خانه انجمن من نمی دونم ،شما می دونین؟
٦٧٧
٦٠
g.h

من نمی دونم ،شما می دونین؟

من نمی دونم ،شما می دونین؟

دلم به حال جوونا و نوجوونای می سوزه،اگه می شد تو دنیای واقعی دنبال شادی بودیم ،همیشه فکر می کردم که من زندگی طبیعی ندارم اما الان به نتیجه رسیده ام که هیچکدام از جوونهای مملکت ما زندگی طبیعی ندارند!به زندگیتان در شرایط ایران چه نمره ای میدهید؟

به نظرتون چه بستری برای بهبود وضع جوونا فراهم باید بشه؟

٩٢/٠٦/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٧
٢
٠
بستر خواب!!تشک راحت بالشت راحت!!این مشکل حل بشه دیگه همه خوشبختن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
زحمت نکشی شما یه وقت مستر....
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
چقدر همه دنبال بستر میگردن باید اول از بستر بلند شین اونوقت ممکنه یه کارایی بشه...
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
واقعا دیگه چی میخواین
آبان
آبان
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
غمگین ترین جوونای دنیاییم :| به خصوصو دخترا :|
green girl
green girl
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
موافقم گلم
mahsa.a
mahsa.a
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
ایییییییییول
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
هوم من خودم صفر میدم, واقنا...ما دخترا یه دلخوشی هم نداریم:|
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
واقعا........شبا كه واقعا جرات نميكنيم توتاريكي پامونو بذاريم بيرون.خدايي من اگه بيرون باشم هوايكم تاريك باشه خيلي ميترسم نميدونم خودمو چطوري به خونه ميرسونم
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
سرعت تو حلقم ادمين
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
خو مثن من الان دوس دارم برم استادیوم, اون موقه شاد میشم:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
منم میام.....منم ببر:))
green girl
green girl
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
شتردرخواب بيندپنبه دانه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
من به خودم 19.75 از 20 میدم!!!غمگین؟؟عمرا.گاهی آدم غمگین میشه ولی نه همیشه.......
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
فدات .منم مثه توام.. نمیدونم چرا معمولا چاد میزنم :))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
من که از 0تا 20.......14میدم.......با این وضع دانشگاه . تدریس...بعدش کار..باز بعدش حقوق نمیدن.......دلار رفته بالا..کار خوابیده........تازه بیمه رو بگو.....برای خانم ها نصفه میدن
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
پس شما همون 14 رم به زور دادی.........
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
من به خودم 20 میدم همیشه شادم شاید بعضی اوقات غمگین بشم که اونم غروب جمعست و از نبود امام زمانمون دنیا دو روز بیشتر نیست اگه همونم بخواد به ناراحتی و غمگین بودن بره که دیگه.........
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
من به خودم 17 میدم خیلی هم زندگیمو دوست دارم شاید جلو اطرافیانم شادیمو بروز ندم اما با خودم خیلی شادم...............
wolf
wolf
٩٢/٠٦/١٧
٢
٠
شرایط ایران که داغونه تا 100سال دیگه هم به اونوریا نمیرسیم حقیقت تلخه ولی جلوی تلاشمون رو نمیگیره باید اول از همه خودمونو اصلاح کنیم فرهنگمونو تا جوونا با هر اعتقادی زندگی راحتی تو جامعه داشته باشن با هر ع ق ی د ه ا ی اونوقت ازادی پیش میاد جوونا انتخاب میکنن و بعد با یه فرهنگ درست اثباب رفاه رو فراهم میکنیم هیچی دیگه با این برنامه میشیم 1000ساله اونوقت دیگه جوون نیستیم خخخخخخ
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٧
٤
٠
من به این مملکت از 20 نمره ی 5/75- میدم چون نه از تو سیستم تحصیلیش افراد با استعداد کشف میشن و نه میتونین شغل پیدا کنن که خودش مقدمه ازدواج دیر و یا طلاق و جداییه...
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
اخ اخ اخ حیف فقط میتونم بهت یک امتیاز بدم.....
green girl
green girl
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
موافقم صددرصدهمين طوره كه شماميگين
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
من به وضعیت ایران 10 میدم بین مرز باشه بهتره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
به نظرم برای جوونای کل جهان باید نمره داد............10...ما ایرانی ها برای مشکلاتی که هممون می دونیم...........افغانی ها به خاطر فقر......عراقی ها به خاطر نا امنی.......غربیها به خاطر افسردگی و بیدینی...........کشورهای عربی به خاطر خفقان............فلسطینی به خاطر نا امنی.............کلا هیچ جای دنیا جووناش زندگی طبیعی ای ندارند
