خانه انجمن هرجا سخن از تحقيق است نام فراماسونري مي درخشد
٩٧٩
٩٥
a-pooryousof

هرجا سخن از تحقيق است نام فراماسونري مي درخشد

هرجا سخن از تحقيق است نام فراماسونري مي درخشد

اين روزها هروقت اسم تحقيق به ميان مي آيد ناخوداگاه فراماسونري در ذهن ها مي آيد.
شما از فراماسونري چه مي دانيد؟

٩٢/٠٣/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٢
نماد کلید یکی از نمادهای ان است
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
١
٠
کلید؟منظورت علامت آنخ هستش که نماد Isis است و در لژهای ماسونی به کار می رود. این علامت امروزه به عنوان سمبل جنس زن و نشانه ی فمینیست ها (Feminists) نیز به کار می ره؟اره
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
موافق نيستم با اين كه شايد خيلي از سران فراماسون باشن. چه در الان چه در گذشته . ولي اون نمادو ميشه بع نماد زن در پوستر ها تشابه داد و اين نزديك تره تا به كليد
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نه از خودم مطلع تر پيدا شد ايول بانو اتي200
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
١
١
الان گفتن کلید حرف بدی بود..چون کلید واسه یکی ازکاندیداهاست ..و اینگونه القا میشه که اون فراماسونر هستش..پس درست به کارببرید کلمات رو لطفا
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ميدوني ميشه مثل اون نماد گرگ نو يكي از شهر هاي ايران كه نماد شيطان پرستي هم هست نبايد همه رو بايه ديد نگاه كرد. بايد ديد توسط چه كسي و برا چه هدفي استفاده ميشه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٢٦
٥
١
یه نماد دیگه هم هس.نماد سوزش خخخخ
D_masoud74
D_masoud74
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من خیلی میدونم.....کیلد هم همون آنخ هستش
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
كليد همون انخ نيست . تخريب نكنين
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
نماد سوختگی و سوزش هم اومده خخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ماکه هروقت اسم تحقیق اومد این درذهنمون نیومد..چرا شایعه پراکنی میکنی ها؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
شايعه نيست. اسم انجمن تغيير كرده ميدونم شما رو چيزاي مهم تر تحقيق ميكنين
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
خیلی زیاد میدونم طی این ۴ سال تحقیقاتی که با دوستم داشتیم بیشتر روی یهود بوده که به همین فراماسونری ختم میشه که البته بس که هرچیزی رو بهش ربط دادن دیگه باور پذیری خودش ور از دست داده...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
تشکر و سپاس
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
يهودم يه عروسك شده برا اينا . از يه درجه اي به بالاحتي شيطانم قبول ندارن
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
دو سمبل پرگار و گونیا همیشه در لژهای فراماسونری وجود دارد..با شعار «آزادی، برابری، برادری» فراماسون‌ها نقش بزرگی در انقلاب امریکا در سال‌های ۱۷۷۵-۱۷۸۳بر علیه استعمار انگلیس، در انقلاب کبیر فرانسه در سال ۱۷۸۹ برعلیه نظام اشرافی فرانسه داشتند. آنها حتی نقش پررنگ‌تری در جریان انقلاب مشروطه ایران در سالهای ۱۹۰۵ تا ۱۹۰۹ بر ضد نظام مطلقه سلطنتی و متحدان تزاری آنها داشتند. آموزه‌های فراماسونری نقش کلیدی در ایدئولوژی انقلاب امریکای جنوبی بر ضد استعمار اسپانیا به رهبری سیمون بولیوار داشت.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
از ویکی پدیا نوشتی؟؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نه
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
شاید منبعش این بوده...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
متشکرم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
يه كتابي ميخوندم يه تعداد زيادي از وزيرا شاه و اطرافيان و خيلي از بزرگان در ايران در ان زمان جزئ لژ هاي فراماسونري بودن و اين لژ ها خيليهم گسترش داشته اند
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
حالا تحقیق ت دراین مورده عایا شما
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نه مدل انجمنو ادمين جان تغير داد اينو گذاشتم برا افزايش اطلاعات خودم و ديگر بچه ها
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
در لغت به معنای (بنّای آزاد) یا (معماران آزاد) است . این سازمان،ماهیتی مخفی،پیچیده نهان – روشانه و مخوف دارد. اگر چه فراماسونرها برای خود پیشینه ی بسیار بسیار قدیمی تاریخ جعل می کنند،اما پیدایش یک سازمان مخفی با اغراض مشخص سیاسی و ایدئولوژی لیبرالی درخدمت سرمایه داران غربی را می توان مربوط به اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هیجدهم دانست.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ممنون
