خانه انجمن بزن بریم شایعه بازی.....
٧٧٣
٧٤
s_sabouri

بزن بریم شایعه بازی.....

بزن بریم شایعه بازی.....

تا حالا شده درگیر یک شایعه بشید؟ یکی از دوستان می گفت تو دانشگاه واسه اون و یکی از همکلاسی هاش که هیچ سلام و علیکی هم نداشتن شایعه درست کرده بودن که اینا می خوان با هم ازدواج کنن!! بیچاره دوستم کارشون کشید به محضر استاد واسه وساطت !! اگرم دانشگاه رفته باشین حتما مزه چند روز تعطیلی به واسطه ی شایعه های بچه ها رو زیر دندون دارید ! حالا شما بگید چقدر اهل شایعه سازی، شایعه پراکنی و یا حتی مورد شایعه سازی واقع شدن! هستید ....

٩١/١٠/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٩
٣
١
من تا خودم نبینم ، به حرف کسی اعتماد نمیکنم !
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٩
٢
٠
خوبه
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
١
٠
آفرين به شما...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
٢
١
شایعه داریم؟ نه مردم اصلا داریم؟.... آخ! فک کنم از همه بیشتر من توی این جریانات خسارت دیدم!!! اول دبستان بودم شایعه کردن توی دستشویی های مدرسه یه دست بریده افتاده .... هیچی دیگه خودت حال و روز اون زمانهای من رو درک کن! ب حد انفجار می رسیدم ولی جرات نمی کردم برم دستشویی!!! خخخخخخخخخخخ :)))) از بچگی مظلوم بودم :((((
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٩
١
٠
شایعه شده جیم میخواد همه ی ما رو دعوت کنه...........
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
١
٠
تا باشه ازین شایعه های خوب باشه!! خخخخخ :)))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٩
١
٢
شایعه شده آآرشام یه گوشی باکلاس تر خریده
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
١
٢
یکی بیاد اینو ببره سرای سالمندان .... سحر کجایی؟؟؟؟
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١٠/٢٩
١
٢
آرشام جمعش میکنی یا جمعش کنم... تو هم با اون گوشیت داری رژه میری رو مخ ما... هی این W910 ما رو بزن تو سرمون... بابا با کلاس بابا ایول بابا خیلی دیگه پول بابا راهنمایی بابا ویلای دوبلکس ... بسه یا نه ؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٩
١
٢
خعلی بی اهصابی ها.یکی اینو از برق بکشه
s_sabouri
s_sabouri
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
سحر جون کجایی ss عزیزم الانه که بچه ها واست حرف در ارن راستی شنیدم موقع تجویز چسب زخم به جرم طبابت بدون مجوز گرفتنت راسته !!؟؟؟؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
٢
٠
خخخخخخخ ! اِه ؟ کی گرفتنم؟ ای دروغو که گفتی راسَه؟ [به سبک اون فیلمه بخوانین!!!]
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
١
١
دریا سرای سالمندان استثنایی پیدا کردی خبرم کُن!!! خخخخخخخخ عادیش قبولش نمیکنن!!!! خخخخخخخخخ :)))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
هعی ... ای چه بلایی بود ک نازل شد دیگه!! تمام تلاشتو بکن ... خوب بگردی ها!!
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٩
١
١
شایعه شده سرای سالمندان استثنایی هم تاسیس شده..............
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
١
١
سازمان جمایت از کودکان عقده ای کجایی؟ بیا مامان این بچه رو پیدا کُن! معلوم نی گوشی مامانشو باباشو کیو برداشته! خخخخخخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
شایعه نشده زنگ زدین 2015 به همه جیمیا بشقاب داغ بدین؟
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٩
٠
٢
شابعه!!!من که کسی تاحال واسم شایعه پیش نیومده!اینکه شایعه خیلی بزرگم بشنوم!!یادم نمیاد فعلا!اما من به این اصل تا نباشد چیزکی... هم اعتقاد دارم!
