خانه انجمن عجب زبان نفهمی است!!!
٨٩٨
٨٤
aaasaeid

عجب زبان نفهمی است!!!

عجب زبان نفهمی است!!!

تا حالا برای شما هم پیش آمده که یک نفر یه عقیده اشتباه داشته باشد و شما هر چقدر هم دلایل برای نفی عقیده اش بیاورید باز هم به عقیده اش استوار باشد و اصطلاحا زبان نفهم باشد ؟

در برابر این افراد چه میکنید؟

٩٢/٠٣/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
من
من
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
جواب ابلهان خاموشی ست!!
من
من
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
چراایجوری شد؟؟؟اول تاییدنشد حالا تاییدشد؟؟درهرحال ممنون
wolf
wolf
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
موافقم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
جواب خاموشی ابلهان است
wolf
wolf
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
چی جواد؟؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
زیاد جدی نگیر من یه چیزی گفتم ها
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
شرف عایا ؟ :)))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
منم بیشتر مواقعا اینو میگم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
بابا غزاله یه چیزی بود و تموم شدو رفت
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
سکوت میکنم . سپاس
nika
nika
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
منم سکوت میکنم.......ممنون
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
آره اگر نمی خواد قبول کنه چرا الکی آدم باهاش بحث کنه!
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
جناب اشکمهر من به شما توهین نکردم من عقید ه ام را به شیوه خودم بیان کردم گمانم استفاده از کلمه می پرونی برای یه خانم خیلی برازنده نیست در ضمن من اثباتی در حرف شما ندیدم!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
آره بابا همکارام........یکیشون امام زمان قبول نداره...خلاصه هرچه کردم نشد...هیچی دیگه گفتم ولش کن ...بیخیال شدم...خوش باشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/١٩
٠
٣
گیلاس خانوم منم با نظر اون همکارتون موافقم...البته فک نکنین صلیقه ای هست برداشتم نه .من اصلا صلیقه ای عمل نمیکنم و طبق منطق دنباله رو میشم...دلیلم اینه که واقعا عدله قانع کننده و مهکمی بر وجود ایشون و مخصوصا نقشی که قراره در آینده به ایده ایشون باشه وجود نداره و اون نقش رو فقط یک نفر داره که همه میدونن کیه و در همه جا هم امده اسمش ..که دلیل خیلی خوبی هست بر درست بودنش
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
در کتابی که همه بهش اعتقاد داریم اسم اون فردی که من میگم امده برای اون امر بزرگ..اما نامی از فردی که شما مد نظرتون هست وجود نداره...خب فک میکنم و مطمعنم همین دلیل خیلی بزرگیه ...که بزرگترین کتاب ما این چیز رو مستقیمن گفته...پس دلیلی نداره شک توش باشه و کسی دیگرو هم اضافه کنیم...بازم هر طور مایلید من دلایل منطقیمو گفتم ..شما هم میتونین نظر خودتونو داشته باشین و موفق باشین (:
*A2*
*A2*
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
آهان پس نظر شما درسته؟ لابد یسی مسیح؟....نخیر دادش من..تا امام زمان ما نباشه مسیح شماهم نخواهد بود
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من قصد ندارم وارد بحث بشم ولی عاشقانه عاقلانه و عارفانه منتظر ظهور اقام تنها امید نجات بشریت (جانم به فدایش ) هستم :))) ..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من با سند و دلیل و مدرک درست بودن حرفمو ثابت کردم ..شما چی ؟!همینطوری یه چیزی برای خودت میپرونی و دقیقا صلیقه ای حرف میزنی...واقعا که...
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
ما کسی داریم به اسم پیامبر عدله ای محکم تر از شما داریم به اسم اولامر یعنی امامان ما که همه اینها در قرآن آمده.......جناب اشکمهرنباید به قرآن سطحی نگاه کرد.....در قرآن نگفته منجی آخر الزمان شما عیسی مسیحه منجی ما یکی از اولامر..یعنی آخرین امام است ...در ضمن تا اونجایی که میدونم شما گفته بودید مسیحی هستید.پس نگید کتابی که همه ما بهش اعتقاد داریم....اینجا بیشتر مسلمان هستند و بهتره به عقاید دیگران احترام بگذارید ما در قرآن عدله ای داریم که کاملا اعتقاداتی که المروز مسیحیان بهش ایمان دارند زیر سوال میبره ولی به اونها احترام میذارینم
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
در ضمن من سند و مدرکی نمیبینم اگه منظورتون انجیله اون کتاب دین ما نیست ....سند و مدرک ما.کتاب و عترته که در قرآن هر دو گفته شده...
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
شکوفه جان کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده نه............
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
255 آیه از قرآن به حضرت مهدی (عج) تفسیر شده است.....من حاضر در این مورد بیشتر توضیح بدم اگه بخوای(اشکمهر)
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
در اعتقادات ما مسیح هم زمان با مهدی موعود به زمین عروج میکنه ..تا مهدی موعود نیاد مسیح به زمین نمیاد....منجی بزرگ عالم بشریت حضرت مهدی هستند....نه مسیح
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