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نه حضورشون و برنامه ريزي شون از قبل بوده ولي نه به شكل مدرن امروزي و اهداف اين چنيني
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
در واقع چیزایی که از فیلم های مستند میبینیم فراماسونری واقعی رو نشون نمیده و در ضمن شیطان پرست ها هم فراماسون نیستن و در کل حوصله ی این بحث رو ندارم چون خیلی وقت پیش تمومش کردم یعنی دیگه برام مهم نیستن هرکاری که میخوان بکنن مهم اینه که به موقش هیچکاری نمیتونن بکنن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
یعنی چی..یعنی ما یه بحثو تح توشو در میاری بعد میری بحث دیگه؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
خوبه كه شما اطلاعاتتو كامل كردي اين انجمنم گذاشتم برا كسايي كه چيزي نميدونن وشايد ناخواسته گرفتار نماد ها و عقايد انها شوند
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
و شيطان پرستي رو راه انداختن تا مردم كه ميخان تحقيق كنن سرشون به همون محدوده شيطان پرستي گرم باشه وگر نه اينا خودشون شيطانم قبول ندارن
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اشکمهر جان تا جایی فهمیدم که به این رسیدم که هیچی نیستن وقتی که با خدا باشی واسه همین گفتم دیگه کافیه از این به بعد سعی کنم به خدا نزدیک باشم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من که هیچی نمیدونم...حالا این که گفتی یعنی چه؟؟؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
دوستان گفتن فقط منظور من شفاف سازي اهدافشون و نماد هاشون هست حالا در طول بحث ميگم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
هیجی....میشه توضیح بدین؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اضافه بر توضيحاتي كه دوستان دادند. اين گرو ها برنامه هايي بسيار پيچيده برا تسخير جهان و اماده كردن ان براي حضور دجال دارند
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
ممنون
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
قلب یخی هم بیشتر درهمین مورد صحبت میکرد ....
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
آره من تمام اطلاعاتم از رو همين قلب يخي بيشتر هست!!اطلاعاتيم ندارم البته
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اره اولاش يه چيزايي گفت ولي يه جوري پيچ ميداد كه از موضوع اصلي دور ميشدي. ولي بازم برا يه فيلم ايراني يه همچين حركتي خوب بود
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
آخر همچي ميرسي به فراماسون!منكه تحقيق نكردم راجبش حالشم ندارم چون اين چيزا اينقدر آدم رو جذب مي كنه تا به خودت بياي مي بيني...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اره ترسيم كه اونا دنبالشن همينه. شما اگه تا همون اندازه ميدوني كه ميتوني تشخيص نمادبدي ديگه كافيه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٢
من سیر تا پیاز این فراماسونا رو خبر دارم ...میام میگم بعدا
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
منتظریم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
خوشحال ميشم از گرفتن اطلاعاتتون
Mostafa_Hasanpour
Mostafa_Hasanpour
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
شما باید درجه 33 این فرقه باشید تا شاید اون موقه بتونین ادعا کنید سیر تا پیاز این فرقه رو میدونین DisLike
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
جیم که یه بار در موردش نوشته!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
کی ؟؟؟؟؟
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
هفته نامه جیم!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
شمارشو ميگين؟
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
شمارشو یادم نمیاد ولی مطمئنم بود
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
در مورد شیطان پرستی بود البته
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
نه فراماسونری بود نمادها رو معرفی کرد و یه چیزایی راجع به ضد مسیح هم گفته شد. گونیا و پرگار,آبلیسک,جمجمه و استخوان,آنخ,تک چشم,صلیب وارونه ,.....
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
آره منم یادمه گفته بود!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
آره نوشته بودن....منم شمارشو یادم نیست!
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
به قول مشهدی ها چه شلوغ رفت!
D_masoud74
D_masoud74
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من این isis رو یجایی تو مشهد دیدم...نمیدونم حالا اتفاقی بود یا واقعا نماد همین ماسوناست
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
من به برج سجاد شك كردم كلا هرم است
نگارا
نگارا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اگه بخواي به اون شك كني كه هيچي ديگه...اون براي آستان قدسه اسن..