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٩
١
٠
شایعه شده کل امتحانها کنسل شده
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٩
١
٣
شایعه شده سحر رو نمکی برده خخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
٢
٠
بی چاره نمکی!!! خخخخخخخ :))) {سحر ب اعصابه خودت مسلط باش عزیزم اصن خشونت چیزه خوبی نیس }
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
١
١
هیچ موجود دیگه ای غیر سحر اینجا نیست واسش شایعه بپزین؟؟؟ چی گیری کردیم! آره اون نمکی هم آرشام بوده خخخخخخخخخخخخ !!!!! :)))))))))))
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٩
١
٠
شایعه شده یکی زیر عمل جراحی دکتر سحر مرده
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
٢
٠
خخخخخخ داداشم تو تخم چشم زُل زده میگه : سحر فک کنم آمار کُشته های تو از تصادفات جاده ای هم بیشتر باشه! نوچه عزرائیل میشی! من :| داداش :))))) احیاناً شایعه نشده این یارو که مرده m-nas نامی أست ؟ خخخخخخخخ زیر آنپول هوا ! خخخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٩
٢
٠
چه خنک!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
١
١
هههههه ! راست میگی خیلی خُنک میکنه خودشو بضی وختا ! خخخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٩
٤
١
برای منم تو دانشگاه از این شایعه ها درست کرده بودن.... ولی یه حالی ازشون گرفتم که تا ترم آخری مثه.... ازم می ترسیدن..... :)))))))))))
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٩
١
١
شایعه شده تو دانشگا لات بازی در اوردی
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٩
١
٠
کدوم دانشگاه؟؟؟؟؟بگو تا برم حالشونو بگیرم......:)))))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٩
١
١
درباره خو من تو داشنگاه شایعه کردن...هنوزم بعضی ها باور دارن....من خودم درموردش تحقیق میکنم بعد باور میکنم....اصلا هم اهل گسترش دادنش نیستم فقط شنوندم....اگر شایعه خوب باشه تحقیق مینکم اگر بد باشه به روی خودم نمیارم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٩
٠
١
من اگه بخوام با کسی شوخی کنم یه کوچولو براش شایعه پراکنی میکنم ببینم عکس العملش چیه هی بهش بخندم ایقد حال میده البته بعدش بهش میگم شایعه بوده !!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
١
٠
خو این سرکار گذاشتن نیس؟؟ گمونم با شایعه فرق کنه
s_sabouri
s_sabouri
٩١/١٠/٢٩
١
٠
حالا این وسط اگه رشته ی کار از دستت در رفت و ابروریزی شدچی ؟ فکر می کنی به ریسکش بیارزه ؟ وقتی دبیرستانی بودم شایعه کرده بودن یکی از معلم هامون که اتفاقا ادم مومنی بود با یکی از بچه های مدرسه رابطه داره !! هرچند فقط بین بچه ها بود و به گوش مدیر یا حتی خود اون اقا نرسید اما بچه ها یه جور دیگه بهش نگاه می کردن !!
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١٠/٢٩
٠
١
شایعه علاوه بر دانشگاه تو خوابگاه های دبیرستانم خیلی رایجه... واسه بنده خدا شایعه کرده بودن از یه مدرسه دیگه انداختنش بیرون بهش می گفتن "اخراجی های n"
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٩
٢
١
خودم شایعه درست نمی کنم ولی جدیدا شایعه شده بود که دوتا از بچه ها باهم ازدواج کردن.بدبختا یه اوضاعی داشتن.اصلا یه وضعی بود!و خب شایعه سازهای امروزی اونقدر تبحر دارن که آدم به سه سوت باور میکنه.ولی خب من دارم سعی میکنم تحت تاثیر شایعات نباشم.
mahshid
mahshid
٩١/١٠/٢٩
١
١
اعصابم بهم میریزه از این شایعه های الکی
Milad
Milad
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
ایرانی ها تنها کاری که بلد نیستن شایعه سازیه!!!راستی میگن جیمو تعطیل کردن!!شما هم شنیدین؟
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
اره تازه شایعه شده بایت شده مجله..........
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
من شنیدم قراره جیمو فیلتر کنن.....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
٠
١
هیچ شایعه ای بدتر از شایعه کنسل شدن یه امتحان نیس!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
١
٠
خخخخخخخخ ! بگن استاد نمیاد بعد یه ربع مثه چنار جلوت سبز شِععععع ! وای!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٩
١
٠
موافقم می خوره تو ذوق آدم.خیلللللللللللللللللللللللی بده
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
:(((
baranak
baranak
٩١/١٠/٢٩
١
٠
شنیدین میگن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها....اما مثل اینکه گاهی در ایران چو نباشد چیزکی مردم بگویند چیزها....( والله )
s_sabouri
s_sabouri
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
مبافقم باهات
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٩
١
٠
شایعه؟زیاد نشنیدم مگر در مدرسه که درمورد معلما شایعه سازی میشه!
