خانه انجمن فکر کن تو از طرف خدا مأمور شدی! بعدش چه کار می کنی؟
٧١٤
٣٦
افسانه بانو

فکر کن تو از طرف خدا مأمور شدی! بعدش چه کار می کنی؟

فکر کن تو از طرف خدا مأمور شدی! بعدش چه کار می کنی؟

فکر کن تو مامور شدی از طرف خداوند که مرا با او و با دین اسلام آشنا کنی بهم چی میگی ؟ چطور کمکم میکنی ؟ اصلا حاضری کمک کنی یا راهتو میگیری و میری و نگاهی به من نمیکنی ؟ 

٩١/١٠/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٥
٣
٣
عکسي که براي اين موضوع انتخاب شده اصلا و ابدا صحيح و مناسب نيست...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١٠/٢٥
٤
٢
این عکس هیچ ارتباطی به موضوع ندارد . عکس کاربری میباشد اگر دقت کنید کنار هر اسمی عکس کاربری قرار دارد که در انجمن هم همین عکس قرار میگیرد . شما جواب بده . معلوم میشود از اون دسته از ادمهایی هستی که اهل کمک نیستی و خیلی ساده و بی تفاوت از کنار خیلی چیزها عبور میکنی .
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
چقدر هم زود نتیجه گیری کردید...چقدر خوب...
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٥
٠
٨
من حاضرم کمک کنم....جلسه ای میشه 15 هزارتومن. هرجلسه هم یک ساعت ونیم زمان میبره
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٠
١
مجید خوب حساب میکنی خدا خیرت بده
oooooooo
oooooooo
٩١/١٠/٢٥
١
٠
فک نمیکنی یه کم لوسی.....بفهم چی مینویسی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٦
١
٠
کلا تو هیچ چیزی ایشون رعایت نمیکنن.........واقعا حیف اون.....
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
بگین میشکلش چیه؟؟؟
m-nik110
m-nik110
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
احتمالا نوشابه نمیخواهید!؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
٠
افسانه من اگه از طرف خدا مامور شده باشم نه حرفی بهت می زنم نه ب کاری مجبورت می کنم نه برات سخنرانی می کنم نه سعی دارم اصلاحت کنم و نه ... . این وسط خودمو اصلاح می کنم . هیچ دعوتی بهتر از این نیس ک من تا جاییکه بتونم خوب باشم و تو خودت ب سمت من جذب شی . دایی من انگلیس زندگی می کرد . توی مدتی ک اونجا بود حداقل 40 نفر رو مسلمون کرد . فقط هم با همین کار . فک نمی کنم راه بهتری وجود داشته باشه
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
منم دقیقن همین مد نظرم بودددددددد ! با تشکر جوهری که دریا حروم کرد جهت رساندن مطلب[ مُفت خوری رو حال کردی؟] :)))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
٠
سحر داشتم "مهاجرت آری یا نه" رو می خوندم فهمیدم جلبکمون کیه؟؟ تو هم دیدیش؟؟ فک کن ... بعد ای همه وخ آقا بچمان پیدا رف!!! خخخخخخ :)) جلبک بدو بیا بغل مامان!! ...
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
١
٠
مامان دریا من گرسنه امه:))))))))))))
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٧
٠
D:
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
من اگه مامور بشم میام اینو اصلاح میکنم ...! هرچند بعید میدونم اصلاح بشه ...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
دخترم پاییز جان برو از روی کابینت همون فلفلو بیار می خوام از پسر خاله ت یه حالی بپرسم ... { زود باش تا در نرفته } خخخخخخ :)))) ------- فدیما مردها جون می کندن خانوما راحت باشن حالا ما باید جون بکنیم بعضی ها { عمرا بگم این بعضی ها ب سحر برمیگرده } بیان لایک کنن !! کو ای باباش؟؟ بیا بچه تو ببر!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
دریا با من اینکارو نکن!!!! طلاق ؟؟؟؟؟؟؟ نَعععععععععععع ..... غلط کردم!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
واویلا...این چه سوالیه؟؟ من واقعا در جایگاهی نیستم که بخوام در این باره نظر بدم........نه علمشو دارم نه بلاغتشو..مخصوصا تو زمونه حالا که مردم به هیچی اعتقاد ندارن.....نزننت خیلیه......
oooooooo
oooooooo
٩١/١٠/٢٥
٠
٢
افرین همین که شما نظر نمیدی ..عالیییه.....
s_sabouri
s_sabouri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
کار یکی دو جمله نیس که عسیسم ! اول باید انالیز شی ببینیم چی در چنته داری ! کلا لاییکی یا میشه یه کارایی کرد؟ بعد از اساس شروع می کنیم که اگر پیرو یک ایین الهی باشی مشترکه مثل توحید ...... بعد از اینکه مشکلت با نبوت حضرت محمد (ص) حل شد وقت اثبات امامته در نهایت که امامت امام زمان (عج) رو پذیرفتی نوبت فرعیات می شه مثل حج ، خمس ،حجاب .... اگر به من باشه میگم با کتابهای شهید مطهری میشه شروع کرد بخصوص انسان کامل ، نبوت و حیات اخروی ....
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
اگه خدارو قبول نداشت چی؟
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
١
٠
بیا پیش من! بیا تا برات از مقام گل سرخ بگم! بیا تا از ایاک نعبد وایاک نستعین بگم :) بیا از تسلیم شدن برات بگم! از تسلیم شدن که به مقام دل است ونه کلام!! از اینکه در پی خویشتن  خویش بودن عاقبت به ترکستان رسیدن است؟! نیازی به فکر نیست! همه ی ما با پا گذاشتن توی این دنیا مامور شدیم برای خودشناسی؟! دوست عزیز حضور هیچکس تو زندگی ما اتفاقی نیست! خداوند در هر حضوری جادویی نهان کرده برای کمال ما! خوش آن روزی که دریابیم  جادوی حضور یکدیگر را :) من قرآن پیش روت باز میکنم؟! دیگه چی میخوای ؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
جالب بود
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
هیچی فرار میکنم
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
پسرای لوس و بی نمک و مسخره رو از صحنه ی روزگار محو می کردم (اقدام اول) هرکس یه خطا می کرد عین همون خطا رو سرش در میاردم (دوم)
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
به پسرا چیکار داری؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
با تیشکر از غزال عزیز!!!
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
١
١
جواب خوبی دارم بدم ولی خوب عقلم بهتر کار میکنه تا عصبانیتم! ممنونم دوست خوبم
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
هیچ دعوتی بهتر از رفتار نیست اما باید دید خدا رو قبول داره یا نه،آدم تا وقتی رفتار خودش وعمل به عقایدش درست نباشه نمی تونه کاری کنه! من یه بار تونستم با رفتارم دوستمو چادری کنم یه جورایی امر به معروف غیر مستقیم!
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
یه مأمور مخفی هیچوقت خودشو لو نمیده ! من از کنارت رد میشمو میرم ! بعدش یه بیسیم میزنم عزرائیل بیاد با خدا آشنات کنه !!!!!!!
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٥
٠
بزار یک زنگ به جیمزباند بزنم...! الان میام
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
ما هنو خودمونو درس نکردیم...چتو میتونیم بقیرو درس کنیم؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
اول خودمو اصلاح میکردم.... فقط با عمل و رفتارم نشون میدادم....
m-nik110
m-nik110
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
میگم خدایا!این انتظارات چیه از من داری!یکی باید خودمو درست کنه!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
ترجیح می دم چیزی نگم!منظورم نظره ها!