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
خوب هركي يا هرچي به يه جاي بزرگ وصله كه از اشتباه مبرا نيست مثلا بگي اون ساختموني كه دارن چلو خانه خدا ميسازن چون جلو خانه خداست مشكلي نداره
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
آره ....درسته...اون ساختمون جلو خونه خدارو هم همینا دارن می سازن نه؟فک کنم یه جا شنیدم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
بله اونم كار اوناست كه به نتيجه نخواهد رسيد
Mostafa_Hasanpour
Mostafa_Hasanpour
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
اینگونه نمادها که شبیه نمادهای فراماسون باشه تو ایران زیاده، اما نظر شخصیه من اینه که هیچ ربطی بهم نداره
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٥
١
٠
بعله .....من موضوع تحقیقم بود.......تو برنامه راز آقای طالب زاده میان ....یک برنامه شون در همین رابطه بود پیشنهاد میکنم بخونید.......یادمونم نرفته کیا تو کشور حرف از نظم نوین جهانی میزدن.بگذریم انتخابات هر چی بود گذشت....ولی دژ های فراماسون تو ایرا ن بوده و هست .معروفترین هم دکتر فروغی.....که از حلقه های اصلی بودن.....خیلی مفصله مقاله من برا یک نشریه سی صفحه شد تحقیقم بالای دویست صفحه بود نمیشه اینجا گنجوند.......
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٢٥
١
٠
ولی ممنون موضوع جالبه........
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
ممنونم.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
خوشحالم كه اطلاعاتتون كامله
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
میدانی سمنانی ها فراماسون اند.....و میدانی که ما از فراماسون ها تبعیت میکنیم؟؟؟
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
و میدانی که یک چیز را ادمین نخواهد چاپید؟؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
نه نميدانم ولي يه بار ديگه ميام ميپرسم ازت
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
اشکمهربیابگو
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٦
٠
١
با سرچ کردن کلمه فراماسون در اینترنت هزاران سایت در این مورد اطلاعات مفصلی به شما خواهد داد که اگه بخوام خودم اینجا همرو بگم یه مقاله مفصل لازمه..فقط من به یه نکته مهم در این مورد اشاره میکنم که به نظر من از همه مهمتره در مورد اسرائیل که مهد فراماسونهاست و جنگشون با فلسطین .ببینید فراماسونها خ%D
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
با سرچ کردن کلمه فراماسون در اینترنت هزاران سایت در این مورد اطلاعات مفصلی به شما خواهد داد که اگه بخوام خودم اینجا همرو بگم یه مقاله مفصل لازمه..فقط من به یه نکته مهم در این مورد اشاره میکنم که به نظر من از همه مهمتره در مورد اسرائیل که مهد فراماسونهاست و جنگشون با فلسطین .ببینید فراماسونها خود را میزبان آخرالزمان وظهور میدانند که به اعتقاد آنان برای ظهور و پدید آمدن آخرزمان باید فعالیتهای خاصی انجام دهند.فراماسونها به معبد سلیمان اعتقاد دارند که به اعتقادشون با ساخته شدن و بازسازی معبد ویران شیده سلیمان راه را برای ظهور و پدیده آخرالزمان مهیا میکنن.این معبد هم باید در اطراف و محل مسجد القصی کنونی ساخته بشه که همین امر یکی از دلایل جنگ و تصرف فلسطین هم هست و همین الان هم با آوردن انواع ماشین الات در اطراف مسجد القصی در حال ساختن معبد سلیمان هستند و مقداری از صحن مسجد القصی را ویران کردند.(lمطلب در این باره زیاده ولی من ترجیح دادم به این نکته کلیدی بپردازم چون این نکته به نظر من در بر گیرنده مهمترین هدف و چالش و کلا هدف نهای این گروه هستش و اینکه بقیه موارد بر میگرده به ریشه ها و نمادها و چیزهای از این دست....)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
ممنون اشکمهر....
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
تشكر اشكمر خان
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
فک کنم یه بار تو جیم مطلبی راجع به این قضیه چاپ شد که اطلاعات خوبی بود اما متاسفانه فراموش کردم و الان یادم نیست و در ضمن مستند دجال هم چیزهای زیادی و جالبی راجع به این موضوعات میگه.
