خانه انجمن خود را خالی کنید
٥١٧
٣٩
korosh

خود را خالی کنید

خود را خالی کنید

بعضی وقتها آدم انقدر عصبانی می شود که دلش میخواهد خودش را یک جوری خالی کند. یک نفر فریاد میزند، یک نفر مشت به دیوار میزند و .....
شما برای خالی کردن خود در اوج عصبانیت چه کار می کنید؟

٩٢/٠٣/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
تفکر می کنم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
بیرون از محیط عصبانیت میرم ودرو محکم به هم میزنم
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
تو ذهنم با یارو دعوا می کنم.می ترسم روانی شم!
wolf
wolf
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
دقیقا!
من
من
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من تو واقعیت باهاش دعوامیکنم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
گاهی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
اگه نتونم عکس العمل نشون بدم اعصاب داغونمو سر وسایلم خالی میکنم/گریه میکنم/همینجوری تو تنهایی خودم به طرف ناسزا میگم.
Paeez
Paeez
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
اگه تازه برسم خونه کیفمو پرتاب می کنم :دی،دیگه طفلک اطرافیان باید پذیرای عصبانیتم بشن!بیرون هم که نمیشه زیاد کاری کرد وقتی عصبانی باش
s.2
s.2
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
خدا باعثو بانیشو لعنت کنه آخرین بار که عصبانی شدم زدم تو گوش دوستم چنتا مشت زدمو پرتش کردم تو باغچه ولی همچین خوشگل اشک میریخت :) اصولا حرف بیتربیتی میزنم و سرش داد میزنم
m157
m157
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
خو اینکارا چیه میکنی تو؟؟؟!!! فک کنم حس کوماندو بودن بهت دست داده بود
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
میام یه چیزی مینوسیم بعد نتیجش میشه یه چیزی تو مایه های همون متن معروف که بعد میگم بیخیال میرم شعر مینویسم که نتیجش میشه عطسه های نحس اگه حوصله نداشته باشم خیره میشم به دیوار...
firuze
firuze
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من بیشتر مینویسم همه حرفامو توش مینویسم ............اگه خیلی شدید باشهمعمولا با مشت میزنم به میز ........
باران
باران
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
یکی رو میشناختم این جور وقتا های های گریه میکرد. کاری هم نداش چن نفر هستن خخخ
من
من
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
باشخصی که اعصابمو به هم ریخته دعوامیکنم،سرش دادمیکشم کارخوبی نیست ولی نمیتونم عصبانیتمو کنترل کنم،توکلاس درباره ی همدیگه نظرسنجی کردیم یک نفر واسه من نوشته بود:صداتونیاربالا!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من تو اوج عصبانیت اگه طرف پیشم باشه که هیچی دهنش آسفالته......اما اگه نباشه با خودم فکر میکنم وقتی دیدمش چه جوری دهنشو آسفالت کنم!!(باید برای ادامه تحصیل راهسازی و انتخاب کنم)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
اینجانب جناب میلاد را به عنوان وزیر راه و شهرسازی انتخاب میکنم.!!دس دس
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
آنجا را ترک می کنم
g.h
g.h
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
خوب بستگی داره کی باشه!!!!!!مثلا اگه از دوستام باشه رو مو ازش برمیگردونم و دیگه هیچ وقت بهش نگاهم نمیکنم!و تو دلم میگم که نمیبخشمت!ولی اگه خونواده باشن!!!معمولا وا میستم و سعی میکنم از حقم دفاع میکنم اما چون همیشه اشکم دمه مشکمه!!!!!!!اشک میریزمو دیگه نمیتونم صحبت کنم بعد میرم یه گوشه یه دل سیر گریه میکنم!!!!!!!
g.h
g.h
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
بعضی وقتها هم عصابانیتمو بروز نمیدم!و میرم یه گوشه دراز میکشم و چشامو میبندم و با خودم دردو دل میکنم!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
میریم یک گوشه میشینم گریه میکنم.....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
سکوت میکنم . سپاس
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
میرم و تا جایی که میتونم از اون محل دور میشم و گاهی تو یه جا خلوت میرم داد میزنم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
در همه موارد؟حتی توهین به کریس؟؟؟؟؟
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
هه هه خودتو قاطی کامنت من نکن لطفا در ضمن آقای رونالدو
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من که به دلایلی دیگه کلا هیچوقت اعصاب معصاب ندارم....خیلی هم زود عصبی میشم....در این مواقع هم سعی میکنم از بقیه فاصله بگیرم چون بهشون آسیب میزنم...وقتی تنها باشم....مینویسم
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
اگه تو یه جمع باشه هر جور شده خودمو کنترل میکنم بعد که تنها شدم گریه میکنم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
من با یه کاری خودمو خالی می کنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ آرررررررررررررررررررررررررررررررررره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
میرم یک دونه بوققققق میکشم!!! البته فکر بد نکنین همش یه دونه تا اعصابم راحت بشه! در کل ازش بدم میاد و چیز خوبی نیست
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
ای ادم بوقی...........
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
چه قدر بد
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
تازگیا کم عصبانی میشم اصولا بقیه رو عصبانی میکنمو زمانی که عصبانین فقط لبخند میزنم قبلها که زیاد عصبانی میشدم اگ از دوستام بود میزدمش وگرنه بهش فحش میدادمو داد میکشیدم
tanha
tanha
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
تو جمع اگه باشه که کاری نمیکنم ولی تو تنهاییام تو ذهنم هرچی بشه بار اون یارو میکنم :))
نسیم
نسیم
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
شرمندم ولی اگه خیلی عصبانیم کنه بهش می‌گم نفهم! (سانسورم کنید!) اگه نگم که دلم خنک نمی‌شه!
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ ..کاملا مشخص شد الان ؟خخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
داد...فریاد...مشت زدن به پشتی و دیوار...البته این در شرایط خاصه!در اکثر مواقع سکوت می کنم و فقط دستمو مشت می کنم.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
مشت زدن به هوا!!!
m157
m157
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
منظور ایشون مشت زدن به پشه های توی هوا بود...آخه چرا عصبانیتتو روی پشه ها خالی میکنی؟؟؟اونا مگه چه گناهی کردن؟؟!!!ها؟ها؟بگو دیگه؟؟
m157
m157
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
یه برگه برمیدارم توش تا میتونم به طرف فحش میدم بعد با رنگای مختلف خط خطیش میکنم بعدم کاغذو ریزریز میکنم....اگه آروم نشدم با طرف دعوای لفظی میکنم...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
با یکی که ادم باشه حرف میزنم اون موقع اگه پیدابشه