خانه انجمن نسلی که تمام عمرش را پای کامپیوتر می گذارند!
٦٧٠
٦٧
g.h

نسلی که تمام عمرش را پای کامپیوتر می گذارند!

نسلی که تمام عمرش را پای کامپیوتر می گذارند!

دلم به خودم و به بچه های جیم میسوزد! ما جوونهایی هستیم که از فرط درد یا بی کسی یا ...به جیم آمده ایم!
جوانی کردن دختر پسرهای ایرانی محدود شده به فیس بوک و یاهو مسنجر و جیم و کلوب دات کام و...
به نظر شما چرا این نسل داره اینطوری زندگی می‌کنه و همه عمرش رو پای کامپیوتر می‌گذرونه؟

٩٢/٠٤/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
شاید چون تفریح دیگری ندارد
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دقیقا چون تفریح دیگه ای نیست....اگه هم باشه اونقدر گرونه که هرکسی نمیتونه بره سمتش
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اینم هست . . .
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
دقیقن همینه دی:
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
تفریح ها ته کشیدن ! اینو تو شنبه شب ، جشن پیروزی دکتر روحانی ، برجسته می شد دید
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نه برای همه....این حرف شما شاید برای 10%افراد درست باشه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
شاید چون پول ندارد که تفریح کند
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
چرا تا حدودی .. .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
شما مرفه بی دردین خواهر .....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
ببخشیدا همون پولی رو که برای نت میده رو بره تفریح کنه
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
نسل ما داره به سوی کم تحرکی پیش میره ... شاید چون از دنیای حقیقی خسته شده و پناه آورده به دنیای مجازی ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
موافق اینجا سختی و غم و غصه کم تره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نسل ما در اکثر کشورهای جهان
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
چون دنیا عوض شده . . . ینی اگه نسل های قبل هم تکنولوژی مثه ما داشتن قطعا همین کارو می کردن . یاد نداریم از وقت استفاده کنیم :(((( منم بلد نیستم . . .
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
آفرین ...
bye
bye
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
آخ آخ تو رو قرآن از اینطور بحثا نکن که به خدا داغ میکنم... یعنی اینقدر حالم گرفته اس از این کشور ...:((
faeze
faeze
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
تنها این کشور نیست همه ی دنیا به این درد دچارن !!
bye
bye
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
خوب عزیزم من چیکار دارم به کشورهای دیگه ؟! کشور خودمو میگم! مثال : شما توی کلاستون یکی از دوستاتون نمره پایین بگیره باید بگی چون اونم نمره پایین گرفته منم میگیرم عیبی نداره ؟!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
همینطوره....والا بچه های الان مثل قدیم نیستن..چون علم پیشرفت کرده..اگه کامپیوتر نبود اوضاع چیز دیگه ای بود
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
آره خوب ........ وقتی با لپ تاپ و کامپویتر بزرگ میشیم . . . از اول کنترل شده نبود . . .
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
بدون اینا مگه میشه زندگی کرد؟ :S
Shazdehpesar
Shazdehpesar
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
تمام صحبت هایی که دوستان فرمودند،صحیح است.ولی قبول کنیم که نسل ما هم،نسلی که همراه تکنولوژی بوده است،قدری تنبل شده است.همانطور که خانم سلطانی فرمودند،به سوی کم تحرکی پیش رفته است...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
بعله ما که قبول داریم تحرک خیلی خیلی کم شده متاسفانه :((
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
تایید می نماییم:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به نظرت تفریح دیگه ای هست؟؟؟من که خودم به غیر جیم و کلاس رفتن کار دیگه ای ندارم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
شماها تفریح کردن بلد نیستین
ati200
ati200
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
غیراز این کار چکار کنه...اشتغال نیست ..که همه بیکارن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
کار هستش خیلی هم هست..........تا همین الان 6نفر واسه تابستون به من پیشنهاد کار دادن
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من که این طور نیستم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خوشبحالتون
s.2
s.2
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
عاقا خداوکیلی هروق بدوستام گفتم بریم بیرون گفتن مامانم نمیذاره خومنم مجبورم بیام نت حوصلم سر نره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٤/١٤
١
٠
همه که اینطوری نیستن .بعضیا همش پایه کامپیوترن...من که فقط شبا وقت دارم بیام
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
ایولا راس میگی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
چون دانشگاه تعطيل است ما هم بيكار شديم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
خوب وقتی که دانشگاه بودیم که بدتر بودیم چی داری میگی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
موقع دانشگاه که بیچاره بودیم................وسط تفریح هی باید جوش درس و امتحان میزدیم
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
ديگه همينه ديگه!!خب از پاي كامپيوتر بودن هم ميشه تفريح كرد هم درس خوند كار انجام داد اخبار فهميد..خيليم بد نيست..
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
ولی خوب ما همه این کارارو انجام نمی دیم :)))))))))))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