طبق روایات وارده پس از ظهور حضرت حجت (عج) حضرت عیسی (ع) به اذن خداوند به زمین نزول خواهد کرد و در حضور همگان به عنوان یکی از یاران حضرت قائم (عج) پشت سر او به نماز خواهد ایستاد. چنان که در روایتی از پیامبر اکرم (ص) آمده است: "سوگند به آن کسی که مرا مژده آور راستین قرار داد، اگر از عمر جهان، جز یک روز نمانده باشد، خداوند همان یک روز را آن قدر طولانی می کند، تا فرزندم مهدی خروج کند. پس از خروج او، عیسای روح الله فرود می آید و در پشت سر وی نماز می گزارد، آن گاه زمین با فروغ پروردگار خویش روشن می شود و حکومت مهدی به شرق و غرب گیتی می رسد". از آن جا که در این دوران عده بسیار زیادی از مردم را پیروان حضرت عیسی (ع) تشکیل می دهند و ایشان، آن حضرت را به عنوان منجی و مصلح جهانی می دانند با دیدن این صحنه و به پیروی از پیامبر خود به حضرت مهدی (عج) علاقه مند شده و به حضرتش گرایش و ایمان می آورند و این مطلب، خود یکی از اسباب پیروزی آن حضرت، در این حرکت و قیام عظیم جهانی او است.
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
دلیل و مدرک برای اشکمهر..http://piy.ir/yasin/tag/%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%AD
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
اشکمهر همه ادیان به منجی اعتقاد دارن..هردینی به تفسیر خودش...ولی اینکه اعتقاد نداشته باشی به اومدن منجیت استباه....حالا فرض کن طرف مسیحی باشه و عیسی مسیح و باور نداشته باشه و بگه دروغه....متوجه شدی.....تو دین ما که هیچ ولی به طور یقیین تا حضرت مهدی نیاد مسیح هم نخواهد اومد.......وقتی مسیح بیاد تمام مردم و به دین برتر اسلام دعوت میکنه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
تفسیر..روایت...نقل قول...برداشت...بابا اینها همه تفسیر و برداشت هستش و سند محکمی نیستند... .در این مورد اینجا دیگه نمیخوام بحث کنم چون مکان و جاش نیست .پیامی داشتین به ایمیلم بفرستید و خودمم اگه اگه لازم باشه به ایمیلتون پیام میدم..اینجا دیگه چیزی ننویسید ممنون...تمام
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
به ایدیتون پیام دادم لطفا بخونید..با تشکر
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
پایین همن صفحه رو هم بخونین یه چیزی اونجا هم نوشتم....بهتره ببینین
من
من
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
چرانظرم تاییدنشد؟؟؟من اولین نفرکامنت دادم.گفتم که دربرابرشون سکوت میکنم چون جواب ابلهان خاموشی ست!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
هیچ کاری نمیکنیم من کلا خیلی وارد بحث نمیشم مگه با کسی که حس کنم میخواد یه چیزی بدونه و وقتیم وارد میشم چیزی که میدونمو کاملا منطقی توضیح میدم اما معمولا اخرش اون طرف میره به سمت سفسته و مغلطه که دیگه کاریش نمیشه کرد کسی نخواد خب نمیفهمه و دلیلشم اینه که ما همه گاردمونو بستیم و هیچی رو قبول نداریم عزیزان خب یکم این گارد رو باز کنین و ببینین طرف مقابل داره چی میگه....خدا نکنه تو این بحثا بخوای راه حل از اسلام اصلا نگات نمیکنن حالا هزارتا راه حل دیگه بده اصلا از شبکه های ماهواره شنیده باشن که دیگه آیه قرانه حتما درست میگه.....امام حسینم روز کربلا رو کرد به سپاه دشمن گفت میدونین چرا حرفمو نمیفهمین؟؟چون شکمتون از مال حرام پر شده...البته خواهشا بد برداشت نشه خیلی وقتا حرفای ما منطقی نیست و دلیل نمیشه هرکی حرفو نفهمید بگیم این حروم خوره ها نه اینطور نیست اگه منطقی باشه چرا میشه اینو گفت اما در واقع اگه به اخر برسه باید بگی دوست عزیز:لکم دینکم ولی الدین....
sorme
sorme
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
سکوت
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
خیلی اعصابمو خرد میکنن..اونقد که می خوام سرمو بکوبونم به دیوار!!!!!..ولی معمولا خودمو کنترل می کنم و حرفی نمیزنم..
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
اره ولی وقتی ببینم فایده نداره هیچی نمیگم
پگاه
پگاه
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من خودم از این ادمام حتی وقتی بفهمم اشتباه کردم به رویه خودم نمیارم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
حرص می خورم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
کوتاه مفید !
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
در کل همیشه هم حق با ما نیست منم معمولا وقتی بحث میکنم که حق باهام باشه....بعله
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
آره مثلا یه درصد فک کنین که شما اشتباه کرده باشین و اونقد از عقیده تون دفاع کردین :| واسه همین خیلی نباید تند پیش رفت... ولی من نمیتونم جلو خودمو بگیرم :|
g.h
g.h
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من کلا آدم بیخیالیم در مورد عقاید دیگران!!!!اصلا عادت ندارم دیگران رو متقاعد کنم تا نظرشون عوض بشه.سکوت میکنم و با خودم میگم در گمراهی آشکار بمون
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٣/١٩
٠
١
یاد خودتون افتادم
g.h
g.h
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
دعوا و ایضا کتک کاری
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
هیچی چون هر کار بکنیم بازم نمیفهمه.
faride
faride