s.a
s.a
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
تو دوران دبستااااااااان، شایعه کرده بودن مدیر 2 تا لگد زده به x و y بعد هم پرتشون کرده از اتاقش بیرون! ما هم زوووووووودبااااااااااور... الان یادم میوفته خندم میگیره هااااااااااا... در مورد شایعه پراکنی هم..... متاسفانه آره (جوون بودم و جاهل دیگه)... تو همون دوران دبستان، با چند تا از بچه ها شایعه کردیم تو زیرزمین جن هست!!!! یعنی اوضااااااااااعی شداااااااا... فکر کنم چند ماهی این شایعه بود... بعد تبدیل شد به اینکه اونجا جسده..... آخه یه اتاقم بود اونجا که همیشه درش قفل بود! از سوراخ کلیدش هم که نگاه می کردیم، همش پارچه سفید بود! آخر سر معلوم شد اونجا اتاق مالک مدرسست و وسایل اضافشو اونجا گذاشته... عجب دورانی بوووووووووود........ یااااادش گرااااااااامی
Golbarg
Golbarg
٩١/١٠/٢٩
١
٠
شایعه شده معدل من بالای نونزده میشهD:
Golbarg
Golbarg
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
شایعه شده همه میریم جیم فوتبال دستی بازی میکنیم.اصلا من دعوت نامه هم گرفتم.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
این دیگه خیلی عمقی رفته توی شایعه!!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
شایعه چیه؟قرار بود یک دعوتنامه هم برای تو بفرستن نمیدونم چرا تا به حال به دستت نرسیده!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٩
١
٠
سرعت شایعه در ایران برابر با سرعت نور!متاسفانه دشمنان هم ازین قضیه باخبرند واین شایعه سازیا رایج!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٩
١
٠
برای من که تا حالا شایعه پیش نیومده یعنی تو دانشگاه جرات ندارن در مورد من حرف بزنن چه برسه به شایعه پراکنی!اصلا هم ازین خاله زنک بازیا خوشم نمیاد وقبولشون ندارم!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
اوهوک!! چی فاسفلی گف!! قربون قد و بالای دختر!! خخخخ :))) سحر بیا قربون دختر برو ...
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
نتیجه زحماتتو ببینین الان شکلک گریه از سر شوق
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
شایعه شده جیم می خواد هممونو دعوت کنه راسته؟ داریم اصلا؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
١
٠
تازه گفتن شام هم میده! :)))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
اگه می خواست دعوت کنه جشن روز جوان می گرفت.باید به عمق شایعه فک کرد:)))
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
آره!!!!! منو دعوت کردن..... هوراااااااااااااااااااااااااااااااا.................
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
اصن اینجوری نمیشه!! حاضرشین خودمون بریم اونجا!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٩
١
٣
با مدیر برنامه هام تماس بگیرین واسه دعوت
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
فک کن!! چه بدبختیه باز مدیر برنامه های این!!! خخخخخخخخخخ :))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
فکر کردم دریا جون ! آرررررررررررررررههههههههههههه اون دیگه چه مخلوقیه! خخخخخخخخ :)))))))))))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
خیلی بی ادبی دریا اصن برو تویم برو
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
تو رو از شغل مدیر برنامه هام اخراج میکنم برو
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
برو ... برو تا به همه نگفتم از روی بلاگ من کپی میکنی می ذاری رو تخته سیاه!! تازه اونم مطلبی ک من خودم از رو تخته سیاه برداشته بودم .... خخخخخخخخ :))) {امروز کلی خندیدم}
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
دریا :| دلم برات سوزید واقعن! :| از چه شغل شریفی بر کنار شُدی! دَفه آخره کسی به دریا میگه بی ادب !
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
شایعه کنی استاد نمیاد همه برن دنبال کارشون کلاس لغو شه چه حالی میده ولی شایعه ای که با ابرو آدما بازی کنه خیلی بده
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
قراره جيم ادمين با شيفت شب،يا همون شب كاري،استخدام كنه!افراد متقاضي رزومه كاريشونو بدن به آقاي نادري!:-D
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
هیییییییییییییییی ... اون قضیه ی آرم پپسی بود روی کره ی ماه ... اونو من شایعه کرده بودم ... میخواستم ملت رو روی پشت بوم ببینم و حال کنم ... !