خانه انجمن کار پر درآمد جایگزین ازدواج
٨٦٨
٨٥
ati

کار پر درآمد جایگزین ازدواج

کار پر درآمد جایگزین ازدواج

چند روز پیش با دوستان صحبت میکردیم، درمورد ازدواج. اکثرشون معتقد بودند اگر که یک کارخوب و پر درامد داشته باشی دیگه نیاز نیست ازدواج کنی و می تونی همه عمر آزاد و راحت زندگی کنی. شما چقدر با این نظر موافقید؟
آیا کار پردرامد می تواند جای ازدواج را بگیرد؟
با دلیل نظراتتون رو بگید .

٩٢/٠٣/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
پری سا
پری سا
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
مگه ادم فقط برای پول و رفع نیاز های مادی ازدواج میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
آفرین
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/١٦
١
١
ايبل قضاله:))
s.2
s.2
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
باید یکم با این الهه املا و تمرکز حواس و دقت یاد بدم اینجوری نمیشه
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
صبا واز دلت دو ميخواد:)))))))خخخخخخخ...........(عمرا ديگه جرأت كنه چيزي بگه)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
هدف ازدواج آرامش و تسکین در کنار همسره و نه پول درآوردن ... اتفاقا شغل خوب مقدمه ازدواجه !
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
افرین افرین منم همون کی تو گفتی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
من چی گفتم ؟؟؟ ... اَاَاَاَاَاَاَاَ ... اینا رو من گفتم ؟؟؟؟!!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
پ ن پ غلامعلی حداد عادل تو مناظره ی دیروز گفت
faride
faride
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
ااااااااااا حیف شد این قسمتشو من ندیدم:))))))))))))
من
من
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
نمیدونم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
نه موافق نیستم ازدواج یه چیز دیگست آرررررررررره داشتن یه همدم ومونس به هرچی مادیاته می ارزه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
بازم آرررررررررره
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
:(
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
تو نمی خوای دست از سر ما برداری
faride
faride
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
موافقم:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
با چی موافقی با اینکه دست از سر من برداره؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
شمایم از دست رفتی!
s.2
s.2
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
من دوس دارم یه بچه داشته باشم که مال خودم باشه یعالمم پول دارم میشه راهنمایی کنی از کجا بخرم؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
سر کوچه آقاهه همه چیز هست .... با بهترین قیمت ...
faride
faride
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
وااااااااااا اینا چه ربطی به هم داره.یه جوری میگین انگار ازدواج میکنیم که پولدار بشیم و اگه پول داشته باشیم دیگه نیازی نیست ازدواج کرد!!!!!!!!!!ما با ازدواج میخوایم که نیازهای عاطفیمون برطرف بشه همدم و مونس داشته باشیم.یههههههههنی علم انقدر پیشرفت کرده که پولم میتونه نیازهای عاطفی مارو برطرف کنه؟؟!!:)))))))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
لایک
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/١٦
٣
٠
مخالفم...آدم فقط واسه پول زندگی نمیکنه.آدم به عشق بچه دار شدن و یه همسر خوب زندست.زندگی که همش پول نیست!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
دیگه خیلی لایک
mhv
mhv
٩٢/٠٣/١٦
٢
٠
به نظر من عکسش صدق میکنه همسر و فرزندان خوب اما در آمد نه چندان زیاد
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
ای جو تو خه ! تو فقط نظر بده محمد حسین .... ( ترجمه عبارت اول : ای جان تو که ! )
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
ولا این سوال دیگه آخرشه!!...همه ی ما زور میزنیم یه آینده ی کاری خوب برای خودمون درست کنیم و در نهایت یه کار خوب داشته باشیم که ازدواج کنیم...حالا شما میگی پول داشتی ازدواج نکن؟!!
faride
faride
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
واقعا آخرشه:)))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
من کی گفتم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
من موافقم كه به دون درامد نميشه ازدواج كرد ولي يه جايي ميگفت تو هر سني انسان با يه چيز اروم ميشه تو سن ازدواج هم ميرسه فقط با حضور همسرش اروم ميشه. واين ارامشو پول نميتونه بهش بده
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
به به چه نظرایی از کی تا حالا
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
ميام كلاس فشورده برات ميزارم تو هم از اين نظرا بدي
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
آقا ابوالفضل هم از دست رفت...
