خانه انجمن خواب هایتان را به اشتراک بگذارید.
٧٨٧
٩٠
nikta_21

خواب هایتان را به اشتراک بگذارید.

خواب هایتان را به اشتراک بگذارید.

خواب های خیلی شفافتون، خواب های صادقه، ترسناک، خواب های برعکس و خواب هایی که جلوه های ویژه داشتن و کلا خواب هایی رو که دوسشون دارین رو با حوصله تعریف کنین.

٩٢/٠٣/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یه بار خواب دیدم روبه روی خونمون یک بندر خیلی خوشگله ...پرکشتی..کشتی ها تو لنگر گاه پهلو گرفتن ...کلی مرغ دریایی سرو صدا میکننن...منظره خیلی قشنگی بود از پنجره اتاق ...اینقدر تحت تاثیرش بودم ..که صبح که ازخواب پاشدم رفتم لب پنجره بندرو ببینم ....دیدم یه ساختمون4طبقه جلومه و ازبند رخبری نیست....خخخخخخخخخخخخخخ
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یاد سریال های ترکی افتادم... :)))!!!!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
ممنون.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
اخی ..چه زیبا...ولی یه چیزی یعنی رفتین جلوی پنجره واقعا فک کردید واقعی بوده؟ چه آدم رویای و حساسی!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
چه عکس زیبایییییییییییی!
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
اره خوب باورم شده بود واقعی یه ....مرسی
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
منم مثل فرزاد حسنی...خواب دیدم که یکی ازامتحانای دانشگاه رو ندادم...و مدرکم رو نمی دن بهم ...منم همش می گفتم من که این درس و 18شدم ...چرا میگین امتحان ندادم...تا صبح درگیر بودم
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من اصلا خواب نمیبینم!
پگاه
پگاه
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
ولی من خعلییییییی خواب میبینم...معمولنم همش اتفاق می افته
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
منم خیلی خیلی خواب می بینم رنگ و وارنگ.ای کاش می شد خواب هامون رو توی دنیای خواب به اشتراک بگذاریم.
s.2
s.2
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من معمولا هرچی در روز واسم اتفاق میفته تو خواب میبینم فقط یبار خواب دیدم از پله افتادم سرم خورد به زمین دقیقا وقتی داشتم میمردم مامانم صدام کرد
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خیلی هم خوب.با معنی بود.
s.2
s.2
٩٢/٠٣/٢٣
٠
٠
نظر من این وسط چیکا میکنه ای خدا :(
نگارا2
نگارا2
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من كه يادم نيس زياد!يادم ميونه خوابام اما اينقد چرت و پرت و بي ربط به همه كه... مثلا آخرين خواب خيلي مسخرم:با 3 تا از دوستام شب بود دانشگاه بوديم داشتيم بر مي گشتيم يكي ماشين داشت يه اس ام اس واسه من اومد كه تا 8:45 جاي خونمون باش كاره مهمت دارم.ديدم با اونا برم نميرسم چون مي خواستن برن شام!رفتم با اتوبوس تو اتوبوس معلم شيمي سال دوم دبيرستانمو ديدم!!!!بعد رفتم جايي كه كارم داشت يكي كاره مهمش اين بود كه بم گوجه سبز بده!!!!!!از شامم مارو انداخت:d :)))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ :) گوجه سبز :)
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
علیک.انتظار داری خواب چه جوری باشه؟من خودم یکی از فیوریت هام همین خوابه چون خوابای توپی می بینم.لطفا جواب بده.
wolf
wolf
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یادم نیست!
nika
nika
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
منم همین طور
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
انقدر خواب دیدم که نمیودنم کدومو بگم...ترسناک...رویایی...مخفی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
١
٠
خواب مخفی تو بگو
mahshid
mahshid
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من که هیچ کدوم از هخوابامو یادم نمیمونه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من یه بار خوای دیدم تو تیم بایرن مونیخ بازی میکنم و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم...درست شب بعد از قهرمانی بایرن بود!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
فرقش با واقعیت اگه گفتی چی بوده؟؟!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
آره حتما ! :))))))))))))))))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
چه فرقی داشت؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٣
٠
٠
خو فرقش این لود که من بازی نکردم...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من یه خواب صادقه دیدم که برای اولین بار مادربزرگ هامودیدم نزدیک کنکور بود که خواب دیدم دراز کشیدم وهردوتاشون اومده بودن دیدنم ودرباره من درحایکه جلوم بودن حرف میزدن بعد یکیشون اومد طرفم وتاکنارم نشست بیدارشدم در حالتی که دقیقا توی خواب بودم وهمون محل ینی واقعا اومده بودن ولی من به صورت خواب دیدمشون خدارحمتشون کنه
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خدا بیامرزه.