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
یه چیزایی میدونم.....ناقصو نصفه نیمه....رادمهرجان و اشکمهر خان پلیز توضیح بدین ....خوشحال میشیم استفاده کنیم(:
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
بله خوشحال میشیم
faride
faride
٩٢/٠٣/٢٥
١
٠
پیشنهاد میکنم مستند ظهور(the arrivals) رو ببنین جالبه:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
توانستیم می بینیم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٦
١
٠
بله پيشنهاد خيلي خوبيه فيلم جالبيه و اموزنده
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٢٥
٠
٠
چیزی که تو فراماسون ها زیاده نماده! من کلیپ زیاد دارم ولی حیف که حجماش بالاست...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
همين كه اونايي كه اطلاعاتشون كم تره برن توسايتا دنبالش بگردن بازم خوبه هميشه كه نبايد مارارو تموم كرد. شما يه نخ بده اونايي كه خواستن تا اخرش ميرن
Mostafa_Hasanpour
Mostafa_Hasanpour
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
مستند و کلیپ تو این زمینه زیاده بعضیاش خیلی افراط در بیان وضعیت بدشون داره که بعضی حقایقو بیان نمیکنه درکل فراماسون یک فرقه بسیار کثیفه اما هوش برخی افرادشون مثال زدنیه ولی متاسفانه بجای بکارگیری این هوش سرشار در راه مناسب، در اختلال نظم و آزادی جهانی از اون استفاده میشه
s.2
s.2
٩٢/٠٣/٢٧
٠
٠
هیچی
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
خیلی عکس قشنگی گذاشتی.
Mostafa_Hasanpour
Mostafa_Hasanpour
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
بحث فراماسون یه بحث فوق پیچیدس افرادی که در این فرقه به درجات بالا میرسن از ضریب هوشیه بالا و قدرت بسیار بالایی برخوردارند، به طوری که درجه 33 این فرقه قدرت تغییر برخی از قدرت های سیاسی بزرگ دنیا رو داشته و داره و حتی یه جا خوندم که رضا شاه توسط این فرقه عزل شد
Mostafa_Hasanpour
Mostafa_Hasanpour
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
فراماسون ها از مدت ها قبل منتظر ظهور امام زمانن از مسلمونا خودشونو بیشتر آماده کردن،اما نه برای اهداف درست و بجا بلکه برای مبارزه
Mostafa_Hasanpour
Mostafa_Hasanpour
٩٢/٠٣/٢٩
٠
٠
چیزی که در مورد فراماسون ها مهمه افکار واهدافشونه، نه نماد ما ایرانیا و مسلمونا، خودمون خیلی چیزا رو نماد چیزای دیگه قرار دادیم و شاید مفهومش با همون نماد تو فراماسون 180 درجه فرق کنه
sarv
sarv
٩٢/٠٤/٠٥
١
٠
اگر میخواین درمورد فراماسونری چیزی بدونید 2تا سایت هست که کارشون تحقیق روی همین موارده . اولیش سایت الوعده صادق هستش :www.alvadossadegh.com ودومیش هم سایت بیداری اندیشه هستش:www.bidari-andishe.ir داخل سایت بیداری اندیشه یکی از معروف ترین مستندهای مربوط به فراماسونری یعنی ظهور برای دانلود با زیرنویس خود سایت وجود داره . پیشنهاد میکنم حتما ببینینش. البته الان سازنده اون مستند یعنی عبدالله هاشم که یک بار هم داخل برنامه راز نادرطالب زاده کلیپی ازش پخش شد کلا به انحراف کشیده شده و مدعیه وجود احمدالحسن یمانی هستش وداره براش بیعت جمع میکنه!!کلا زده به جاده خاکی!!!
r_detective
r_detective
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
فرا ماسونری نه یه سازمانه نه یه گروه،یه جریانه پیشینش برمیگرده به زمان حضرت سلیمان معنیشم میشه بناهای آزاد.واسه اطلاعات بیشتر میتونید از سخنرانی های استاد رائفی پور و مطالب و سخنرانیهای منتشر شده از طریق موسسه امام خمینی(ره) استفاده کنید
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
سلام ... نمیدانم و از انچه هم خواندن چیزی کسب نکردم