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
چ جالب نمیدونستم مردا نقش عابر بانک دارن...
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
یه چند تا نفس عمیق بکش اقای رادمهر و نظرات بقیه رو بخون که همه مخالفن با این حرف..:))
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
برای بعضی زنها دارن..و برای بعضی مردها هم پدرزنشون نقش عابر بانک داره
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
اصلا اینطورنیست مگه فقط زندگی پوله؟ بدون ازدواج دین انسان کامل نمیشه باتوجه به سخن پیامبر اکرم ازدواج نصف دینه تازه ادم به ارامش روحی هم میرسه ولی بدون ازدواج هرگز به ارامش نمیرسه
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
یعنی واقعا همچین حرفایی زده میشه؟؟؟بعد دم از جنبش فمینیسم این چیزا بزنین.....خیلی جالبه که فقط به پول فکر میکنن و هیچی دیگه اهمیت نداره پس تکلیف عشق چی میشه....
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
بعضی آدمارو باید عاشق بکنی بعد بذاری بری....همین
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
به نظر من اکثر افرادی که این حرف رو میزنند خانوم هایی هستند که نتونستن به موقع از دواج کنن و سعی میکنن که این کمبود خودشون رو با پول رفع کنند..یا کسایی که هنوز به بلوغ کامل نرسیده اند ولی این در حد حرفه کدوم زنی هست که دوست نداشته باشه فرزند خودش رو بغل کنه ..یا کدوم ادمی هست که اعتراف نکنه به این که با داشتن تمام امکانات نیاز یه مونس و همدم داره..این حرف ها فقط تو جیه و تسکینی برای خود اون ادم ها..و غیر خودشون هیچ کس رو قانع نمیکنه ..این حرف ها رو ولش کن اتی جون بگو از نیمه گمشده من تو خبر نداری؟؟
s.a
s.a
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
عه........... نیمه گمشده منم بپرس ازش! خخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
نننننننننننننننننه..نیمه خودم که دیگه گم و گور شده به نظر دورازجونش خخخخخخ
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
جای خالی ادم ها رو هیچ چیز و هیچ کس پر نمیکنه..هعیییییییییییییی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
با این هعیییییی موافقم شدید...
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
هههههههههههههههههههییییییییییییعیییییییییییییی
s.a
s.a
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
ها؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! ربطی نداره! :|
s.a
s.a
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
بابا سرعتتتتتتتتتتتت.............. خطاب به ادمین! خخخخخخخخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
آره!اسفناج ملوان زبل خورده!
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
من اصلا از ازدواج خوشم نمیاد موقع دومادی هم باشه من عمرا زیر بار برم من هیچ وقت خودم رو در ورطه خطر قرار نمیدم کار پر درآمد واسم عالیه.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
شما رو هم میبینیم....خیلی ها از این حرفا زدن
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
من از اوناش نیستم خودت بگو حیف جوون خوبی مثل من نیست!؟
s.2
s.2
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
اول ببین کسی هس بات ازدواج کنه بعد اینارو بگو
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
یه روزی میرسه که این حرفتو پس میگیری...بعضیا بودن که مخالف سرسخت ازدواج بودن و یجورایی زورکی ازدواج کردن ولی الان بعد چند وقت میگن ارامشی که با همسر داری وصف نشدنیه!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
اوه اوه...حالا بیا جان ما ازدواج کن...نه...شیرینی ازدواج رو میخوریم!!!!
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
ولم کنین!
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
تو خودت خود خطری...بازمیگی تو خطر نمیندازی
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
ها؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
مخالفم.اما ازدواج برای همه راه حل نیست همان طور که عسل برای عده ای زهر و برای عده ای پادزهر است
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
بله با این موافقم
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
به عبارت دیگر:هیچ دکتری برای تمامی بیمارانش یک نسخه واحد نمی نویسد
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
من میگم انسان به یه همدل و همراه نیاز داره که درکش کنه و نیازهاشو برطرف کنه . با ازدواج میتونی به خیلی چیزها برسی . سپاس
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/١٦
٢
٠
راستی یادم رفت بگم دسته سومی که خیلی این حرف رو میزنن : اونهایی هستن که ازدواج موفقی نداشتن ..چون خودشون موفق نبودن به همه همین توصیه رو میکنن..