faride
faride
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
بلیا مبافقم
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
عراقي ها به خاطر ناامني روز روشن كيف ميزنن جلو چشم همه..........منكه واقعا بيرون از خونه احساس امنيت نميكنم....قبلا اينطور نبودم...الان واقعا ميترسم
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
وا چي گفتم؟؟منظورم اين بود عراقي ها فقط احساس نا امني ميكنند؟؟روز روشن كيف ميزنند....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
الان دقیقا چی گفتین:)
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
اگر ما 20 رو برای اتوپیا یا همون آرمان شهر قرار دهیم؛ ایران 13 میگیره !!!!! خیلی هم خوبه !!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
اصن عالیه!!!!!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
زندگی توایران براجوونا مخصوصا ما دخترااصلاخوب نیست ومن ازبیست پنج میدم ولی ادم بایددرونش شادباشه وزندگی کنه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
بنظر من شرایط ایران بیشتر از نمره ی 10 رو نمیگیره...اینجا هیچکس واسه کس دیگه ارزش قائل نمیشه...درسته که همین ایران از خیلی از کشورا بهتره ولی اگه بخوایم واقعا از رو انصاف نمره بدیم از 10 بیشتر نمیشه...اینجا هیچی نداره ،هیچی...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
کی گفته هیچی نداره..............شما چی می خواین
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
به شرایط خودم تو ایران 18 میدم فقط به خاطر ممنوع بودن و آزاد نبودن دوچرخه سواری دخملا :)) وگرنه از وضعیتم راحتم امنیتی که تو کشور ما هست جای دیگه نیس خدارو شکر کنین :))
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
من به چرایط خودم نمره 17 رو میدم... خدا رو چکر تقریبا همه چی خوبه... فقط اگه بعزی چیزها درست بچه که دیگه عالی میچه :)) به نزرم آدم باید خودچ تو زندگیچ موثر باچه
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
فعلا که هیچی نداریم نه کار نه وسیله سرگرمی جز قلیون...نه ازدواج..هیچی ..فقط همین نت مونده بیایم سرگرم شیم ....
elham_m
elham_m
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
موافقم
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
در حال حاضر که هیچی نداریم نه سرگرمی نه تفریحی هیچی مخصوصا واسه دخترا....همین نت هم که داریم باید خدا رو شکر کنیم!!!من که 10میدم به شرایط ایران
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
1ميدم از100.......
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
اصلا خیلی ناجور نمره می دین:))
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
وااااااااااااااااااايي سرعتووووووووووووووو پامث اينكه رو گاز گذاشتين
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
سرععععععععععععععععععععت=مريممممممممممممممممم خوشحال ميشود
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
ایا می دانستید سرعت تخته سیاه به خاطر اضافه شدن ادامین زیاد شده است
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
ادمييييييييييييييييييييييييييين=عصبي ميشوووووووووووووووووووووووووود
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
اون اشتباه بالاهم به خاطر هول شدنم بود نه اينكه سرعت زياده.:))))))))))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
به جایی برخوردکردی ایا
maryam
maryam
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
ادميييييييييييييييين فرار ميكنددددددددددددددددددددددد خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
مریم خوبی؟؟؟؟!!!!!؟!؟!؟!خخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ
saeed_zemestan
saeed_zemestan
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
قشنگ بودااااا آورین:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
من به شخصه از 20 بیست میدم/ خیل راضیم از زندگی / به قول شاعر میگه دم دنیا گرم تا حالا به ما فاز داد
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
ادم نباید سخت بگیره.........مگه قراره چ شادی داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصن خیلیم خوبه.....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
عافرین................عجب قانعی هستید شما:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
سوار موتور گازیم..............از زندگی راضیم.............گنج قارون نمی خوام............دنیا رو عشقه:))