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
خودتون میگین زبون نفهم:).من میگم باشه تو راست میگی و بحثو عوض میکنم.طرفمم خیلی حرصش میگیره:)))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
دیگه کاری نمیشه کرد...متاسفانه تو زندگی واقعیم زیادن این افراد...چاره ای جز سکوت نیست.میذارم دلش خوش باشه و روزگار بهش بفهمونه که داره اشتباه میکنه!
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
شروع این بحث به نظرم خیلی کلیِ / دقیقا در چه موردی طرف مقابل مون حرف یا عقاید ما رو نمی پذیره؟ / اختلاف عقاید به معنی زبون نفهم بودن طرف مقابل نیست! نظرش برای خودش با ارزش حتما
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
هیچی دیگه....یه فحش ملایم بهش میدم که بره یکم فهمشو تقویت کنه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخ:)))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
هیچی
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
ابتدا سکوت...وکمی هم حرص...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
آرررررررررررررررره در مقابلش استقامت می کنیم
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
اگه حوصله داشته باشم یکم بحث میکنم وگرنه که موضوع رو عوض میکنم حوصله دلخوری ندارم
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
برخورد فیزیکی میکنم!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
خخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
بابا ایول....
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
عکس العملی ندارم
s.2
s.2
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
شده تا دلت بخواد باهش قهر کردم اصن نمیدونم چن بار باش قهر کردم انقد که بقیه حالشون بد میشد
باران
باران
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
اگه شد یه کم سعی میکنم حرف بزنم ولی کلا خیلی لج درارن این ادما
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
آخ آره از آخر میگم باشه آدما آزادن اندیشه شونو گسترش بدن یا تو جهالت بمونن انتخاب با خودته........
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
فکر خوبیه
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
آره زیاد پیش اومده، میخوام بگما ولی می ترسم طرف ببینه دلخور بشه
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
ها راستی چیکار می کنم با این افراد: معمولا سعیمو می کنم تا بهش بفهمونم بعدش بی خیالش میشم میگم ......
ghazale
ghazale
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
سانسور شد عایا ؟ خخخخخخخ
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
اِ نپرس دیگه خودم سانسورش کردم! خخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
واویلا.......من که بی خیالش شدم!!!!
NINA
NINA
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
آره به بعضیا هر چی میگی حرف خودشونه!!
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
دوره دانشگاه یکی بود...تو همه کاراش همین جوری بود..حتی فهمیدن درس ..هرکاری میکردم نمی فهمید...اخرش بهش گفتم هرچی تو میگی درسته دیگه..بس کن تا ازطبقه 4دانشگاه نپریدم پایین...و سعی میکردم ازش فرار کنم
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٠
١
٠
از کنارش رد می شم.زبون نفهم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
ایولا
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
توی مطلب جای گل گل باش و جای خار خار هم درمورد همین موضوع بچه ها نظر دادن.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
سکوت
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
موافقم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
یا سکوت یا جواب ابلهان خاموشیست...البته گاهی جوابشو میدم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
هیچ جا به طور مستقیم گفته نشده .چرا در مسئله ای به این مهمی نباید یک جمله مستقیم وجود داشته باشه ...اگه هر کسی یک جمله مستقیم بگه در این مورد (تاکید میکنم برداشت و تفسیر و این چیزا نباشه...مستقیم بیان شده باشه...) منم مثل شما میشم...
admin
admin
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
کاش بحث رو ادامه می دادی، ولی یکی از مهم ترین دلایل این موضوع احتمال بالای تحریف و از بین رفتن قرآن و اصل دین است. همینطور هم که به طور مستقیم نام مبارک ائمه در قرآن ذکر نشده است و از کلمه الوالامر استفاده شده است. یا مثلاً آیه مرتبط با قدیر در بین آیاتی قرار گرفته است در مورد گوشت حلال و حرام صحبت کرده است. / در مورد این مباحث نگران نباش، شما عقیده خودتون رو بدون توهین مطرح کنید دوستان هم نکاتشون رو میگن
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
از نظر من بحث کردن با اینجور افراد مثل آب تو هاونگ کوبیدنه!! طرف اگر نخواد با 100 تا دلیل و برهان منطقی هم قانع نمی‌شه....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
ادمین محترم ممنون..من گفتم شاید مناسب نباشه برای همین گفتم ادامه ندم بهتره...از لطفتون تشکر فراون...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
صحبت میکنم بازم باهاش دیدی به راه اومد