
مرسی دریا
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
ممنون آرشام .... خب سحر تو چی گفتی؟؟ تمومه رفتم سه طلاقت کنم ... کار نداری؟؟ چیزی لازم نداری سرراه بگیرم؟؟ .... خخخخخ :))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
١
٠
چرا برام لواشک تُلش بخر بیار ... مممممم پوفک هم بیگیر با هم فیلم نیگا کنیم بخوریم!!! کی میای ؟؟؟ :)))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
تخمه از این چشم تنگا نمی خوای؟؟ چی میگن چینی ژاپنی ...
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
بخر ! همه چی بخر! :))))))) چشم تنگ! چشم گشاد! خخخخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
٣
٠
من با اهنگ خاطرات و بلای جون مسعود سعیدی خیلی خاطره خوب و بد دارم , پویا بیاتی که ادمو میکشه وزنده میکنه مخصوصا اهنگ داری پیر میشی ....... اخ منو یاد چه چیزایی انداختی !
alalehmehrabadi
alalehmehrabadi
٩١/١٠/٢٤
٤
١
با خیلی آهنگ ها اهنگ تایتانیک سیاوش قمیشی.
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
اخی من با این اهنگ خاطره ها دارم!
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
اهنگ پویا بیاتی.مادون سبز....نذار بیشتر از این دلم برنجه نجاتم بده از این شکنجه
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
نذار امشبم با یه بغض سر بشه..بزن زیر گریه چشات تر بشه..بذار چشماتو خیلی اروم رو هم..بزن زیر گریه سبک شی یکم.....اسم خوانندش یادم نمیاد ولی اهنگش محشره.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
این آهنگ عزیزم از رضا شیری بود خیلی هم قشنگ
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
اهان اره..اسمش یادم نبود.عاشق اهنگشم.
Golbarg
Golbarg
٩١/١٠/٢٤
١
٠
آةنگ بردی از یادم که البته تا جایی من شنیدم پنج نفر این آهنگو خوندن که دو تاشون قدیمی ان و دو نفر جدید خوندن با آقای افتخاری
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
به به گلبرگ خانم هم سلیقه.............
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
اهنگ وقتی میای ! وقتی میای صدای پات از همه جاده ها میاد . انگار نه از یه شهر دور که از همه دنیا میاد ! تا وقتی که در وا میشه لحظه ی دیدن میرسه ! هر چی که جاده ست رو زمین .... هیییییییییی ! دلم که تنگ میشه اینو گوش میدم !
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
مرسی از سلیقت من ترسیدم بگم...فحشم بدن.......بعد بگن کافری
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
نیاز از فریدون فروغی و یک آهنگ محشر که حتما توصیه می کنم بگوشین: سفرنامه از شهریار قنبری
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٤
١
٠
قسمتی از سفر نامه از شهریار قنبری: هق هق پارسیان/تکه نانی در خواب/بوی گندم در مشت/مشت کودک در خاک/کفش مادر در برف/چرخ یک کالسکه/گوشه ی گندم زار/بند رختی پاره/با حریق یادها همسفرم/وقتی دورم به تو نزدیکترم/با حریق یادها همسفرم/وقتی دورم به تو نزدیکترم/چمدانی بی شکل/جعبه ی یک دوربین/عکس یک بازیگر/جمعه های بی مشق/تلی از ته سیگار/دشنه ای زنگ زده/چشم گاوی در دیس/سفره ای پوسیده/با حریق یادها همسفرم/وقتی دورم به تو نزدیکترم/با حریق یادها همسفرم/وقتی دورم به تو نزدیکترم/
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
برام هیچ حسی شبیه تونیست احسان خواجه امیری،کلا با صدای احسان کیف می کنم. شب شیشه ی بارون زده ایینه رویا پشت پس ه خاطره تصویر تو پیداست از تو همه ی خانه ی من غرق تماشاست دنیای من اینجاست همین گوشه دنیا اسم خواننده اشو هم نمیشه بگم خب:دی
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
من فقطو فقط آهنگای محسن چاووشی میتونه حالمو عوض کنه ... به خصوص "کجاس بگو" کجاس بگو ... اونکه برات میمرده کو ... اونکه قسم میخورده که دوسِت داره ... اما بجاش با یه قسم هر چی که داشتی برده کو ... تنها شدی ... باز تف سربالا شدی ... گذاشتو رفت ... دیدی دوسِت نداشتو رفت ... !!!!
