خانه انجمن تيم فوتبال مجازي خود را بسازيد!!!
٤٣٨
٤٠
fafa.tk

تيم فوتبال مجازي خود را بسازيد!!!

تيم فوتبال مجازي خود را بسازيد!!!

اگه شما یک مدیرعامل پولدار بودید و میتونستید هر بازیکن خارجی یا داخلی رو جذب کنید، تیمتون رو چه جوری می بستین و سرمربیش کی بود؟

٩٢/٠٣/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahshid
mahshid
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
سرمربی: گواردیولا ......مسی .رونالدو .بکام . رونی .زاوی .رونالدینیو. ..........بقیه شو میام میگم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
ممنون:)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
نظری ندارم . سپاس
nika
nika
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
منم همین طور
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
باتشکر..
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
مورینیو سرمربی و دستیارش حالا یا گواردیولا یا قلعه نویی!!!!!دروازه بان نمیشه الیور کان بیاد دوباره؟؟اگه نمیشه کاسیاس...خط دفاع:راموس،پیکه،پپه و این برزیلیه تو چلسی اسمش یادم نیست...خط میانی:ژابی الونسو،لمپارد،جرارد و گرت بیل....مهاجم رونالدو و ایبراهیمویچ حالا فرهاد مجیدی هم ذخیره باشه خوبه
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
درووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود.........
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
دفاع برزيلي چلسي: داويد لوئيز
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
ممنون از نظرتان:::::::)))))))))))))))
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
من سعی میکردم بچه های محلمون رو بیارم تو تیم ..خودم هم میشدم سر مربی..... ( وقتی از یه نا بلد سوال کنین..جواب بهتر از این نمیشنوین )
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
به به...فوق العاده...قهرمان یشین به جان خودم!!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
نمی دونم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
خودم مربی!حیف خودم نمیتونم تبدیل به 11نفر بشم وگرنه همه ی بازیکنا هم خودم میشدم!!....میگشتم استعداد ها رو توی ایران پیدا میکردم....یه تیم از بهترین و جوون ترین استعداد های کشور
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
استفاده از استعداد ها...ایول
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
باور کن اگه یه تور استعداد یابی راه بندازی خیلی بازیکنای خوبی میشه پیدا کرد که فوتبالو تو ایران تغییر میدن
نگارا2
نگارا2
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
اهو اينقد هستن سخته حالش ني فك كنم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢١
١
١
استقلالو که داره از هم می پاشه سرو سامون میدادم.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
فکر خوبیه:)))ایول بانو
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
ما اینیم دیگه...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/٢١
٠
١
من تیم منتخب جهان و انتخاب میکردم باسرمربی گواردیولا
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
پولمو صرف کار دیگه ای جز فوتبال می کردم..خخخخ!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
رحمتي رو ميزاشتم دروازه ارش افشين با مجيدي رو حمله بقيه هم بازيكنان استقلال البته خلعتبري هم مياوردم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
بخند سال ديگه هم كه قهرمان شديم ما ميخنديم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
:)))))))))))))))))))))
ali007
ali007
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
ممنون ولی من فوتبال دوست ندارم. ولی رونالدو رو خیلی دوست دارم.
RKO
RKO
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
فقط کریستـِــــــــــــــــــــــــــــــــــــانو رونـــــــــــــــــــــــــــــــــالدو دروازه بان : ادوین وان در سار سرمربیان :سر الـــــــــــــــکس فرگــــــــــــــــــــــــوسن و گاس هیدینگ (؟)
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
افرین..........
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
ایول...البته با هیچ کدوم موافق نیستم!!!خخخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
دروازه بان: ايکر کاسياس...دفاع: پويول...داويد لوئيز....فيليپ لام...راموس...هافبک:...ژاوي....اينيستا...پيرلو...مهاجم: رونالدو...مسي...ابراهيمويچ...سرمربي: سرالکس فرگوسن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
چرا همه به 4-3-3گیر دادین؟
ارام
ارام
٩٢/٠٤/١٥
٠
١
باهات موافقم تمامشو ولی سر مربیو یکم موافق البته یکم
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٣/٢٢
٠
١
سرمربی گواردیولا...دروازه بان: نویر ... دفاع: پیکه ، آلوز ، آلبا ، دانته... هافبک: ژاوی ، اینیستا ، اشتایگر....حمله: مسی ، روبن ، نیمار........اینا هم ذخیره: مولر،ریبری،کاسیاس،بدشتوبر،فابرگاس،فن پرسی،رویس،کلینی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
سرمربی :یوپ هاینکس کبیر دروازه بان:مانوئل نویر دفاع:فلیپ لام- بندیک هوودس-دانته-آلوارو آربلوا هافبک:باستین شواین اشتایگر-ژابی آلونسو-تونی کروس-توماس مولر-آندره شورله مهاجم:روبرت لواندوفسکی ذخیره:کاسیاس-متس هوملس-مارکو رویس-سون و لارس بندر-کریس رونالدو-مسوت اوزیل-ماریو گوتزه-رافائل واران:))))))))))
پگاه
پگاه
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
من پولا رو صرف خوشحال کردن بچه های خیابونی و کار میکردم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
احسنت به شما...
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٣/٢٣
٠
١
نمی دونم فقط می دونم که حتما رونالدو و مهدوی کیا توی ترکیبم بون... فالکاو رو هم میاوردم.... ولی مسی رو نمی ذاشتم پاشو توی تیمم بذاره
mohammad
mohammad
٩٢/٠٤/١٥
٠
١
تیم استقلالو سروسامون میدادم.مثلا رونالدو و مسی و پپه و پویول رو می اوردم.باسرمربیگری قلعه نوعی و مطمینم که بهترین تیم میشد
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٢
٠
١
استقلال
masum.m
masum.m
٩٢/٠٤/٢٣
٠
١
سرمربی فرگوسن بازیکنا مسی رونالدینیوتورس لمپارد دازگه خسروحیدری اینیستا ژاوی پیترچک آرش برهانیو.............