آره s.2 درس میگه من یه هفته اس میخایم با دوسامون بریم بیرون مامان اینو راضی کن مامان اونو راضی کن برنامه این جور نمیشه خونه اون دوره ! قبلا ازین خبرا بود ؟ ؟ ؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
خوب قبلا جمعیت کمتر بود و اینقدر مشکلات عجیب تو جامعه نبود
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
ولی من از وقتی دانشگاه تموم شد کمتر میام بیشتر به تفریح میگذرونم
Niva
Niva
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
من که هر از چند روزی میام نت..... ولی به نظر من آدم باید خودش واسه خودش تفریح درست کنه. خب اگه هی بشینیم و آه بکشیم که چیزی درست نمیشه ..باید دست به کار شد.... البته باید آدم پایه هم در دسترس باشه :)) شاید با یه کوه رفتن ساده ..یه پارک .. آدم از کسلی و بی حالی در بیاد و اینقدر به کامپیوترش نچسبه..
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
چون بی‍ــــــــکارم..خب در مورد من که این دلیلشه..چون کاری نداشتم رو آوردم به نت و چون اعتیاد آوره نمی تونم نییام..در کل محیط مجازی واسمون جالبتر شده..(معتاد بیکار دی:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
با این موضوع موافقم که نسل جدید فوق العاده بی تحک وتنبله، اما همین طوری هوش الکترونیکش داره بیشتر میشه....یعنی با گذر زمان تحرک کمتر و پیشرفت علم بیشتره
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
شاید چون محدوده...تنهاست...افسردست!/عدم درک خونواده
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
چرا همش جنبه های بد قضیه رو نگاه میکنین
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
من که اینطوری نیستم خیلی وقتمو پای کامیوتر نمیگذرونم
g.h
g.h
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
افشاگری::تو این انجمن فقط خواستم به زندگی تو ایران نمره بدین!!آدمین فقط باب میل خودش انجمنو تغییر میده!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
ببخشیدا تو کشورهای توسعه یافته که تعداد معتادین به اینترنت خیلی زیاده..طوری که دارن مراکز ترک نت درست میکنن................اصلا استفاده بی رویه از کامپیوتر ربطی به نوع زندگی نداره که ما الان بگیم بدبختیم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
كي گفته؟ من واطرافيانم كه اينطور نيستيم :) هر چيزي به اندازه ش خوبه :) اين ربطي به كيفيت زندگي در ايران يا خارج از اون نداره!!! شما مختاري كه عمرت رو چطور بگذروني!! اون نگاه تنقيدانه رو اول آخر بايد به خودت داشته باشي :) هيچ كس مارو مجبور به انجام كاري نكرده ونميتواند بكند!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
ایول موافقم
bache...porroo
bache...porroo
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
من از 24 ساعت 23 ساعتش رو پای اینترنت میگذرونم .اگه باور ندارید میتونید یه سر بیاید نیمباز تا پیدام کنید. اینم آیدیم bache...porrooo..@nimbuzz.com
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
وقتی چشمات کور شد سلامت میکنیم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
چيييييييييييي ميييييييييييييگيييييييييييي؟؟ پس وضعت خرابه؟! بايد بري كمپ ترك اعتياد اينترنت يه چند صباحي ببستنت به تخت تا يه بادي با كلت بخوره!! سر آوردي مگه؟؟؟(0_o)
bache...porroo
bache...porroo
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
به جز این تفریح دیگه ای نمیتونیم تو ایران انجام بدیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
الکی یه حرفی نزنین
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
نه بابا بی کسی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟/
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
همین و بگو
mahshid
mahshid
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
اقتضای شرایط محیطی جامعه است
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
100%مخالفم..................من وقتی تو خونه بیکارم میام جیم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
منم همينطور (^_^)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
این طوری که شما نوشتی ما جیمی ها خیلی بد بختیم...............الان به بدبخت بودم خودم پی بردم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
٠
٠
الکی جو ندیم.................کشورهای دیگه چی................اون کشورهای پیشرفته.............اونا که بیشتر از ما از نت استفاده میکنن...........
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/١٦
١
٠
یک مشکلی هست...قدیما طرف میرفت تو کوچه والیبال ،فوتبال و... ولی الان وقتی بریم واسه اینکارا همه شاکی میشن.........شاید یک علتش رسومات غلط الان هستش
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
نه بابا!!! طرفاي ماكه اينجوري نيست!!! تادلت بخواد زمين خالصه داريم، كه جون ميده واسه اين كارا!! بچه هاي محلمون هروقت هوس كنن، فلفور يه طناب از اين سرتا اون سرش ميبندن، صب تا شب واليبال بازي ميكنن :)
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
من چون تقریبا همش خونه ام و بیکار میام نت تا حداقل توی فضای مجازی از اطرافم با خبر بشم تنها دلیلم همینه....
CHalipa
CHalipa
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
بحث بحثه پیچیده و طولانی ای هست ک ب چند کلمه نمیشه در موردش نظر داد. من خودم بچگیم تا ساعت 9-10 شب بیرون مشغول بازی کردن با دوستام بودم البته با بچهای خوب محل ن خلافاشون, الان بلطف فرهنگ و تربیت غلط خانواده ها در بزرگ کردن بچه ها جز منزوی شدن, کم تحرکی, اعتیاد ب بازی ها کامپیوتری و نت و.... چیز دیگه ای نمیشه انتظار داشت ک تمام این پیامدها باعثش خوده خونواده هست