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
اهنگای مازیر فلاحی رو گوش میدم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
١
٠
خیلی اهنگاش ارامش بخشه
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
البته اهنگای ادل هم منو خیلی اروم میکنه!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
آهنگ های بهنام صفوی و یکی ازون اسمشو نبر ها!!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
١
٠
وایِییییییییی ! مادر این بچه کجاس؟ در تربیتش قصور شده!!! اسمشو نبر دیگه چیه؟؟؟ واییییییییییییییی ! وایییییییییییییییی ! [کودکان خود را در فضای مجازی تنها نگذارید!] :))))))
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
برم قاشق داغ رو بیارم ... الان اصلاحش میکنم نگران نباشید ...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
باز ک تو اینجا واسادی بچه ... چند دفعه گفتم برو پی درس و مشقت ... ای خدا!! من از دست این چیکا کنم؟؟ برو خاله جون ... برو اینقد منو اذیت نکن ...
maryam
maryam
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
من اهنگ ها باسبك هاي مختلف گوش ميدم!! پويابياتي برو خوش بخت بشي ،ابيرام روبه رو ي هميم بازم مثل قديم... وقتي عصبانيم گوش ميدم، وقتي هم خيلي ناراحتم داريوش يا عارف گوش ميكنم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٤
١
٠
من وقتی عصبانیم آهنگ نفس بریده محس چاوشی و محسن یگانه و فرزاد فرزینو گوش میدم.اصولا بعدش خون جلوی چشامو میگیره!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١٠/٢٤
٠
١
اهنگهای گروه 7 . کلا همه ی اهنگهاشون . بعضی وقتها هم خراطها اگه دنیا بخواد منو تو تنها بمونیم برات میمیرم جواب دنیارو میدم با تو میمونم تا همیشه . . . . .
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
١
٠
وای این اهنگ برات میمیرم گروه 7 قشنگترین اهنگشونه !
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
تقاص از محسن جونم : D: چرا امروزم مثل دیروز و فرداست .این چه تقدیر سیاهیه خدایا ! بذار این سوالو از خودت بپرسم . این تقاص چه گناهیه خدایا ؟! با تو ام آی روزگاری که گرفتی از دل ساده ی من دلخوشیاشو ! فکر کنم من و تو من بعد بی حسابیم .آی زمونه بیا بیخیال ما شو ! چرا اون ابر سیاه بی کسی.... (راس میگه ! زمونه بیخیال ما شو دیگه)
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
١
٠
آهنگ های سیاوش قمیشی واقعا آدم را به فکر وا می داره .......من عاشق اون ها بودم ولی تا قبل از فوت عموم......از اون به بعد فقط آهنگ هایی که عمویم با ستارش می زد منو آروم می کنه.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
ابن آهنگ جدیدیش که دنیایی واسه خودش.....تازه فهمیدم دروغ بود دنیایی که ساخته بودن دردم از اینه که عمری خودمو نشناخته بودم
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
سیاوش قمیشی هم خوبه ولی نمیدونم چرا همش در مورد کفتر و چغک میخونه ... تا حالا دقت کردین ...؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٧
٠
آهنگ استینگ ! He deals the cards as a meditation : او کارت ها را با یک تفکر عمیق پخش می کند... 90٪ آهنگ هایی که گوش میدم خارجی هستند ! البته بیشترشون رو هم معنی میکنم )
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٤
١
٠
به به جناب bye،فهمیدیم زبانتون خوبه.(شوخی کردم)
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٣
٠
نه دوست عزیزم ! منظورم رو شاید بد نوشتم ! میدونی آخه بعضیا ازم میپرسن که خوب شما که آهنگ خارجی فقط گوش میدی معنیشو هم میدونی ؟! واسه همین نوشتم !
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
آهنگ کدوم خواننده ها را گوش می کنید ...چون من هم خیلی آهنگ خارجی گوش می دم !
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٣
٠
تا دلت بخواد ..... ! باشه میگم چندتاشو ! system of down ! Avril l! sting ! !skylar grey l !metallica ! drowning ! disturbed ! g unit ! lil wayne بازم بگم ؟!
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
چشم من بیا منو یاری بکن ... گونه هام خشکیده شد کاری بکن ... غیر گریه مگه کاری میشه کرد ... کاری از ما نمیاد زاری بکن ...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٤
١
٠
در اوج تنهایی موسیقی های بی کلام و بسیار آرام.بیشتر از گلایدرمن...