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یه مدت بود خواب سوالای امتحان اونم فقط تاریخو میدیدم تو خواب پنج شیش تا سوال بود ولی من همیشه یکی یا دوتاشو یادم میموند اتفاقا همونا یه بار اومد تو امتحان.......
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
بیا پایین.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
فیروزه خانوم توی اون انجمن بجواب دادم به حرفای که زده بودید..برید بخونید لطفا
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خواب .وخب بیشترش خصوصیه.......ولی یه بار خواب یک جشنو دیدم چند وقت بعد عزادار شدیم........
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
:(
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من..خودمو نمی بخشم...خواب دیدم یکی از سوالای امتحان ریاضی رو اما چون سخت بود دنبالش نرفتم..بعد اون سوال اومد تو امتحان و خوب مسلما منم جواب ندادم!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
ایول بابا.من اولای سال تحصیلی خواب دیدم دارم دو هزار حل می کنم.
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
اینا از اختلالات شروع و پایان مدرسه هاس..دونت ووری!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یه بار هم خواب بچه های جیم رو دیدم...خخخ!
باران
باران
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
چه شکلی بودیم؟ خخخ
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
بانو سپهری بودن فقط..شبیه تصوراتم نبود خیلی!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
الان یادم نیست خدایی
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
حتما بگی ها.می خوام بعد صد سال و عمری که یه انجمن راه انداختم،با برکت باشه.مرسی.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یباراینو گفتماااااااااااااااااااا :) بچه که بودم خواب دیدم دارم از خونه میرم بیرون یه دفه یه آدم آهنی گنده میاد جلوم منم از ترس نمیتونستم جیغ بزنم :))))))))) حالا جالب بود داداشم داشت اون کنار روزنامه میخوند :)))))))))))))))))))) از خواب که بیدار شدم تا صبح به مامانم می گفتم مامان کی صبح میشه خوابم نبرد تا صبح :)))))))))))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خوابمو نمیشه بگم صحنه داره توش عشق و عاشقی داره
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
ینی ما هم خواب میدیدیم اینا هم خواب میدیدن :))))))))) من شخص دوم خوابم آدم آهنی بوده خخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
مثل شما خوبه با اون روحیه ی خشنت
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
:)))) من روحیه ام لطیف بوده که با یه آدم آهنی کادو گرفتن داداشم چنین خوابی میدیدم بــــــــــــــــــــــــــــعــــــــــــــله :))))))))))))))))))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
واقعا که..این جا خانواده رد میشه..
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یبارم خواب دیدم کهبا دوچرخه دارم از رو پشت بوم بدون لبه دورخیز میکنم میپرم پایین حالا خوبه سالمم مونده بودم بعدشم تو خیابون به دوچرخه سواری ادامه دادم :)))))))))))))))))))))))))))) یبارم خواب دیدم از نرده های راه پله آویزون شدم تو خونه هم مهمونیه همه دارن با صدای بلند حرف میزنن هر چیم صدا میکنم هیشکی جواب نمیده :)))))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
تو خواباتم اخرش همش میمیری هرهرهرهرهرهرهرهرهرهرهر
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
نه بابا تهش زنده میمونم :))))))))))))))))))))))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
ولی زخم و زخول که میشی
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
نچ میگم ساااااالم میموندم :) فقط ترس داشت در حد مرگ :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
لااقل دستت که خونی که میشه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
حداقل دستت که خونی میشه نمیشه؟
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خوابای خوبت رو هم تعریف کن لطفا.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
4 ،5 بارم خواب دیدم دارم از پله ها سر میخورم خیلی صحنه بدیه :| خواب سقوط از ارتفاع کلن زیاد میبینم :)))))))))))))))))))))))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
بیشتر مردم دنیا این مدل خواب رو تجربه کردن.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من اصولا تو خواب،خواب می بینم.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
چه جالب فکر میکردم تو خواب یه چیز دیگه میبینی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
نه.منظورم اینه تو خواب که هستم میخوابم دوباره خواب یک چیزو تو خواب میبینم.بعد تو خواب از خواب بیدار میشم.ولی هنوز خوابم!چی شد؟!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