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
موافقم
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
اینا مجردن ...یکی دوتاشونم متاهلن
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
یه دسته دیگه هم هستن که نمیخوان به تعهدات زندگی دو نفره تن بدن و از ازدواج به خاطر محدودیت هایی که داره فراری اند ..ولی در واقع اونها هم بالاخره یک رو ز به این ته خط میرسن و به این نتیجه میرسن کمبودی تو زندگیشون دارن که هیچ چیز جاش رو پر نمیکنه..
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
راستی یه دسته دیگه هم دستن ..:))) شوخی کردم فعلا دسته هام تموم شده ...تا اطلاع ثانوی:))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
بعله.موافقم.حالا پول منو بدید من برم.
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
برو یره ... خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه ...!!!!!!
firuze
firuze
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
آدم ازدواج میکنه از لحاظ روحی تامین بشه ولی نمیدونم یک ولی ته دلمه........
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
چه ولی؟
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
مرسی..ولی دوستان من معتقدن کار نیاز به ازدواج و ازبین می بره..ولی من برعکسش معتقدم که اینا دو نیاز جداهستن..برای همین به من میگن تو بیکاری دنبال ازدواجی..الان کسی ازدواج نمیکنه...گفتم شاید بقیه م همین نظر اونارو دارن
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
من به شخصه اگر دنیایی هم پول داشته باشم بازم ازدواج میکنم...چون تنهایی بدترین درد برای اغنسان...همیشه نمیتونی کنار خانوادت باشی...یک روز تنها میشی و همدم میخوای....برای من احساس مادر شدن خیلی شیرین تر از کار کردن و ازدواج نکردنه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
یعنی با شغلشون میخوان ازدواج کنن!!!خخخ! اتی خانوم این نظریه بعضی از خانوماست که منم خیلی شنیدم (که خب خیلی خنده دارم هست)با این حرف فقط میخوان روی یه سری از خواسته هاشون سرپوش بزارن و یه جوری خودشون رو با این حرف دور میزنن... واقعیت اینکه هیچ دختری با هیچ شرایطی تحه دلش راضی به تنهای و تشکیل ندادن خانواده نیست چه اون دختری که وضع مالیش بده چه دختری که وضعش خوبه....ولی آقایون اصلا چنین نظریه ای ندارن و اصلا بیان هم نمیکننش... کار و شغل و درامد براشون مثل پلی هست برای ازدواج و تشکیل دادن خانواده ...
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
من ازبعضی اقایون هم این جمله رو شنیدم که میگن ..من با کا ر ازدواج کردم...یا اینکه اگه ازدواج کنم مانع کارو پیشرفت و الان وقتش نیست ..زن من کارمه...فقط خانم ها نیستن
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/١٧
١
٠
مخالفم...آدم هر چقدر هم پول داشته باشه یروزی خسته میشه و نیاز داره به یه همدم به یکی که حتی صدای نفساش آرومش کنه...به یکی که بشه همه زندگیش....اونایی که اینطوری میگن بنظر من از ترسه...ترس از ازدواج
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٣/١٧
١
٠
من یعنی اگه ازدواج نکنم میمیرم ..... حاضرم اگه شوهرم خواست کارمم بذارم کنار و لی یه خانواده داشته باشم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
اصلا ازدواج چه ربطی به کار پر درامد داره ! من موندم! آخه ازدواج که میکنی مگه بهت پول میدن! اصلا سوال ایراد داره ! به قول یکی از کاندیدای محترم :))))
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
نخیرم هزاران طراح باهم این سوال و طرح کردن :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
اتی خانوم هیچکدوم از تجربه هاتونو بهم ندادین که):...تو ان پست گفتم چطوری بدین...پس چی شد...؟): ): خسیس!خخخ
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
نرفتم اون بحث الان دیدم باشه....راستی برای شعرهاتون نظر گذاشتم دید ی عایا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
میرم ببینم الان
ati200
ati200
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
مرسی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
تناقضی در ذهنم ایجاد شده
باران
باران
٩٢/٠٣/١٧
٠
٠
چی؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
دلیل اصلی ازدواج نکردن مشکلات مالی هست در حالی که بعضی ها که این مشکل را ندارند ازدواج نمی کنند