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
٢
١
معی عااااااشقتم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
من آهنگ تو رو دوست دارم مازیار فلاحی.به قول شاعر گفتنی:تو رو دوست دارم...مثل حس نجیب خاک غریب...تو رو دوست دارم...مثل عطر شکوفه های سیب... .یکی دیگه هم آهنگ خدایا از مازیار فلاحی:نگاهم رو به سمت تو...شبم آیینه ماهه...دارم نزدیک تر میشم...چقدر تا آسمون راهه... .
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٤
١
٠
banoye khialesham khely khobe....bale
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٤
١
٠
اصلا کلا آهنگای مازیار فلاحی محشرن.
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٤
١
٠
جان مریم و اله ناز
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٤
١
٠
البوم بگوسیب پویا بیاتی در راهه...عاشقانه ترین البومی ک شنیده اید....بگو سیب(چیک چیک)بزودی در سراسر ایران
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
١
٠
نه اتفاقا این البومش یکم شادتره برو دموشو بگیر گوش کن راستی البوم 6گوشه ای که واسه محرم خوندش هم خیلی قشنگه
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
ایول ...! ایول به همه جیمیای اهل دل ... دم همگی گرم ...
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١٠/٢٤
١
٠
بيت آخر از يگانه..... لحظه از خواجه اميري.....
m-kian
m-kian
٩١/١٠/٢٤
١
٠
کجایی و شب سرمه خواجه امیری....عشق اول احمدوند
sssina
sssina
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
من در کل عاشقه موسقی هستم البته نه هرموسیقی موسیقی که استخون داشته باشه آهنگی که داستان داشته باشند، آهنگ کهن دیارا داریوش،کهن دیارا دیار یارا دل از تو کندم ولی ندانم اگر گریزم کجا گریزم... ،و آهنگ چشم من:چشم من بیا منو یاری بکن گونه هام خشکیده شد کاری بکن غیر گریه مگه کاری میشه کرد کاری از ما نمیاد زاری بکن...،برام فوق العاده خاطر انگیز اند اما تنهایی هام با ابی پر میشه،
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
آقای صدا رو که اکثرأ دوست دارن ... وقتی دلگیری و تنها ، غربت تمومه دنیا ، از دریچه ی قشنگه ، چشم روشنت میباره ...
m-nik110
m-nik110
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
زیر بارون نفساتو دوست دارم..... مازیار
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
آره.من وقتی خوشحالم اینو گوش میدم.
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
نميشه تو رو کم کنم از حال نزارم...گمونم که تو رفتي و ديگه دنباله ندارم... خواننده اش نمي دونم کيه...دوستم اينو خونده و با صداي خودش ضبط کرده.. منم بيشتر اوقات ااين آهنگو با صداي دوستم گوش ميکنم...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
١
٠
ب خودم زنگ زدم توی شب پاییزی دود سیگار شدم تا ک نبینم چیزی
khaleghdad
khaleghdad
٩١/١٠/٢٥
١
٠
منم سر گشته حیرانت ای دوست حسین کشتکار بوشهری
مهیار
مهیار
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
عالــــــــــــــــــــــــــــــــیه این آهنگ خیلی دوسش دارم
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
من که عشق آهنگم! ولی اوقات تنهایی آهنگای مازیار فلاحی :) فریدون آسرایی :) الهه ناز و همدم معین :) چاووشی و قمیشی رو هم که گفتن نداره :)))))
hamta
hamta
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
پويا بياتي.... جز تو كه دنيامو بغل كردي حال منو هيچ كي نمي پرسه...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
نمی دونم این پویا بیاتی چی داره ک بابامم اینقد دوسش داره؟؟؟
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٠/٢٦
١
٠
معین!
maryam
maryam
٩١/١١/٠١
١
٠
منم معين دوست دارم مخصوصا اهنگ همدمشو....
fatemeh-s
fatemeh-s
٩١/١١/٠٥
٠
٠
شادمهر...فرقی هم واسم نمی کنه کدوم اهنگش باشه..همه اهنگاش رو دوس دارم :)
parisa
parisa
٩١/١١/٠٦
٠
٠
اهنگای علی لهراسبی.........
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
آهنگ eyes on me.من دوازده تا کتاب دارن شان رو با این آهنگ خوندم.
حمید
حمید
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اهنگ من و بارون از رضا صادقی و بابک جهانبخش خیلی باحاله