ولش کن خواب پیچ شدیم خخخخخخخخخخخخخخ
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من فهمیدم میترا.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
چقدر شما زرنگی:))))))))))))))))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
تیزهوشم!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
من جون با قرص خواب میخوابم معمولا اصلا خوابی نمیبینم اگه هم ببینم همش کابوسه
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
چرا با قرص می خوابی؟هِین؟هوم؟؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
امیدوارم دیگه بدون قرص خواب بخوابین
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یه بار دیگم اینو گفتید اما دلیلشو نگفتید ، چرا ؟
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
بچه ها راستش من خودم همیشه توی خوابام اولا می دونم که خوابم دوما می دونم که کنترلش دست خودمه و قدرت و اختیارات نامحدود دارم.سوما خیلی از خوابام رو خوب یادمه.کدومشو بگم؟رابع این که سالی دوبار شاید کابوس ببینم یا نبینم.کلا همیشه چیزای خوب هست توخوابام.همش زیبایی و لذت و کیفه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
معلومخ دختر خوبی هستین که این مدلی خواب میبینین
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
الهی بمیرم.چرا با فرص می خوابی خب؟ناراحتی؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
نه نگو..خدا نکنه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
نه نگو..خدا نکنه..شما کوشولوی خیلی...(:
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
خیلی خوبه که بدونی داری خواب میبینی..!من یه بار خواستم برم بگردم دیگه نشد بیدار شدم!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
یادم نیست
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خواب های توهمی...تخیلی....اصن یه وضی!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خوابای منم اکثرا همینجورین!مسئول جلوه های ویژه اش خیلی مهارت داره!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
جلوه های ویژه....خخخخ
kafshdozak
kafshdozak
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خوابای من ک کلا تعطیله بابا ... وحشتناک ترین خوابمو بگم؟خواب دیدم داداشم و دوستش مردن ولی من داشتم باهاشون حرف میزدم و گریه میکرذم و التماسشو ک توروخدا نرین.اما اون دو تا میخندیدن و میگفتن گریه نکن ذیگه مجبوریم بایس بریم.بعد یکی دیگه از دوستای داداشم اومد و ی گوشی بهم داد .فکرکنم نقره ای رنگ بود...گفت اینو بگیر دروقت دلت تنگ شد ممیتونی با این بهمون بزنگی... (تکنولوژی بهشت و جهنمم بالاست هاااااااا...خخخخخخخخخ) اما خیلی ترسیدم و بعدش سریع رفتم سراغ داداشم دیدم سالمه و خوابیده... شکرت خدا...
wolf
wolf
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
چه مهربونی!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
چقدر خوابای شما بامعنی ان.من خوابام اینجوری نیستن.خیلی وقتا اتفاقای بی ربط هستند.ینی اگه کسی بهم گوشی هم بده خودم می دونم باید با گوشی چه کار کنم.بهم نمیگه که.هیچ کار هم نمی کنم.
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
گاهی که خواب میبینم دارم پرواز میکنم خیلی لذت بخشه
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
خواب سفر به دنیایی ناشناخته
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
من خواب ديدم مثل يه فيلم سينمايي شده بود ازدست يه گروه همش در حال فرار بودم فك كنم اون ادم بده بودم چون لباساي اونا سبز بود.از بالاي پشتبوم فرار ميكردم. يه بارم خواب ديدم اخر مسابقه فوتباله بازي كشيده به پنالتي ها و تيم ما تو اخرين ضربه باخت
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
من بچه بودم خواب های وحشتناکی میدیدم........بزرگتر که دم خواب جنگ میدیدم......الآن هم خواب مرگ!!!!!!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
خدا صبرتون بده!!
torobche
torobche
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
ی بار خواب داییمو دیدم یه هفته بعدش بعد از 4سال اومد مشهد....بقیه خوابام چرت وپرته واسه همین یادم نمیمونه
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
من همین که یکم از رازهای هاگوارتز توی خوابم رو یاد می گیرم و می خوام حال کنم بیدار میشم.تازه به لامصب عادتم کردم چون می دونم بیدار می شم می ترسم توی خواب.نمیخ وام.
D_masoud74
D_masoud74
٩٢/٠٣/٢٣
٠
٠
من که معمولا بیخوابی دارم....ولی دیشب خوابشو دیدم........
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٣/٢٣
٠
٠
خيلي جالب (^_^) منم خواب زياد نميبينم ولي دغدغه اصليم اينه كه چرا دوستان وآشنايان. تو خوابشون . غريب به اتفاق منو يا بالاي پشت بوم ميبينن يا دارو درخت(o_0) يا تير برق!! كسي ميدونه تعبيرش چي ميشه؟؟